Najlepsze Suplementy Dla Twojego Mózgu

Najlepsze Suplementy Dla Twojego Mózgu

Dziewięć Suplementów, Które Obiecują Dać Ci Przewagę Psychiczną

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Czy suplementy pobudzające mózg uczynią cię geniuszem?  Raczej nie.  Ale zapewniają wiele korzyści. Z ilością stresu, przez który codziennie przechodzimy nasz umysł i ciało, czasami nasze mózgi mogą wymeldować się wcześnie.  Te suplementy zwiększające mózg, zwane nootropami, twierdzą, że mogą zmniejszyć stres, uspokoić niepokój, poprawić nastrój, poprawić pamięć, zwiększyć koncentrację i czujność, poprawić jasność umysłu i pomóc w Poznaniu i koncentracji.  

Z tymi wszystkimi fantazyjnymi składnikami naukowymi, takimi jak L-teanina, Acetylo-L-karnityna, alfa GPC, Huperzyna-a, winpocetyna, kurkumina, aby pomóc, czego potrzebujesz? I po co?  Porozmawiajmy.

Polepszające nastrój

Wiele produktów poprawiających nastrój zawiera składnik zwany tryptofanem.  Tryptofan jest aminokwasem, który pomaga produkować serotoninę w organizmie, związek chemiczny, który pomaga regulować lęk i może zmniejszyć uczucie depresji. W rzeczywistości jedno z badań z 2009 r. wykazało, że osoby cierpiące na depresję i lęk wykazują niski poziom serotoniny. Niski poziom serotoniny to objawy zaburzeń, takich jak depresja i lęk.1 tryptofan, chemiczny neuroprzekaźnik, może być również stosowany w leczeniu bezsenności i bezdechu sennego.

Dodatkowo serotonina, stworzona z tryptofanu, który można znaleźć w niektórych “wzmacniaczach mózgu”, może pomóc Ci poczuć się spokojniejszym, szczęśliwszym i poprawić ogólny nastrój. Może nawet pomóc poprawić jakość snu i wykazano, że tłumi apetyt lub ogranicza apetyt. 


Źródło Naturals L-Tryptofan


Tryptofan, budulec białka, znajduje się w białkach zwierzęcych i roślinnych, a ostatecznie przekształca się w serotoninę wewnątrz organizmu, która pomaga w stresie, zaburzeniach nastroju i drażliwości. Suplementacja tryptofanem może również pomóc zmniejszyć utratę pamięci. Zalecane stosowanie tego suplementu to jedna tabletka, trzy razy dziennie. 
$20.19 za 120 kapsułek w Amazon.com

Wzmacniacze pamięci

Jeśli chcesz poprawić swoją pamięć, jednym suplementem diety, który chcesz wziąć pod uwagę, jest Alfa-glicerofosfocholina.  Ten składnik, zwany alfa-GPC, zwiększa acetylocholinę, substancję chemiczną mózgu, która pomaga poprawić pamięć i zdolność uczenia się.  Alfa-GPC może być wchłaniany i wykorzystywany przez mózg, aby stymulować wzrost nowych, zdrowych komórek mózgu.  Odgrywa również rolę w tworzeniu neuroprzekaźników i jest bezpieczny w użyciu dla wszystkich, niezależnie od wieku.  


Double Wood Supplements Alpha-GPC

Alfa-GPC jest biodostępną formą choliny, która jest podobna do witamin z grupy B i można ją znaleźć w produktach takich jak jajka, szpinak i orzechy. Ma również zdolność do poprawy pamięci i wspierania zdolności poznawczych i ostrości. Cholina jest również stosowana do wspomagania budowy mięśni i zwalczania zmęczenia. Zalecana dawka tego produktu to dwie kapsułki z jedzeniem w razie potrzeby, ale nie zaleca się przyjmowania więcej niż ośmiu w ciągu 24 godzin.
19,91 zł Amazon.com


Wzmacniacze energii psychicznej

Uszkodzenia wolnych rodników szaleją w całym naszym ciele, w tym w mózgu.  Aby zwalczyć efekty, potrzebne są przeciwutleniacze, aby chronić nasze komórki i DNA przed zniszczeniem lub zmutowaniem. Acetyl-L-karnityna (ALCAR) jest aminokwasem, który działa jako autorytatywny przeciwutleniacz do poszukiwania i niszczenia wolnych rodników.  Jego zdolność do przekraczania bariery krew-mózg sprawia, że idealnie nadaje się do szybkiego wchłaniania i zwiększonej skuteczności.  ALCAR ma zdolność zwiększania zarówno energii fizycznej, jak i psychicznej.  


Teraz Acetylo-L-karnityna

Acetyl-L-karnityna pomaga zwiększyć produkcję komórkową, transportując tłuszcz do mitochondriów, gdzie jest przekształcany w energię. Pomaga również w utrzymaniu funkcji mózgu i komórek nerwowych. Wspiera także acetylocholinę, która zwiększa pamięć i zdolności uczenia się. Zalecane spożycie tego produktu To 1-2 kapsułki, 1-3 razy dziennie (w razie potrzeby).
23,65 zł Amazon.com


Wzmacniacze ostrości

Często angażujemy się w codzienne czynności i stajemy się przytłoczeni i niezdolni do skupienia się na zadaniach bez stresu.  L-teanina jest aminokwasem znajdującym się w zielonej herbacie, zdolnym do zmiany wzorców fal mózgowych i pomagającym uzyskać połączenie z powrotem.  Ten składnik pomaga odzyskać skupienie i uwagę, dzięki czemu są lepiej w stanie zwalczyć skutki stresu i niepokoju.  Możesz nawet połączyć teaninę z kawą, aby zwalczać drżenia wywołane kofeiną. 


Sports Research Suntheanine L-Teanina

L-teanina, znana również jako suntheanina, pozwala czuć się bardziej czujnym i skupionym w ciągu dnia, a także pomaga w relaksie bez senności. Jest to również naturalny przeciwutleniacz, który może poprawić jakość snu.  Zalecana dawka to jedna tabletka dziennie na pusty żołądek.
17,95 zł Amazon.com


Środki łagodzące stres

Stres jest częścią życia każdego z nas.  Niektórzy ludzie są po prostu lepiej radzić sobie z efektami niż inni.  Jeśli nie możesz wytrząsnąć go z Funka, w którym jesteś, kurkumina może być właśnie tym, czego potrzebujesz.  Kurkumina jest związkiem Zwykle występującym w kurkumie (indyjskiej przyprawie).  Ma zdolność do zwiększania poziomu serotoniny i dopaminy, aby pomóc w zwalczaniu skutków związanych ze stresem. Otrzymasz również inne korzyści uzupełniające kurkuminę, takie jak zmniejszenie stanu zapalnego i wzmocniony układ odpornościowy.


Bio Schwartz Premium Ultra Pure Kurkumina Kurkuma

Dzięki silnym właściwościom przeciwutleniającym kurkumina może zapewnić ulgę w zapaleniu, a także uwalniać hormony, aby zmniejszyć stres. Oferuje również zwiększoną biodostępność dla maksymalnej absorpcji.
17,95 zł Amazon.com


Suplementy All-In-One


Istnieją produkty na rynku, które są sformułowane, aby być najlepszym, jeśli chodzi o wszechstronny wzmacniacz mózgu.  Poniżej kilka do rozważenia próby.

BioTrust Brain Bright

Ta moc daje możliwość zwiększenia pamięci krótkotrwałej, zmniejszenia poziomu stresu, poprawy skupienia i zapewnienia zwiększonej koncentracji.  Zaleca się, aby osoby stosujące ten produkt przyjmowały dwie tabletki dziennie.
46,55 zł Amazon.com

Excelerol Focus Plus

Te wegetariańskie, bezglutenowe, żelatynowe kapsułki są testowane klinicznie, aby poprawić pamięć, koncentrację, koncentrację i czujność.  Focus+ zawiera takie składniki jak cyticoline, fosfatydyloseryna i ekstrakt z bazylii.
18,92 zł Amazon.com

Havasu Nutrition neuroIGNITE

Dać impuls do ciebie jasności umysłu, ostrości i pamięci, to wolne od kofeiny pigułki mózgu zaprojektowany, aby dać ci pick-me-up poprzez poprawę nastroju i daje więcej naturalnej energii. Naturalne funkcje nootropowe Bacopa, dziurawiec, Ginkgo Biloba i fosfatydyloseryna.
29,75 zł Amazon.com

Nutrition Essentials Neuro Clarity

W poszukiwaniu lepszej koncentracji, pamięci i ulepszonych funkcji poznawczych, ten Bezpieczny i potężny nootropowy może dać ci wszystkie potrzebne wsparcie bez awarii później w ciągu dnia.  Zalecana dawka dla tego produktu to jedna dawka dziennie.
18,99 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts