Najlepszy seks, randki & Hookup Aplikacje dla telefonów z systemem Android

Para trzyma telefony z Androidem

Najlepszy seks, randki & Hookup Aplikacje dla telefonów z systemem Android

Jakich aplikacji używać na Androidzie, jeśli próbujesz go dostać

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Użytkownicy androidów mogą dostać flak od właścicieli popularnych modeli iPhone ‘ a Apple, ale jeśli posiadasz telefon Samsung, Microsoft lub Google, nie ma w tym nic złego. 

Wyrównanie tożsamości wokół tego, który produkt technologiczny masz w kieszeni, jest lekkim ćwiczeniem daremności, szczególnie gdy średnia żywotność danego smartfona jest prawdopodobnie bliższa jednemu rokowi niż pięciu. 

Biorąc to pod uwagę, użytkownicy Androida prawdopodobnie są nieco ciekawi, które aplikacje randkowe są dla nich najlepsze. Jeśli to ty, nie bój się — Android obsługuje prawie wszystkie najlepsze aplikacje do randek i przystawek online, aw większości przypadków doświadczenie użytkownika nie różni się znacząco od jednego mobilnego systemu operacyjnego. 

Aby usprawnić swoją drogę do dat i przystawek, oto lista najlepszych darmowych aplikacji do przystawek i randek na Androida. 

Najlepsze aplikacje Hookup dla telefonów z systemem Android

Zoosk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zoosk20dating20screenshots.html

Tuż za bramą mamy Zoosk, najwyżej ocenianą aplikację randkową na AskMen. Chociaż nie jest to wyłącznie aplikacja do podłączania, jest to świetne miejsce do spotkań z ludźmi, z którymi możesz chcieć się połączyć, a dzięki przyjaznej i łatwej w użyciu aplikacji na Androida prawdopodobnie znajdziesz się na końcu takich sytuacji częściej niż się spodziewałeś. Sama aplikacja jest bezpłatna, ale aby w pełni zaangażować się w funkcjonalność witryny, będziesz musiał zapłacić za jeden z ich planów. 

Zobacz Zoosk dla Androida

Przeczytaj naszą pełną recenzję Zoosk

Dużo ryb

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/plenty20of20fish20screenshots.html

Jest duża szansa, że słyszałeś o wielu rybach, aka PoF, wcześniej. To dlatego, że został uruchomiony w 2003 roku i był jednym z najlepszych graczy w grze randkowej online prawie tak długo, wyprzedzając konkurentów takich jak LavaLife i OkCupid, których popularność spadła na przestrzeni lat. Jeśli szukasz wysokiej jakości aplikacji randkowej do pobrania na telefon z Androidem, PoF jest mocną opcją. Ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć osoby, z którymi faktycznie klikniesz (i unikalne lodołamacze, które pomogą kickstartowi to kliknięcie), które pomogły mu zdobyć reputację w nawiązywaniu relacji, a nie ciąg nieudanych pierwszych randek i meczów w ślepym zaułku. 

Sprawdź mnóstwo ryb dla Androida

Przeczytaj naszą pełną recenzję mnóstwo ryb

Bumble

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bumble20screenshots.html

Bumble, feministyczna rywalka Tinder — która ustawia kobiety, aby wysyłały pierwszą wiadomość, uniemożliwiając mężczyznom pierwsze kontaktowanie się z ich kobiecymi meczami — wyprzedziła pod względem jakości oryginalną aplikację swiping w ostatnich latach. Jako facet, możesz być przyzwyczajony do wysyłania pierwszej wiadomości, ale jeśli jesteś gotów przełknąć swoją dumę i usiąść wygodnie, możesz po prostu mieć szansę na oglądanie meczów. Podobnie jak wersja na iOS, Wersja na Androida Bumble jest dobrze zaprojektowana; prosta i łatwa w użyciu, z wieloma atrakcyjnymi singlami. 

Sprawdź Bumble dla Androida

Przeczytaj naszą pełną recenzję Bumble

Zawias

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hinge20screenshots.html

Zawias może nie być najseksowniejszym rzeczownikiem, ale koncepcja aplikacji — że jest “zaprojektowana do usunięcia” — oznacza, że jesteś w dobrych rękach. Hinge wykorzystuje szczegółowe profile i wyrafinowany algorytm, aby regularnie dostarczać Ci potencjalne dopasowania, w tym” najbardziej zgodną ” osobę, którą zachęcamy do wysyłania wiadomości. Limity meczów oznaczają, że nie jest to jakiś rynek mięsa, a zamiast tego chodzi o znalezienie kogoś, z kim naprawdę się połączysz. 

Sprawdź zawias dla Androida

Przeczytaj naszą pełną recenzję zawiasów

Grindr

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/grindr20screenshots.html

Istnieje kilka różnych darmowych randek gejowskich i aplikacji do podrywania dla użytkowników Androida, ale jedna stoi wyżej niż reszta — Grindr. Pomysłodawca przesunięcia opartego na Lokalizacji, że wszystkie aplikacje randkowe podobne do Tinder, które dominują obecnie na rynku, Grindr jest nadal miejscem, do którego można się udać, jeśli chcesz spędzić noc (lub przynajmniej część nocy) z innym facetem, w dużej mierze dzięki dużej bazie użytkowników. Ten numer? Około 4 milionów dziennie, według najnowszych danych aplikacja wydana. 

Sprawdź Grindr dla Androida

Przeczytaj naszą pełną recenzję Grindr

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze aplikacje na Androida do pobrania już teraz
  • Najlepsze aplikacje randkowe dla Hookups
  • Najlepsze aplikacje randkowe dla gejów i osób LGBTQ+

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts