Kobiety, Które Tracą Zainteresowanie Etapami

Rudowłosa kobieta wyglądająca na zestresowaną z zamkniętymi oczami i ręką na czole.

Kobiety, Które Tracą Zainteresowanie Etapami

Prawdziwy Powód, Dla Którego Kobiety Tracą Zainteresowanie, Ujawnił

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Moja dziewczyna i ja jesteśmy razem od około 7 miesięcy. Na początku było świetnie — byliśmy tak zakochani, spędziliśmy cały nasz czas razem, a seks, choć nie był zbyt częsty, był naprawdę dobry. Jednak w ciągu ostatniego miesiąca coś się zmieniło. Chce spędzać ze mną mniej czasu, nie mówi “Kocham cię tak bardzo” jak ja — czuje się, jakby odsuwała się kawałek po kawałku. Co mam zrobić?

– Traci zainteresowanie.

Odpowiedź

Ktoś stopniowo tracąc zainteresowanie tobą jest w zasadzie najbardziej bolesną rzeczą, która może się zdarzyć w związku. OK, może to przesada-prawdopodobnie twój partner ma guza mózgu. Ale większość bólu w związkach jest nagła. Jest czysty, szybki. W jakiś sposób odkrywasz te brudne wiadomości, które wysyła komuś innemu. Mówisz jedną głupią rzecz, która sprawia, że się załamuje. Cokolwiek to jest, zaraz będzie po wszystkim. Masz złamane serce. Potem złóż to z powrotem, przekonaj się, że miłość jest wciąż możliwa i umów się z gorącą przyjaciółką przyjaciela.

Ale kiedy ktoś stopniowo łuszczy się na Tobie, to jak posiadanie bandaża na otwartej ranie oderwanej w zwolnionym tempie. Z każdym dniem sprawy powoli się pogarszają — cisza jest bardziej niezręczna, mniej cię dotyka, nie śmieje się z twoich żartów. Ma taką samą piękną twarz, jaką zawsze miała, ale na stałe utrwaliła się w niefortunnych wyrazach twarzy. Jest tobą zmęczona.

Jak to powstrzymać?

Po pierwsze, przygotuj się na taką możliwość… może nie możesz. To właśnie jest takie złe w romantycznej miłości. To się skończy.  Może to wtedy, gdy poznaje Twoją szaloną mamę. Może to wtedy, gdy jej romantyczna kolacja spaghetti daje Ci zły refluks i musisz się usprawiedliwić, żeby wymiotować. Cokolwiek to powoduje: zawsze istnieje ostateczne odejście tego pięknego, Mrowienia pośpiechu, który sprawia, że naprawdę myślisz, że już nigdy nie potrzebujesz nikogo innego. Może się zdarzyć sześć miesięcy, może się zdarzyć sześć lat.

A kiedy to się skończy, jeśli pod spodem nie ma prawdziwej, trwałej miłości, wtedy, puf, wszystkie uczucia znikną. Może to właśnie się dzieje. Jeśli tak, to do bani. Koniec gry. Nic do zrobienia poza pielęgnowaniem zranionego serca, medytacją Jacka Daniela i / lub uważności, a potem wyjdź tam ponownie. Powodzenia.

Ale może nie o to chodzi. Może jest jeszcze szansa. Może to nie tak, że cię nie kocha – po prostu nie jest już Tobą zafascynowana, jak w pierwszych dniach twojego związku, kiedy uczyła się Twojej ulubionej muzyki, odkrywała twoje pasje i zastanawiała się, jak dotknąć penisa. Więc coraz częściej kocha cię jak starą przyjaciółkę ze studiów – twoja obecność jest pocieszająca, ale nie porywająca.

W takim razie proszę rozważyć możliwość, że może już nie jest tobą zainteresowana, ponieważ jesteś już nie tak interesujące.

Nie mówię tego, żeby być palantem. Zapraszam Cię do prawdziwej autorefleksji. Kiedy ostatni raz zaskoczyłeś ją prezentem, albo zabrałeś do nowej restauracji? Zmieniasz coś w łóżku? Czytałeś ostatnio jakieś dobre książki, które dały ci nowe rzeczy do omówienia? Skopałeś ostatnio swój tyłek na siłowni, tak jak powinieneś?

Bądź strasznie szczery ze sobą o tym, czy bierzesz ją za pewnik-po prostu zakładając, że zawsze będzie tak oczarowany przez Ciebie, jak ona była na pierwszej randce, kiedy pojawił się z idealnie fryzury włosy i ładne buty ładnie błyszczące. Nie czuj się źle, jeśli jesteś. To się zdarza cały czas.

A oto dlaczego. Kiedy dopiero zaczynasz spotykać się z kimś naprawdę wspaniałym, kimś, kto naprawdę sprawia, że twoje serce i/lub genitalia tańczą, ciągle martwisz się, czy będą się trzymać. Więc spędzasz cały swój czas będąc najlepszą osobą, jaką możesz być-wysyłasz im słodkie smsy, uprawiasz miłość fachowo (ok, może) i faktycznie słuchasz, kiedy rozmawiają. Wychodzisz na całość.

Ale kiedy lęk znika, to w pewnym sensie cofasz się, ponieważ nie musisz być na szczycie swojej gry. Nigdzie się nie wybiera – przynajmniej nie od razu. Więc nosisz skarpetki, które pachną jak ser zrobiony przez Szatana. Robisz jej Kraftową kolację na kolację. Przestań pytać ją o jej dzień.

Kilka lat temu to byłem ja. Spotykałem się z najgorętszą dziewczyną, jaka kiedykolwiek była gorąca. Gdybym pokazał ci jej zdjęcie, nazwałbyś mnie kłamcą, a potem obróciłbyś stół, rozlewając na mnie nachos. I musiałem na to zapracować. Spotykała się z kilkoma facetami, kiedy zaczęliśmy się spotykać. Udawałam, że jestem z tym całkowicie spoko, mimo że czułam się niepewnie, jakbym nie była tak fajna jak jej inne perspektywy. Nasza pierwsza randka to długa noc skakania po galeriach, a następnie rozrywanie jej na ulubionej imprezie tanecznej. Naszą drugą randką były absyntowe koktajle w najmodniejszej nowej restauracji w mieście. A po naszej trzeciej randce tak się ze mną bawiła, że pożegnała się z innymi facetami i wysłała mi brudne zdjęcia, które będę pielęgnować, dopóki nie dostanę Alzheimera tak mocno, że zapomnę, co to jest cycek.

Przesuń się pół roku później do naszej pięćdziesiątej randki: pij tanie żyto z lodem, oglądaj Netflix i nudne rozmowy o naszym zwykłym życiu. Byliśmy ze sobą bardzo zgodni, więc czuliśmy się ze sobą bardzo dobrze, bardzo szybko. Zbyt wygodne-staliśmy się nudni. Gdybyśmy byli na bezludnej wyspie, byłoby dobrze. Ale, niestety, byliśmy w realnym świecie, gdzie pracowała jako kierownik ds. komunikacji w startupie, co oznacza, że stale prezentowała pokoje pełne utalentowanych, dobrze ubranych mężczyzn. Możesz wypełnić puste miejsca tutaj. Nasz związek nie trwał długo.

Temat: wybierasz się na rozstanie? Przyszli Single Rozpoznają Te Znaki

Powrót do stanu przeciętnego faceta w związku jest najbardziej normalną rzeczą na świecie. Ale jeśli chcesz podniecić swoją dziewczynę, musisz być nienormalny. Będziesz musiał przestać być przeciętnym kolesiem, bo, szczerze mówiąc, ona zasługuje na coś lepszego niż przeciętny koles. Zasługuje na faceta, którego myślała, że gonisz za marzeniami, rozwalasz tyłek i ładnie pachniesz.

Podsumowując: musisz rozwijać się jako osoba, jeśli chcesz, aby inni ludzie Rosli razem z tobą.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts