Najlepszy przewodnik po wydostaniu się ze strefy przyjaciół

Male friend hugging female friend

Najlepszy przewodnik po wydostaniu się ze strefy przyjaciół

4 proste sposoby, aby pomóc ci wydostać się (i pozostać) ze strefy przyjaciół

Strefa przyjaciół to miejsce, w którym iskry zamiast latać umierają. W Internecie jest definiowane jako” metaforyczne piekło dla mężczyzn ” i nie trzeba dodawać, że nie jest to dokładnie pożądana sytuacja.

Powiązane: Co ona sobie myśli, Kiedy się z Tobą zaprzyjaźni

I choć nikt chce aby skończyć w strefie przyjaciół, istnieje kilka powodów, dla których jest to bardzo powszechny scenariusz, w którym możesz się znaleźć. Może nigdy nie wyraziłeś swoich romantycznych intencji od samego początku, byłeś całkowicie zadowolony z bycia przyjaciółmi (dopóki nie złapałeś pewnych uczuć), a może po prostu byłeś zbyt przerażony, aby wykonać ruch, grając bezpiecznie i akceptując rolę przyjaciela. Dobre wieści? Są sposoby na zmianę.

Oczywiście, to wymaga znacznie więcej niż Uprzejmy linii lub jednego konkretnego ruchu, ale eksperci zgadzają się, że przy odrobinie wytrwałości i kilku celowych strategii, możliwe jest przejście od platońskich przyjaciół do pełnego potencjału daty. Oto jak.


Posadź ziarno


Aby płynnie wyjść ze strefy znajomych, musisz zmienić swoje zachowanie. Chociaż nie powinno to być dramatyczne odejście od twojej obecnej dynamiki, musisz dodać warstwę zalotności, która pozwoli jej zobaczyć cię jako potencjalnego zalotnika.

“Chcesz flirtować, aby było dla niej jasne, że szukasz czegoś bardziej romantycznego” – wyjaśnia Thomas Edwards, założyciel profesjonalnego skrzydłowego.

Chodzi o to, aby zwiększyć napięcie seksualne poprzez subtelne wskazówki, takie jak niejednoznaczne spojrzenia, utrzymujące się uściski i zalotne komentarze. W ten sposób można zauważyć, jak ona reaguje i dowiedzieć się, czy jest otwarta na ten nowy rodzaj zachowania.

“W cyfrowym świecie wyślij flirciarski tekst, śledź je na Instagramie oraz polub i komentuj ich posty”, sugeruje Fran Greene, licencjonowany pracownik opieki społecznej i autor ” tajnych zasad flirtu.”

Według Greene ‘ a, jednym z najlepszych sposobów, by zobaczyła cię w tym nowym świetle jest dawanie jej komplementów. Oczywiście nie przesadzaj, bo to nie będzie prawdziwe — tylko szczera obserwacja raz na jakiś czas, kiedy najmniej się tego spodziewa.

Te komplementy powinny kolorować poza liniami tego, co przyjaciel może powiedzieć. To znaczy, powinieneś zasadzić ziarno w jej umyśle, że uważasz ją za atrakcyjną, i dać wystarczająco dużo słodkich sentymentów bez wychodzenia z niej jako wielki dziwak.


Przełamać barierę dotykową


Innym sposobem na pokazanie, że jesteś zainteresowany czymś więcej niż przyjacielem, jest nawiązanie kontaktu fizycznego. Ponieważ agresywne zejście tutaj może się odwrócić, wszystko, co musisz zrobić, to przełamać barierę dotykową w nonszalancki sposób, który pokaże twoje prawdziwe intencje.

“Zbliż się, gdy mówisz i delikatnie dotknij jej w pewnych punktach”, mówi Greene.

Przykład? Zamiast siedzieć naprzeciwko niej przy drinku lub kolacji, usiądź obok niej. Następnie będziesz miał więcej okazji do nawiązania kontaktu(na przykład na krótko kładąc rękę na ramieniu, gdy może Cię rozśmieszy). Dawanie jej figlarnego kuksańca, gdy dokucza ci, to kolejny sposób na przełamanie bariery.

Trochę wysiłku może nadal mieć potężny wpływ. Kontakt skóra-skóra wyzwala organizm do uwolnienia oksytocyny, dobrego samopoczucia, który jest związany z więzią i oddaniem, i sprawia, że czujemy się bliżej siebie.


Określ różnicę między umawianiem się a randką


Zamiast kupować jedzenie na wynos i miażdżyć piwo u siebie, jeśli planujesz, zabierz ją publicznie na jakiś czas jeden na jednego.

“Jedynym znakiem, który ma znaczenie, jest to, że reaguje przychylnie, a nawet odwzajemnia Twoje zainteresowanie”, wyjaśnia Edwards. “Następnym krokiem jest utrzymanie romantycznej ramki, aż nadszedł czas, aby przejść do następnego poziomu, co w tym przypadku zwykle oznacza zaproszenie jej na randkę.”

Jak można sobie wyobrazić, bycie bezpośrednim jest często najlepszym podejściem.

“Zaplanuj aktywność, która jest tylko we dwoje i jeśli klimat jest dobry, zaproponuj wyjście na drinka lub kolację”, zauważa Greene.

Jest to również Twoja szansa, aby naprawdę wow ją z smak tego, co byłoby jak na bieżąco z tobą. Oznacza to ustawienie odpowiedniego tonu od samego początku. Bycie rycerskim, przełamywanie bariery dotykowej i upewnianie się, że wie, że twoja uwaga jest wyłącznie na niej, powinno załatwić sprawę. Pod koniec randki, ona prawdopodobnie podniósł na swoje intencje, i do rozruchu, będziesz miał również lepszy pomysł o tym, czy dzieli swoje uczucia, czy nie.


Szukaj właściwych wskazówek


Bardzo ważne jest, aby zachować czujność i świadomość jej odpowiedzi podczas rozmowy. Pamiętaj również o jej mowie ciała, ponieważ to może Ci wiele powiedzieć o tym, czy jest otwarta na twoje postępy. Czy ona kieruje swoje ciało w Twoją stronę, kiedy mówisz? Czy ona ma tendencję do odwracania się, gdy widzi cię pochylonego blisko?

Spójrz też na jej stopy, ponieważ eksperci od mowy ciała twierdzą, że gdy są skierowane w twoim kierunku, może to wskazywać na wzajemne zainteresowanie. Z drugiej strony, jeśli skrzyżuje ręce, cofnie się i wytworzy fizyczny dystans, lub uniknie kontaktu wzrokowego, gdy pojawi się fizyczny, może to oznaczać, że tego nie czuje. Ponadto, jeśli kiedykolwiek wydaje się trochę zazdrosna, kiedy mówisz o innych dziewczynach, z którymi chodziłeś, może to oznaczać, że potajemnie chciałaby być na ich miejscu.

Według Greene ‘ a, jeśli twój przyjaciel zacznie dzwonić zamiast pisać SMS-y, częściej do ciebie pisać lub w inny sposób zmieniać swoje nawyki komunikacyjne z tobą, może to być bardzo pozytywny znak, że zaczynasz wychodzić poza tę przerażającą strefę przyjaciół.

Prawdopodobnie osiągniesz punkt, w którym będziesz chciał być bezpośredni w odniesieniu do swoich myśli i uczuć. I chociaż może to być niezwykle wrażliwe, jest to najlepszy sposób, aby przypieczętować umowę i raz na zawsze uciec ze strefy przyjaciół — to znaczy, jeśli jest na pokładzie testowania wód w nowym etapie twojego związku.

Ale cokolwiek zrobisz, nie zmuszaj go. Rzeczywistość jest taka, że aby wyjść ze strefy przyjaciół, musisz zaakceptować możliwość, że bez względu na to, jak bardzo starasz się zmienić jej postrzeganie ciebie, może nadal postrzegać cię jako przyjaciela i nic więcej.

Narażanie serca może być ryzykowne, ale wiesz, co jest gorsze? Zawsze zastanawiam się, co by się stało, gdybyś siedział cicho. Musicie dać z siebie wszystko. Może potajemnie próbowała wydostać się ze strefy przyjaciół, i ktoś musi być na tyle odważny, żeby zrobić pierwszy krok.

Możesz Też Kopać:

  • Friendzone Hacki
  • Korzyści z Friendzone
  • Czy Możesz Umawiać Się Z Kimś Po Tym, Jak Najpierw Się Zaprzyjaźnisz?
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts