Will Smith O Prawdziwej Tajemnicy Szczęścia

Will Smith O Prawdziwej Tajemnicy Szczęścia

Najnowsze wiadomości: Will Smith zdradza, dlaczego seks nie sprawi, że będziesz szczęśliwy (ale oto, co będzie)

Krótka Historia

Will Smith jest mądrym człowiekiem.

Długa Historia

Will Smith ma wszystko.

Jest światowej sławy aktorem, raperem sprzedającym platynę, od dwóch dekad ma kochające małżeństwo i jest jednym z najbardziej uwielbianych celebrytów, konsekwentnie motywując nas za pośrednictwem Instagramu. Ale cała jego sława, wszystkie pieniądze, wszystkie kobiety, które miał w życiu, nie są tym, co go uszczęśliwia.

Temat: 8 Will Smith Cytaty, aby uzyskać motywację AF

Smith, 49 lat, ujawnił, co go uszczęśliwia w wywiadzie dla Tidal ‘ s RAP Radar podcast, według Entertainment Tonight.

“Chodzi o to… Byłem na szczycie kasy, uprawiałem seks, jaki kiedykolwiek chciałem, miałem całą adorację “- powiedział, wyjaśniając tytuł piosenki na swoim nowym albumie hip-hopowym zatytułowanym ” The Mountaintop.”Byłem na szczycie tych wszystkich materialnych gór świata i nic nie sprawia, że jesteś szczęśliwy, poza byciem użytecznym dla innych. To wszystko. To jedyna rzecz, która kiedykolwiek zadowoli to, że to, co robisz, jest użyteczne.”

Temat: 12 Poradników Samopomocy Wszyscy Mężczyźni Powinni Czytać

Ale Smith przyznaje, że nie zawsze jest szczęśliwy, ponieważ jego osobowość daje się we znaki. W rzeczywistości, on, jak reszta z nas, zmagał się z negatywnością od czasu do czasu.

“Walka o utrzymanie pozytywności jest najtrudniejszą walką, jaką kiedykolwiek miałeś” – powiedział. “Że walka po prostu pozostać mój kurs, być osobą na świecie, że chciałem być bez względu na to, co ludzie mówią. Zacząłem nazywać to obraźliwym pozytywem.”

Will Smith jest naprawdę niesamowitym facetem, ale fajnie jest zobaczyć, że również walczył. Jeśli masz teraz trudny czas, oto kilka hacków, które Cię zmotywują.

Own The Conversation

Zadaj Wielkie Pytanie

Co dokładnie ma na myśli mówiąc o byciu użytecznym? Dla bliskich? Do świata? Czy jedno i drugie?

Drop This Fact

Lęk może rzeczywiście pomóc uzyskać motywację, jeśli okiełznać go prawidłowo.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trening ramion kulturysty

Trening ramion kulturysty Ten Czterotygodniowy Trening Ramion Rozerwie Twoje Rękawy Jorden Pagel 9 listopada 2017 Podziel się RedTube…