Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni

Tonalny, Tempo i wałek piankowy jaxjox na niebieskim tle

Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni

15 oszczędzających miejsce maszyn treningowych gotowych do modernizacji treningu w domu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W umysłach większości ludzi, przeszkodą numer jeden w posiadanie wygodnej domowej siłowni nie jest budżet, ale przestrzeń. Może jesteś ograniczony do małego mieszkania lub nie chcesz zrezygnować z zbyt dużej ilości nieruchomości rekreacyjnych na sprzęt do siłowni – nie brakuje dobrych powodów, dla których możesz nie chcieć inwestować w nieporęczną eliptyczną lub bieżnię do użytku w domu. Jednak brak powierzchni kwadratowych nie oznacza, że nie możesz mieć niesamowitej domowej siłowni.

Powiązane:Najlepsze Treningi Streamingowe

Być może należysz do siłowni lub lubisz uderzać w Bootcamp Barry ‘ ego, ale prawda jest taka, że im łatwiej jest dostać się do tego treningu, tym bardziej prawdopodobne jest, że to zrobisz — i wydaje się, że łatwiej jest i tak częściej preferowaną metodą. Według badania 2020 przeprowadzonego przez Wakefield Research, 63 procent zwykłych entuzjastów fitness woli hybrydyzować swoje treningi, dzieląc czas między komercyjne sale gimnastyczne i domy.

Co więc robisz, gdy masz ograniczoną przestrzeń i chcesz w pełni wykorzystać swój trening? Mądrze inwestujesz w odpowiedni sprzęt fitness. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, bądź pewny, że jesteś we właściwym miejscu. Zebraliśmy 15 najlepszych technologii fitness do małych przestrzeni – ale sprawdzą się również w średnich, a nawet dużych przestrzeniach.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tempo20studio.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tempo20studio.html

Wymiary: 6 ‘x 2’ 2 ‘x 1 ‘4″

Co to robi: Tempo to pierwszy zasilany Sztuczną Inteligencją Domowy system fitness. Wyposażony jest w czujniki 3D i opatentowaną technologię śledzenia ruchu, aby faktycznie liczyć powtórzenia, zalecać wagi i zapewniać korekty w czasie rzeczywistym w formie i technice podczas treningu. Zawiera 42-calowy Ekran Dotykowy HD z wolnostojącym wzornictwem przemysłowym, zestaw ciężarów o wadze od 7,5 do 100 funtów, Pulsometr, matę treningową i wałek do regeneracji.

Zajęcia Tempo łączą tradycyjny podnoszenie ciężarów z HIIT dla treningu całego ciała opartego na zasadach nauki sportu. Nie twoja prędkość? Korzystaj z bardziej ustrukturyzowanego podejścia i korzystaj z programów przygotowanych przez trenera, aby codziennie dostarczać progresywną sekwencję zajęć ukierunkowaną na różne grupy mięśni.

Dla kogo to: Zajmuje dużo miejsca, więc jest to dobry wybór dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o treningu siłowym i poprawić swoją formę i mobilność. Jest to również świetny kompaktowy sprzęt do ćwiczeń dla entuzjastów wolnej wagi z ograniczoną przestrzenią.

Od $2,495, $ 69 / miesiąc z finansowaniem, $ 39 / miesiąc subskrypcji w tempie.fit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html

Wymiary: Od 8 ‘do 9’ 6 ” długości w zależności od wzrostu i 1/4 do dwóch funtów w zależności od wagi liny

Co to robi: Skakanka jest doskonała do treningu i utrzymywania formy, a jeszcze lepiej, gdy dodasz trochę wagi — wtedy staje się maszyną do treningu siłowego i cardio. Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html to ważona skakanka, która w połączeniu z bezpłatną aplikacją jest niewielkim, przenośnym treningiem całego ciała, który łączy siłę, cardio i budowanie mięśni w skondensowane treningi HIIT, siłowe i wytrzymałościowe. Sama lina jest wolna od plątaniny i można ją przypiąć i odpiąć Uchwyty do liny, aby przejść z lżejszej wagi do cięższej iz powrotem.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html sprzedaje również skakanki maty dla tych, którzy planują radzić sobie z ich pomijanie w pomieszczeniach.

Dla kogo to: Prawdziwi miłośnicy fitness, którzy chcą mieć największy huk za złotówkę lub entuzjaści, którzy potrzebują łatwego do spakowania treningu cardio. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html nadaje się do wszystkich poziomów sprawności i treningów w zakresie od 11 do 22 minut.

Pakiety zaczynają się od $99 w https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/power20plate20personal20power20plate.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/power20plate20personal20power20plate.html

Wymiary: 27,5 po x 18,7 po x 6,2 po

Co to robi: Dodając intensywne wibracje do treningów-zmniejszając tym samym stabilność-jesteś w stanie zmaksymalizować utratę tłuszczu. Prawie każde ćwiczenie, które znasz, może skorzystać, dodając osobistą płytę mocy. Wykorzystuje technologię, która jest precyzyjnie zaprojektowana, aby aktywować własną naturalną reakcję zwrotną na wibracje. Powierzchnia wibruje 35 razy na sekundę, poruszając się w górę iw dół, z boku na bok i z przodu na tył, destabilizując ciało i promując zaangażowanie tkanek miękkich. Ta mimowolna aktywność mięśni promuje szybkie, refleksyjne reakcje w mięśniach, więc pracują ciężej podczas wykonywania tych samych ćwiczeń. 

Dla kogo to: Ponieważ jest tak łatwy w użyciu, jest bezpieczny dla prawie każdego. Jest to świetny dodatek do każdego, kto osiągnął plateau w ich treningi lub wysiłki odchudzania i chce podbić ich wyniki bez modyfikowania ich rutynowych zbyt wiele. 

1495 zł przy PowerPlate.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20complete20ifit20connected20home20gym.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20complete20ifit20connected20home20gym.html

Wymiary: 72.65 po x 14 Po x 24.25 po

Co to robi: To coś wygląda jak lustro i skarbiec bankowy razem, ale otwórz drzwi iFit, a zobaczysz hantle, opaski, matę do jogi, dwa bloki do jogi, kettlebells, a nawet ręcznik do czyszczenia. Przedni ekran jest gigantyczny i wrażliwy na dotyk, co pozwala wybrać rodzaj treningu, który chcesz wykonać i o jakiej intensywności. Światowej klasy trenerzy personalni przeprowadzą cię przez twoje ćwiczenia, a Ty możesz porównać swoją formę z ich formą w połączeniu z lustrzanym ekranem.

Dla kogo to: Ludzie poszukujący wszechstronnego sprzętu do domowej siłowni i cyfrowego treningu z przewodnikiem, ale nie chcą brzydkiego, brzydkiego sprzętu leżącego w domu

2999 zł przy NordicTrack.com

Tonalny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/trx20home220system.html

Wymiary: Szerokość: 21,50″ i wysokość: 50,9″ i głębokość: 5,25″. Zaleca się, aby mieć 7′ x 7 ‘przestrzeni podłogowej, 7’ niezakłóconej przestrzeni ściennej i wysokość sufitu co najmniej 7 ’10”.

Co to robi: To poważny sprzęt fitness. Może to być po prostu najbardziej inteligentna technologicznie domowa siłownia i trener osobisty, który łączy specjalistyczny coaching z wyposażeniem, zapewniając światowej klasy treningi. System oferuje specjalistyczny coaching i spersonalizowane instrukcje, które eliminują zgadywanie z treningu siłowego. Oprogramowanie AI Coach firmy Tonal jest intuicyjne i uczy się od Ciebie dostosowywać wskazówki w czasie rzeczywistym, zapewniając wysoce spersonalizowany i dopasowany trening, który jest skuteczny. Maksymalne napięcie wynosi 100 funtów na ramię (łącznie 200) i można wykonać ponad 170 różnych ruchów. Jest wyposażony w 15-watowe głośniki stereo i może być podłączony do konta Apple Music.

Dla kogo to: Szczur z siłowni, który tak się składa, że jest również domownikiem.

$2.995 lub $149 / miesiąc z finansowaniem, $ 49 / miesiąc subskrypcji w Tonal.com


Podobne: najlepsze maszyny Cardio dla domu


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jaxjox20kettlebellconnect202.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jaxjox20kettlebellconnect202.html

Wymiary: 15 Po x 17 Po x 15 po

Co to robi: To nie jest zwykły kettlebell. Jest to regulowany inteligentny kettlebell sześć w jednym, zaprojektowany, aby pomóc ci osiągnąć dowolny cel fitness w domu. Możesz dodać lub zmniejszyć wagę w kilka sekund, od 12 do 42 funtów i podłączyć ją do aplikacji JAXJOX, aby śledzić powtórzenia, zestawy, wagę i czas odpoczynku. Bateria litowo-jonowa bateria polimerowa wystarcza do 14 godzin na jednym ładowaniu, a dzwonek wyposażony jest w wyświetlacz LCD.

Dla kogo to: Entuzjaści Kettlebell, którzy mieszkają wszędzie, od Kawalerki po rozległe osiedle.

$249, $12.99 / miesiąc za nieograniczony dostęp do treningu (po 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym) w JaxJox.com

FightCamp

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fight20champ.html

Wymiary: Maksymalna powierzchnia zajmowana przez gumową matę treningową wynosi 8 ‘x 4’ – pozwala to na wystarczającą ilość miejsca na torbę i do wykonywania wszystkich ćwiczeń z masą ciała.

Co to robi: Ten worek bokserski przyszłości łączy ciosy ciała, ruchy obronne, plyometryczne sprinty i ćwiczenia masy ciała, aby stworzyć unikalne kombinacje, które utrzymają Cię na palcach. Istnieje wybór specjalnie dobranych stacji muzycznych, które pomogą Ci znaleźć groove, który utrzymuje cię w ruchu. Podążając za trenerami-którzy wykorzystują lata doświadczenia, indywidualną osobowość i unikalny styl nauczania do rozwijania motywujących treningów — możesz dosłownie zapomnieć, jak długo ćwiczyłeś. Dobrą rzeczą jest to, że nie musisz pamiętać, ponieważ trackery Punch pokazują postępy i statystyki w czasie rzeczywistym. Gdy będziesz gotowy, aby się popisać, przejdź do Tabeli Liderów i zobacz, jak wypadasz innym.

Dla kogo to: Jest to idealny dodatek dla tych, którzy szukają treningu, który jest niezwykły. Łatwo jest podnieść ciężary lub biegać, ale uzyskanie lekcji boksu ekspertów? To nie jest coś, co widzisz na co dzień.

Od $1,219 do $1,349 lub od $51 / miesiąc z finansowaniem, $ 39 / miesiąc członkostwa w JoinFightCamp.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2056020dumbbells.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2056020dumbbells.html

Wymiary: 15,8 po x 9,3 po x 8,6 po

Co to robi: Zintegrowane śledzenie Bluetooth łączy się z aplikacją Bowflex SelectTech, aby śledzić wagę, liczyć powtórzenia i zestawy oraz zapewniać zaawansowany coaching wideo, aby zapewnić doskonałą formę za każdym razem. Możesz ustawić każdy regulowany hantle tak niskie, jak pięć funtów lub tak wysokie, jak 60.

Dla kogo to: Jest to idealne rozwiązanie dla faceta, który chce wprowadzić swoje klasyczne loki na biceps w XXI wiek.

1250 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eufy20smart20scale20p1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eufy20smart20scale20p1.html

Wymiary: 11 Po x 11 Po x 0,9 po

Co to robi: To dość dużo robi trochę wszystkiego poza sprzątaniem domu (ale eufy ma wiele opcji do tego). Ta inteligentna skala zapewnia 14 pomiarów zdrowia ciała, w tym: wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMR, BMI, mięśnie, masę mięśniową i kostną, wiek ciała i wiele innych. Synchronizuje się również, aby umożliwić śledzenie pomiarów na Apple Health, Google Fit i Fitbit.

Dla kogo to: Do 16 użytkowników, którzy ważą mniej niż 396 funtów.

44,99 zł EufyLife.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/activ5.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/activ5.html

Wymiary: 3,8 po x 3,2 po x 1,2 po

Co to robi: Koncentruje się na ciśnieniu izometrycznym, aby tworzyć intensywne treningi praktycznie bez miejsca. Umieszczając urządzenie w dłoniach lub między kolanami i po jednym z ponad 100 możliwych treningów, możesz osiągnąć bardzo wydajne wyniki, utrzymując skurcze mięśni przez dłuższy czas. Korzystanie z aplikacji pomaga śledzić swoje postępy, a nawet ma gry, które pomagają zabić czas.

Dla kogo to: Osoba, która chce osiągnąć cel fitness, gdziekolwiek się znajduje lub ktoś, kto lubi mieć bez wpływu treningu pomiędzy cięższymi, bardziej intensywnymi sesjami treningowymi.

113,03 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mirror.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mirror.html

Wymiary: 52 Po x 22 Po x 1,4 po

Co to robi: https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mirror.html to prawie niewidoczna, interaktywna Siłownia domowa, która transmituje na żywo i na żądanie treści fitness, a także osobiste sesje treningowe w różnych gatunkach ćwiczeń. Może być zainstalowany jako niski profil i adaptowalny uchwyt ścienny lub może stać samodzielnie z czystym stojakiem ze stali węglowej. W tej kompaktowej domowej siłowni ukryte są również dwa głośniki stereo o wysokiej wierności, mikrofon i kamera, kable zasilające i ethernet oraz możliwość synchronizacji z zegarkiem Apple i Apple Music. Nadal potrzebujesz więcej? https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mirror.html oferuje również indywidualne szkolenia osobiste, z sesjami zaczynającymi się od zaledwie 40 USD.

Dla kogo to: W zasadzie każdy ze ścianą.

$1,495 lub $ 42 / miesiąc z finansowaniem, $ 39 / miesiąc subskrypcji w Mirror.co

Jaxjox Foam RollerConnect

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jaxjox20foam20rollerconnect.html

Wymiary: 13.85 po x 5.75 po x 5.75 po

Co to robi: Kolejnym wynalazkiem jaxjox fitness, o którym nie chcielibyśmy wspomnieć, jest nowy wałek z pianki-tak, inteligentny wałek z pianki. Posiada pięć poziomów intensywności wibracji dla szybszej regeneracji, zaprogramowane czynności pasujące do treningu i trzy różne strefy masażu, które pomagają złagodzić bolesność mięśni i poprawić zakres ruchu. JAXJOX używa zastrzeżonego algorytmu, aby zalecić czas trwania i intensywność w oparciu o ukończoną aktywność. Automatycznie przewiduje czas trwania i poziom intensywności, aby zmaksymalizować odzyskiwanie. 

Dla kogo to: Jeśli szukasz nowoczesnego odzyskiwania, jest to narzędzie dla ciebie. Dzięki zaprogramowanym czynnościom regeneracyjnym dopasowanym do treningu, użyj aplikacji JAXJOX, aby odzyskać siły i poczuj się jak prawdziwy profesjonalista – nawet jeśli jesteś tylko nowicjuszem.   

99,99 zł JAXJOX.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordic20lifting20mini20stepper.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordic20lifting20mini20stepper.html

Wymiary: 7,9 po x 11,5 po x 16,5 po

Co to robi: Istnieją oczywiste rozwiązania oszczędzające miejsce dla osób, które chcą podnosić ciężary, takie jak regulowany kettlebell lub drążek do podciągania, ale jak można uzyskać świetny, podnoszący serce trening cardio w domu z dużymi ograniczeniami przestrzeni? Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordic20lifting20mini20stepper.html to doskonały kompromis. Jest łatwy w użyciu i konfiguracji i może być schowany pod łóżkiem lub w szafie, gdy nie jest używany. A trening? Po kilku minutach zapomnisz, że nie jesteś na sprzęcie treningowym za wiele tysięcy dolarów.

Dla kogo to: Jeśli kochasz trenażer eliptyczny lub StairMaster, ale nie możesz usprawiedliwić miejsca ani kosztów, ten miniaturowy model jest dla ciebie.

79,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kingsmith20folding20treadmill.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kingsmith20folding20treadmill.html

Wymiary: 5 Po x 21,5 po x 56,5 po

Co to robi: Chociaż jest to technicznie “podkładka do chodzenia”, w rzeczywistości możesz biegać na tej składanej bieżni. Tak czy inaczej, jeśli chcesz w łatwy sposób spalić kalorie w swoim salonie, używając Maszyny do ćwiczeń, która łatwo się składa i przechowuje, ta kompaktowa bieżnia powinna być twoją opcją. Dołączony pilot zdalnego sterowania ułatwia regulację prędkości lub wyłączenie jej w mgnieniu oka.

Dla kogo to: Osoby, które chcą się zrelaksować w zaciszu swojego salonu

Ile to kosztuje: $399

399 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/iron20gym20workout20bar.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/iron20gym20workout20bar.html

Wymiary: 12.99 po x 36.61 po x 11.02 po

Co to robi: Podciąganie i podciąganie to fenomenalne ćwiczenia złożone, które trenują górną część ciała z maksymalną skutecznością, ale nie są łatwe do zrobienia w większości domów. Enter the https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/iron20gym20workout20bar.html. podczas treningu podciągania lub podciągania po prostu umieść go w solidnej ramie drzwi i gotowe-możesz wyciągnąć kilka zestawów przed ponownym przechowywaniem. Dodatkową korzyścią jest to, że ta wersja Iron Gym umożliwia również umieszczenie jej na podłodze, aby uzyskać większy zakres ruchu podczas pompek.

Dla kogo to: Trening podciągania w domu

Ile to kosztuje: $24.32

24,32 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsi Youtuberzy do naśladowania dla inspiracji treningowych
  • Expert-zatwierdzony Przewodnik dla początkujących do treningu siłowego
  • Jak obciążać pociąg w domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts