Jak Utrzymać Interesujący Związek

Mężczyzna i kobieta piją drinki w barze.

Jak Utrzymać Interesujący Związek

Jak Utrzymać Iskrę Przy Życiu W Każdym Związku, Ujawnione

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ten zawsze romantyczny miesiąc miodowy pozostaje tętniącym życiem wspomnieniem w twoim umyśle nie bez powodu: to kilka tygodni lub miesięcy, które zafascynowały cię swoim partnerem.

Od stymulujących, dowcipnych przekomarzań do początkowych odkryć seksualnych, które ujawniły Twoją wrodzoną ciekawość, oferując Ci możliwość odkrywania niezbadanej skóry, byłeś zahipnotyzowany wszystkim, co miała do zaoferowania. I podekscytowany relacją, którą budujesz.

W miarę upływu czasu do przodu, choć, to nie jest tak, że tracisz zainteresowanie swoją dziewczyną lub żoną,ale bardziej, energia potrzebna do utrzymania tego samego zapału i uznania staje się wyższy porządek. Zwłaszcza, gdy wrzucasz codzienne, normalne stresory życia, w tym pracę, zdrowie i inne przyjaźnie. Lub gdy twoja dwójka staje się rodziną, możesz zmienić priorytety połączenia, które kiedyś uznałeś za zdecydowanie satysfakcjonujące.

Dobre wieści? Nawet najszczęśliwsze, najbardziej stabilne i lojalne relacje będą opadać i płynąć. Trudna pigułka do przełknięcia? Nadal będziesz musiał zakasać rękawy, ugryźć swoje ego i zbudować cierpliwość, aby utrzymać romans, który może przetrwać próbę wieków.

Tutaj psychologowie zapewniają najlepsze rozwiązania dla naładowania twojego związku intrygą i oczarowaniem:

Dlaczego Związki Tracą Swój Blask

Masz zielony kciuk? Jeśli tak, wiesz z pierwszej ręki, jak ważne jest zwracanie uwagi na swoje uprawy lub zioła, zawsze mając puls na ich powinowactwo do światła słonecznego lub poziom pragnienia. A jeśli nie jesteś rolnikiem lub ogrodnikiem, czy kiedykolwiek zaplanowałeś harmonogram ćwiczeń? Na początku swoich celów odchudzania lub budowania siły, prawdopodobnie byłeś gung-ho. Ale ponieważ inne działania lub zainteresowania skradły twoją uwagę, prawdopodobnie straciłeś modę. Ta sama filozofia może być stosowana do relacji, zwłaszcza gdy czujesz się pociągnięty w każdym kierunku, z wyjątkiem partnera, który prawdopodobnie tęskni za Twoją firmą. Może to spowodować, że Twoja Chemia pęknie, a połączenie poczuje się nijakie i powszechne, w najlepszym razie. A jeśli masz kogoś kochać i dzielić z nim życie? Nie jest to dokładnie opisowy język, którego byś wybrał.

“Związek może być mniej interesujący, jeśli jeden lub obaj członkowie pary nie poświęcą wystarczająco dużo czasu, uwagi i/lub uczucia, które mogą pozostawić efekt uczucia nieistotnego, bardziej bezosobowego i oderwanego od drugiego”, wyjaśnia psycholog z Los Angeles, Dr Yvonne Thomas. “ponadto związek może być mniej interesujący, jeśli jest bardziej rutynowy i brakuje mu spontaniczności i nowości. Jeśli związek przestaje rosnąć i rozszerzać się, uczucia podniecenia, romansu i namiętności mogą z czasem coraz bardziej się zmniejszać.”

Dlaczego jest to szkodliwe

Choć jest to zdecydowanie nierozsądne oczekiwać, że będziesz popychając się nawzajem przed ścianami dla głodnych, intensywny seks każdej nocy, lub że będziesz nawet uda się dostać datę w co drugi tydzień, kiedy przestaniesz flirtować ze swoim partnerem, inne problemy w związku zaczną się jątrzyć. Jak mówi Thomas, kiedy twoje zaloty stają się nudne i stagnacyjne, obie strony będą odczuwać rosnące niezadowolenie.

Nie martwcie się jednak — istnieją zdecydowanie sposoby na przywrócenie iskry, jeśli zarówno ty, jak i twoja dziewczyna jesteście gotowi uznać dyskurs i opracować plan gry. Jednak w niektórych przypadkach Thomas zauważa, że oddalenie się może być sygnałem, że los może nie być po twojej stronie. “Może się to zdarzyć na wiele sposobów, w tym jeden lub obaj partnerzy wyrastają z drugiego, interesują się innymi emocjonalnie i/lub seksualnie, odłączają się i ostatecznie czasami aż do momentu, w którym zakochują się w swoim partnerze i/lub prowadzą bardzo oddzielne życie”, ostrzega.

Dlaczego ważne jest, aby priorytet relacji

Po trawie przez to, co czuje się jak niekończąca się Pula przesuwania w prawo iw lewo, spotkanie na drinki happy hour i trwanie bolesnej rozmowy na kolację, trzymanie palców kelner przynosi czek jak najszybciej, w końcu odkrywając partnera, którego nie tylko można tolerować, ale uwielbiać, czuje się jak wygrana na loterii. Ale nawet akt uderzenia złota może stać się wyczynem, który bierzesz za pewnik. Nie chodzi o to, że nadal nie uwielbiasz tych wielu cech, które początkowo przyciągnęły Cię do kogoś, ale o to, że nie zawsze zerujesz na te cechy, a zamiast tego ich upadki stają się rażąco oczywiste. Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co staje się oczekiwane i rutynowe, negatywy mogą przyćmić pozytywy sytuacji.

Dlatego zmiana myślenia – i działania-jest krokiem numer jeden. Tylko po to, by podtrzymywać dobre wibracje, które Cię połączyły. “Czasami, jeśli związek nie jest utrzymywany na interesującym poziomie, jedna lub obie znaczące inne mogą z kolei stracić zainteresowanie, a nawet dojść do punktu, w którym nie są w stanie lub nie chcą kontynuować w związku”, mówi Thomas. “Kolejnym powodem, dla którego ważne jest, aby utrzymać interesujący związek, jest to, że każdy partner czuje się zaangażowany i emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie stymulowany, aby nie odczuwał potrzeby szukania tego z nikim innym.”

Nie wiesz, od czego zacząć, aby twój związek był bardziej interesujący — ale wiesz, że chcesz zacząć, jak najszybciej? Tutaj znajdziesz wskazówki od ekspertów ds. relacji, jak zaoszczędzić czas na romansowanie z partnerem i rozpalić iskrę, a także usługi i produkty, które dokładają wszelkich starań, aby pomóc:

1. Dziel Się Nowymi Doświadczeniami

Możesz mieć “swoją piosenkę”, “Twoje miejsce” i ” twój program telewizyjny. Wszystkie te wspólne hobby, nawyki i zainteresowania stają się rytuałami, które równie dobrze cenisz, ale terapeutka par Sarah Schewitz, Psy.D., mówi, że stawienie czoła nowemu wyzwaniu może pomóc odzyskać zaufanie do siebie nawzajem. I może ujawnić nową reakcję lub uczucia, których do tej pory nie doświadczyłeś. Nie musisz przesadzać ze spadochronem lub wydawać mnóstwo pieniędzy albo, schewitz zauważa, że może to być tak proste, jak rezerwacja po drugiej stronie miasta. “Wypróbuj nową restaurację, zaplanuj wakacje gdzieś, gdzie żadne z was nie było, weź lekcje tańca, Skocz na spadochronie, wypij łyk i pomaluj — wszystko, co wyrwie cię z rutyny”, wyjaśnia.

2. Zadaj Pytania I Pokaż Zainteresowanie

Na początku swojego związku, prawdopodobnie były wypełnione pytaniami na temat swojej pani: co sprawia, że jej tik? Co sprawia, że jej blask szczęścia? Co ją spełnia? Na co ma nadzieję w przyszłości? Jak ją poznałeś-szybko i z miłością – mogłeś opracować nowe pytania. Ale w miarę upływu miesięcy i lat, kiedy ostatni raz naprawdę zanurzyłeś się w to, co dzieje się w jej życiu? Prawdopodobnie, minęło trochę czasu.

Thomas mówi, że jednym z kluczowych sposobów na wywołanie interesującego związku jest zainteresowanie swoim partnerem — i to nie tylko za to, co przynoszą do twojego stołu, ale co przynoszą do wszystkich stołów w swoim życiu. “Zapytaj swojego partnera, jak minął jej dzień i jak się czuła, i bądź szczerze zainteresowany i zaangażowany w swoje odpowiedzi na to, co mówi”, wyjaśnia. “Pokaż swoje zainteresowanie innymi, robiąc rzeczy, które coś dla niej znaczą, takie jak odebranie jej pralni chemicznej lub czegoś na rynku, jeśli wiesz, że nie ma czasu. Ludzie, którzy czują, że ich znaczące inni są zainteresowani nimi i ich dobre samopoczucie często czują się zainteresowani i zaniepokojeni ich partnera’ dobre samopoczucie, zbyt.”

3. Zmień Swoje Życie Seksualne

Już wcześniej mieliście Tango na dobranoc dla starych małżeństw: gasną światła, zarośnięty t-shirt jest wzburzony, całujecie się trochę, wpadacie do pozycji, którą wiecie, że jest dla was świetna, wyciągacie ją – i jesteście skończeni. Wielki finał? Raczej grand easy exit. Ale pamiętasz, kiedy po raz pierwszy poczułeś jej orgazm? Albo patrzyłeś, jak jej oczy cofają się z rozkoszy? Jeśli twój związek stał się godny ziewania, szanse są wysokie, twoje życie seksualne również balansuje na krawędzi apatii. Schewitz wyjaśnia ogromne znaczenie bliskości z partnerem, jako sposobu na uwolnienie napięcia, przezwyciężenie argumentów i wykorzystanie tych hormonów post-płciowych, które zachęcają do bliskości. Rozważ dyskusję na temat pozycji, które chcesz spróbować, gra wstępna czujesz brakuje lub sposobów, w których można lepiej seksualnie zaspokoić siebie nawzajem.

4. Zaplanuj I Umów Się Na Randkę

Słyszałeś to wcześniej — i będziesz to słyszeć: bez wieczorów, które zmuszają cię do wyjścia z domu i poza strefę komfortu, to uczucie miłości będzie nieliczne. Dlatego Thomas powtarza znaczenie planowania i utrzymania nocy Data. “Spraw, aby romans i namiętność były żywe i nie były brane za pewnik tam, gdzie są zapomniane i/lub stają się rutyną. Planowanie i utrzymywanie nocy z datą i bycie intymnym co tydzień jest bardzo ważne jako sposób na ponowne połączenie się na bardziej emocjonalnym i seksualnym poziomie”, mówi. “Po prostu upewnij się, że jesteś w pełni obecny podczas tych doświadczeń, tj. nie oglądaj telefonów komórkowych, komputerów, telewizji itp. tak, że prawdziwa Uwaga, skupienie i emocje są tam w tych czasach.”

5. Zaskocz Swojego Partnera

I to nie tylko w jej urodziny, rocznicę lub kiedy zarabia awans w pracy. Schewitz mówi, że wartość pozwalając partnerowi wiedzieć, że myślisz o nich, bez powodu innego niż je kochasz, może mówić tomy o swoim poświęceniu dla miłości, którą dzielisz. “Nawet słodki — lub niegrzeczny-nieoczekiwany tekst przez cały dzień może wystarczyć, aby rozpalić płomienie podniecenia. Kwiaty, biżuteria, czekolada i romantyczne kartki bez powodu są zawsze świetnym sposobem, aby zachować rzeczy interesujące i utrzymać zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera zaangażowanego w związek”, wyjaśnia.

Kiedy słowa i czyny — i twój własny mózg — nie mogą same przenieść gór w twoim związku, nadszedł czas, aby zwrócić się do produktów i usług, które mogą Cię inspirować i zachęcać. Aby wymienić tylko kilka:


Sala Degustacyjna

Aby uzyskać mały sposób na kreatywną randkę, gdy kończą ci się pomysły, rozważ subskrypcję, aby wypróbować świat. Jak to działa? Kultywując przepisy i wiedzę kucharzy na całym świecie, ty i twój partner odkrywacie co miesiąc zagraniczne produkty spożywcze. Znacznie tańsze niż międzynarodowe bilety lotnicze, można skosztować smaków Tajlandii, Francji, Włoch, Hiszpanii i poza nią, nawiązując rozmowę i kusząc, aby udać się do kuchni razem na demo gotowania… i ewentualnie, a następnie niektóre.

Sprawdź salę degustacyjną


Cosmo ‘ s 365 Naughty Nights

Zanim rzucisz oczami na tytuł i źródło, rozważ korzyści płynące z gry dla dwojga, zaprojektowanej, aby eskalować Orgazmy i sprawić, że twoja pani będzie o wiele bardziej zadowolona z twojego występu pod pościelą. Ta talia jest nie tylko ułożona z kartami pozycyjnymi, ale także zawiera karty fantasy i zajęcia erotyczne, które sprawią, że oboje będziecie myśleć, poruszać się, pocić i jęczeć jak najszybciej.

Zobacz 365 niegrzecznych nocy Cosmo


Bouqs

Jest kilka sytuacji, których kwiaty nie poprawiają. Jeśli nie jesteś w knock-down, przeciągnij walkę, gdzie ważne jest, aby przetrawić przeprosiny i znaleźć rozwiązania, aby przejść do przodu i skutecznie komunikować się, gest bukietu jest doceniany. Co jeszcze lepsze, to comiesięczna dostawa pod jej drzwi, stale przypominająca jej, że jest na szczycie twojego umysłu-i Twojej listy priorytetów. Dlatego subskrypcja Bouqs jest koniecznością.

# Patrz Bouqs


Dlaczego cię kocham: dziennik o nas

Niektórzy ludzie kochają słuchanie i czytanie, a jeśli twój partner potrzebuje słów afirmacji, aby czuć się przywiązany, dlaczego nie umieścić go na papierze? Dzięki temu dziennikowi, który jest przeznaczony dla podwójnych autorów (czyli Ciebie i Twojej Pani), możesz nabrać nawyku wyrażania swoich uczuć, aby nikt nigdy nie zapomniał, jak bardzo są one cenne.

Sprawdź dziennikAskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts