Jak zmiażdżyć Trening Spin

Człowiek na rowerze stacjonarnym Rower treningowy

Jak zmiażdżyć Trening Spin

Eksperci ujawniają, jak wyrównać swoje treningi Spin

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o sposoby na zwiększenie tętna i zerwanie potu, masz wiele opcji. Być może lubisz biegać i uderzać w interwały prędkości, lub masz słabość do korzystania z nart erg lub uderzania rowerem. Ale jeśli chcesz iść do metody cardio, która ma niewielki wpływ na twoje stawy, nie szukaj dalej niż rower spinningowy.

Powiązane: Najlepsze rowery treningowe do domu

Poza faktem, że każdy może włączyć swój rower stacjonarny, niezależnie od poziomu umiejętności, istnieje wiele innych korzyści z uderzenia na rower. Nie tylko Klasa spin działa na większość grup mięśni, od rdzenia do nóg, ale może również poprawić profil lipidowy, pomóc schudnąć i obniżyć ciśnienie krwi, zgodnie z recenzją opublikowaną w czasopiśmie Medicina.

Gotowy do uderzenia w siodło, ale nie wiesz, od czego zacząć? Tutaj eksperci zastanawiają się, jak przenieść trening spin na wyższy poziom i oferują sugestie dotyczące najlepszych praktyk, aby zwiększyć motywację i popchnąć potencjalne płaskowyże.


Jak zrobić Spin Workout Praca dla Ciebie


Exercise bike seat and adjustment knobsGettyImages

Jeśli jesteś osobą, która lubi skakać na rowerze i po prostu poruszać nogami, dobrze dla ciebie. Ale to zrozumiałe, jeśli polujesz na najlepszy sposób, aby twój trening był tak skuteczny, jak to możliwe. Jeśli chcesz wyrównać swoją sesję potu, pamiętaj o niektórych wskazówkach tych trenerów:

1. Upewnij Się, Że Twoja Konfiguracja Jest Prawidłowa

Kilka centymetrów tutaj lub tam może być różnica między wyjściem z kolanem lub silną jazdą w siodle. Tak więc, nawet jeśli to koniec Zoom, Zapytaj eksperta, czy może przyjrzeć się ustawieniu fotela lub formie, aby zapewnić Ci wygodę (i bezpieczeństwo!) w siodle.

Chcesz mieć pewność, że Twoje siedzenie jest wystarczająco wysokie, aby noga rozciągała się prawie całkowicie na dole pedału, mówi Mark Partin, współzałożyciel B/SPOKE, wielokrotnie nagradzanego studia rowerowego z dwoma lokalizacjami w okolicy Bostonu. Partin podkreśla również, że pozycjonowanie górnej części ciała jest również ważne. “Ramiona powinny być w stanie się zrelaksować i nadal być naturalnie odciągane bez nadmiernego zgarbienia i zaokrąglenia.”

2. Znajdź odpowiedniego trenera

Jeśli jesteś osobą, która lubi chodzić na zajęcia z trenerem, to masz szczęście. W dzisiejszych czasach istnieje dosłownie nieskończona liczba trenerów, z którymi można wziąć udział w zajęciach, nawet cyfrowo. Teraz mamy okazję naprawdę zrobić nasze badania, polowanie na osobę, która najlepiej pasuje do naszego indywidualnego klimatu i stylu jazdy. “Znajdź instruktora, który cię motywuje, inspiruje i kogoś, kto nie tylko poprowadzi Cię przez trening, ale nauczy Cię, jak najlepiej wykonywać swoje zadania” – mówi Andrew Nunez, instruktor Barry ‘ ego w Los Angeles.

3. Regulacja oporu

Każdy człowiek jest inny. Kiedy jesteś na rowerze, chcesz mieć pewność, że stawiasz sobie wyzwania, jednocześnie będąc szczerym o tym, jak naprawdę czujesz wysiłek. “Dostosowanie oporu do własnych celów jest prawdopodobnie najprostszym sposobem, aby pozostać przy określonej klasie lub cueing instruktora przy zachowaniu uczciwego i realistycznego poziomu wysiłku”, mówi Danny Zapata, instruktor w Studio Three w Chicago. “Pamiętaj, że nikt inny nie widzi Twoich liczb i każdy jest w swojej podróży. “

4. Turn up the Beats

Badania wykazały, że muzyka jest idealnym partnerem treningowym i może zwiększyć wytrzymałość nawet o 15 procent. Podkręć muzykę! “Dla mnie jazda na rowerze stacjonarnym ma wiele wspólnego z muzyką” -mówi Dyan Tsiumis, trener osobisty z certyfikatem ACE i trener MYXfitness. “Znalezienie instruktora, który ma gust muzyczny i zachętę, której szukasz, jest kluczowe. Możesz to zrobić w klasie na żywo, za pomocą aplikacji, a nawet możesz stworzyć własną listę odtwarzania, na którą możesz jeździć.”


€‹pokrewne: najlepsze treningi na rowerze treningowym


Jak znaleźć motywację, gdy jej brakuje


Foot on exercise bike pedalGettyImages

To normalne, aby przejść przez fazy, jeśli chodzi o trening. W niektóre dni może to być ekscytujące i ożywcze. Inni, totalny opór. Kiedy Twoja motywacja się waha, pamiętaj, dlaczego zacząłeś, sugeruje Tsiumis.

“Treningi są metaforą życia, niektóre dni będziesz czuć się niesamowicie i silny, a inne nawet nie będziesz chciał wstać z łóżka lub iść na siłownię”, mówi. “Zawsze będą wyzwania, musisz pamiętać, na co pracujesz. Twarde części są darem, to znaczy, że ty to robisz.”

Gdy trafisz w blok lub punkt, z którego chcesz zrezygnować, tsiumis zaleca myślenie o swoich nadrzędnych celach, Podkręcanie listy odtwarzania i wchodzenie do strefy. “Zacząłeś trening nie bez powodu, uwierzyłeś w siebie, kiedy wsiadłeś na rower i dasz sobie z tym radę.”

Jeśli nadal czujesz się przytłoczony, Nunez zaleca po prostu skupianie się na jednej rzeczy na raz, przełamywanie wysiłku pod ręką w jednej chwili. “Czasami, gdy myślimy o treningu jako całości, zaczynamy wątpić w siebie, czy w ogóle mamy ochotę przejść przez cały trening”, mówi. “Ale jeśli mogę znaleźć sposób, aby podzielić trening na chwile i skupić się na bieżących ćwiczeniach i o ile silniejsze to ćwiczenie mnie uczyni, to motywuje mnie to do dalszego pchania do przodu.

Kolejna wskazówka motywująca? Śledź swoje postępy. Niezależnie od tego, czy chodzi o smartwatch, czy aplikację, wskaźniki mogą być ogromnym motywatorem, ponieważ twoje statystyki i możliwości poprawiają się z czasem. “Obserwowanie postępów i wyznaczanie małych celów w procesie z tymi liczbami może utrzymać świeżość treningu”, mówi Zapata.


Podobne: najlepsze buty spinningowe dla mężczyzn


Co zrobić, jeśli trafisz na płaskowyż


Płaskowyże mogą być naturalną częścią twojej podróży fitness. Kiedy czujesz, że utknąłeś w rowku, świetnym sposobem na pokonanie frustracji jest pomieszanie rutyny. Zaczynając od roweru spinningowego, Zmień swój styl treningu, zaleca Tsiumis.

“Można wykonywać treningi wytrzymałościowe, krótsze treningi H. I. I. T., przejażdżki wspinaczkowe, a wiele osób często nie robi to przejażdżki regeneracyjne”, mówi. “Cross-training na rowerze jest sposobem, aby pomóc opóźnić wszelkie płaskowyże, które mogą się zdarzyć.”Jeśli codziennie jeździsz w stylu H. I. I. T., na przykład, rzuć się na wspinaczkę lub przejażdżkę po powrocie do zdrowia.

Poza rowerem, również spójrz na dywersyfikację rutyny, dodając inne rodzaje treningu, czy to trening siłowy, czy praca regeneracyjna (jak toczenie pianki lub joga i rozciąganie), co ostatecznie przyniesie korzyści Twojemu ciału (i Twojemu treningowi spinowemu!) na dłuższą metę.


Możesz Też Kopać:

  • Peloton vs. SoulCycle
  • Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi Christopher Hunt 22 października 2017…