Jak Stylizować Pompadour

Jak Stylizować Pompadour

How To Rock A Modern Pompadour

Męskie fryzury mogą pojawiać się i znikać, ale jest jedna, która przetrwała próbę czasu, jedna, która nigdy nie wychodzi z mody: pompadour.
 
Dziś najbardziej widać to na typach kreatywnych, takich jak aktorzy, Modelki i muzycy — ludzie, których praca polega na wyrażaniu się swoimi występami (np. Bruno Mars, David Beckham i Justin Bieber).
 
Ale jeśli jest jeden człowiek, który jest synonimem kultowej fryzury, to jest to Elvis Presley. Choć jego sławni rówieśnicy (jak James Brown i Johnny Cash) również słynnie wstrząsali wyglądem, to sam król wzniósł pompę na nowy poziom. Dosłownie.
 
Dlatego marka pielęgnacyjna American Crew postanowiła zaprezentować ikonę na swojej niedawnej rebrandingu i wznowieniu sześciu najpopularniejszych produktów do stylizacji, od kremu formującego po pastę definiującą.
 
Ale co dokładnie sprawia, że pompa jest tak ponadczasowa? “To od razu mocne stwierdzenie” – mówi Paul Wilson, dyrektor kreatywny American Crew. “Wygląd jest buntowniczy, ale jest młodzieńczy. Konstrukcja jest również męska, ponieważ jest szczupła i wysoka.”
 
Ponieważ oryginalny pompadour noszony przez Elvisa i współczesnych muzyków, takich jak Bruno Mars, może być zbyt ekstremalny dla codziennego życia, Wilson zdradza, jak stworzyć bardziej współczesny styl dla siebie. – Elvis wyolbrzymił swoją wersję-wyjaśnia Wilson. “Ale można go łatwo stonować do noszenia kształtu dla codziennego faceta.”Za potęgę przepychu.
 
Strzyżenie
Jak dowodzi historia, mężczyźni w każdym wieku, rasy i tekstury włosów mogą nosić pompę. Zasadniczo sprowadza się to do tego, co Wilson nazywa “celową fryzurą.”Co oznacza, że twoja fryzura będzie miała pompatyczny kształt bez żadnego produktu. Ogólnie rzecz biorąc, powinien być krótszy po bokach iz tyłu, z dłuższą górą dla kontrastu. “Pompadour można w pełni dostosować, o ile masz odpowiednią fryzurę i produkt”, mówi Wilson.

Styl
Po wysuszeniu ręcznikiem, przeprowadź dużą ilość żelu do stylizacji firmy American Crew – “żel zapewnia pamięć i wsparcie”, wyjaśnia Wilson — przez włosy. Suszarką i szczotką osusz boki włosów ruchem do góry, w kierunku korony głowy. Następnie zrób to samo z czubkiem włosów. (Według Wilsona cały proces nie powinien trwać dłużej niż pięć minut.) Wykończ wygląd palcami lub pędzlem, a także odrobiną ulubionego kremu lub pomady, aby dodać połysku i tekstury oraz zminimalizować ulewy. “Wszystko zależy od tego, jak zadbany wygląd chcesz,” mówi Wilson.

 

13,99 zł Amazon.com

Konserwacja
Ponieważ pompka jest tak stylizowana (dzięki suszarce i produktom pielęgnacyjnym) — “włosy będą miały dużo pamięci”, wyjaśnia Wilson — nie będziesz musiał się martwić częstym dotykaniem przez cały dzień. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, weź jeden z tych genialnych grzebieni. Są wielkości karty kredytowej i starannie i dyskretnie wkładają się do tylnej kieszeni.

 

28,00 zł przy Amazon.com

A ponieważ pompa wymaga zdrowej ilości produktu do stylizacji, pamiętaj, aby używać szamponu głęboko oczyszczającego, takiego jak Bumble & Bumble ‘ s Sunday Clarifying Shampoo raz w tygodniu, aby usunąć nudne nagromadzenie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts