Jak mieć Najlepsze walentynki w historii

Para

Jak mieć Najlepsze walentynki w historii

Nie upuść piłki w te Walentynki

Nie da się zaprzeczyć, że Walentynki są skomercjalizowane i wywołują o wiele więcej stresu niż to konieczne. Bycie w związku polega na pokazaniu, że zależy ci na co dzień, nie tylko w określonych terminach.

Jednak świętowanie tego może być trudne, a oboje dobrze się bawicie, wymaga dodatkowego planowania i rozważenia.

“Upewnienie się, że masz Najlepsze walentynki zwykle oznacza, że czujesz się kochany, doceniany, pożądany, a także że odwzajemniasz wszystkie te rzeczy z tymi, których kochasz. Najlepiej to osiągnąć, wkładając trochę myśli w tworzenie romantycznych możliwości”, mówi Gail Saltz, ekspert ds. relacji / seksu i psychiatra.  “Ważne aspekty romansu obejmują pokazanie, że chcesz połączyć się z tymi, których kochasz, więc bądź zabawny ze swoim partnerem i upewnij się, że czujesz się pewnie o tym, co masz do zaoferowania.”

“Zrób coś, co oboje uznacie za zabawne, nawet coś nowatorskiego, ponieważ “nowość” wywołuje emocje, które można przenieść na wasz związek; szczególnie w sypialni i innych romantycznych miejscach”, mówi Saltz.

1. “Get to the Lovin ‘in the Morning”

Jeśli masz nadzieję na trochę sexy czas w te Walentynki, nie musisz czekać do łóżka. Zacznij dzień z hukiem, dosłownie. Sugeruje Jess O ‘ Reilly, seksuolog rezydent Astroglide: “Obudź swojego partnera delikatnym masażem jego wewnętrznych ud. Drażnij się trochę i pracuj w kierunku ich gorących punktów, aby zapewnić leczenie “full-service”.”

Powiązane: Perwersyjne pomysły na Walentynki

2. Świętuj Dzień wcześniej

Walentynki mogą być historią drogich fixe kolacje, w których spieszysz się z posiłkiem, aby zrobić miejsce na następną rundę rezerwacji. Bez wątpienia to zabójczy nastrój. Jeśli chcesz uniknąć przepełnionych restauracji i “specjalnych” walentynkowych zestawów menu, zarezerwuj stolik dzień lub dwa przed V-Day, mówi O ‘ Reilly. Twój partner będzie mile zaskoczony.

3. Zwróć Uwagę

Pamiętaj, aby słuchać, co twój partner ma do powiedzenia i słuchać, jak wyrażają sposób, w jaki Cię cenią, mówi Saltz: “nawet najmniejsze gesty, które są Romantyczne, takie jak zostawianie notatki lub przygotowywanie posiłku, idą bardzo długą drogę w kierunku stworzenia kokonu miłości i stworzenia tego doświadczenia, które sprawia, że Walentynki są tak wspaniałe.”

4. Przeżyj fantazję

“Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, o czym fantazjuje twoja dziewczyna, partner lub żona, gdy ich głowa uderza w poduszkę? Mogę ci obiecać, że to nie ty!”mówi Tali Alexander, autor romansu” Love in Rewind and Lies in Rewind.”Każdy człowiek ma plan ucieczki w swojej psychice, a jeśli jesteś mądry i szczęśliwy, możesz dołączyć, a nawet zostać poproszony o jazdę z przodu.”Więc zwróć uwagę na to, co twój partner czyta lub ogląda, a te Walentynki ożywią trochę ich fantazji.

“Możesz odtworzyć scenę z ich ulubionej powieści romantycznej lub filmu — Nie mówię o akrobatach lub czymś bolesnym, ale o czymś z” normalnej rutyny — – i zapomnieć o obowiązkowych kwiatach i czekoladzie ” – radzi Alexander. “W Walentynki chodzi o miłość, a jeśli kochasz swojego partnera, będziesz chciał być częścią jego marzeń.”

5. Postaw na to osobisty akcent

Ponieważ jest to tak skomercjalizowane święto, dodanie osobistego akcentu do Walentynek gwarantuje trwałe wrażenie. “Zrób jej ulubiony deser od podstaw lub [Zdobądź] bilety na koncert do jej ulubionego zespołu. Nie musi to być przesada, ale udowodnij, że znasz ją lepiej, niż myśli-mówi Sarah Patt, swatka i ekspert randkowy Z It ‘ s Just Lunch Houston.

Ostrzeżenie: dawanie prezentu w bieliźnie może być niezwykle niebezpieczne, zwłaszcza jeśli związek jest nieco nowy, mówi Patt, i zazwyczaj oznacza, że masz tylko jedną rzecz na mózgu. Ostrzega: “Bądź bardziej kreatywny i zaoszczędź sobie potencjalnego odwrotu.”

6. Skup się na małych rzeczach

“Łatwo jest kupić coś błyszczącego od drogiej marki, ale jeśli poświęcisz trochę czasu, aby kupić jej szereg mniejszych rzeczy, które trafiają w różne punkty jej osobowości i zainteresowań, myślę, że to dużo pokazuje, jak bardzo naprawdę ją znasz”, mówi Bobby Rossi, współzałożyciel Headlines & Heroes.

7. Odłącz na kilka godzin

Nie zabije cię, jeśli odłączysz się od telefonu, iPada itp. na jedną noc. Mówi Patt: “wszyscy kochamy media społecznościowe, ale tweetowanie na żywo o Twojej walentynkowej nocy jest wielkim nie. daj sobie możliwość skupienia się i połączenia się z Tobą.”

Ale cokolwiek zrobisz …

8. Pamiętaj, aby świętować

Powiedziała, że nie obchodzi ją Walentynki. Nie bądź głupi. Oczywiście, że tak. “Tak, Walentynki są całkowicie skomercjalizowane i tandetne, ale oszczędź sobie rozstania i zrób coś miłego dla wyjątkowej pani w swoim życiu”, mówi Patt. “Czy to prosta kartka, czy romantyczna kolacja, po prostu upewnij się, aby pokazać jej, że zależy ci na tyle, aby włożyć trochę wysiłku w dzień.”

Możesz Też Kopać:

  • Walentynkowe prezenty dla niej
  • Shake Up your Love with a Delicious V-Day Cocktail
  • Romantyczne Wypady
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Technologia Zmieniła Randki

Jak Technologia Zmieniła Randki Siedem Sposobów Technologia Nieodwracalnie Zmienił Sposób, W Jaki Data Sophie Saint Thomas 6 listopada…