Korzyści Gingko Biloba Dla Mężczyzn

Mężczyzna w białej koszulce leżący w łóżku z uśmiechem na twarzy podnoszący ręce.

Korzyści Gingko Biloba Dla Mężczyzn

Czy To Zioło Pobudzające Mózg Może Pomóc Również W Sypialni?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Po prostu będzie umieścić go tam: ginkgo biloba może być po prostu jednym z najbardziej zabawnych kombinacji słów powiedzieć, kropka (dalej, powiedz to trzy razy z rzędu). Znany przede wszystkim jako wzmacniacz pamięci, 0,7 procent dorosłych w USA bierze ekstrakt, który pochodzi z liści drzewa Ginkgo biloba. I ciekawostka: Nazwa Ginkgo jest uważana za błędną pisownię japońskiego ginu kyo, co tłumaczy się jako ” Srebrna morela.”

“Ginkgo jest rzeczywiście bardzo starożytne drzewo, które używamy do rzeczy takich jak krążenie, mózg dla i astmy,” mówi Sara-Chana Silverstein RH, mistrz zielarz i autor nadchodzącej książki o nazwie Moodtopia: być w kontroli nad nastrojami, więc nie kontrolują Cię. “Najlepszy czas na lekarstwo z liści to jesień, kiedy zielone liście żółkną i zaczynają spadać z drzewa.”

Gingko biloba jest jednym z najdłużej żyjących gatunków drzew na świecie. Ale dlaczego obchodzi nas ginkgo biloba? Cóż, ekstrakt jest znany z poprawy zdrowia mózgu, a nawet zwiększenia energii seksualnej.

Mówi się, że Gingko biloba zwiększa dostarczanie tlenu do organizmu, zarówno poprzez rozbijanie płytek krwi, które ułatwiają przepływ krwi w organizmie, jak i otwieranie naczyń, które dostarczają krew do mózgu. Z tego powodu istnieje pewne brzęczenie, które może pomóc między prześcieradłami poprzez poprawę funkcji seksualnych u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Ze względu na poprawę przepływu krwi, badania wykazały, że gingko może przyczynić się do poprawy funkcji pamięci i był stosowany w leczeniu pacjentów cierpiących na demencję. Badania wykazały nawet, że codzienne przyjmowanie ginkgo biloba może poprawić widzenie u osób z jaskrą.

Plus, może to być totalna Zmiana gry dla mężczyzn, którzy chcą się zapiąć i zrobić gówno. Suplement jest często reklamowany jako wzmacniacz mózgu dla tych, którzy są podatni na mgłę. Faceci, którzy przyjmowali 184 miligramy ginkgo biloba każdego dnia przez 3 tygodnie, byli o 20 procent bardziej produktywni po południu niż ci, którzy tego nie robili, zgodnie z niedawnymi badaniami Purdue University.

Jest więcej: wykazano, że kaempferol, jeden z najważniejszych składników flawonoidów miłorzębu, hamuje wzrost komórek raka trzustki – wynika z badań opublikowanych w Journal of Surgery Research. Po zaledwie czterech dniach leczenia wzrost komórek został zahamowany o 79 procent.

Podczas gdy sugestie dawkowania różnią się w zależności od tego, dlaczego bierzesz ekstrakt, 80 do 120 miligramów doustnie jest bezpiecznym początkiem (który można przyjmować do trzech razy dziennie). Ale jak w przypadku każdego suplementu, ważne jest, aby być ostrożnym: Ginkgo może być rozcieńczalnikiem krwi, co oznacza, że ci, którzy używają niektórych leków, które spowalniają krzepnięcie (myśl Ibuprofen) lub z zaburzeniami krzepnięcia, muszą się wystrzegać. A jeśli wystąpią jakiekolwiek częste działania niepożądane biorąc ginkgo, jak nudności, biegunka, zawroty głowy, bóle głowy, bóle brzucha, niepokój lub wymioty, a następnie zdecydowanie skontaktować się z lekarzem.

Nature ‘ s Answer liść miłorzębu bezalkoholowego

Jeśli możesz wrzucić coś do napoju, który już spożywasz regularnie (pomyśl o koktajlach proteinowych, kawie), nie czujesz się ciężarem, aby dodać to do codziennej rutyny. Dodaj trzy krople tego ekstraktu do swojej popołudniowej mieszanki, aby uzyskać pick-me-up z niewielkim lub zerowym wpływem na smak.
14,38 zł Amazon.com

Havasu Extra Strength Ginkgo Biloba & Fosfatydyloseryna dla optymalnego wsparcia mózgu

W połączeniu z fosfatydyloseryną, która działa jako naturalne leczenie choroby Alzheimera, suplement ten ma na celu poprawę ogólnej funkcji poznawczych dzięki dawce 120 mg. Aby uzyskać najlepsze wyniki, weź go popijając pełną szklanką wody.
13,63 zł Amazon.com

Ziołowe Tajemnice Ginkgo Biloba

Zacznij od małych tabletek 60mg i może pomóc ci się zrelaksować. Ludzie z uogólnionym zaburzeniem lękowym, którzy wzięli ginkgo doświadczyli lepszej ulgi lękowej niż ci, którzy zdecydowali się na placebo, zgodnie z badaniem opublikowanym w Journal of Psychiatric Research.
9,50 zł przy Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Rękawica bokserska ustawiona na żółtym tle
Read More

Najlepsze Rękawice Bokserskie

Najlepsze Rękawice Bokserskie Najlepsze rękawice, aby uaktualnić swój At-Home Boks gry Austin Langlois 22 stycznia 2021 roku Podziel…