Czy NutriSystem For Men Jest Dla Ciebie Odpowiedni?

Czy NutriSystem For Men Jest Dla Ciebie Odpowiedni?

Czy NutriSystem Pomoże Ci Osiągnąć Cele Odchudzające? Przyjrzymy Się Bliżej

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Na pewno widzieliście już reklamy: mężczyźni w średnim wieku, ich król Dan Marino, ze swoim charakterystycznym uśmiechem, głoszący o tym, jak schudli z Nutrisystem. Może to wyglądać na mistyfikację, ale zdjęcia wydają się legalne (często tak robią) i jesteś zaintrygowany. Cóż, oto zimna prawda o wielu z tych programów odchudzania: wszystkie one zapisać się do podstawowej filozofii odchudzania. Jeśli jesz mniej kalorii niż spalasz każdego dnia, schudniesz.

W rzeczywistości, utrata masy ciała jest rzeczywiście bardzo proste: kalorie w vs kalorii na zewnątrz. Wymaga to jednak dyscypliny i zaangażowania. Nutrisystem upraszcza ten proces i uczy ludzi, jak nauczyć się śledzić swoje nawyki żywieniowe w codziennym życiu. Koncentruje się również w dużym stopniu na kontroli porcji. Potraktuj Nutrisystem jako bardziej edukacyjny trening kontrolowania porcji i spożywania mniejszej ilości kalorii, bardziej niż cokolwiek innego. Pomysł powinien być taki, że po kilku miesiącach w systemie powinieneś być w stanie zaplanować posiłek dla siebie i nadal utrzymywać Swoją wagę.

Nutrisystem dla mężczyzn stał się niezwykle popularny i wielu przypisuje jego sukces prostocie tego wszystkiego. Czasami ludzie po prostu chcą wiedzieć dokładnie, co robić, jeśli chodzi o odchudzanie, bez konieczności wchodzenia w chwasty diety. Jeśli zastosujesz się do systemu, to zadziała, w jakim stopniu? To w dużej mierze zależy od Ciebie. NutriSystem wykonuje świetną robotę, dostosowując się do stylu życia każdego człowieka, ale poziom sukcesu jest tak naprawdę oparty na Twoim zaangażowaniu i przestrzeganiu programu.

Jak dokładnie to działa?

Po pierwsze, musisz wybrać program z tych opcji w oparciu o dokładnie to, ile dostosowania potrzebujesz.

Następnie Nutrisystem zaczyna się od tego, co jest zasadniczo resetem obecnej diety. Dzięki “Turbo Takeoff”, programowi JumpStart w pierwszym tygodniu, zaprojektowanemu tak, aby dać Ci natychmiastowe rezultaty, będziesz jadł koktajl śniadaniowy, lunch, bar przekąskowy i kolację. Z cynicznego punktu widzenia jest to doskonałe narzędzie marketingowe, tylko spożywanie tych produktów w pierwszym tygodniu oznacza, że stracisz dużo wagi od razu, dzięki czemu znacznie bardziej prawdopodobne jest, że będziesz trzymać się nadchodzących tygodni. (Uwaga: dla każdego, kto podąża za planem specyficznym dla cukrzycy, Ten tydzień jest pomijany i zaczynasz w drugim tygodniu.)

Po pierwszym tygodniu otrzymasz Miesięczne jedzenie prosto do drzwi, jak tylko wybierzesz program, który jest odpowiedni dla ciebie. Posiłki są wstępnie zapakowane i można je mikrofalować-co może być wadą dla niektórych, choć oczekuje się, że uzupełnisz to lekkimi zakupami owoców i warzyw.

Zawodowcy:

1) zabiera domysły
Nie jest tajemnicą, że dla większości ludzi, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów, kontrola porcji jest poważnym problemem. Chociaż możemy mieć przyzwoite pojęcie o tym, jak często jemy, często nie oceniamy, ile jemy w jednej porcji. Nutrisystem rozwiązuje ten problem, odbierając ci jakąkolwiek autonomię w stosunku do tego, co jesz. Żmudność kontroli porcji i liczenia kalorii i składników odżywczych nie jest co prawda dla wszystkich, ale po ciężkiej pracy wszystko, co pozostało, to postępować zgodnie z instrukcjami, przygotować jedzenie i jeść. Jest sześć posiłków dziennie, więc podczas gdy są mniejsze, nie poczujesz się głodny. Częste jedzenie również utrzymuje aktywny metabolizm przez cały dzień, ułatwiając spalanie tłuszczu.

2) różnorodność i równowaga
W przeciwieństwie do innych systemów odchudzania, które opierają się na koktajle białkowe, które zastępują pełne posiłki lub bardzo ograniczone opcje żywności, Nutrisystem bucks trendy i oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, które powinny zadowolić każdego. Ich największy plan zawiera ponad 120 opcji i masz możliwość mieszania i dopasowywania według własnego uznania, w ramach określonych parametrów. Ostatnią rzeczą, jaką ktoś chce na diecie, jest czuć się zmuszonym do jedzenia czegoś, czego nie pragnie. Posiłki są również dobrze zbilansowane, bez tłuszczu trans i wysokiej zawartości białka i błonnika. Błonnik, w szczególności, utrzyma Cię na dłużej, czyniąc wszelkie bóle głodu reliktem przeszłości.

3) Profilaktyka Cukrzycy
Nutrisystem nie tylko koncentruje się na odchudzaniu, ale także priorytetyzuje zapobieganie cukrzycy i zarządzanie nią. System jest mocno koncentruje się na kontroli węglowodanów (węglowodany mogą podnieść poziom insuliny w organizmie, które są niebezpieczne dla każdego cierpiącego na cukrzycę.)

Wady:

1) nie jest ciężki Na części ćwiczeń
Podczas gdy można technicznie schudnąć bez ćwiczeń, wyniki i szczerze twoje ciało nie będzie wyglądać prawie tak dobrze. Połączenie diety ze stałym rutynowych ćwiczeń powinny być podstawą każdego programu odchudzania, i to jest, gdzie Nutrisystem może spaść krótki dla niektórych.

Jeśli szukasz Nutrisystem do pomocy w rutynowych, prawdopodobnie będziesz rozczarowany. System jest wyposażony w płytę DVD z ćwiczeniami “Functional Movement Workout” byłego gracza NFL Vaughna Hebrona, ale prawdopodobnie chcesz stworzyć własny program, który może lepiej pasować do Twoich celów.

2) Żywność Paczkowana
W imię prostoty cała żywność jest pakowana i przechowywana na półkach. Może to nie być idealne dla kogoś, kto chce świeżo gotowane jedzenie każdego dnia (choć jak wspomniałem powyżej, będzie dodanie świeżych owoców i warzyw do posiłków).

Dla każdego, kto chce rozpocząć i zaangażować się w rutynowe odchudzanie, Nutrisystem jest doskonałym początkiem. To jak koła treningowe dla zdrowia i kondycji, ale długoterminowym celem powinno być ostatecznie stworzenie diety i rutynowych ćwiczeń, które utrzymują cię zdrowego i szczęśliwego.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts