Popełniasz błędy suplementacyjne

Popełniasz błędy suplementacyjne

Pięć typowych błędów suplementów, które teraz popełniasz

Branża suplementów jest jak Dziki Dziki Zachód świata fitness. Drapieżniki są wszędzie i niektórzy z niewykształconych wśród nas po prostu nurkują — bez odpowiedniego przygotowania i zrozumienia. Jest to szczególnie niepokojące, biorąc pod uwagę fakt, że sektor ten jest ledwo uregulowany. 

Witaminy i minerały są niezbędnymi składnikami odżywczymi, których potrzebujemy do wykonywania ważnych, codziennych funkcji. Pomagają nam utrzymać równowagę i osiągnąć optymalny poziom zdrowia fizycznego i wyników sportowych. Dla większości z nas, nasze diety (chyba że ściśle i starannie monitorowane) mogą nie dostarczać nam wszystkich składników odżywczych, których potrzebujemy z pożywienia. To tam pojawiają się suplementy.

Istnieje wiele różnych suplementów oferowanych od ziół do witamin, minerałów, suplementów homeopatycznych i proszków białkowych trudno jest wiedzieć, co jest idealne dla twojej sytuacji. Aby dowiedzieć się więcej , rozmawialiśmy z Mikiem Barwisem, założycielem BARWIS, holistic performance institute i starszym doradcą ds. siły i kondycji w New York Mets. Barwis przeszkolił ponad elitarnych i Olimpijskich sportowców 5,000, a specjalista od siły i kondycji niedawno odważył się na świat suplementów, mając nadzieję, że weźmie swój entuzjazm dla poprawy ludzi w dziedzinie, która została zachmurzona niepewnością i fałszywymi obietnicami.

“Wiele z tych sklepów, ponieważ są to wielkie marki, każdy automatycznie im ufa. Myślą, że jeśli jest na półce, to musi być bezpieczne i dobre. Wiele z tych produktów ma na celu budowanie przychodów i pieniędzy (zamiast koncentrować się na zdrowiu)” – powiedział Barwis.

Po latach 27 w branży fitness Barwis współtworzył firmę Revere, która oferuje suplementy roślinne pochodzące tylko z naturalnej, pełnej żywności,aby pomóc użytkownikom zmaksymalizować wyniki, które uzyskują z ćwiczeń. Revere MA na celu zrewolucjonizowanie rzeczy w branży, która historycznie była zbyt skoncentrowana na zysku.

“Ludzie wkładają do swojego ciała rzeczy, których nie powinni. a rzeczywistość niektóre z tych firm mogą naprawdę produkować wszystko, czego chcą i uzyskać to zatwierdzone. Kiedyś myślałem, co ludzie robią!?

“Zmiana tego sposobu myślenia dla mnie stała się ogromna, ponieważ za każdym razem, gdy ludzie dokonują złego wyboru, nie tylko spożywają coś do twojego ciała, co nie pomoże Ci wykonać, ale może być szkodliwe” – powiedział Barwis.  “I to jest dla mnie groteskowe.”

Podczas gdy suplementy mogą być zmieniającym życie dodatkiem do każdego schematu treningu, branża jest pełna pułapek, ale bycie poinformowanym to połowa sukcesu. Oto pięć największych błędów suplementów, które popełniasz:

1) bycie oszukanym przez sprytne strategie marketingowe

Cała branża suplementów jest duża, głośna i krzykliwa z jakiegoś powodu. Produkty są dostępne w błyszczących butelkach i pojemnikach z dużą grafiką i odważnymi napisami. Słowa kluczowe, takie jak” superior”, “performance-enhancing”, “hardcore”, “rapid” i wzrost mięśni”, między innymi mają na celu pobudzenie i zachęcenie konsumenta. Duże błyszczące reklamy i ukierunkowana praca z copywritingiem to podstawa branży, ale ważne jest to, co naprawdę kryje się za zasłoną. Wiele suplementów faktycznie brakuje, gdy badania za produktem jest badany. Użyj zweryfikowanych źródeł, aby podjąć świadomą decyzję, jeśli chodzi o wybór najlepszego suplementu dla swoich celów. Examine.com jest doskonałym źródłem niezależnych i bezstronnych opinii o suplementach.

2) brak spójności

To jest tak samo prawdziwe dla treningów, jak to jest dla suplementów: zobaczysz tylko wyniki, jeśli wziąć je konsekwentnie przez pewien okres czasu. Suplementy nie są zaprojektowane tak, aby być magiczną tabletką all-in-one. To fantazja. Spójność jest kluczowa, a strategia” hit I miss “(gdzie bierzesz suplementy, jak pamiętasz, nie jest idealna) suplementy są przeznaczone do stosowania konsekwentnie łamania na choroby, wakacje lub” po prostu nie czułem się tak dzisiaj ” są niezawodnymi sposobami, aby nie uzyskać jak najwięcej huku za złotówkę.

3) padanie ofiarą psychologicznych strategii cenowych

Jeśli chodzi o ceny suplementów, nie padnij ofiarą podstawowej psychologii konsumenta. Wyższa cena nie oznacza wyższej jakości produktu. Jednocześnie tanie suplementy są zwykle Pochodzące ze źródeł syntetycznych lub sztucznych. Składniki te mogą być szkodliwe lub trudniejsze do wchłonięcia przez organizm (w porównaniu do suplementów organicznych).

Najlepszym sposobem działania jest przeprowadzenie badań, przejrzenie zweryfikowanych opinii konsumentów i podjęcie najbardziej świadomej decyzji w oparciu o to, czego szukasz.

4) wyłącznie poleganie na suplementach

Suplementy są po prostu tym, że mają być dodatkiem do już kompletnej diety i planu fitness. Są to przystawki do posiłku, a nie mięso i ziemniaki. Suplementy są zaprojektowane w laboratorium, aby dać nam trochę więcej, że dieta może brakować, ale to, co nie ma być jest bezpośrednim zamiennikiem żywności lub łatwym rozwiązaniem dla złej diety. Największe korzyści z suplementów są postrzegane przez tych, którzy zrównoważyć Doskonałe odżywianie z suplementami. To nie jest sytuacja albo/albo.

5) Słaby Czas Suplementu

Optymalizacja czasu na spożycie suplementu może mieć ogromny wpływ na wzrost mięśni i regenerację. Większość suplementów daje sugerowany zakres czasowy dla maksymalnych efektów, czasami życie staje na drodze i my poślizgujemy się co jakiś czas, co jest zrozumiałe. Jednak nie jest to rażące ignorowanie sugerowanych metod. Jednym z najczęstszych przykładów w całej planszy jest przyjmowanie suplementu przedtreningowego tuż przed rozpoczęciem treningu, gdy w rzeczywistości większość przedtreningówek wymaga około okna minutowego 30-60, zanim zaczniesz odczuwać efekty. Dla niektórych z tych miłośników siłowni mogą nie zacząć odczuwać korzyści, dopóki nie wyjdą z siłowni. 

Tak samo ważne jest, aby przeczytać wskazówki, jak to jest wiedzieć, kiedy najbardziej korzystny czas na spożycie suplementu diety.


Powiązane Lektury

Najlepsze Proszki Białkowe Za Twoje Pieniądze
Najlepsze Multiwitaminy Dla Mężczyzn
Cztery Proste Sposoby Na Naturalne Zwiększenie Energii

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts