Najlepsze filtry przeciwsłoneczne Do Twarzy dla mężczyzn

Dr. Sturm, Disco i Elta MD filtry przeciwsłoneczne na żółtym tle, Nakładka logo AskMen Editor ' s Choice badge

Najlepsze filtry przeciwsłoneczne Do Twarzy dla mężczyzn

Chroń swój kubek przed słońcem

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Słońce nie jest żartem-nawet w wolnych miesiącach. Jest wystarczająco silny, by oświetlić i wypromieniować całą naszą planetę. Wyobraźcie sobie, jaki wpływ ma na naszą skórę, nie mówiąc już o naszych twarzach, kiedy jesteśmy na nią codziennie narażeni. Dlatego dermatolodzy i specjaliści od pielęgnacji skóry zalecają nakładanie kremu przeciwsłonecznego za każdym razem, gdy wyjdziesz na zewnątrz. Jednak w tym momencie większość kolesi nadal ignorować profesjonalne porady, a następnie zacząć panikować, gdy zmarszczki i inne dolegliwości skóry uderzyć ich kubek. Ok twardzielu, może te statystyki zmienią twoją wypoczywającą twarz kutasa.

Powiązane: Najlepsze filtry przeciwsłoneczne dla mężczyzn

Według badań szacuje się, że 90% innych niż czerniak nowotworów skóry jest związanych z ekspozycją na promienie UV od słońca, zdecydowana większość przypadków czerniaka związanych z oparzeniami słonecznymi. American Cancer Society stwierdza, że rak podstawnokomórkowy (basal cell carcinoma, BCC) jest najczęstszą formą raka skóry z szacowanymi 4,3 milionami przypadków diagnozowanych w USA każdego roku.

Następnie następuje starzenie się skóry, przy czym szacuje się, że 90% spowodowane jest (co jeszcze) słońcem. Zwróciłeś na siebie uwagę? Teraz jest szansa na naprawienie krzywd, które wyrządziłeś temu zarabiającemu, a wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego kremu przeciwsłonecznego do codziennej pielęgnacji twarzy.

Nasze ulubione Kremy przeciwsłoneczne Do Twarzy mężczyzn

 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco20moisturizing20mineral20sun20block.html
 • ASYSTEM Daily Defense Nawilżacz + SPF 30
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sun20bum20spf204520face20mist.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/isdin20eryfotona20actinica20sun20damage20protection20spf2050.html
 • Perricone MD Face Finishing Moisturizer SPF 30
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blue20lizard20for20face20spf2030.html
 • Drunk Elephant Umbra Sheer Daily Defense SPF 30
 • ColoreScience Sunforgetable Total Protection SPF 50
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/all20good20organic20sunstick20spf2030.html
 • REN Clean Screen matujący Face Sun Screen SPF 30
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20broad-spectrum20spf2046.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supergoop20everyday20sunscreen20spf2050.html
 • EiR Surf Mud Pro
 • Eau Thermale Avène Mineral Fluid Krem przeciwsłoneczny SPF 50+
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20barbara20sturm20sun20drops20spf50

Który SPF jest najlepszy: krem przeciwsłoneczny do twarzy lub ciała


Odwieczna debata na temat tego, czy można je stosować zamiennie, nadal istnieje. Krótka odpowiedź: Nie. Podobnie jak chciałbyś zaoszczędzić na kosztach pielęgnacji, przypisując jedną butelkę balsamu do nawilżania całego ciała, oba produkty są przeznaczone do konkretnych potrzeb i do codziennego użytku, będziesz potrzebował odpowiedniego preparatu. Podzielmy różnice między nimi.

Krem Przeciwsłoneczny Do Twarzy

Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej jest często formułowany tak, aby łatwo się wchłaniał, miał lekką konsystencję, nie zatykał porów (nie zatykał porów) i oferował taką samą ochronę przeciwsłoneczną jak wersje nadwozia. Producenci robią je z zamiarem zmniejszenia wrażliwości i nie wywoływania wyprysków, zwłaszcza że skóra twarzy jest bardziej wrażliwa na podrażnienia.

Eksperci sugerują trzymanie kremu przeciwsłonecznego z dala od twarzy, przede wszystkim “spraye suchego dotyku”, ponieważ te są naładowane alkoholem i szybciej wysuszają twarz.

Krem Przeciwsłoneczny Do Ciała

Większość z nas staje się leniwa i zastanawia się, co jest takiego wielkiego w kładzeniu kremu przeciwsłonecznego na kubkach. Jak przeczytałeś powyżej, nie jest to najmądrzejsza decyzja. Filtry przeciwsłoneczne ciała wydają się być znacznie grubsze, sprzedawane w większej objętości, a większość z nich jest comedogenic-made — pozwalając kurz i zanieczyszczenia do ziemi na skórze, aż zmyte.  

A co z filtrami przeciwsłonecznymi sprzedawanymi jako jedno i drugie? Dobre pytanie. Wiele składników aktywnych stosowanych w filtrach przeciwsłonecznych znajduje się w obu kategoriach. To zawsze dobry znak. Wielu uważa, że jeśli substancje drażniące, takie jak alkohol lub substancje zapachowe, nie znajdują się w żadnym roztworze, można je zastosować do schematu pielęgnacji przeciwsłonecznej. To jednak rzadko się zdarza. Tak czy inaczej, upewnij się, aby zaoszczędzić miejsce w torbie plażowej swojej dziewczyny lub weekender dla każdego z nich.


Co warto wiedzieć o kremie przeciwsłonecznym do twarzy


Odmowa noszenia go religijnie przez lato doprowadziła cię tutaj. Pogódź się z tym. Ukryjemy Twój wstyd przez cały ten kurs ochrony przeciwsłonecznej twarzy 101. Zacznij od zapoznania się z tymi kluczowymi czynnikami, zanim zdecydujesz się na jedną konkretną markę ochrony przeciwsłonecznej:

 • Składniki aktywne: Tlenek cynku i dwutlenek tytanu są naturalnymi pierwiastkami organicznymi, które pochłaniają promienie i odbijają je od skóry, podczas gdy chemikalia, takie jak oktokrylen i oktisalate, pomagają stabilizować avobenzon na dłuższe odcinki.
 • Szerokie spektrum: Chcesz coś z ochroną UVA i UVB, aby zapobiec uszkodzeniom związanym z wiekiem, a także spalonej skórze.
 • Nawilżanie: Skóra twarzy wymaga nawilżenia, więc chwyć krem z lanoliną, zdrowymi olejkami i kwasem hialuronowym, aby zwiększyć nawilżenie skóry.
 • Ocena SPF: Wszystko, co ma współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 30 lub wyższy, pokryje twoją twarz i ciało.
 • Wodoodporność: FDA oznacza każdy krem przeciwsłoneczny “wodoodporny”, który może utrzymać ochronę SPF przez 40 minut w kontakcie z potem. Niektórzy producenci przekraczają te oczekiwania i dostarczają do 80 minut. Zawsze stosuj ponownie po dwóch godzinach. Dlaczego? Po prostu to zrób.

Oczywiście nie każdy krem przeciwsłoneczny jest sformułowany z takimi zaletami, choć najwyraźniej natkniesz się na wiele opcji obsługujących co najmniej dwa do trzech. Te specjalne kremy i balsamy zawierają poważne substancje chemiczne, które po połączeniu nagradzają skórę odżywczymi i ochronnymi elementami, aby utrzymać strukturę twarzy. Tego samego nie można powiedzieć o filtrach przeciwsłonecznych o niższym poziomie, które zawierają składniki szkodliwe dla skóry. Miej na radarze te toksyczne środki ochrony przeciwsłonecznej.

 • Awobenzon: Główny środek stosowany w większości komercyjnych filtrów przeciwsłonecznych, który został uznany za stosunkowo bezpieczny, ale może uwalniać wolne rodniki, aby zwiększyć starzenie się skóry.
 • Cynoksat: Podobno powoduje, że skóra staje się bardziej wrażliwa.
 • Dioksybenzon: Wiadomo, że wykazują oznaki toksyczności skóry.
 • Homosalat: Wchłaniany przez skórę i gromadzi się w naszym organizmie w szybkim tempie, które mogą stać się szkodliwe dla hormonów.
 • Oksybenzon i Oktinoksat: Powodować egzema podobne reakcje, które mogą rozprzestrzeniać się poza narażone obszary dłużej ktoś pozostaje w słońcu i zostały zakazane na Hawajach ze względu na wybielanie zagrożonych raf koralowych.
 • PABA: Składnik najczęściej stosowany jako barwnik absorbujący promienie UVB, powodujący reakcje alergiczne i powodujący plamy na odzieży.
 • Parabeny: Coraz bardziej kontrowersyjne konserwanty w pielęgnacji skóry związane z nieprawidłowym rozwojem jąder, alergiami, astmą, rakiem piersi,niepłodnością i guzami.

Nie każdy świetny krem przeciwsłoneczny jest wolny od tych składników. W rzeczywistości niektóre wymagają niewielkiej ilości, aby ich odpowiednie formuły działały skuteczniej. Dr Joel Schlessinger, chirurg dermatologiczny i współpracownik RealSelf, wymienia oksybenzon i oktinoksat jako Dwa, które nie są szkodliwe dla ludzi, ale “mogą powodować reakcje alergiczne u osób o wrażliwej skórze.”

Najlepszy nowy męski krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco20moisturizing20mineral20sun20block.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco20moisturizing20mineral20sun20block.html

Jeśli chodzi o produkty pielęgnacyjne, które są stosowane w obszarze twarzy, chcesz mieć pewność, że używasz marek, którym ufasz, ze składnikami, które są poparte nauką i sprawdzone bezpieczne. Nawilżający mineralny blok przeciwsłoneczny Disco to potężny cios, który zapewnia ochronę SPF 30 przez trzy godziny blokowania promieniowania UV, a także Trójpeptydową formułę składników przeciwstarzeniowych, które pomagają przeciwdziałać uszkodzeniom słonecznym.

Obiecująca Recenzja: “Próbowałem wielu różnych kremów z filtrem przeciwsłonecznym, a ten uderza inaczej. Zmagam się z trądzikiem i mam bardzo wrażliwą skórę, więc szukałam kremu z filtrem przeciwsłonecznym, który nie sprawi, że moja skóra pęknie, nie poparzy się, gdy go nakładam, ani nie zajmie mi godzin, aby się wcierać. To działa jak krem nawilżający i noszę go codziennie, odkąd go mam. Gorąco polecam, dziękuję za zrobienie tego!!!”- Cooper S.

$28 at LetsDisco.com

Wybór redakcji dla najlepszego kremu przeciwsłonecznego

Dr Dennis Gross Wrinkle Defense Broad Spectrum Krem przeciwsłoneczny SPF 30

Jeśli chcesz nałożyć krem przeciwsłoneczny na krem nawilżający, to jest to najlepsze, co możesz uzyskać od 2021 roku. To bezolejowy, całkowicie fizyczny SPF o szerokim spektrum działania, który wtapia się w każdy odcień skóry w skali Fitzpatricka — niełatwe twierdzenie o mineralnym kremie przeciwsłonecznym. Ten niezwykle lekki, szybko wchłaniający się SPF nie tylko chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, ale także przed zanieczyszczeniami, a także niebieskim światłem emitowanym z telefonów i ekranów komputerowych.

Obiecująca Recenzja: “Używam tego kremu przeciwsłonecznego od około dwóch tygodni i całkowicie go uwielbiam . Byłem nieco sceptyczny, ponieważ miałem problem ze znalezieniem dobrego kremu przeciwsłonecznego, który nie jest ciężki, tłusty i ma silny zapach. Ten wysusza półmatowy i czuje się wyjątkowo Oddychający na skórze, zapach nie pozostaje i praktycznie nie istnieje. Cena jest jedynym czynnikiem, który mnie odstraszy, ale ponieważ kupiłem już pięć różnych typów, z których jestem niezadowolony , byłoby to znacznie tańsze na dłuższą metę.” MPz13

42 zł przy Sephora.com

Najlepszy krem nawilżający do twarzy

ASYSTEM Daily Defense Nawilżacz + SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cardon20moisturizer2020spf2030.html

Dzięki temu chłodzącemu, nawilżającemu kremowi nawilżającemu z filtrem SPF 30 możesz korzystać z nowego systemu Performance Skincare, który jest dostarczany co miesiąc. Powered by kiwi stem cells and PhytoCellTec nunatak-w zasadzie super super pokarm dla Twojej skóry-ten ochronny krem nawilżający zmienia zasady gry i nigdy nie jest testowany na zwierzętach. 

Obiecująca Recenzja:Nigdy wcześniej nie słyszałem o systemie, dopóki nie dokonałem przypadkowego zakupu na stronie, na której regularnie robię zakupy. Mój 1st go-Ahead zakupione były 2 noc Odbudowa krem i 2 codziennie obrony moisturizer. Zadziałało tak dobrze, że musiałem porzucić inną markę, której używałem. Polecam.”- Terence T.  

$24 at ASYSTEM.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny W Sprayu Do Twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sun20bum20spf204520face20mist.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sun20bum20spf204520face20mist.html

Zgodnie z Amerykańską Akademią dermatologii, nigdy nie należy rozpylać kremu przeciwsłonecznego wokół lub w pobliżu twarzy lub ust. Zamiast tego spryskaj dłonie, a następnie nałóż go na twarz. Ten lekki, ochronny spray sprawia, że dodanie dodatkowej warstwy ochronnej do twarzy jest łatwe i szybkie, a SPF 45 zapewnia silną ochronę przed promieniowaniem UV.

Obiecująca Recenzja: “Idealny w podróży lub jeśli nie chcesz czuć kremu z filtrem przeciwsłonecznym na twarzy lub po prostu musisz go ponownie zastosować!”- Morgan M.

15,99 zł SunBum.com

Najlepszy mineralny krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/isdin20eryfotona20actinica20sun20damage20protection20spf2050.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/isdin20eryfotona20actinica20sun20damage20protection20spf2050.html

Odrobina tego lekkiego płynu przechodzi długą drogę. Zawiera DNA repairsomes, aby pomóc w naprawie wcześniejszych uszkodzeń spowodowanych przez słońce i witaminę E, aby chronić się przed uszkodzeniami środowiska, zastosuj równowartość dwóch długości palców, zgodnie ze wskazówkami na ich stronie internetowej, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz. Isdin nie testuje na zwierzętach.

Obiecująca Recenzja: “Byłem sceptyczny Pierwszy, ponieważ miałem te brązowe plamy na nosie i policzku, które nie wydawały się blaknąć z najlepszymi produktami. Moje plamy naprawdę blakną! Myślałam, że wyobrażam sobie różne rzeczy, dopóki mój mąż się nie zgodził.
Krem przeciwsłoneczny jest bardzo lekki i nawilżający. Będzie to cienki biały film, ale szybko wchłonie się w skórę.”- A. Wilcox

$55 przy Amazon.com

Najlepszy przyciemniany Krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/perricone20md20face20finishing20moisturizer20broad20spectrum20spf2030.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/perricone20md20face20finishing20moisturizer20broad20spectrum20spf2030.html

Nie, to nie makijaż. Jest to w rzeczywistości jeden z najlepszych bez okrucieństwa przyciemniane filtry przeciwsłoneczne dla mężczyzn, którzy nie chcą nosić makijażu. Dzięki zastosowaniu dwutlenku tytanu, który zapewnia SPF 30, ten uniwersalny odcień jest tak gładki, że wiesz, że go nosisz, ponieważ twoja skóra wygląda idealnie. Pomyśl o tym jak o filtrze Instagram dla swojej twarzy, ale w prawdziwym życiu.

Obiecująca Recenzja: “Absolutnie uwielbiam ten przyciemniony krem nawilżający. Tekstura jest lekka, a pokrycie jest o wiele lepsze niż jakikolwiek inny wysokiej klasy produkt na rynku. Moja mama i ja mamy i kochamy ten produkt, ponieważ idealnie dopasowuje się do większości kolorów skóry (jest bardzo blada, a ja mam ciemniejszą skórę z jaśniejszymi odcieniami) ” – VIP Anastasia

55,29 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny z tlenkiem cynku do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blue20lizard20for20face20spf2030.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blue20lizard20for20face20spf2030.html

Doskonały dla wrażliwej skóry dzięki temu, że nie zawiera substancji zapachowych ani parabenów, ten lekki żel na bazie tlenku cynku, zaprojektowany do twarzy, przyjazny dla całego ciała, nie zatyka porów, co oznacza, że nie zatyka porów. Dodaj do tego, jego wolna od okrucieństwa formuła bogata w przeciwutleniacze, zieloną herbatę, kofeinę, witaminę E i super nawilżający nawilżający kwas hialuronowy, a otrzymasz Wielofunkcyjny balsam przeciwsłoneczny, który możesz nosić na co dzień.

Obiecująca Recenzja: “Zacząłem starać się lepiej dbać o moją twarz, a jedną z tych rzeczy, które wszyscy zalecali, był dobry krem z filtrem przeciwsłonecznym. Wypróbowałem kilka marek, zanim wypróbowałem ten konkretny Krem przeciwsłoneczny do twarzy i byłem w dużej mierze niezadowolony z tego, co widziałem w tych innych filtrach przeciwsłonecznych. Wiele marek było niezwykle grubych, pozostawiło moją twarz smugą i / lub białą, i / lub pozostawiło tłusty połysk, którym gardziłem.”- altlovesbooks

17,59 zł Amazon.com

Najlepszy naturalny krem przeciwsłoneczny do twarzy

Drunk Elephant Umbra Sheer Daily Defense SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/drunk20elephant20umbra20sheer20physical20daily20defense20spf2030.html

Ten bogaty krem przeciwsłoneczny jest zaskakująco czysty, biorąc pod uwagę, że ma aż 20 procent stężenia tlenku cynku. Oprócz tego, ten wolny od okrucieństwa codzienny krem przeciwsłoneczny do twarzy uzyskał ocenę EWG jednego, co nie jest łatwym wyczynem. 

Obiecująca Recenzja: “Używam oryginalnej formuły Umbra od ponad roku i chociaż podobała mi się, podobnie jak wiele innych, odkryłem, że czasami może być trochę trudno mieszać i trwało to dłużej niż chciałbym ustawić. Na szczęście DE znacznie poprawił tę formułę! Ta nowa formuła jest znacznie łatwiejsza w aplikacji, szybciej się układa i pięknie nawilża, nie obciążając. Odcień jest dodatkowym atutem i dodaje skórze przyjemnego ciepła. (Uwaga: nie jest to zabarwiony krem nawilżający / podkład i nie zapewni pokrycia, tylko lekki wieczór odcienia skóry, który zapobiega białemu odlewowi). Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z mojego zakupionego i nadal będę korzystać z filtrów przeciwsłonecznych DE Umbra!”- Andy Z

$34 at Amazon.com

Najlepszy Pudrowy Krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colorescience20sunforgettable20total20protection20brush-on20shield20spf2050.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colorescience20sunforgettable20total20protection20brush-on20shield20spf2050.html

Jeśli szukasz kremu przeciwsłonecznego bez okrucieństwa, niewidocznego, typu “chwyć i idź”, to jest to-dosłownie. Jest tak lekki, że nawet nie wiesz, że go masz, ale jest wypełniony najwyższym stężeniem tlenku cynku i dwutlenku tytanu na naszej liście na 45 procent. Zapewnia nie tylko ochronę UVA i UVB, ale także chroni skórę przed zanieczyszczeniami oraz światłem niebieskim i podczerwonym. Wszystko to w połączeniu z tym, jak mało potrzebujesz, oznacza, że jeden z tych złych chłopców przetrwa Ci trochę czasu.  

Obiecująca Recenzja: “To jest mój iść do ochrony przeciwsłonecznej dla mojego nosa i dodatkowej ochrony. Błyskawicznie poprawia cerę, nie wyglądając jak makijaż. Wypróbowałem wersję “clear” (inna marka) i nie mogłem stwierdzić, czy cokolwiek aplikuję. Kolor jest w tym przypadku niezwykle pomocny.”- Jerri Blank

69 zł przy Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/all20good20organic20sunstick20spf2030.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/all20good20organic20sunstick20spf2030.html

Wszyscy mamy te łatwe do zapomnienia miejsca, które, bez względu na to, ile kremu przeciwsłonecznego zastosujesz, zawsze wydają się poparzone. Niezależnie od tego, czy chodzi o nos, policzki, czy czubek głowy dla łysych facetów, firma Leaping Bunny-certified B Corp All Good stworzyła produkt, który pomaga tym problematycznym plamom i zwalcza uszkodzenia słoneczne. Z filtrem SPF wynoszącym 30, naturalny krem przeciwsłoneczny (lista składników zawiera tylko pięć pozycji) zapewni Twojej skórze do 80 minut ochrony.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam ten produkt! To świetny krem przeciwsłoneczny dla twojej twarzy!”- Pearl2009

10,99 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy dla skóry tłustej

REN Clean Screen matujący krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ren20clean20screenc382c2a0mattifying20face20sunscreenc382c2a0spf2030.html

Ten krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF 30 zawiera 22% tlenku cynku i wykorzystuje czyste składniki, takie jak aloes i ekstrakt z nasion żółtej marakui, aby uspokoić i wzmocnić wewnętrzną obronę skóry, aby chronić ją przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami wolnych rodników. Tym, co odróżnia ją od reszty tłustej skóry, jest skrobia ryżowa, która nie tylko łagodzi podrażnienia, ale także wchłania olej, kontroluje połysk i minimalizuje wygląd porów. Bonus: ta marka wolna od okrucieństwa wykorzystuje opakowania w 100% nadające się do recyklingu, rozwiązania nadające się do wielokrotnego napełniania, butelki z odzyskanego plastiku ocean-dąży do zera odpadów do 2021 roku.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam ten produkt, ponieważ jest to matowe wykończenie nie pozostawia połysku. Musisz pracować z nim trochę więcej, ponieważ jest to grubsza konsystencja i może pozostawić biały odlew, jeśli nie mieszasz go wystarczająco. Jest idealny dla skóry tłustej, ponieważ nie pozostawia twarzy błyszczącej i tłustej, chroniąc twarz przed promieniowaniem UVA i UVB. Uwielbiam ,że ten produkt jest * czysty krem z filtrem przeciwsłonecznym * nawet po założeniu go przez 2 godziny wygląda i nie jest tłusty.”- erikag17

$38 at Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy dla skóry trądzikowej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20broad-spectrum20spf2046.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20broad-spectrum20spf2046.html

Trądzik i krem z filtrem przeciwsłonecznym mogą nie zawsze dobrze współpracować w rutynowej pielęgnacji, ale nawet dla najbardziej wybrednej skóry, Fundacja Raka Skóry nawet zaleciła EltaMD wykazano, że poprawiają wypryski, trądzik różowaty i przebarwienia. Ten mineralny codzienny krem przeciwsłoneczny do twarzy wykorzystuje 9% przezroczystego tlenku cynku do ochrony i niacynamidu, kwasu hialuronowego i kwasu mlekowego, aby utrzymać skórę czystą i zdrową.

Obiecująca Recenzja: “Bardzo lubię ten krem SPF. Po pierwsze, nie pachnie “perfumą” – może ma zapach balsamu do opalania, ale jest naprawdę słaby. Po drugie ten krem nie jest tłusty i szybko znika – mimo że ma 9% tlenku cynku. Po trzecie ma 46 + SPF z 7,5 Oktinoksatem, aby spowolnić spalanie. W końcu musiałem przyznać, że potrzebuję silnego SPF; biorąc pod uwagę przeszłe szczotki z czerniakiem i szczere pragnienie, aby nie mieć skóry aligatora. I choć nie jest to Tanie, jest to znacznie mniej niż koszt wielu lepszej jakości środków nawilżających dla mężczyzn.”- John Galt

$37 at Amazon.com

Najlepszy Codzienny Krem Przeciwsłoneczny Do Twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supergoop20everyday20sunscreen20spf2050.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supergoop20everyday20sunscreen20spf2050.html

Zawsze zadowalaj się czymś przyjaznym dla podróży, który jest naładowany przeciwutleniaczami i witaminami. Nie możesz się pomylić z tym bezolejowym aplikatorem z technologią cellular response i ochroną SPF 50, aby przez cały rok chronić skórę przed fotostarzeniem. Jego lekka formuła jest idealna zarówno do twarzy, jak i ciała i jest wodoodporna do 80 minut. Supergoop bez okrucieństwa! również oszczędza cię od chemicznego funku najbardziej związanego z wieloma filtrami przeciwsłonecznymi.

Obiecująca Recenzja: “Mieszkamy na Florydzie i codziennie używamy kremów z filtrem przeciwsłonecznym-bez względu na to, co robimy. To zdecydowanie najlepszy krem przeciwsłoneczny, jaki wypróbowaliśmy! Wcale nie tłuste. Nakładam to rano i mam go przez cały dzień; po prostu czuję się jak zwykły, miły balsam, ale z niesamowitą ochroną przed słońcem. Mój mąż i dzieci też to uwielbiają.”- Heda

$22 at Amazon.com

Najlepszy Sportowy Krem Przeciwsłoneczny

EiR Surf Mud Pro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eir20snow20patrol20stick.html

Przeciwdziała promieniom UV z tlenkiem cynku i dwutlenkiem tytanu non Nano ten ekologiczny i wolny od okrucieństwa Krem przeciwsłoneczny pakuje również wiele rzeczy, aby radzić sobie z pęcherzy temps na świeżym powietrzu działań zimowych. Wosk pszczeli stanowi barierę dla utrzymania wilgoci, masło kakaowe wnika w skórę, aby głęboko nawilżyć, a bogate w antyoksydanty kakao w proszku i kurkuma pomagają naprawić skórę i zneutralizować szkodliwe wolne rodniki.

Obiecująca Recenzja: “To jedyny produkt, którego użyję na twarzy mojej jasnej skóry! Spędzamy mnóstwo czasu w wodzie i jest to jedyny produkt, jaki znalazłem, który nie schodzi z minuty, gdy uderza w wodę. Mogę się zrelaksować wiedząc, że jego wrażliwa skóra jest chroniona podczas zabawy! Dziękuję, EiR!”- Jl Lewis

$30 w EirNYC.com

Najlepsze dla skóry wrażliwej

Eau Thermale Avène Mineral Fluid Krem przeciwsłoneczny SPF 50+

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eau20thermale20avc383c2a8ne20mineral20fluid20sunscreen20spf2050.html

Ten krem przeciwsłoneczny Avène, ulubiony wśród dermatologów, wykorzystuje termalną wodę źródlaną, o której wiadomo, że łagodzi nadwrażliwość skóry. Używanie tylko mineralnych filtrów przeciwsłonecznych tlenek cynku i dwutlenek tytanu i brak zapachu usuwa również wiele dodatkowych drażniących substancji, które mogą zawierać inne filtry przeciwsłoneczne. Dodatkowo, ponieważ ten lekki płyn jest tak gęsty, wystarczy użyć odrobiny, aby zapewnić wystarczającą ochronę przed słońcem bez przeciążania wrażliwej skóry. 

Obiecująca Recenzja: “Najlepszy krem z filtrem przeciwsłonecznym, którego używałam do tej pory do skóry wrażliwej/reaktywnej (a wypróbowałam wiele kremów z filtrem przeciwsłonecznym). Lekki, nawilżający i doskonały dla skóry wrażliwej. Zero białego odlewu i zapachu gratis!”- Elżbieta H.

$32 at AveneUSA.com

Najlepszy luksusowy krem przeciwsłoneczny do twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20barbara20sturm20sun20drops20spf50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20barbara20sturm20sun20drops20spf50

Dr Barbara Sturm jest niemieckim lekarzem estetycznym znanym z niechirurgicznych zabiegów przeciwstarzeniowych i metod odmładzania skóry. Pomagała w opracowaniu najnowocześniejszych, przeciwzapalnych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i była takim pionierem w tym leczeniu, zmarły Kobe Bryant ufał jej na tyle, aby latać i wykonać zabieg na kolanie (i to był jeden drogie kolano). Jej produkty do pielęgnacji skóry są dostępne w najwyższej cenie, ale spełniają swoje obietnice premium. To innowacyjne serum przeciwsłoneczne pełni również funkcję pielęgnacyjną i zapewnia naprawdę szerokie spektrum ochrony SPF 50 przed promieniowaniem UVA i UVB. Aktywny kompleks beta-glukanu, ekstraktu z kasji i witaminy E chroni skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, a lekkie chemiczne filtry UV idealnie wtapiają się w skórę (bez przyklejania się do zarostu), zapewniając ochronę przeciwstarzeniową przed uszkodzeniami słonecznymi.   

Obiecująca Recenzja“To jeden z najlepszych filtrów przeciwsłonecznych, jakich kiedykolwiek używałem. Jest miły i nawilżający. Uwielbiam, jak czuję ochronę.”- Kirti N

145 zł przy DrSturm.com

Niezależnie od tego, czy lubisz jeden z nich, czy masz własny w domu, noszenie codziennego kremu przeciwsłonecznego jest jednym z — jeśli nie najlepszym sposobem na zapobieganie starzeniu się skóry. Więc zrób to. Codziennie. Przez cały rok.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Możesz Też Kopać:

 • Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry, które pomogą Ci przetrwać zimę
 • Powinieneś teraz używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym-oto dlaczego
 • 8 znaków ostrzegawczych, że przesadzasz z pielęgnacją skóry

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Leczyć Brzytwy

Jak Leczyć Brzytwy Pozbądź Się Irytujących Uderzeń Brzytwy Na Dobre Dzięki Tym Profesjonalnym Wskazówkom Alex Bracetti 16 maja…
Read More

Merman Hair Color Trend

Merman Hair Color Trend Celebryci Akceptują Ten Szalony Trend Włosów-Czy Jesteś Na To Gotowy? Katie Chang 21 lutego…