Jak Zapewnić Swoją Dziewczynę O Przyjaźni Z Byłym

Jak Zapewnić Swoją Dziewczynę O Przyjaźni Z Byłym

Nadal Przyjaźnisz Się Ze Swoim Byłym? Oto jak uspokoić swoją nową dziewczynę

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

Więc nadal przyjaźnisz się ze swoim byłym. Świetnie! Gratuluję bycia dojrzałym DOROSŁYM, który może to zrobić. Wiedz tylko, że może to zagrozić wszystkim przyszłym związkom, w które się wdajesz. Umawianie się z mężczyzną, który wciąż jest blisko ze swoim byłym, jest wysoko na liście koszmarów każdej dziewczyny.

Temat: jak podejść do niej teraz, gdy jest Twoją byłą

Jeśli twoja dziewczyna stresuje się faktem, że nadal masz swojego ex na szybkim wybieraniu, nie panikuj. Jest to całkowicie naturalne i istnieje kilka prostych sposobów, aby złagodzić jej niepokój! Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, co należy zrobić (i co należy nigdy do), aby zapewnić wszystkim stronom poczucie komfortu. Może to wymagać trochę dodatkowej pracy, ale konieczne jest, aby obie relacje były zdrowe i szczęśliwe.

1. Nie złość się, jeśli przyzna, że jest zazdrosna.

Jej: Nie rozumiem, dlaczego ciągle spotykasz się z Sarą. To nie jest normalne być tak blisko swojej byłej.

Ty: Dlaczego? Może to nie jest normalne dla ciebie, ale na pewno jest dla mnie. Nie udawaj wariata i nie wyobrażaj sobie, że coś się między nami dzieje.

Wściekanie się to najgorszy możliwy sposób, w jaki poradzisz sobie z sytuacją. Na początek, to tylko potwierdzi jej najgorsze obawy, jeśli staniesz w obronie swojej byłej. Tak postępują winni! Więc przestań i spróbuj na chwilę zająć jej miejsce. Jak byś się czuł, gdyby cały czas spędzała czas ze swoim byłym (tym facetem, którego ludzie często mylą z bratem Hemswortha)? Nie za dobrze, Bob!

Więc nie panikuj na nią. Zaprzyjaźnienie się z byłą to trochę nietypowa sytuacja i dobrze jest, aby na to wskazała, lub poczuła się zmartwiona na początku. Uznaj jej uczucia, a doceni cię za troskliwego chłopaka, jakim jesteś.

Ty: Ok. Przeszkadza ci to? Rozumiem, że to może być trudne, ale myślę, że jeśli o tym porozmawiamy, zrozumiesz.

2. Porozmawiaj Z Nią O Tym, Dlaczego Ten Związek Jest W Przeszłości

Musisz wyjaśnić, dlaczego Twoja Była dziewczyna nie jest zagrożeniem dla Twojego obecnego związku. Nie mów “Och, jesteśmy teraz tylko przyjaciółmi” i zostaw to tak. Twoja dziewczyna prawdopodobnie czuje się niepewnie i zastanawia się, czy coś stoi na przeszkodzie, żebyście znowu się spiknęli. Musisz ją uspokoić, żeby nie martwiła się, że się upijecie. Poświęć czas na wyjaśnienie i demontaż jej lęków.

Ty: Rozumiem twoje obawy, ale chodzi o to, że Maria i ja nigdy nie byliśmy poważni. Jesteśmy bardzo niezgodni. Ten związek zawsze był dla mnie zły, a teraz myślę o niej jak o rodzinie. Obiecuję, że nie musisz się martwić, że coś się między nami stanie.

3. Nigdy nie porównuj tych dwóch

Ty: Sophie też nie przepadała za sportem. Ale była o wiele bardziej zrelaksowana, że spędzam niedzielne wieczory na piłce nożnej.

Twoja obecna dziewczyna prawie na pewno będzie się zastanawiać, jak ona mierzy się z ex – lub jak twój związek porównuje się do poprzednich. Jeśli porównasz te dwa, lub zasugerujesz, że Twoja Była dziewczyna mogła być dla Ciebie lepiej dopasowana, w zasadzie sabotujesz jej poczucie własnej wartości! Teraz pomyśli, że nadal tęsknisz za swoim byłym. Nigdy nie podawaj jej powodu, by czuła się nieodpowiednia: uważaj, jakiego języka używasz, gdy mówisz o swojej byłej! Z czasem twoja dziewczyna wyluzuje się i będzie znacznie bardziej zrelaksowana – tak długo, jak nie mówisz czule o swoim związku z góry.

4. Upewnij się, że Twoja obecna dziewczyna wie, że jest twoim priorytetem

Ty: Wiem, że jemy dziś kolację z Twoją ciotką, ale mogę odwołać? Lara potrzebuje pomocy w przeprowadzce do nowego mieszkania.

Takie zdanie jest scenariuszem do horroru! Mam nadzieję ,że tego rodzaju sytuacja (w której są one skierowane przeciwko sobie) nigdy się nie zmaterializuje, ale jeśli tak się stanie, powinieneś być przygotowany. Twoja dziewczyna nigdy nie powinna czuć się jak ona jest druga najlepsza, lub jakby ona musi konkurować o swoje uczucia. Obie kobiety mają swoje miejsce w waszym życiu: nie myl tych dwóch ról.

Jeśli masz plany ze swoim byłym, które kolidują z harmonogramem twojej dziewczyny – zawsze powinieneś priorytetować swoją dziewczynę. Nie bądź nieostrożny: pamiętaj, że ma potencjał, aby stworzyć wątpliwości w umyśle swojej dziewczyny.

5. Ustal Pewne Granice I Trzymaj Się Ich

Możesz być w przyjaznych stosunkach ze swoim byłym, ale to nie znaczy, że jest taka sama jak inni twoi przyjaciele! Na przykład, nigdy nie powinieneś upominać się o swoim związku z nią. To bardzo niestosowne i powoduje niezdrową dynamikę. Zawsze należy pamiętać o historii relacji w takich sytuacjach.

Podobne: pięć różnych rodzajów oszustw, ujawnione

Wykonuj pracę jako odpowiedzialny-zapytaj swoją dziewczynę, co sprawi, że poczuje się komfortowo. Powiedz: “wiem, że możesz mieć pewne obawy: co mogę zrobić, aby się ich pozbyć?”Może się wydawać denerwujące, aby ustalić zasady już teraz, ale zaoszczędzą Ci wiele kłopotów później. Na przykład, jeśli ty i twoja dziewczyna zgadzacie się, że nie będzie żadnych noclegów w domu twojego byłego, jesteś znacznie mniej prawdopodobne, aby schrzanić i dostać się do wielkiej kłótni później.

6. Zaplanuj Trochę Czasu Dla Całej Trójki, Aby Się Spotkać

Najlepszy sposób, aby Twoja dziewczyna lubiła twojego byłego? Zaplanuj aktywność, którą możesz zrobić wszyscy razem! Na początku może to wydawać się przerażającą perspektywą, ale dobrze jest zdezorientować swojego byłego. Zjedz razem tacos lub obejrzyj film: cokolwiek to jest, upewnij się, że mają trochę czasu na pogawędkę i poznanie się. Kto wie, mogą mieć wiele wspólnego (a nawet spędzać czas bez ciebie od teraz! Powodzenia.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Zrozumienie Trendu Randki Piegi

Zrozumienie Trendu Randki Piegi Poznaj piegi, najnowszy rozczarowujący Trend randkowy Redakcja AskMen 28 lipca 2018 Podziel się RedTube…