Leżąc Na Swoim Profilu Randkowym

Leżąc Na Swoim Profilu Randkowym

Czy Fajnie Jest Kłamać (Choć Trochę) Na Swoim Profilu Randkowym?

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Wszyscy wiemy, że to bardzo kuszące, aby kłamać na swoim profilu randkowym online. Zwłaszcza, gdy widzisz zdjęcie szczególnie atrakcyjnej kobiety i udaje ci się przekonać siebie, że jest twoją jedyną szansą na prawdziwą miłość. (Lub najlepszy seks w twoim życiu, lub najlepszy seks tego dnia.) To takie proste; wystarczy kliknąć na małym pudełku i nazwać się wysportowany, lub szturchnąć swój wzrost do sześciu stóp, lub dostosować swój dochód z wysokich pięciu cyfr do niskich sześciu. Tak po prostu, jesteś mniej cwaniakiem. Przynajmniej zgodnie z Twoim profilem, jesteś spektakularnym okazem, godnym adoracji przez każdą odpowiednią kobietę na ziemi.

Poza tym, jest to naturalna reakcja na to, jak arbitralne i okrutne może być gra Randkowa. To naprawdę do bani, że jest trochę wyższy lub o nieco niższy procent tkanki tłuszczowej może zrobić różnicę między osiągnięciem związku, czy nie. Co więcej, wszyscy chcemy być oceniani na podstawie zawiłości naszego charakteru, a nie naszych najbardziej oczywistych, bezosobowych właściwości. Niestety, ludzie są płytcy, a kobiety to ludzie. To zrozumiałe, żeby się o tym nie martwić i chcieć w jakiś sposób grać w system.

Niemniej jednak, naprawdę, naprawdę nie polecam bycie zwodniczym, gdy idziesz na portalach randkowych lub aplikacjach. Zwykle nie działa, a nawet w rzadkich przypadkach, gdy działa, nie sądzę, że jest dobry. Pozwól mi wyjaśnić.

Tak, zazwyczaj, mężczyźni leżą na ich profil randkowy, więc mogą dostać swoją stopę w drzwiach. Chcą po prostu stos szans, że ich Tinderella chwili spotka się z nimi. Kiedy już są na samej randce, myślą, że nawet jeśli kobieta zauważy, że nie są tak wysokie, jak twierdzili, przynajmniej mają stopę w drzwiach. Być może, w słabym świetle wytwornej winiarni, będą mogli, pomimo tego, że zostali odkryci, czarować swoją drogę do odpowiednich majtek.

I to może się zdarzyć od czasu do czasu. Ale przez większość czasu nie będzie. Jeśli okłamujesz kobietę, żeby dostać się na pierwszą randkę, a ona zauważy, co się dzieje, to nie będziesz miał normalnego czasu po tym. Natychmiast zobaczy cię jako dupka i kłamcę, i słusznie.

I nie będziesz miał szansy zastosować tego drobno dopracowanego uroku, bo ona nie uwierzy w nic, co mówisz. Twoje zalotne komplementy nie będą tak prawdziwe; będą po prostu postrzegane jako proste pochlebstwa. Wszystkie te dobrze obrócone anegdoty o swoim życiu, które mają tendencję do recyklingu dla pierwszych randek będą postrzegane jako kłamstwa, bez względu na to, jak prawdziwe są. Pewnie, zmusiłeś ją, żeby wyszła z domu i zobaczyła wyimaginowaną wersję siebie—dobra robota—ale kiedy tam dotrze, podda Cię nieprzyjemnej kontroli.

A jeśli uda ci się ujść na sucho z kłamstwem? Co, jeśli skłamiesz o czymś takim jak dochód lub edukacja, które mogą być naprawdę ukryte, być może przez długi czas? Co jeśli, w przeciwieństwie do większości mężczyzn, jesteś mrocznym i tajemniczym mistrzem fałszu, który naprawdę może to zrobić?

Cóż, nadal całkowicie nie zgadzam się z tą decyzją, zarówno z powodów moralnych, jak i praktycznych. Zacznijmy od moralnej strony.

Oczywiście okłamywanie kobiety, aby zapewnić jej atrakcyjność, lub przynajmniej szansę na złapanie jej cycków, jest marną rzeczą do zrobienia. W rzeczywistości, to zło. Nie powinnam nawet tego zapisywać. To oczywiste. Ale jest to prawda moralna, która jest wygodnie ignorowana każdego dnia przez wielu mężczyzn-nawet przez dobrych mężczyzn, a przynajmniej mężczyzn, którzy nie są w 100% okropnymi socjopatami, którzy torturują kocięta w wolnym czasie. Bo nie trzeba być łotrem, żeby okłamywać kobiety, żeby zaliczyć. Musisz po prostu ignorować swój wyższy mózg na rzecz niższych popędów. Musisz tylko pozwolić horninessowi pokonać moralność.

Posłuchaj. Twój popęd seksualny może być cholernie narkotykiem. Prawie każdy może się do tego odnieść. Kiedy jesteśmy naprawdę samotni, nasze ruchy godowe wchodzą na wyższy bieg i przekonują nas do próbowania wszelkiego rodzaju absurdalnych schematów, aby uzyskać odrobinę seksualnej uwagi. Jak pisanie do byłej, która tak cię nienawidzi, że nie tknie Twojego kutasa za milion dolarów. Albo zaprosić dziewczynę na siłownię w słuchawkach, która z jakiegokolwiek powodu nie chce z nikim rozmawiać, a zwłaszcza z Tobą. Lub leżąc na swoim profilu randkowym.

Jednak bycie odpowiedzialnym człowiekiem polega na wzniesieniu się ponad swoje prymitywne popędy i byciu rozsądnym człowiekiem. Od czasu do czasu, kiedy żyjesz samotnie, usłyszysz te wewnętrzne głosy mówiące ci, abyś był nieuczciwy, aby zaciągnąć kobietę do łóżka. Współczuję. Ale duża część dorastania ignoruje takie pragnienia.

I wreszcie, jak wcześniej wspomniano, jest to również praktyczna strona. Co jest faktem, że za każdym razem, gdy kogoś okłamujesz, jest to złe dla twojej duszy, ponieważ zachęcasz do niewłaściwych części swojego charakteru.

Ostatecznie powinieneś chcieć uczciwości. Uczciwość oznacza pełnię charakteru, to znaczy, że kiedy wchodzicie w interakcję z ludźmi, przedstawiacie bardziej lub mniej dokładną wersję swojego życia wewnętrznego. To, kim jesteś wewnątrz, łączy autentycznie to, kim jesteś na zewnątrz. Prowadzi to do pewności siebie, szczerości i śmiałości, które są atrakcyjnymi cechami, a także ogólnie pomocnymi w byciu osobą na świecie.

To prawda, być może, że na krótką metę okłamywanie kogoś w celu osiągnięcia romansu może być korzystne. Ale na dłuższą metę, ogólnie rzecz biorąc, im bardziej kłamiesz, aby zadowolić innych, tym bardziej jesteś zamknięty w sobie. Dla ludzi wokół ciebie, jesteś charyzmatyczną osobą z zabawną historią, o której nie wiedzą, że jest sfabrykowana. Dla siebie jednak jesteś skorupą osoby, ukrywając wewnętrzne życie, które uważasz za żałosne za ciągle zmieniającą się fasadą. To nie jest dobry sposób, aby być, i powinieneś się od tego odwrócić tak szybko, jak to możliwe, i zmierzać ku temu, aby być szczerym i pewnym siebie człowiekiem.

Możesz rozpocząć ten proces, nie leżąc na swoim profilu randkowym online.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts