Jak sfałszować ciało na plaży

Młody człowiek relaks na plaży nad oceanem

Jak sfałszować ciało na plaży

Zatwierdzone przez ekspertów hacki, aby szybko przygotować ciało na plażę

Pozwólcie, że przedstawię wam hipotetyczny scenariusz. Z jakiegokolwiek powodu, można dowiedzieć się, że masz okazję trafić na plażę w sześć tygodni lub mniej. Może twój przyjaciel ma miejsce w pobliżu oceanu, a może twoi kumple przygotowują trochę R&R w słońcu, a może wybierasz się na zasłużone wakacje. Niezależnie od przyczyny, wybierasz się na plażę i nie masz trzech lub czterech miesięcy na trening i dietę, aby uzyskać najlepszą formę swojego życia – nie oznacza to, że masz pecha. W rzeczywistości, przy odpowiednim podejściu i minimalnym czasie przygotowania, możesz udawać idealne ciało na plaży.

Temat: najlepszy sposób na utratę tłuszczu

Nie będziemy cię okłamywać: żadna ilość oszustw lub wysiłek w ostatniej chwili nie pozbędzie się jelit piwnych ani nie przeniesie cię z 25 procent tkanki tłuszczowej do rozdrobnionych 10 procent-chociaż mamy dobrą radę, jak pozbyć się piwnego brzucha. Ale jeśli jesteś nieco w formie i mieć cztery do sześciu tygodni na przygotowanie, możemy pomóc ci wyglądać znacząco bardziej stonowanych, głównie przez cribbing z podejścia profesjonalnych kulturystów wziąć wyglądać najlepiej na scenie.

Wierz lub nie, te wypasione befsztyki pozujące w stringach nie wyglądają tak przez cały rok. W rzeczywistości nie wyglądają tak nawet jeden dzień po koncercie. Przed pokazem podejmują specjalne środki, aby ich mięśnie były pełne, ich ciała szczupłe, a ich skóra napięta i cienka, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc ci zastosować te same techniki do udawania ciała na plaży. Aby nam pomóc, zatrudniliśmy genialnego Nicci Robinson, certyfikowanego trenera ACE w aplikacji Fit Body, który zbudował karierę, pomagając ludziom uzyskać najlepszą formę życia.


5 hacki, aby wyglądać najlepiej na plaży szybko


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bread20arranged20on20green20background20blue20text20box20reduce20your20carb20intake.htmlGettyImages

Już wiesz, że będziesz musiał zmniejszyć spożycie kalorii aż do plaży, ale przejdźmy do szczegółów: białko musi pozostać wysokie, aby pomóc zachować masę mięśniową, ale spożycie węglowodanów powinno się zmniejszyć. Węglowodany są najłatwiejszym makroskładnikiem do manipulowania, ponieważ są w tak wielu rzeczach, a większość ludzi i tak je zjada-zwłaszcza z szybko trawionej, gnijącej w zębach odmiany.

“Zmniejszenie spożycia węglowodanów pomoże Ci wyciąć tłuszcz i zaprezentować mięśnie”, powiedział nam Robinson. I to jest cały cel.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/water20glass20blue20text20box20drink20less20water.html GettyImages

Spożycie wody jest ukrytą zmienną zaniedbywaną przez amatorów i uważnie monitorowaną przez kulturystów i trenerów ciała, i nie bez powodu: zbyt duża ilość wody może cię wydmuchać i ukryć ciężko zarobione cięcia.

“Ale nawodnienie jest ważne”, można powiedzieć. “Nawet nam to powiedziałeś!”

Absolutnie, i w normalnych warunkach, zalecamy pobyt nawodniony i pić mniej więcej galon wody dziennie, ale jak zbliżyć dzień plaży(lub dni plaży!), będziesz chciał się zmniejszyć. “Przed dniem na plaży”, powiedział nam Nicci Robinson, ” możesz zacząć zmniejszać spożycie wody o 1 litr dziennie.”

Nie bierz tego do skrajności, oczywiście, i nie daj się złapać odwodniony pod gorącym słońcem, ale zarządzanie spożycie wody będzie ogromny wpływ na wygląd. Jeśli nie podoba Ci się pomysł picia mniej, należy rozważyć picie naturalnych diuretyków, takich jak zielona lub czarna herbata zamiast, jak te pomogą wypłukać wodę z organizmu.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/salt20on20a20spoon20blue20text20box20increase20and20decrease20sodium20intake.htmlGettyImages

Aby wycisnąć najlepsze wyniki z ograniczonego czasu i treningu, nie tylko będziesz musiał skupić się na kaloriach i makroelementach w diecie; będziesz także musiał zwrócić uwagę na spożycie soli. Dlaczego? Ponieważ spożycie soli pomaga mediować retencję wody: więcej soli powoduje więcej wody, a mniej soli powoduje mniejszą retencję wody.

Jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść? Załaduj sód (5000 mg dziennie) mniej więcej na tydzień przed dniem na plaży, a następnie całkowicie Wytnij sól na dwa dni przed czasem na plaży. Waga na wadze spadnie, a wzdęcia znikną.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/beans20and20legumes20on20a20table20blue20text20box20cut20out20all20bloating20foods.htmlGettyImages

Nie można wyglądać najlepiej (lub czuć się najlepiej), jeśli twoje ciało jest nadęty, i wielu współczesnych ludzi chodzić bardziej nadęty niż sobie sprawę. Jest akronim, którego musisz nauczyć się na pamięć: FODMAP. Oznacza fermentable oligo-, di-, mono-sacharydy, and polyols. Te pokarmy-które obejmują zszywki, takie jak pszenica, żyto, rośliny strączkowe, czosnek, cebula, mleko, ser, mango i jeżyny – są znane z wywoływania typowych objawów trawiennych, takich jak gaz, wzdęcia i ból brzucha.

Jeśli chcesz wyglądać najlepiej, będziesz musiał zidentyfikować żywności wyzwalacza i albo drastycznie zmniejszyć lub wyeliminować je całkowicie z diety.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20shaving20blue20text20box20groom20your20body20for20maximal20light.htmlGettyImages

Ostatnią sztuczką kulturystów, której używają, aby naprawdę pop ich mięśnie, jest oczyszczenie ich ciał w taki sposób, aby światło znalazło każde cięcie i prążkowanie, tworząc kontrast, który sprawia, że separacje są wyraźnie pop.

Oznacza to golenie lub przynajmniej przycinanie włosów na ciele-szczególnie na ramionach, plecach i klatce piersiowej – i uzyskanie opalenizny, ponieważ ciężko zarobione cięcia będą bardziej widoczne na ciemniejszej karnacji. Kulturyści używają ciężkich sprayów do opalania, które, szczerze mówiąc, wyglądałyby śmiesznie na plaży, ale nawet łagodny, samoopalacz bez recepty zrobi cuda dla twojej sylwetki.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i przygotuj ciało na plażę w ciągu zaledwie kilku tygodni. I pamiętaj, bez względu na rozmiar i napięcie mięśni, pewność siebie jest kluczem do zawracania głowy na plaży.


Możesz Też Kopać:

  • Jak stracić miłość
  • Najlepsze Aplikacje Personal Trainer
  • Techniki boksu, aby wzmocnić swój rdzeń
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts