Jak Napisać Profil Randkowy Online

Jak Napisać Profil Randkowy Online

Jak Stworzyć Ostateczny Profil Randkowy W 10 Prostych Krokach

Kiedy rejestrujesz się na stronie randkowej lub aplikacji online, łatwo jest czuć się beznadziejnie. Po obu stronach są tysiące ludzi, którzy rywalizują o uwagę potencjalnych partnerów; najpierw musisz zatrzymać ludzi na ich drodze, a potem musisz zatrzymać ich uwagę. Można to nawet nazwać osobistą reklamą. Istnieje wiele sposobów, aby zrobić to dobrze, ale znacznie więcej sposobów można zrobić to źle. Aby pomóc Ci znaleźć bardziej znaczące mecze, otrzymaliśmy kilka porad randkowych od Beli Gandhi, założyciela i prezesa Smart Dating Academy. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom na rynku się w tym zatłoczonym krajobraz randkowy, i przekształcił najbardziej clueless daters do pewnych siebie kandydatów.

1) Mieć Właściwy Sposób Myślenia

W USA jest 107 milionów samotnych dorosłych, co stanowi prawie połowę dorosłej populacji ” – mówi Gandhi. “A ponad połowa z nich to randki online. To największe na świecie przyjęcie koktajlowe, więc są absolutnie ludzie, którzy są z tobą zgodni.”Z tego powodu bądź optymistą co do swoich kursów, ale ustaw odpowiednie oczekiwania: “musisz być” w nim, aby go wygrać”, a nie “w nim przez minutę”, dodaje. “Nie poddawaj się po dniu lub po kilku ślepych zaułkach. Nadzieja i optymizm są odpowiednimi narzędziami do tej gry.”Co więcej, jeśli projektujesz pozytywność, przyciągasz pozytywność.

2) Ogranicz Swoje Punkty Sprzedaży

Gandhi sugeruje używanie nie więcej niż dwóch stron lub aplikacji jednocześnie, ryzykując przeciążenie talerza i zmniejszenie koncentracji uwagi. “Nawet jeśli nie podoba Ci się jedna z aplikacji lub witryn, po prostu daj jej miesiąc, ponieważ w świecie randek jest tak dynamiczny obrót. Jeśli po tym czasie uważasz, że nie jest to odpowiednie miejsce do szukania, przejdź do innej witryny.”

Jeśli chodzi o to, z iloma osobami powinieneś komunikować się w tym samym czasie, nie ograniczaj się tak bardzo — do pewnego stopnia. “Musisz mieć wielu ludzi w wyścigu” – mówi Gandhi. “To trochę jak wyścig konny: tylko dlatego, że ktoś ma dużą przewagę, nie oznacza, że ktoś inny nie zaskoczy Cię wygraną z tyłu lub że lider nie wycofa się.”Nie chcesz umieścić wszystkie swoje jajka w jednym koszyku, ale również chcesz lekko podejść do tej fazy randkowania. Ponieważ jesteś przedstawiany z tak wielu opcji, nie dostać zbyt emocjonalnie zainwestowane-to jest, nie iść spać ze wszystkimi na drugiej randce – w celu naprawdę niech każdy zaloty grać się.

3) Kluczowe Są Zdjęcia, Umiar I Równowaga

Zdjęcia określi 90% sukcesu randki online, ” Gandhi mówi. “Masz ułamek milisekundy, aby przyciągnąć czyjąś uwagę podczas przewijania opcji, a pierwsze zdjęcie to zrobi lub złamie.”Oto kilka zasad, które pozwolą Ci utrzymać się w odpowiedniej ramie zdjęć:

  • Nie masz tylko jednego lub dwóch zdjęć, ale także unikaj 15-20 zdjęć. “Najlepszy punkt to 5-6” – mówi Gandhi.
  • Twoje pierwsze zdjęcie powinno być przyciętą głową, patrząc prosto w aparat, dobrze oświetlone, hi-res, uśmiechnięte, bez okularów przeciwsłonecznych i bez autoportretów.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Smart Dating Academy

  • “Żadnych autoportretów, nigdy” – mówi Gandhi. “I żadnych zdjęć twoich przyjaciół. Wiem, że masz przyjaciół i nie chcę porównywać cię z nimi na twoich zdjęciach. Chcę też wiedzieć, że ktoś inny zrobił ci zdjęcie, nie ty. To mniej narcystyczne.”
  • Ubierz się, aby zaimponować. Po pierwsze, nie bądź bez koszulki, niezależnie od swojej budowy ciała. “Zostaw coś wyobraźni”, mówi Gandhi. “Co więcej, twoje ubrania mówią wiele o Tobie. Powinny dobrze pasować i powinieneś publikować zdjęcia tylko tam, gdzie wyglądasz najlepiej.”Mając to na uwadze, upewnij się, że na każdym zdjęciu masz na sobie coś innego.
  • Znajdź równowagę ujęć głowy i nie przesadzaj ze zdjęciami siebie w ekstremalnych sytuacjach (Wspinaczka górska, nurkowanie, safari), aby wydawać się “zbyt nietykalnym” i nie mieć więcej niż jednego “awwww” zdjęcia, takie jak zdjęcia z siostrzenicą dziecka lub szczeniakiem.

4) Sprawdzanie Pisowni

—ludzie będą oceniać twoją inteligencję po tym, jak piszesz”, mówi Gandhi. “A ponieważ tak wielu z nas korzysta z tabletów i smartfonów, wszyscy popełniamy błędy. Ale tak ważne jest, aby mieć wymowny, inteligentny tekst na swoim profilu.”Sugeruje umieszczenie wszystkiego w programie Microsoft Word lub w wersji roboczej wiadomości e-mail, aby uruchomić sprawdzanie pisowni. “Nie trać czyjegoś zainteresowania, ponieważ nie znasz różnicy między “Twoim” a “jesteś” lub dlatego, że nie zauważyłeś literówki w pierwszej kolejności.”

5) Bądź Szczery I Przejrzysty

Nigdy nie kłam o swoim wieku, wzroście lub wadze. Wiele serwisów randkowych daje Ci panel “statystyki” do wypełnienia. Bądź tu całkowicie szczery – nawet jeśli zapyta o twoje nawyki palenia i picia, czy masz dzieci. Nie są to rzeczy, o których w ogóle musisz wspomnieć we własnym pisemnym profilu, ale pomoże to odfiltrować ludzi, którzy mogą nie być przyciągani do ciebie — co jest w porządku! Pozwoli to zaoszczędzić czas i oznacza, że każdy, kogo spotkasz, ma odpowiednie oczekiwania. Wiele pierwszych randek kończy się w chwili rozpoczęcia, ponieważ czyjeś zdjęcia były nieaktualne lub kłamali o swoim wzroście. Po prostu bądź szczery i bądź pewien tego. Odniesiesz większy sukces.

Temat: 4 kłamstwa mężczyźni mówią na swoich profilach Online

6) nie przeceniaj-spraw, aby zasłużyli na Twoją historię

Ponownie, nie rozwijaj zbyt wiele o swojej osobistej historii życia. Nie musisz mówić temu oceanowi obcych, że jesteś rozwiedziony, a nawet że Przeżyłeś raka. Są to hiperosobowe dane, które czynią cię wyjątkowym, ale mogą onieśmielać ludzi,którzy nie mają szansy cię poznać. “Spraw, aby ktoś zasłużył na prawo do uzyskania tych informacji” – mówi Gandhi. “Jeśli nie chcesz powiedzieć coś w rozmowie o pracę, to nie mów tego na swoim profilu randkowym. Każdy ma sukcesy i bagaż; to część ludzkiej kondycji. Przynieś to naturalnie na randce, kiedy czujesz się dobrze i kiedy wiesz, że możesz zaufać tej osobie.”

7) Przymiotniki Są Wrogiem

â€to nie jest bardzo pomocne, aby powiedzieć ludziom, że jesteś “zabawny, przygód, i twórczy”. Musicie być kreatywni i pokazać im, że jesteście tymi rzeczami. “‘Awanturniczy’ oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi”, zauważa Gandhi. “Dla ciebie może to oznaczać “Próbowanie Nowych etnicznych restauracji”, ale dla kogoś innego może to oznaczać ” wędrowanie po siedmiu najwyższych górach świata.”Powiedz ludziom, że jesteś zabawny, żądny przygód lub kreatywny. Daj im kontekst.”

8) Unikaj Negatywności

Omówiliśmy już znaczenie wyświetlania pozytywności, ale jest to szczególnie ważne w Twoim pisemnym profilu. “Nigdy nie mów ‘nie wysyłaj mi wiadomości, Jeśli…'”, mówi Gandhi. “Nawet jeśli to’ nie wysyłaj mi wiadomości, Jeśli chcesz się tylko umówić.”Dostaniesz niechciane wiadomości niezależnie od tego, a częścią randek online jest nauka ignorowania tych ludzi. Mówiąc cokolwiek negatywnego, zniechęcisz ludzi, którzy mogą pomyśleć, że chcesz ustalić różne granice. Zamiast tego skup się na typach ludzi, których do chcesz przyciągnąć i mówić do nich w pozytywny sposób.”

9) Bądź Ostrożny Z Nazwami Użytkowników

Niektóre witryny całkowicie eliminują nazwy użytkowników i proszą ludzi, aby używali swoich prawdziwych imion. Jeśli jednak masz unikalne imię, może to być łatwe dla kogoś, aby Google Ciebie w Twoim mieście i uzyskać więcej informacji o Tobie. W takim przypadku użyj prostego pseudonimu-być może bardziej popularnego imienia.

Powiązane: wszystko, co musisz wiedzieć o Randki z Tinder

Jeśli jesteś na stronie, która wymaga nazwy użytkownika, nie próbuj być zbyt zabawny. “DrLove”może brzmieć humorystycznie, ale nie zarejestruje się dobrze u innych. Oczywiście, unikaj czegokolwiek z liczbą ” 69 ” w nim, a zamiast tego spróbuj wybrać nazwę użytkownika, która może być punktem rozmowy. “Mieliśmy jednego klienta, który był nauczycielem i półprofesjonalnym kucharzem”, mówi Gandhi. “Wylądowaliśmy na “ZagatRatedTeacher”. Dostała mnóstwo odpowiedzi, ponieważ wyjaśniało to tak wiele z tak małą ilością znaków.”

10) Ogarnij Swój Wiek

Kobiety w wieku 20 lat są zdecydowanie najczęściej kontaktowanymi użytkownikami w dowolnej aplikacji randkowej lub witrynie. Jednak ich wiadomości znacznie spadają po ukończeniu 30.roku życia. Ich preferencje randkowe również mają tendencję do zmiany w tym wieku: mają sympatii grał pole i mają dobre zrozumienie tego, co chcą w partnera. Z tego powodu heteroseksualni mężczyźni w wieku 30 lat mają jeszcze większe szanse na randki online (i znalezienie znaczącego dopasowania), ponieważ zaczną otrzymywać odpowiedzi od kobiet, które mogły przeoczyć je w wieku 20 lat. to szczęśliwy spin na “miłych facetów kończących ostatni”: znajdują relacje, które trwają, zbyt.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Różne Poziomy Oszukiwania
Read More

Różne Poziomy Oszukiwania

Różne Poziomy Oszukiwania Istnieje Pięć Poziomów Oszukiwania – Jak Daleko Się Posunąłeś? Brett Williams 30 października 2018 Podziel…