Korzystanie Zastraszanie Schudnąć

Korzystanie Zastraszanie Schudnąć

Ten Facet Zrzucił 100 Funtów, Prosząc Współlokatora, Żeby Go Nękał (Naprawdę)

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym nowym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] a Ty możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Redditor iannmitchell zawsze zmagał się ze swoją wagą. W najgorszym wypadku ważył 300 funtów. Próbował różnych diet. Kupił nawet członkostwo w siłowni i szybko zrzucił 40 funtów. Ale wyrównany, yoyo ‘ ING tam iz powrotem około 260 funtów w wieku 24 lat.

Zawsze znęcano się nad jego wagą. Po prostu nie wiedział wtedy, że może wziąć te negatywne komentarze i ukształtować je w motywację. Kiedy to zrobił, znalazł się 100 funtów lżejszy. 

Zaczęło się w nieokreśloną noc. Pracował na planie serialu telewizyjnego, odpowiadając za przekazywanie materiału do ekipy postprodukcyjnej pod koniec każdej nocy. Na tej nocy otrzymywał kilka dolarów na kolację-pieniądze, które wydawał w drive-thru z fast food joint. Aż do pewnej nocy, w połowie jego Burger Jack-in-The-Box, że nawet nie był głodny. 

Temat: List otwarty do najbardziej bolesnej maszyny w siłowni

“W środku mojego hamburgera zatrzymałem się i zdałem sobie sprawę, że nie byłem nawet głodny,” przypomniał w wątku. “Jadłem burgera rutynowo i nawet nie myślałem dwa razy o tym, że nie muszę jeść – po prostu zrobiłem, ponieważ hej, jedzenie było objęte produkcją i dlaczego nie miałbym?” 

Tej nocy wiedział, że musi zmienić dietę. Wiedział, że potrzebuje pomocy. Więc zapytał współlokatora. Ale nie prosił o zachętę. Prosił o karcenie — regularnie. 

“Poprosiłem współlokatora, aby zrobił dla mnie coś, czego nie sugerowałbym nikomu po prostu – aby był ze mną bezwzględny” – napisał. “Teraz chcę, aby było jasne, że dla mnie – musiałem przejść do skrajności, ponieważ nie znałem innego sposobu. Poprosiłem ją, żeby była na mnie, gdy chodzi o jedzenie-bądź surowy. Skomentuj, jeśli zobaczysz, że się poślizgnąłem-zwróć uwagę, że się psuję. To naprawdę bardzo mi pomogło(ponownie nie sugeruję tego nikomu). Całe życie zajmowałem się ludźmi znęcającymi się nade mną i moją wagą i chciałem wykorzystać to jako motywację, a ona to zrobiła.”

Podobne: The Tell-All Guide To Banishing Man Boobs

Następnego dnia postanowił zrezygnować z chleba i produktów mlecznych. Tego samego dnia jego współpracownicy przynieśli domowe bajgle do pizzy na plan. Tłumaczył swoją nową dietę – że nabiał i chleb są zakazane. Współpracownik”.”I to było wszystko, czego potrzebował. “Czas udowodnić im, że się mylą”, powiedział. 

Przez trzy miesiące pomijał nabiał i chleb i zrzucił 20 funtów. Wkrótce dodałby cukier do listy zakazanych. To jednak okazało się znacznie trudniejsze. “Pierwsze dwa tygodnie są zdecydowanie najbardziej wyczerpującymi-wywołującymi ból głowy rzeczami, jakie kiedykolwiek musiałem zrobić” – napisał. Wahania nastroju, depresja, złość, głód, zachcianki, wszystko, co można sobie wyobrazić. 25 lat mojego ciała było zależne od cukru i usuwania, które przeniosło mnie do piekła iz powrotem.”

Ale po dwóch tygodniach czuł się bardziej jasny i bardziej energiczny. Był na siłowni 4-5 razy w tygodniu. Jego treningi były ciężkie. Biega 3-6 razy na kilometr, w zależności od tego, czy trenuje na torze, wyjaśnił. Jeszcze dwa miesiące i 45 funtów w dół. Teraz waży chudego 195 i ” nigdy nie czułem się lepiej w całym moim życiu.”

Nadal ma apetyt, przyznał, nadal musi powstrzymać się od nadmiernego jedzenia. Ale wtedy pamięta hejterów. Zamiast tego żywi się wątpliwościami.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts