Od Tłuszczu Do Szczęścia

Od Tłuszczu Do Szczęścia

Czy Odchudzanie Może Sprawić, Że Będziesz “Większy”? Ten Facet Mówi “Tak”.

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Lista powodów, dla których warto zadbać o kondycję i zachować zdrowie, jest długa, od zdrowych funkcji serca, przez żywą skórę, po powrót do starych dżinsów. Ale jeden użytkownik Reddit chciał, aby każdy, kto stanie w obliczu podróży fitness, wiedział o tym, co może być najważniejszą korzyścią, o której nikt nie mówi. Przynajmniej nie publicznie.

“Jedną z największych zalet tego wszystkiego jest mój poziom energii i moja pewność siebie, {i} to może wydawać się bardzo głupie, ale twój kutas wygląda na większy, gdy schudniesz, jeśli to nie jest wystarczająca motywacja, Nie wiem, co to jest” – Napisał użytkownik Reddit pdmasta.

Nie mogę się spierać z tą logiką. I nawet jeśli nie jest fizycznie dokładny, percepcyjnie jest prawdopodobnie bardziej skuteczny niż jakikolwiek motywacyjny fragment, który kiedykolwiek natkniesz się na Instagramie.

Temat: Zacznij Własną Transformację. Dołącz Do Naszego Czterotygodniowego Wyzwania Jumpstart Workout Challenge

W wieku 37 lat pdmasta zrzucił 50 funtów i odciął 6 cali od talii prostym programem podnoszenia i subtelnymi, ale konsekwentnymi zmianami w diecie. Umieścić pewien nacisk na słowo “subtelny”, jeśli chodzi o jego modyfikacje diety. Zamiast ogromnego remontu, po prostu zjadł mniej. “Zamiast 5 plastrów pizzy i dużej coli dietetycznej zjadłbym 2 plastry pizzy i wodę.”

Zamiast schować cały fast food, walił hamburgera i porzucił wodę sodową i frytki. Nadal jadł lody, ale zamiast prowadzić poszedł do sklepu. Jego plan skupiał się na umiarze.

W ten sposób opisał swój trening na cztery dni w tygodniu:

Niedziela: ławka 5×5 + 2×15, a następnie dorzucić Kruszarki do czaszek lub po prostu triceps na linę.

Wtorek: Deadlifts lub po prostu ćwiczenia pleców, takie jak rzędy siedzące lub rzędy hantli + biceps (Zwykle niechlujne loki w lustrze)

Środa: ławka 5×15, a następnie prasa naramienna, albo w stojącym stojaku jako prasa wojskowa, albo używam maszyny.

Sobota: przysiady, dużo tego dnia zmieniam, moim ulubionym jest wstrzymany przedni przysiad, wydaje się palić najbardziej.(Zatrzymuję się na dole na 3 sekundy) co do setów i powtórzeń, zawsze się zmienia.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts