Najlepsze Poduszki do fotelików rowerowych dla Peloton

Trzy Pokrowce na fotele rowerowe na czerwonym tle

Najlepsze Poduszki do fotelików rowerowych dla Peloton

Zmiękcz siodło roweru treningowego dzięki tym wspaniałym znaleziskom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jazda rowerem Pelotonowym bez wyściełanej poduszki na siedzeniu może skutkować upadkiem przed uderzeniem w szczyt.

Każdy dyskomfort podczas treningu będzie odwrócić uwagę od ćwiczeń i zniechęcić do pchania się. Wykorzystaj w pełni swoje treningi Pelotonowe, chroniąc tyłek, uda i inne wrażliwe obszary przed bólem i podrażnieniem, które mogą wystąpić w przypadku braku poduszki do siedzenia.

Odwiedziliśmy fora i blogi Peloton i przeglądaliśmy opinie klientów, aby określić siedem najlepszych poduszek do fotelików rowerowych dostępnych na Amazon. Zebraliśmy również te wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie poduszki siedzenia:

  • Padding: Większość poduszek będzie miała wyściółkę z pianki lub żelu, a czasami kombinację tych dwóch. Materiał wyściółki zazwyczaj sprowadza się do osobistych preferencji. Wyściółka żelowa zazwyczaj spełnia więcej, podczas gdy wyściółka z pianki zwykle ma więcej dać.
  • Rozmiar i dopasowanie: Fotelik rowerowy Peloton mierzy 6,5 cala i 10,5 cala od przodu do tyłu, więc upewnij się, że każda pokrowiec, który kupujesz, ma odpowiedni rozmiar. Chcesz pokrowiec, który jest wystarczająco duży, aby zmieścić się na siedzeniu, ale nie tak duży, że zsuwa się z boku.
  • Korekty: Poduszki fotelików rowerowych nie są zazwyczaj zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu roweru. W rezultacie większość poduszek będzie regulowana za pomocą sznurka lub elastycznych pasków / rzepów, a niektóre będą wyposażone w antypoślizgowe uchwyty na spodzie.
  • Projekt: Poduszki są zwykle dostępne w gładkiej konstrukcji lub z rowkowaną wyściółką zaprojektowaną w celu zapewnienia komfortu określonym częściom ciała. Zastanów się nad obszarami, w których odczuwasz największy dyskomfort i poszukaj poduszek z cięższą wyściółką, która odpowiada tym obszarom.

Peleton Poleca

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn20comfort20gel20seat20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn20comfort20gel20seat20cover.html

Ludzie z Peloton Support szczególnie polecają to https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn20comfort20gel20seat20cover.html aby zmniejszyć stres na ciele podczas treningu. Rozciągliwa poduszka zawiera blokujący przewód ciągnący dla wygodnego dopasowania. Przy wyborze opcji zakupu zaleca się stosowanie pokrowca żelowego lub podwójnego żelowego, aby zapewnić kompatybilność z peletonem.

Obiecująca Recenzja: “Po dwóch dniach jazdy na moim nowym peletonie zacząłem szukać pokrowca na siedzenie. Siodełko rowerowe Comfort było bardzo łatwe do poślizgu na siedzeniu i mocno pociągnąć za sznurek. Idealnie pasuje do fotelika rowerowego Peloton. Jest to materiał żelowy, dzięki czemu nie wchłania potu.”- Klient Amazon Jessica12du

Od 16,99 do 50 zł w Amazon.com

Top Seller

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zacro20gel20bike20seat20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zacro20gel20bike20seat20cover.html

Ta wygodna poduszka żelowa jest obecnie najlepszym sprzedawcą w pokrowcach na siodła rowerowe na Amazon. Pokrowiec na siedzisko o wymiarach 7,2 na 11 cali idealnie pasuje do peletonu i można go regulować za pomocą paska sznurkowego. Możesz zainstalować poduszkę w trzech prostych krokach, które są szczegółowe w opisie Produktu Amazon. Pokrowiec na siedzenie jest sprzedawany z wodoodporną i pyłoszczelną osłoną, aby utrzymać siedzenie w czystości między jazdami.

Obiecująca Recenzja: “Idealnie pasuje do peletonu, jest dokładnie odpowiedni rozmiar do siedzenia! Zdecydowanie polecam zdobycie tego przed pierwszą jazdą, ponieważ byłem zdecydowanie obolały przez kilka dni bez niego! To siedzenie robi wielką różnicę! Gorąco polecamy, jeśli masz peleton!”- Klient Amazon M

22,99 zł Amazon.com

Najłatwiejsza Instalacja

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/luxobike20gel20bike20seat20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/luxobike20gel20bike20seat20cover.html

Intuicyjne paski na rzepy na pokrowcu LuxoBike Gel ułatwiają montaż. Wygodna poduszka jest zbudowana zarówno z podkładki żelowej, jak i pianki pamięciowej. Zewnętrzna poduszka została zaprojektowana z oddychającej tkaniny, która szybko wyschnie. Poduszka, dostępna w czterech wersjach, mierzy 6,69 cala na 11 cali, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie do roweru Peloton. Producent oferuje 6-miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy.

Obiecująca Recenzja: “To świetny pokrowiec na fotelik żelowy! Idealnie pasuje do mojego fotelika rowerowego peleton. Teraz mogę jeździć wygodnie i nie mam już bolącego tyłka.”Klient Amazon S. Lozano

21,99 zł Amazon.com

Elegancka Okładka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/domain20cycling20premium20bike20gel20seat20cushion20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/domain20cycling20premium20bike20gel20seat20cushion20cover.html

Elegancka Poduszka siedziska domeny została zaprojektowana z żelu silikonowego pokrytego elastycznym materiałem, który ochroni twoje dno bez większego poczucia, że niektóre poduszki mogą powodować. Pokrywa mierzy 7 cali na 10,5 cala. Łatwo wsuwa się na fotel Peletonowy i można go regulować za pomocą sznurka. Poduszka jest dostępna w sześciu kolorach i obejmuje 100-procentową, dożywotnią gwarancję.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem to, aby zwiększyć komfort siedzenia na moim peletonie. Przed tym pokryciem 30-minutowa jazda była nie do zniesienia. Po 2-3 jazdach z tą okładką z przyjemnością informuję, że już mnie nie boli. Działa / pasuje idealnie na moim peletonie.”- Amazon customer CasualBeard

29,99 zł Amazon.com

Najlepsza Ochrona Przed Poślizgiem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cevapro20bike20saddle20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cevapro20bike20saddle20cover.html

Spód tego pokrowca na siodło zawiera antypoślizgową konstrukcję, która pomoże utrzymać poduszkę na miejscu po podłączeniu elastycznych pasków. Wielowarstwowy żel i wyściółka z pianki memory jest zamknięta w oddychającej siatce ułatwiającej przepływ powietrza. Poduszka mierzy 6,69 cala na 11 cali i zawiera wodoodporną i pyłoszczelną osłonę, aby chronić siedzenie, gdy nie jest używane.

Obiecująca Recenzja: “Świetna mała osłona siedzenia! Kupiłem go na rower peloton (zupełnie nowy model) i działa jak marzenie. Ciasny krój, ale świetna amortyzacja i nie porusza się podczas jazdy. Gorąco polecam!”- Klient Amazon Carys O.

29,99 zł Amazon.com

Najlepsza Okazja

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aduro20sport20bike20seat20cushion.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aduro20sport20bike20seat20cushion.html

Poduszka na fotelik rowerowy Aduro to okazja poniżej $10! Poduszka posiada rowki wokół pianki pamięci, aby promować cyrkulację powietrza podczas jazdy. Poduszka jest również zaprojektowana z antypoślizgowymi uchwytami, aby zapobiec przesuwaniu się. Siedzisko mierzy 7 cali na 11 cali, jest dostępne w czterech kolorach i obejmuje imponującą dożywotnią gwarancję.

Obiecująca Recenzja: “Fotelik mojego roweru treningowego był zbyt twardy i odcinał krążenie. Tak się cieszę, że to mam! Nigdy więcej problemów z krążeniem, nawet jeśli siedzę na rowerze!”- Klient Amazon Andy Park

$9.99 w Amazon.com

Najlepsze dla dzielonych Pelotonów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/komfy20bike20seat20cushion20cover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/komfy20bike20seat20cushion20cover.html

Wyściółka w tej poduszce siedzenia roweru jest wykonana z pianek o wysokiej gęstości, które nie tylko zapewniają “wygodę”, ale są wygodne do prania. Wygodną poduszkę siedziska można po prostu wrzucić do pralki i suszarki, aby zachować świeżość między treningami. Jeśli udostępnisz swój peleton członkowi rodziny lub współlokatorowi, ta funkcja zmieni grę. Poduszka ma również 4-kierunkową, elastyczną powierzchnię z mikrofibry i rowkowany kanał w środku, aby zmniejszyć ból i dyskomfort. Podczas gdy wymiary wskazywały, że pasuje do siedzeń 6 cali na 11 cali, jest reklamowany, aby pasował do Peletonów i promowany jako taki w licznych recenzjach klientów.

Obiecująca Recenzja: “Wahałem się, kiedy otrzymałem ten przedmiot. Wydawało się zbyt cienkie i małe. Kupiłam go, żeby amortyzować fotel z peletonu. Bardzo łatwo było umieścić go na rowerze. Spojrzałem na niego i pokręciłem głową. Co za strata pieniędzy! Źle!!! Dzięki temu moja jazda stała się bardziej wytrzymała.”- Klient Amazon Angela P.

34,99 zł Amazon.com

Nie pukamy standardowego fotelika rowerowego na popularny peleton, ale faktem jest, że wszystkie DNA nie są sobie równe. Różnorodność kształtu i wielkości użytkowników peletonu może wymagać bardziej niestandardowej sytuacji siedzenia. Znajdź więc poduszkę do siedzenia, która najlepiej sprawdzi się w twoich osobistych obszarach dyskomfortu, abyś mógł pozostać zmotywowany w pracy.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100
  • 11 Najlepszych Opcji Sprzętu Do Ćwiczeń W Domu
  • Najlepszy sprzęt treningowy dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts