Najlepsze Aplikacje Spinningowe

Człowiek na rowerze w salonie, z aplikacją otwartą na ekranie telewizora

Najlepsze Aplikacje Spinningowe

Aplikacje gotowe, aby treningi spinowe były przyjemniejsze i bardziej angażujące

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Obrazy Aplikacji Z Witryn Sprzedawców.


Jeśli wcześniej nie doceniłeś wartości peletonu i innych opcji wyposażenia siłowni inteligentnego domu, twoja opinia prawdopodobnie zmieniła się po pandemii koronawirusa. Zarówno fanatycy, jak i nowicjusze rowerowi kręcą się w domu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i nie bez powodu. “Indoor cycling jest jedną z najlepszych form cardio, ponieważ można spalić setki kalorii z niczym więcej niż 45-minutowej klasy,” mówi Comeback cyklu współzałożyciel Alison Cohen. Ale to coś więcej. Jazda na rowerze w domu za pośrednictwem aplikacji pozwala być częścią społeczności-nawet gdy jesteś fizycznie sam.

Powiązane: Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

“Możesz ustawić swoje własne tempo, pracując tak ciężko, jak to tylko możliwe, będąc otoczonym energią innych; jako Zjednoczona Grupa jesteśmy w stanie popchnąć się nawzajem, aby zrobić więcej niż moglibyśmy sami”, mówi Cohen, dodając, że w przeciwieństwie do innych popularnych opcji cardio, takich jak bieganie, spinning ma niewielki wpływ. “Możesz go używać podczas rekonwalescencji po kontuzjach lub treningu na tak intensywne zawody, jak triathlon lub Ironman. Poprawia cardio, masę mięśniową i zdecydowanie pomaga budować siłę psychiczną i koncentrację.”


Spinning Tips


Usuń Zakłócenia: Jak w przypadku każdego fizycznego pościgu w domu, podczas wirowania możesz być łatwo rozproszony. Cohen zaleca odłożenie 30-60 minut na ty. “Nawilżaj, rozciągaj i dołącz do klasy na żywo lub na żądanie za pomocą aplikacji lub zoomu. Pomoże Ci to pozostać zaangażowanym i zapewni trening z przewodnikiem. Świetne słuchawki również pomagają utrzymać muzykę wyraźną.”Cohen preferuje Bezprzewodowe Słuchawki Bose, które owijają się wokół ucha, aby nie wypadały.

Odpowiednie Obuwie: Kolejną ważną rzeczą do rozważenia podczas jazdy na rowerze w domu jest noszenie odpowiedniego obuwia. Buty rowerowe są niezwykle ważne. “Jeśli nie masz odpowiednich butów, jak w przypadku każdego innego sportu, możesz cierpieć na kontuzje”, mówi Cohen. Większość rowerów stacjonarnych wymaga butów, które zaciskają się w płatkach. “Gdy jeździsz w szybkim tempie lub z grubym oporem, buty, które przypinają się, zapewnią ci dodatkową stabilność”, mówi Ross Ramone, instruktor SoulCycle na Equinox+. “Sugeruję, aby dowiedzieć się, które klipy są kompatybilne z pedałami twojego roweru stacjonarnego i zainwestować.”

Teraz, gdy jesteś przygotowany, oto spojrzenie na najlepsze aplikacje rowerowe, aby wzmocnić swoje cardio w domu.


Powiązane: Częste błędy spinningowe w domu


Najlepsze Aplikacje Spinningowe


Peleton

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/four20peloton20app20screenshots20on20smartphones.htmlPeleton

Najlepsze dla: Ci, którzy szukają błyszczącego doświadczenia z niemal nieograniczonymi opcjami

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Od premiery Peloton minęło zaledwie sześć lat, ale jest to wielki Tatuś at-home spinning i nadal uważany przez wielu za lidera kategorii (podczas gdy rowery pojawiły się w 2014 roku, aplikacja pojawiła się dopiero w 2018 roku).

Nie musisz używać drogiego roweru Pelotonowego, aby korzystać z aplikacji marki i istnieją tysiące zajęć poza kolarstwem, z których wiele nie wymaga żadnego sprzętu. Klasy Spin są zorganizowane według długości, Typu (think low impact, interwały itp.), gatunek muzyczny lub instruktor.

Rower Peloton ma imponujący ekran, ale jeśli używasz bardziej podstawowego roweru innej marki, po prostu przymocuj tablet lub telefon do kierownicy, aby uzyskać płynne wrażenia.

Istnieją dwa typy członkostwa: jeden, jeśli posiadasz peleton( droższa opcja) i drugi, jeśli nie. droższe członkostwo typu All-Access daje dostęp do szczegółowych wskaźników wydajności (w tym w czasie rzeczywistym), krzyków instruktora na żywo i opcji tworzenia indywidualnych profili, aby Wiele osób mogło korzystać z roweru/aplikacji.

Członkostwo Cyfrowe jest dla tych, którzy nie posiadają peletonu; dzięki niemu uzyskasz dostęp do klas na żywo, a także tysięcy klas na żądanie.

30-dniowy bezpłatny okres próbny, $12.99 / miesiąc dla podstawowej aplikacji lub $39 / miesiąc dla pełnego członkostwa rowerowego, jeśli posiadasz peleton w OnePeloton.com

SoulCycle na Equinox+

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/equinox20app20screenshots.html

Najlepsze dla: Ci, którzy kochają odmienne podejście SoulCycle do spinningu

Platformy: iOs, Android

Aplikacja SoulCycle na Equinox + oferuje zajęcia na żywo i na żądanie prowadzone przez wielu popularnych instruktorów studia. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, to dlatego, że kochasz unikalne podejście SoulCycle do indoor cycling, ale jeśli jesteś nowy w tej metodzie, mają one wiele wprowadzających Filmów na żądanie, aby uczyć podstaw. Możesz także jeździć do własnego rytmu dzięki Free Ride (pozwalając na jazdę rowerem podczas słuchania muzyki lub strumieniowania Netflixa zamiast zajęć prowadzonych przez instruktora).

Zajęcia SoulCycle na Equinox+ są dostępne dla każdego, niezależnie od rodzaju posiadanego roweru stacjonarnego. Aplikacja daje również użytkownikom dostęp do boksu prowadzonego przez instruktorów rozróby, siły i kondycji przez TB12 i wiele innych opcji z wiodących studiów.

7-dniowy darmowy okres próbny, $ 39.99 miesięcznie w Equinox.com

Zwift

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/three20zwift20spinning20app20screenshots.html

Najlepsze dla: Ci, którzy szukają prawdziwego i konkurencyjnego doświadczenia

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Korzystanie z generowanej komputerowo Grafiki Zwift pozwala dołączyć do wycieczek rowerowych i kursów z całego świata, więc jest to świetna opcja dla rowerzystów szukających “prawdziwego świata”. Jest tu również element społeczności i rywalizacji. Użytkownicy podłączają swój trenażer rowerowy, miernik mocy, czujnik tętna lub czujnik kadencji do platformy, umożliwiając obliczenie wirtualnej prędkości, która jest następnie porównywana z innymi rowerzystami (w stylu Koła Zamachowego OG).

Aplikacja oferuje również różne plany treningowe(opcje off-road obejmują nawet plany treningowe na szutrze).

7-dniowy bezpłatny okres próbny, $14.99 / miesiąc w Zwift.com

CardioCast

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/four20smartphone20screenshots20of20cardiocast20app.html

Najlepsze dla: Okazyjne zakupy

Platformy: iOs, Android

Jest to stosunkowo prosta opcja oferująca lekcje jazdy na rowerze z przewodnikiem audio na żądanie. Możesz korzystać z dowolnego roweru (rower stacjonarny lub rower zewnętrzny na stacjonarnym trenażerze lub rolkach). Dwie główne opcje klasy to Beats Ride, gdzie autokar prowadzi użytkowników do jazdy w rytmie, i Classic Ride, gdzie autokar prowadzi użytkowników przez interwały czasowe.

7-dniowy bezpłatny okres próbny, od $7.50 / miesiąc (w zależności od zobowiązania) w CardioCast.aplikacja

Cyclebar Go

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cyclebar20go20four20smartphone20screenshots.html

Najlepsze dla: Ci, którzy szukają zarówno opcji audio, jak i wideo

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Aplikacja Cyclebar, Go, pojawiła się, gdy COVID-19 zmusił sieć studio do tymczasowego zamknięcia. Aplikacja oferuje ponad 200 godzin zajęć audio i wideo, a nowe zajęcia będą dostępne online każdego tygodnia. Za tę cenę możesz uzyskać więcej z innych aplikacji, ale jeśli jesteś fanem popularnego spin studio, jest więcej niż wystarczająco dużo treści, aby zagwarantować wsparcie ich nowego komponentu cyfrowego.

7-dniowy bezpłatny okres próbny, $19.99 / miesiąc w CycleBar.com

Studio Sweat On Demand

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/studio20sweat20on20demand20four20smartphone20screenshots.html

Najlepsze dla: Ci, którzy nie chcą zobowiązać się do miesięcznego członkostwa

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Ta aplikacja oferuje wyjątkową funkcję-możesz pobrać i zapłacić za zajęcia a la carte, co oznacza, że nie ma miesięcznego zobowiązania. Co więcej, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą trenować, ponieważ oferuje klasy combo (think bike and TRX lub bike and barre). Dostępne są 60-, 45-, 30-lub 20-minutowe opcje zajęć.

7-dniowy bezpłatny okres próbny, od $15.71 / miesiąc (w zależności od zaangażowania); pojedyncze zajęcia około $8 w StudioSweatOnDemand.com

Rouvy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/two20ipad20screenshots20of20rouvy20app.html

Najlepsze dla: Ci, którzy chcą trenować na prawdziwych drogach, jednocześnie rywalizując o zabawę, nagrody, a nawet pieniądze

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Rouvy oferuje tysiące rzeczywistych tras i kursów rozszerzonej rzeczywistości, wykorzystując nagrania wideo z prawdziwych dróg, które łączy z danymi o wysokości (w porównaniu z symulacjami prawdziwych dróg, które otrzymasz z większością innych porównywalnych aplikacji). Aplikacja generuje również animowanych jeźdźców 3D, awatara siebie i daje możliwość jazdy przeciwko innym użytkownikom Rouvy.

W aplikacji dostępne są również wyścigi zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, zorganizowane opcje treningu oraz opcje wygrywania gotówki i nagród w różnych wyzwaniach organizowanych przez Rouvy.

14-dniowy bezpłatny okres próbny, $12 / miesiąc w Rouvy.com

TrainerRoad

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/four20smartphone20screenshots20of20trainerroad20app.html

Najlepsze dla: Trening interwałowy i plany treningowe,

Platformy: iOs, Android, strona internetowa

Dzięki TrainerRoad możesz zaplanować swój trening wokół konkretnego celu, takiego jak jazda w trasie, udział w imprezie off-road, przygotowanie do triathlonu lub stworzyć własny niestandardowy plan treningowy. Treningi dadzą ci cele mocy przez określony czas, a na wykresach słupkowych pokażesz, co nadchodzi.

Aplikacja oferuje również narzędzia analityczne, które pomogą Ci zrozumieć wydajność, śledzić postępy, rejestrować stres treningowy ze wszystkich swoich działań, mierzyć rekordy osobiste (możesz nawet porównać PRs z dowolnego przedziału czasowego) i uzyskać szczegółowy wgląd w każdą jazdę, którą wykonujesz (np. wskazując czas spędzony powyżej lub poniżej określonej mocy).

$19.95 / miesiąc lub $189 / rok w TrainerRoad.com


Możesz Też Kopać:

  • Jak zmiażdżyć Trening Spin
  • Recenzja Aplikacji Peloton
  • Najlepsze buty spinningowe dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts