Jak Zamienić Mecz W Randkę

Mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce podczas biegu na plaży.

Jak Zamienić Mecz W Randkę

Więc masz mecz Krzesiwo-oto, co zrobić dalej

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy na temat randek online jest to, że większość rozmów nigdy nie wydaje się nigdzie iść.

Otwórz Tinder w telefonie (lub wybranej aplikacji randkowej). Ile masz zapałek? Aż tyle? Świetnie. Ale ile z tych meczów faktycznie zaowocowało datami, a ile z tych meczów zostało rozdartych w ślepych rozmowach? Zawsze jest niezręcznie zapraszać kogoś na randkę, nawet w aplikacjach randkowych, które są zaprojektowane wyłącznie do tego celu!

Nie wiesz, kiedy o tym wspomnieć, więc ty i twój partner chodzicie tam i z powrotem mówiąc “cześć” i “co słychać” i “jak się dzisiaj miewasz”, dopóki jeden z was nie pozwoli, aby piłka wypadła z czystego wyczerpania. Jest to najbardziej nudna gra na świecie w Ping-ponga, i czuje się mechanicznie i jak obowiązek.

Jest lepszy sposób, obiecuję. Wyobraź sobie najlepszą rozmowę z jednym ze swoich zapałek:

Ty: podoba mi się, że masz “tylko tutaj dla zapasowego głosu na noc karaoke” w swoim biografii. Jaka jest twoja piosenka karaoke?

Ona: och, zdecydowanie Ice Ice Baby. A Ty?

Kiedy się z kimś dopasujesz, przeczytaj jej biografię, aby znaleźć coś wspólnego. Bądź komplementarny. Podaj podstawowe informacje o sobie. I zadawaj pytania! Pomyśl o tym w ten sposób, zadawanie pytań jest dla niej zachętą do odpowiedzi. Zwróć uwagę na rytm rozmowy: powinno się czuć, że obie osoby są równymi uczestnikami.

Ty: byłem barmanem w barze karaoke, żeby zaoszczędzić na studiach prawniczych. Mam najśmieszniejszą historię karaoke. Ale to zbyt żenujące, żeby o tym mówić. Mogę go wymienić na jednego z Twoich?

A jeśli moja historia będzie bardziej żenująca? Nie wiem, czy to uczciwa umowa.

Ty: dobra, frajer kupuje latte? Podaj swoją cenę!

Postaraj się, aby ta początkowa faza rozmowy była dla was zabawna! Niestety, nie można po prostu przejść do “Chodźmy gdzieś w ten weekend.”Kobiety są bardzo niechętne umawianiu się z mężczyznami, których w ogóle nie znają-nie bez powodu. Najlepszym sposobem na złagodzenie jej strachu jest bycie chłodnym i troskliwym przez całą rozmowę.

Temat: 40 zabawnych linii otwierających Tinder, które Cię zainspirują

Gdy poznasz podstawowe kontury swoich osobowości, będzie ona na tyle zrelaksowana, że będziesz mówić jej o spotkaniu osobiście. Nie możesz tego zrobić od razu, ale nie możesz też pozwolić, by czekało to zbyt długo. Oboje ochłodzicie się, jeśli odbierzecie i porzucicie rozmowę kilka razy w ciągu tygodni. Może nawet nie pamiętać, kim byłeś po miesiącu! Zapytaj ją o jej harmonogram w ciągu kilku dni, po nawiązaniu kontaktu.

Ty: jaki masz plan zajęć w tym tygodniu?

Ona: dość zajęty, ale jestem wolny po sześciu lub siedmiu wieczorach.

Ty: ja też. Lubisz Chińskie jedzenie?

Ona: ja!

Ty: chętnie zabiorę cię na randkę do najlepszej na świecie chińskiej restauracji / Miejsca karaoke, jeśli masz ochotę.

Po dowiedzeniu się, kiedy będzie wolna, zaproponujcie coś, co możecie zrobić razem. To nie musi być coś wymyślnego, jak piknik w parku. To, co musi być, jest dostosowane do jej zainteresowań. Nie sugeruj biegu, jeśli nie jesteś pewien, czy jest typem sportowca (jestem skłonny wierzyć, że nigdy nie powinieneś sugerować biegu na pierwszą randkę.)

Bądź konkretny. To nie jest “sesja spotkań”. Nie mów jej ” Yo, zdecydowanie powinniśmy się kiedyś spotkać.”To najbardziej niskie zaproszenie wszech czasów. Chcesz się umówić, prawda? Wiem, że to może być przerażające oprawić to w ten sposób, ale wy dwoje dopasowaliście się do randki app. Nie jest tajemnicą, że masz nie-platoniczne intencje. Już przeszedłeś najbardziej niezręczną część. Poproś ją-oczywiście grzecznie-czy chciałaby pójść na randkę.

Co gorszego może się stać? Albo cisza, albo:

Ona: Ten tydzień nie jest dla mnie najlepszy … dam ci jednak znać.

Ty: bez obaw. Daj mi znać. Miłego tygodnia!

Bez względu na to, co mówi – czy jest zajęta, czy ignoruje zaproszenie – wycofujesz się.

To twój sygnał, by być chłodnym, pełnym szacunku mężczyzną, z którym chciała iść na randkę. Przyjmij odrzucenie z wdziękiem. Nigdy nie spotkałeś tej osoby: nie buduj zbyt wiele inwestycji w wyjście na randkę z nimi. Będzie wiele innych kobiet, które chcą iść na randki z Tobą.

Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Jeśli oboje cieszycie się rozmową, prawdopodobnie zareaguje w ten sposób:

Ona: tak zdecydowanie!

Świetnie. Jak się masz na środę lub czwartek?

Ona: czwartek mi pasuje.

W porządku, wyślę Ci wiadomość w czwartek, aby potwierdzić. Nie mogę się doczekać.

Gdy będziesz miał zielony sygnał, daj jej kilka opcji na dokładny dzień i upewnij się, że ją śledzisz! Ludzie mają zajęte życie, a ty nie chcesz być osobą, która dostaje ” o stary, zupełnie zapomniałem * emotikony smutnej twarzy * czy możemy to przełożyć? “napisz jak jesteś w drodze na randkę. Należy pamiętać, że pierwsze daty są trudne właśnie dlatego, że dwóch nieznajomych muszą zrobić miejsce w ich harmonogramów na hazard.

Jeśli data jest przełożony zbyt wiele razy, oba są jesteś prawdopodobne, aby rzucić ręcznik. (Starasz się, aby randki online mniej nieefektywne i frustrujące, po tym wszystkim.)

Postępuj zgodnie z tymi podstawowymi zasadami, a jesteś o wiele bliżej do przekształcenia randki w bezproblemowy i satysfakcjonujący proces.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts