Najlepsze Rękawice Treningowe

Najlepsze Rękawice Treningowe

Oszczędzaj Ręce I Zwiększaj Wagę Dzięki Tym Rękawicom Treningowym

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o trening, istnieje tak wiele akcesoriów do wyboru.

Na przykład masz pasy do podnoszenia ciężarów, które pomagają bezpiecznie podnosić ciężkie ciężary, paski na nadgarstki, które pomagają skupić się na podnoszeniu zamiast chwytania, i rękawice treningowe, które właściwie mieć więcej korzyści niż mogłoby się wydawać.

Po pierwsze, czy naprawdę. potrzebujesz rękawic treningowych? To zależy. Oczywiście, jeśli płaczesz, bo boli cię sztanga, prawdopodobnie potrzebujesz faceta do cholery. Ale jeśli masz uzasadniony powód-szkoliłem wcześniej chirurgów i oni need ich ręce-być może rękawiczki powinny znaleźć drogę do torby gimnastycznej.


Dlaczego Potrzebujesz Rękawic Treningowych?


  • Zapobiegać powstawaniu pęcherzy. Rękawice mogą pomóc uniknąć tych irytujących pęcherzy wody z “magnesów blistrowych”, takich jak liny bojowe. Co gorsza, jeśli pękną i ujawnią surową skórę, możesz ryzykować infekcję dotykając wszystkich brudnych powierzchni siłowni (lub zgrywając ją ponownie). I uwierz mi, podnoszenie ciężarów z bandażem na dłoni jest do bani.
  • Zmniejsz modzele. Jeśli grasz na instrumencie strunowym, golfie lub baseballu, wiesz, że modzele są ważne. Ale czasami mogą stać się tak grube, że zaczynają się łuszczyć i boleć. (To nie jest dobre, jeśli zarabiasz na życie rękami.) Nawet jeśli nosisz tylko rękawice treningowe w niepełnym wymiarze godzin, mogą one zapobiec zrogowaciałym zrogowaciałościom.
  • Popraw przyczepność bez kredy. Jeśli masz spocone dłonie, sztanga może się wymknąć. Co Ty może używam kredy, ale niestety wiele komercyjnych siłowni tego zabrania. (I tak go wślizgnąłem.) Dzięki odpowiednim rękawicom treningowym można uniknąć kłopotliwego wypadku.
  • Daj wsparcie nadgarstka. Jeśli rękawice mają pasek, który owija się wokół nadgarstka, może dodać wsparcie podczas ciężkich dźwigów i zapobiec urazom nadgarstka.

Czego Unikać


  • Skomplikowane klamry i paski. Nie chcesz tracić czasu między ćwiczeniami dostosowując niektóre elementy złączne. Poszukaj takiego, który jest wsuwany lub używa prostego paska na rzep dla uproszczenia.
  • Tanie Rękawiczki. Zakupy Online mogą być czasem strzałem w ciemno, więc sprawdź opinie (zarówno dobre, jak i złe). Szybko dowiesz się, czy to prawdziwa okazja. Pamiętaj też o starym stereotypie: dostajesz to, za co płacisz. Nie dostaniesz wysokiej jakości rękawic do podnoszenia ze sklepu za 99 centów.
  • Rękawiczki Unisex. Mężczyźni zazwyczaj mają bardziej mięsiste i większe ręce niż kobiety. Poszukaj rękawicy specjalnie stworzonej dla twojej płci, aby zapewnić lepsze dopasowanie. Jeśli tak się składa, że są to rękawice unisex, upewnij się, że są przynajmniej w kilku różnych rozmiarach i sprawdź opinie, jak pasują.
  • Rękawiczki Fugly. To, że nosisz rękawiczki, nie oznacza, że muszą wyglądać jak O. J. ‘ S. nadal mogą wyglądać fajnie i wykonać zadanie (jeśli wiesz, co mam na myśli).

GymPaws

 

Najlepsze Dla: Podnoszenie ciężarów, podciąganie i chwyt

Rękawice treningowe GymPaws są popularne, ponieważ są łatwe do wsunięcia, dzięki czemu można pracować bez martwienia się o paski lub regulatory. Wrzuć je i podnieś! Rękawice te umożliwiają również duży przepływ powietrza, który utrzymuje ręce ładne i suche (co pozwala również uniknąć gorących, spoconych rąk, które można uzyskać w tanich rękawicach. Ponadto mają mnóstwo solidnych opinii sportowców, od ciężarowców po Crossfitterów, a cena jest solidna.
19,99 zł Amazon.com

Rękawice Minimalistyczne Barehand

Najlepsze Dla: Podnoszenie ciężarów, podciąganie i CrossFit

Jeśli śledzisz wiele stron fitness w mediach społecznościowych, prawdopodobnie widziałeś te rękawiczki więcej niż kilka razy. Istnieją niesamowite opinie na temat komfortu i łatwości użytkowania tych rękawic. Dlaczego? Są specjalnie stworzone dla komfortu. Nie tylko to, ale także zapobiegają spoceniu rąk i poślizgom podczas podnoszenia, wykonywania podciągnięć lub innego rodzaju intensywnego ćwiczenia chwytania. 
49,99 zł RawGear.com

Rękawice Wentylowane Fit Active Sports

Najlepsze Dla: Podnoszenie ciężarów i CrossFit

Te rękawice są idealnym wyborem dla tych, którzy lubią przełączać się na siłowni. Obejmują one wbudowane paski na nadgarstki do wsparcia podczas ciężkich dźwigów i pełne pokrycie dłoni, aby zapobiec poślizgowi lub powstawaniu pęcherzy. Rękawice są również szybkie i łatwe do usunięcia za pomocą jednego paska na rzep.
19,95 zł Amazon.com

Rękawice Gimnastyczne ShreddFit

Najlepsze Dla: Podnoszenie ciężarów i CrossFit

Rękawice ShreddFit to doskonały wybór dla osób uprawiających podnoszenie ciężarów i CrossFit. Są wygodne, lekkie i przewiewne, dzięki czemu można uniknąć spoconych rąk. Mają również pełne pokrycie dłoni i łatwy w użyciu pasek na nadgarstek, dzięki czemu pasują bezpiecznie i wygodnie. ShreddFit jest również dostępny w kilku fajnych kolorach i wzorach zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
28,95 zł Amazon.com

Uchwyty skórzane wod Nation

Najlepsze Dla: Kettlebells, Pull-up i podnoszenie ciężarów

Te proste skórzane uchwyty są idealne dla tych, którzy lubią robić to wszystko, od podnoszenia ciężarów po podciąganie. Są one cinch pasek na wsuwając rękę przez otwór nadgarstka i zabezpieczając pasek na rzep. Ponadto te rękawice są wykonane z wytrzymałej skóry i dają ręce dużo swobody, chroniąc Cię przed bolesnymi pęcherzami i rozdartą skórą.
20,87 zł Amazon.com


Powiązane Lektury

Poważnie, jest to jedyny przewodnik treningu siłowego, jakiego kiedykolwiek potrzebujesz
10 Akcesoriów Do Siłowni, Które Pomogą Ci Podnieść Cięższe
Najlepsze drążki do podciągania dla Twojego domu


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts