Jak Powiedzieć, Czy Facet Cię Lubi

Jak Powiedzieć, Czy Facet Cię Lubi

Osiem znaków, które udowadniają, że na Ciebie leci.

Jedną z najtrudniejszych części randki jest coraz rzeczy z ziemi. Może spotkałeś faceta, a sprawy stały się trochę zalotne: wysyłasz sobie DMS z najnowszymi memami, a kiedy widzisz się na imprezach, rozmowa jest płynna i łatwa. Może nawet spotykałeś się sam na sam, ale wahasz się, czy nazwać to “randką”.”

Powiązane: Co Tak Chłopaki Może Nauczyć Się Od Jak Gej Faceci Data

Zaczynasz łapać uczucia, ale zanim przejdziesz dalej, chcesz wiedzieć, czy to, co czujesz, jest odwzajemnione. Każdy musi zmierzyć się z odrzuceniem od czasu do czasu, ale możesz zaoszczędzić sobie trochę złamanego serca, oceniając sytuację pod kątem oznak, że naprawdę cię kocha, zanim zrobisz duży ruch. Jeśli nie masz pewności, gdzie stoisz z nowym romantycznym potencjałem, oto tylko kilka sposobów, w jakie możesz powiedzieć, czy facet naprawdę cię lubi.

1. Interesuje Się Twoimi Interesami.

Zanim upadniesz na głowę warto zadać sobie pytanie: czy ten facet wie, jakie są moje zainteresowania? Mógłby wymienić trzy Moje hobby? Zna mój ulubiony zespół? To może wydawać się bezmyślne, ale raz spotykałam się z facetem przez całe dwa miesiące, zanim w ogóle zarejestrował fakt, że jestem pisarką. Jeśli facet cię lubi, zainteresuje się rzeczami, które Cię pasjonują. Zadaje pytania i próbuje dowiedzieć się więcej o tym, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli odrzuca lub ignoruje twoje zainteresowania, prawdopodobnie nie jest tak pociągający dla Ciebie i nie jest wart twojego czasu.

2. Znajduje Sposoby Na Spędzenie Z Tobą Czasu

Jeśli facet cię lubi, będzie chciał spędzać czas wokół ciebie. Jeśli zobaczy cię na imprezie lub wpadnie na Ciebie na ulicy, będzie szczęśliwy, że cię widzi i ma szansę być wokół ciebie. Jeśli rezygnuje za każdym razem, gdy próbujesz coś zaplanować, to znak, że może nie być aż tak zainteresowany. Jednak anulowany plan nie musi oznaczać braku zainteresowania-czasami pojawiają się nieoczekiwane rzeczy, a jeśli naprawdę stara się przełożyć, jest to oznaka, że jest przynajmniej zainteresowany poznaniem cię lepiej.

3. Szanuje Twoje Granice

Ostatnio wiele mówi się o granicach w związkach heteroseksualnych, ale granice są również fundamentalne dla gejów. Tworzenie i szanowanie granic jest kluczem do udanego związku, nawet na bardzo wczesnym etapie. Może nie chcesz uprawiać seksu od razu, a może twój gorączkowy harmonogram pracy oznacza, że nie możesz spędzać czasu tak często lub tak późno. Jeśli facet naprawdę cię lubi, uszanuje wszelkie granice, które masz i nie będzie ich ignorować ani naciskać, aby je zmienić.

4. Jest konsekwentny w swoim zachowaniu wobec Ciebie

Zachowanie na gorąco i zimno to czerwona flaga. Jeśli na początku zachowuje się podekscytowany, że cię zobaczy, a potem nagle zmienia melodię i zachowuje się na uboczu, może nie być taki w tobie. Oczywiście, każdy ma wolne dni i to niesprawiedliwe prosić faceta, w którym się zakochujesz, aby był uszczęśliwiony za każdym razem, gdy spędzasz czas. Jeśli jednak jego stosunek do ciebie zmienia się z dnia na dzień, oznacza to, że nie zależy mu na Tobie wystarczająco, aby rozważyć, jak to niespójne zachowanie sprawia, że się czujesz.

5. Pokazuje Ci Przypadkowe Akty Dobroci

Toksyczna męskość działa również na gejów, a niektórzy faceci mają problemy z wyrażaniem swoich uczuć z powodu sposobów, w jakie mężczyźni zostali nauczeni, aby zakopywać nasze emocje. Umiejętność wyrażania własnych uczuć jest umiejętnością, której można się nauczyć w czasie, a niektórzy ludzie najlepiej wyrażają siebie poprzez działanie. Jego uczucia do ciebie mogą ujawniać się w gestach, a nie słowach: może przygotowywał dla Ciebie obiady, gdy wiedział, że masz ciężki tydzień, a może pomagał Ci poruszać się, gdy potrzebujesz dodatkowej ręki, bez zadawania pytań. Słowne potwierdzenie jest ważne, ale jego działania mogą również przejść długą drogę, aby pokazać, że mu zależy.

6. Nie chce się z Tobą spieszyć.

Stara mądrość, że facet, który cię lubi, nie prześpi się z Tobą od razu, to bzdura. Jeśli chcesz uprawiać seks po pierwszej randce (lub przed pierwszą randką), a Ty wyraziłeś wyraźną i dobrowolną zgodę, To idź na to. To samo tyczy się etykiet: jeśli oboje chcecie nazywać siebie chłopakami, to dlaczego nie? Dzwonki alarmowe powinny dzwonić, jeśli próbuje przyspieszyć sprawy – jeśli naciska Cię na Seks lub chce umieścić etykiety na rzeczach, zanim będziesz gotowy. Jeśli nie jest gotów podjąć związek w tempie, które jest wygodne dla ciebie, może być bardziej na pomysł bycia w związku niż faktycznie słuchania swoich pragnień i potrzeb.

7. On Stara Się Z Przyjaciółmi

Dla wielu queer, nasi przyjaciele stają się naszą zastępczą rodziną, co może sprawić, że wprowadzenie nowej romantycznej perspektywy do grupy przyjaciół będzie szczególnie stresującym doświadczeniem. Jeśli naprawdę cię polubi, spróbuje dogadać się z Twoimi przyjaciółmi. Zaangażuje ich w rozmowę i naprawdę wykorzysta szansę, aby ich poznać. Mam szczęście, że mam bardzo kochających i opiekuńczych przyjaciół, którzy dają trzeci stopień każdemu facetowi, którego przyprowadzam, i ogólnie odkryłem, że faceci, którzy są w stanie zaimponować moim przyjaciołom, są tymi, których warto ścigać dalej.

8. Mówi, Że Cię Lubi.

Jeśli nie jesteś pewien, czy facet cię lubi, czy nie, zawsze możesz go zapytać. Może się to wydawać oczywiste, ale często najlepsze odpowiedzi są najprostsze. Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Wymaga to od ciebie schrzanić swoją odwagę, zostawić swoje ego przy drzwiach i być przygotowanym na odrzucenie, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, której szukałeś. Jednak to proste podejście jest o wiele bardziej niezawodne niż próba zinterpretowania każdego jego działania dla jakiejś wskazówki o tym, jak się czuje. Może być trudno być tak bezpośrednim, ale ostatecznie otworzy Ci drzwi do bardziej uczciwego i intymnego związku w przyszłości.

Możesz Też Kopać

  • Najlepsze Gejowskie I Queer Portale Randkowe
  • Najlepsze Pozycje Seksu Gejów
  • Jak sprawdzić, czy jesteś Biseksualny
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts