Jak zrobić trening bokserski w domu

Mężczyzna podążający wraz z treningiem bokserskim na telewizorze w domu

Jak zrobić trening bokserski w domu

Zatwierdzony przez ekspertów Przewodnik po domowym boksie

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jeśli chodzi o fitness w domu, Istnieje mnóstwo różnych opcji. Od treningów interwałowych o wysokiej intensywności (HIIT) i biegów na świeżym powietrzu po ścisły trening siłowy i jogę-każdy znajdzie coś dla siebie. Jest jednak jeden trening w domu, który ma tendencję do gubienia się w mieszance-i jest to styl potu, który ma mnóstwo korzyści dla całego ciała. Boks.

Powiązane:Techniki boksu, aby wzmocnić swój rdzeń

Ćwiczenia w stylu bokserskim mogą promować uczucie relaksu i wprowadzać ludzi w lepszy nastrój – wynika z badań opublikowanych w czasopiśmie Japan Journal of Physical Education, Health and Sport Sciences. Nie wspominając już o tym, że uwalnia te dobre dla dobrego samopoczucia endorfiny, które mogą przenosić cię po spotkaniu w południe.

“Wspaniałą rzeczą w boksie jest to, że porusza się w stawach”, mówi Ash Wilking, trener w Rumble Boxing i na variis by Equinox. “To największa rzecz, o której musimy pamiętać — lepiej jest przenieść wagę ciała, niż w ogóle się nie poruszać. A najlepszą rzeczą w boksie jest to, że naprawdę nie trzeba wiele – jeśli jakikolwiek sprzęt do tego.”

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm wydaje treningi bokserskie na żądanie i strumieniowe na żywo, które możesz wykonywać w swoim czasie, w zaciszu własnego domu. Gotowy wskoczyć na ring – inaczej zwany Twoim salonem? Tutaj eksperci zastanawiają się, czego potrzebujesz, aby rozpocząć kierowanie swoim wewnętrznym Muhammadem Ali w domu.


Boxing Essentials


Jak wspomniano Wilking, nie trzeba dużo sprzętu, aby rozpocząć z at-home treningu boksu. Noah Neiman, współzałożyciel Rumble i trener na variis by Equinox, zgadza się. “Boks był historycznie znany jako sport biednych ludzi”, mówi. “Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę pośpiechu i może krawat do włosów. Shadowboxing można wykonać bez żadnego sprzętu.”

Mimo to istnieje kilka rzeczy, które mogą przenieść Twoje osobiste doświadczenie na wyższy poziom. Oczywiście butelka na wodę to świetne miejsce na początek, dzięki czemu możesz pozostać nawodniony, gdy wysiłek wzrasta. Chociaż możesz użyć rękawic bokserskich do doświadczenia w studio, nie są one konieczne, jeśli nie uderzasz w torbę we własnym miejscu. Dwa inne przedmioty, które mogą dać ci nogę w górę, to okłady na ręce i solidne lustro.

“Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale posiadanie lustra w przestrzeni treningowej pomaga sprawdzić formę”, mówi Wilking. “W ten sposób, gdy rzucasz cios, możesz zauważyć, czy obracasz się, jak powinieneś, a może nawet inne czerwone flagi.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mirror20boxing20gloves20water20bottle20and20hand20wraps.html

lululemon Back To Life Sport Bottle 24oz: $48 W lululemon.com

Rękawice treningowe Everlast Pro Style Cena od 28,46 zł Amazon.com

Sanabul hand Wraps: $9.99 w Amazon.com

Fanyushow Lustro: $33.99 w Amazon.com


Podobne: najlepsze rękawice bokserskie


Świetne aplikacje na dobry początek


 • Rumble Boxing na Variis by Equinox
 • Tytuł Boks na żądanie
 • FightCamp
 • Wszyscy Walczą
https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rumble20boxing20on20variis20by20equinox20title20boxing20on20demand20fightcamp20everybody20fights20app20screenshots.html

Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu


Wskazówki, jak być lepszym bokserem w domu


Pierwszą przeszkodą do każdego rutynowego treningu jest pokazanie się, aby rozpocząć. Na szczęście, jeśli radzisz sobie z tym treningiem bokserskim w domu, jest to o wiele łatwiejsze niż udanie się do studia lub na siłownię. Gdy już założysz swoją twarz Gry, skorzystaj z tych czterech porad opartych na ekspercie, aby uzyskać stylowe haki i ciosy.

1. Bądź przygotowany do nauki i praktyki: Boks jest sportem umiejętności, więc trochę czasu, aby skupić się na podstawach i ustawić silny fundament z postawy. “Nauka odpowiedniej formy ciosów pomoże Ci przejść do poziomu zaawansowanego”, mówi Wilking.

Pamiętaj: jeśli z każdym dniem będziesz trochę lepszy, to postęp! “Ten postęp sprawia, że jesteśmy głodni i chętni do dalszej poprawy. To sprawia, że jesteśmy głodni, aby zwiększyć naszą siłę, pewność siebie i koordynację” – mówi Nieman.

2. Spotkaj się tam, gdzie jesteś i uwolnij się: “Pozwól sobie na nieznajomość i niezręczność uczenia się nowej umiejętności” – mówi Nieman. “Ludzie tak boją się być w czymś złym, więc nigdy nie stają się dobrzy. Jeśli nigdy nie będą w tym dobrzy, nigdy nie będą wspaniali. Pracuj, aby trenować z dyscypliną i pozostań skromny!”

3. Zmień swój styl treningu: Tylko dlatego, że jesteś fanem jednego konkretnego trenera lub aplikacji, nie oznacza, że nie będzie dostępnych dla Ciebie różnych ofert, które koncentrują się na określonych umiejętnościach. Jednego dnia możesz zrobić trening skoncentrowany na rdzeniu, a następnego możesz być zainteresowany uprawianiem boksu w cieniu. Mieszanie rzeczy nie tylko pozwala uniknąć nudy, a badania wykazały, że dodanie różnorodności do programu ćwiczeń może poprawić przyczepność.

4. Zawsze chroń swoją twarz: Oczywiście bardzo rzadko zdarza się, że będziesz na ringu bokserskim lub zmierzysz się z innym przeciwnikiem. Jednak utrzymywanie obu pięści w celu “ochrony twarzy” zapewnia idealną postawę sportową, aby poradzić sobie z dowolnym kombinacją. “Kiedy ktoś mówi, aby uzyskać atletyczną postawę z nogami, wiesz, że oznacza to kolana lekko zgięte”, mówi Wilking. “Ale jeśli twoje kostki są podniesione, twoje ramiona są zaangażowane, to jesteś przygotowany na sukces od samego początku.”


Podstawy boksu dla początkujących


Oczywiście istnieje mnóstwo ruchów, które pojawią się raz po raz, niezależnie od tego, do jakiego gniazdka się udasz, aby uzyskać inspirację w stylu bokserskim. Ruchy te są dźgnięcia, haki, krzyże,i górne. Tutaj, Wilking daje nam wgląd w to, co musisz wiedzieć o wszystkich czterech.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/graphic20illustration20of20jab20cross20hook20and20uppercut20boxing20moves.htmlGettyImages
 

Prosty

 • Aby to zrobić: Zacznij w pozycji boksu go-to z nogi nieco szersze niż szerokość ramion. Twoje stopy powinny być rozłożone, z dominującą stopą z tyłu. Krok do przodu lewą nogą. Wyciągnij lewą rękę do przodu z kontrolą. Obróć dłoń twarzą w dół. Następnie szybko wróć do startu.
 • Wilking mówi: “Chcesz, aby ten ruch był prosto w centrum. Zawsze myśl o tym, by być szybkim, i przynieść te ciosy prosto z powrotem. Nie zapominaj, że ta rotacja pochodzi z bioder.”

Krzyż

 • Aby to zrobić: Zacznij w pozycji boksu go-to z nogi nieco szersze niż szerokość ramion. Chcesz obrócić prawe biodro do przodu i obrócić prawą stopę, przesuwając ciężar do przodu, gdy pięta spada z ziemi. Wyciągnij prawą rękę do przodu, aby uderzyć. W tym ruchu obróć dłoń twarzą w dół. Szybko z powrotem na start.
 • Wilking mówi: “Nie zapomnij trzymać obu kostek w górze, aby chronić twarz.”

Hak

 • Aby to zrobić: Zacznij w pozycji boksu go-to z nogi nieco szersze niż szerokość ramion. Zegnij lewe ramię pod kątem 90 stopni. Huśtawka, jakby uderzył kogoś w szczękę. Kiedy się obracasz, twoje biodra i kolana powinny być zwrócone w prawo.
 • Wilking mówi: “Chcesz myśleć o uzyskaniu łokcia do wysokości ramion i za pomocą bioder, aby przenieść cios. Prostym pchasz i ciągniesz. Na haku prawie podnosisz i obracasz się jednocześnie. Upewnij się, że używasz bioder. Nie chcesz zranić się w ramiona.”

Uppercut

 • Aby to zrobić: Zacznij w pozycji boksu go-to z nogi nieco szersze niż szerokość ramion. Obróć piłkę prawą stopą, obróć biodro do przodu, a następnie pętla i huśtawka prawą ręką w górę, jakby uderzając kogoś w szczękę.
 • Wilking mówi: “Zawsze żartujemy, upuszczamy i wyskakujemy. Chcesz lekko przewrócić ramię, które uderzasz spodem, a następnie przywrócić cios w tę samą ścieżkę.”

Możesz Też Kopać:

 • Jaki rodzaj zajęć bokserskich jest dla Ciebie odpowiedni?
 • Najlepsze worki bokserskie dla domu
 • Trening bokserski na odchudzanie

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Zrobić Arnold Press

Jak Zrobić Arnold Press Zacznij Budować Ramiona Boulder Z Tym Ćwiczeniem Remix Emily Abbate 19 lutego 2018 Podziel…
Read More

Trzy Brutalne Treningi

Trzy Brutalne Treningi Te Treningi Są Tak Brutalne, Że Powinny Pochodzić Z Ostrzeżeniem Christopher Hunt 30 listopada 2017…