Jak kupić rower szosowy

Rowerzysta na Col de la Colombiere we francuskich Alpach

Jak kupić rower szosowy

Szukasz roweru szosowego? Oto Jak kupić odpowiedni dla swoich potrzeb

Kolarstwo szosowe jest bardziej popularne niż kiedykolwiek, ale to nie znaczy, że powinieneś po prostu wskoczyć do Internetu i kupić pierwszą rzecz, którą widzisz, która jest w magazynie.

Powiązane: Najlepsza Moda Rowerowa

W znalezienie i zakup idealnego roweru szosowego jest dużo nauki i procesu. To, co jest idealne dla twojego kumpla w nowo odkrytej grupie jeździeckiej, prawdopodobnie nie będzie odpowiednie dla ciebie. Aby przyspieszyć podróż, porozmawialiśmy z ekspertami z kilku najlepszych marek rowerowych, aby szybko dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, rozpoczynając przygodę z zakupem roweru szosowego.


Start Online


Bądźmy prawdziwi. Jest rok 2021 i jeśli dotarłeś do tej historii, z pewnością już teraz podążasz za cyfrowym światem zakupów rowerowych, który jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie, ale nie rób z niego jedynego przystanku.

Istnieją różnego rodzaju doskonałe zasoby online, które pomogą Ci zapoznać się z różnego rodzaju rowery szosowe tam. Każda duża firma rowerowa ma własną wersję przewodnika wprowadzającego, a ty przynajmniej masz wstępny pomysł na oszałamiającą różnorodność, która jest dostępna w tych dniach. (Zobaczysz też pierwsze spojrzenie na bardzo, bardzo szerokie przedziały cenowe).

Na początek nie przejmuj się specyfikacją i geometrią roweru, po prostu zastanów się, jaki jest Twój ogólny punkt cenowy i jakie cechy lubisz w tym zakresie.


Przejdź do sklepu rowerowego


“Bardzo ważne jest, aby jasno określić, co skłoniło cię do rozważenia roweru szosowego w pierwszej kolejności”, mówi menedżer produktu Cannondale road, Sam Ebert. “Zawodnicy, którzy jasno określają swoje potrzeby i cele w poszukiwaniu roweru szosowego, będą mieli dużo większe szanse na znalezienie odpowiedniego roweru. Sklepy rowerowe są doskonałymi zasobami do przekształcania tych informacji w rower, który zapewnia pożądane wrażenia.”

Sami nie moglibyśmy tego lepiej powiedzieć. Twój lokalny sklep rowerowy jest kluczową częścią procesu zakupu. Zainwestowanie przyzwoitych pieniędzy w rower szosowy wymaga trochę czasu spędzonego w sklepie, zapoznania się z różnymi dostępnymi opcjami oraz tym, co może rzeczywiście pasować do twojego ciała.

W obecnej erze wiele sklepów rowerowych chętnie umówi się na spotkanie, aby przejść przez wszystkie opcje w Twoim przedziale cenowym. Są również stopami na ziemi, jeśli chodzi o to, co jest obecnie w magazynie.

“Jeśli możesz żyć z czymś, co spełnia 5-6 Twoich kluczowych kryteriów, są szanse, że znajdziesz coś w sklepie, ale jeśli szukasz czegoś konkretnego, możesz poczekać 4-8 miesięcy”, mówi Charlie Karstrom, dyrektor sprzedaży i marketingu w Pinarello US.

Globalne problemy z łańcuchem dostaw dotknęły przemysł rowerowy szczególnie mocno, zarówno w przypadku komponentów, jak i w pełni kompletnych modeli. Twój lokalny sklep rowerowy może mieć niewielkie rozmiary, ale będą miały niektóre zapas, a dowiesz się, co jest dostępne. Ponadto możesz poświęcić czas na wybieranie dopasowania i odkrywanie komponentów, które są dla Ciebie najważniejsze.


Komponenty mają znaczenie, ale nie są całością


Mówiąc o tym, nie zajdziesz daleko w odwiedziny sklepu rowerowego przed omówieniem “komponentów” – każdego pojedynczego elementu składającego się na rower.

“Elementem, który najbardziej dramatycznie wpływa na jakość jazdy na rowerze, jest rama”, mówi Ebert. “Jazda na rowerze, który jest zbyt duży lub zbyt mały, to najlepszy sposób na zrujnowanie większości przejażdżek.”

Nie będziesz znać właściwego rozmiaru ramy po prostu klikając na stronie, więc z pewnością powinieneś użyć tego spotkania ze sklepem rowerowym, aby wybrać to, co jest dla ciebie najlepsze. Personel sklepu powinien być w stanie zawęzić asortyment do kilku rozmiarów, a następnie można wprowadzać drobne korekty tu i tam.

Kolejna duża część tego idealnego dopasowania? “Stack” i “reach”. Pierwszy odnosi się do wysokości kierownicy, a drugi jest inną nazwą długości łodygi. Jeśli dopiero zaczynasz kolarstwo szosowe, nie będziesz potrzebował lub chciał, aby “agresywny” Tour de France pasował tylko dlatego, że te kąty są przeznaczone do prędkości i wygrywania wyścigów, a nie na weekendowe wypady.

Stamtąd możesz dostać się do drobiazgów RAM, kół i innych, ale wiele z nich zależy w dużej mierze od osobistych preferencji, rodzaju jazdy, którą będziesz głównie robić i zakresu limitu karty kredytowej.


Pomyśl (realistycznie) o jeździe, którą będziesz robić


Oczywiście, maszyna o pełnej prędkości z włókna węglowego za 8000 dolarów będzie wyglądać świetnie, ale jeśli nie jeździsz 50 mil w każdy weekend, prawdopodobnie będzie Ci lepiej z kilkoma mniejszymi dzwonkami i gwizdkami.

Piękno 2021 kolarstwo szosowe jest to, że producenci rowerów budują rowery dla szerszej gamy zawodników niż kiedykolwiek. Możesz dostać naprawdę świetny, praktyczny rower szosowy w zakresie $ 2,000- $ 4,000 z solidną gamą komponentów i dużą wytrzymałością, która będzie naprawdę przyjemna w jeździe na różnych nawierzchniach tydzień w tygodniu.

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz czuć się pewniej i wygodniej, aby uzyskać coś bardziej stabilnego (w przeciwieństwie do czegoś bardziej agresywnego)”, mówi specialized dropbar bike product manager John Cordoba.

Jeśli mieszkasz w pobliżu jakiegokolwiek skalistego lub lekko nierównego terenu, możesz nawet spojrzeć na rower szutrowy, który zawiera wiele takich samych elementów, jak rowery szosowe, ale zazwyczaj z nieco bardziej wytrzymałą ramą, a także mocniejszymi kołami i oponami, dzięki czemu możesz świetnie się bawić na nierównej nawierzchni, a także gładkim asfalcie.

Bylibyśmy niedbali, nie wspominając o rowerach elektrycznych, które eksplodują popularnością, ale mają zupełnie inny zestaw parametrów. Ponownie, przyjazny personel sklepu rowerowego przeprowadzi Cię przez to, jak wyglądają i jak można włączyć rower zasilany baterią do planu zakupu.


Jeśli Możesz Na To Przeznaczyć Pieniądze, Skorzystaj Z Profesjonalnego Wyposażenia


Mówiąc z osobistego doświadczenia tego pisarza, profesjonalne dopasowanie roweru w dowolnym momencie procesu zakupu jest inwestycją nie tylko w przyjemność, ale także w potencjalnie skrócenie wymuszonego czasu off the bike później.

“Nawet jeśli masz najlepszy sprzęt na świecie, jeśli dopasowanie jest wyłączone, doświadczenie nie będzie dobre”, mówi Ben Edwards z zespołu marketingu drogowego Specialized.

Będziesz osiągnąć niektóre z podstaw dopasowania poprzez znalezienie nowej jazdy, i będziesz chciał mieć co najmniej tuzin wycieczek za pasem, aby zobaczyć, co czuje się dobrze, a co nie (rowery mają również okres włamania). Następnie odpowiednie dopasowanie poprzez usługę taką jak Retul wchodzi w biomechanikę jazdy na rowerze i jak najlepiej skonfigurować rower do określonego typu ciała. Tego typu ataki nie są tanie, ale otwierają oczy na to, jak tylko odrobina kilku milimetrów może złagodzić drętwienie nóg, ból siodła i wiele innych.

“Ważne jest, aby pamiętać, gdzie i kiedy odczuwany jest dyskomfort — i uzyskać konkretny”, mówi Ebert. “Boli cię szyja po 45 minutach, drętwieje Ci prawa stopa, zgadzasz się z siodłem? Masz jakieś problemy po jeździsz?”

“Szczegóły mają tu duże znaczenie, a doświadczeni monterzy rowerów są dobrze zorientowani w rozwiązywaniu najbardziej osobistych dolegliwości.”

Teraz, mam nadzieję, że czujesz się trochę pewniej wyruszając w poszukiwaniu własnego roweru szosowego. Gdy go znajdziesz, Możesz przejść do sprzętu, aby wyglądać jak część i wybrać wszystkie te małe dodatki, które naprawdę uczynią twój dwukołowiec twoim własnym. Więc nic nie zostało między tobą a otwartą drogą.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Spodenki Rowerowe
  • Jak zamienić rower w stacjonarny rower treningowy
  • Najlepsze rowery treningowe do domu
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Alternatywy Dla Mięsa

Najlepsze Alternatywy Dla Mięsa 15 Alternatyw Mięsnych Na Bazie Roślin, Które Naprawdę Smakują Świetnie Terrance Ross 27 września…
Trio talerzy obciążeniowych firmy Rogue, CAP Barbell i Hulkfit.
Read More

Najlepsze Płytki Wagi

Najlepsze Płytki Wagi Przenieś swoje dźwigi na wyższy poziom dzięki tym ulepszeniom ciężarków Ashley Keegan 23 sierpnia 2021…
Człowiek na rowerze stacjonarnym Rower treningowy
Read More

Jak zmiażdżyć Trening Spin

Jak zmiażdżyć Trening Spin Eksperci ujawniają, jak wyrównać swoje treningi Spin Emily Abbate 12 stycznia 2021 roku Podziel…