Jak wykorzystać hipnozę do osiągnięcia celów zdrowotnych i Fitness

Ciemny i średni czerwony ton wzór tło z konturem hantle

Jak wykorzystać hipnozę do osiągnięcia celów zdrowotnych i Fitness

Czy Hipnoza Pomoże Ci W Końcu Poznać Twoje # FitnessGoals?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Prawdopodobnie słyszałeś o hipnozie używanej jako sztuczka weselna lub narzędzie do rzucania palenia, ale okazuje się, że Nowoczesna hipnoza może być używana do znacznie więcej niż to. W rzeczywistości hipnoza może być nawet odpowiedzią na to, że w końcu trzymasz się tych celów zdrowotnych i fitness, które ciągle stawiasz na backburner.

Podobne: najlepsze techniki relaksacyjne

“Myśl o hipnozie jako o medytacji kierowanej, która przynosi rzeczywiste rezultaty zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego”, mówi Christine Deschemin, była Naukowiec rakietowy i Hipnoterapeutka. “Hipnoza staje się głównym nurtem. Jest to jedyna technika umysłu i ciała stosowana na salach operacyjnych w szpitalach i jest zatwierdzona przez wiele stowarzyszeń medycznych i psychologicznych na świecie.”

Co więcej, ostatnie badania wykazały nawet, że hipnoterapia może wzmocnić praktykę uważności i pomóc bardzo zestresowanym ludziom w utrzymaniu większej równowagi w ich życiu.

Poniżej poprosiliśmy Deschemin, aby dokładnie wyjaśnił, czym naprawdę jest hipnoza — i jak może pomóc prawie każdemu w tworzeniu zdrowszego związku ze zdrowiem i kondycją. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stosunkowo nowej praktyce wellness.


Czym jest hipnoza i jakie są jej główne zalety?


Według Deschemina hipnoza pozwala uzyskać dostęp do stanu skupionej świadomości, który przyspiesza naukę. “W takim stanie jest bardziej prawdopodobne, że zaakceptujesz sugestie związane z ulepszeniami, które chcesz osiągnąć.”

Wiele stowarzyszeń medycznych i psychologicznych rozpoznaje różne korzyści dla hipnozy, mówi Deschemin. Hipnoza jest stosowana w następujących kwestiach: zarządzanie stresem, lęk i depresja, złe nawyki, zaburzenia skóry, problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak IBS (zespół jelita drażliwego), zarządzanie bólem i hipnoanalgezja (zamiast znieczulenia ogólnego personel medyczny stosuje hipnozę i znieczulenie miejscowe)


Jak Hipnoza Może Pomóc W Motywacji?


Motywacja jest potężna. Jest jak silnik w tobie. W momencie, gdy się zatrzyma, zaczynasz stagnację. Po co ten silnik miałby pauzować? Według Deschemin, to dlatego, że ludzie są zbyt przytłoczeni przez wiele źródeł stresu i wydatków zbyt dużo energii do czynienia z nimi. Jesteśmy podłączeni do oszczędzania energii.

Ile osób podjęło postanowienie w czasie Świąt Bożego Narodzenia, aby ćwiczyć tylko po to, aby zrezygnować z chodzenia na siłownię zaledwie na kilka tygodni w Nowym Roku? Za dużo. Ale, według Deschemina, poprzez przeformułowanie wydarzeń w sposób, który wzmacnia ludzi, hipnoza może pozwolić im na ponowne uruchomienie tego silnika i ponowne rozpalenie motywacji. 


Jak hipnoza może pomóc rozwijać zdrowy sposób myślenia?


Zdrowy sposób myślenia to pozytywny sposób myślenia, który pozwala osobie przewidywać możliwości. Ten pozytywny sposób myślenia umożliwia wzrost, ale może być utrudniony przez stres i lęki. Ludzie odczuwają stres, gdy dostrzegają niebezpieczeństwo.

Zmiany w ich organizmie-przyspiesza tętno, przyspiesza oddech-są tylko wynikiem ich oceny sytuacji w tym czasie. Pomagając ludziom przeformułować swoje perspektywy, hipnoza może pozbawić wydarzenie tego postrzeganego niebezpieczeństwa. Pozostaje większa zdolność radzenia sobie ze stresem i zdrowszy sposób myślenia. Jest to możliwe dzięki osobistym wizytom u hipnoterapeuty lub aplikacji do autohipnozy w zaciszu własnego domu (więcej o tych poniżej), mówi Deschemin.


Podobne: najlepsze treningi dla zdrowia psychicznego


Czy Hipnoza Może Zachęcać Do Zdrowszych Nawyków Żywieniowych?


Dla wielu ludzi żywność jest czymś więcej niż tylko paliwem. Może stać się kulą, na której polegają, gdy czują się źle. Na przykład, niektórzy ludzie mogą przekupić się ucztą, aby iść i ćwiczyć, lub mogą jeść niektóre rodzaje niezdrowego jedzenia, aby pomóc im poczuć się lepiej emocjonalnie. Ale te dwa zachowania robią im krzywdę i tylko tworzą więcej problemów. Według Deschemin hipnoza może pomóc osobie w naturalnym zarządzaniu tymi źródłami dyskomfortu bez potrzeby interwencji przekąskowej. 


A co z trzymaniem się treningów?


“Tak, hipnoza może pomóc w zobowiązaniu się do regularnego planu treningu”, mówi Deschemin. “Pod warunkiem, że twój plan treningowy jest wystarczająco ekscytujący i przynosi realne korzyści, zyskując motywację do ćwiczeń, możesz zacząć swoją podróż fitness.”Dodaje, że po kilku tygodniach treningu zaczynasz tworzyć nawyki, twoje ciało zaczyna pragnąć ćwiczeń i naturalnie nadal zobowiązujesz się do regularnego treningu.


Jak uzyskać dostęp do hipnozy


Hipnoza stała się znacznie łatwiej dostępna niż kiedyś-w rzeczywistości nie musisz nawet wychodzić z domu ani umawiać się na spotkanie z profesjonalistą, jeśli jesteś ciekaw, aby przetestować wody bez skakania od razu. Zebraliśmy jedne z najlepszych aplikacji do hipnozy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, które pomogą Ci zacząć:

UpNow

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/upnow20smartphone20screenshots.html

Deschemin stworzył UpNow jako źródło dla każdego, kto chce zastąpić swoje złe nawyki lepszymi-bez konieczności angażowania się w regularne wizyty u hipnotyzera. Aplikacja faktycznie pozwala każdemu wykonać autohipnozę, aby wykorzystać połączenie umysł / ciało, osiągnąć lepsze samopoczucie i poprawić wydajność fizyczną.

Pobierz tutaj

SuccessMinds

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/successminds20app20open20on20smartphone.html

Szukasz praktyki hipnozy specjalnie ukierunkowanej na pomoc w osiągnięciu celów odchudzania? SuccessMinds oferuje dźwięk hipnozy specyficzny dla utraty wagi, który zajmie ci tylko około 22 minut dziennie — ale nadal pomaga milionom ludzi wyciąć apetyt i naprawić ich związek z jedzeniem.

Pobierz tutaj

Harmonia Hipnoza

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/harmony20hypnosis20app20smartphone20screenshots.html

Jeśli nadal jesteś ciekawy, na czym polega hipnoza, ale nie chcesz od razu zobaczyć prawdziwej osoby, rozważ hipnozę Harmony. Ta wielokrotnie nagradzana aplikacja do hipnoterapii ma na celu symulację tego, jak to jest zobaczyć prawdziwego hipnoterapeutę tak blisko, jak to możliwe, abyś mógł go wypróbować na osobności przed sprawdzeniem lokalnych hipnotystów.

Pobierz tutaj


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Aplikacje Do Medytacji
  • Niedoceniane korzyści jogi dla mężczyzn
  • Kluczowe Zmiany Sposobu Myślenia, Które Pomogą Ci Poprawić Swoje Zdrowie I Kondycję

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Niespokojny mężczyzna zakrywający twarz w restauracji
Read More

Jak Umawiać Się z lękiem

Jak Umawiać Się z lękiem Jak radzić sobie, gdy jesteś niespokojny w miłości, według ekspertów Ashley Keegan 3…
Read More

Najlepsze Sleep Trackery

Najlepsze Sleep Trackery Czy Powinieneś Śledzić Swój Sen? Badamy Emily Abbate 28 czerwca 2017 Podziel się RedTube Flip…