Letni Poradnik Pielęgnacji Brody

Letni Poradnik Pielęgnacji Brody

Posiadanie Brody latem jest trudne-oto, jak możesz to ułatwić

To pora roku, kiedy lato może stać się, cóż, nie do zniesienia. Podczas gdy ciepło jest zawsze mile widziane, temps wirujące wokół znaku 100 stopni to zupełnie inna sprawa. Co do wilgotności? To nigdy nie jest mile widziana rzecz, a kiedy weźmiesz pod uwagę, jak intensywne jest lato — z potem spływającym z każdej szczeliny i szczeliny, pozostawiając cię wiecznie wilgotnym i cholernie niewygodnym — zapomnij o tym.
 
Łatwo jest zamienić swoją i tak już lekką garderobę na jeszcze lżejsze, bardziej oddychające opcje (takie jak len, bawełna i chambray), gdy jest koniec lata — ale co z tym, jeśli chodzi o Twoją twarz?
 
Miesiącami wyrastasz i pielęgnujesz brodę. Choć może wydawać się naturalne, aby ogolić to wszystko w upalne lato, entuzjasta brody i ekspert Eric Bandholz z Beardbrand namawia cię, abyś tego nie robił. W rzeczywistości mówi, że oprócz ochrony skóry przed uszkodzeniem przez słońce, brody mogą pomóc w utrzymaniu chłodu (więcej na ten temat poniżej).
 
W tym duchu Bandholz podzielił się czterema fachowymi wskazówkami, jak dbać o brodę i chronić ją przed latem.
 
Spritz, Spritz
Oto super-inteligentny hack do natychmiastowego pokonania letnich upałów. Bandholz zaleca trzymanie pod ręką butelki z wodą w domu lub w biurze. “Spryskaj brodę wodą, aby zachować zimną krew” – mówi Bandholz. “To jak mini Klimatyzacja na twarzy.”(Zalecamy schowanie go w lodówce, aby uzyskać jeszcze silniejszy efekt chłodzenia.)
 
Umyj Właściwą Drogę
Ponieważ “nadmierne mycie brody może spowodować wiele szkód”, mówi Bandholz, upewnij się, że używasz wysokiej jakości produktów (szczególnie tych z naturalnymi składnikami nawilżającymi), takich jak płyn do mycia Brody Tea Ranger firmy Beardbrand i płyn do zmiękczania Brody.

27,00 zł przy Amazon.com

“Produkty takie jak te sprawią, że twoja broda stanie się największą poprawą latem”, mówi Bandholz.
 
Chroń Się
Już wiesz, jak słońce rujnuje twoją skórę, ale wiesz co? Włosy na głowie i twarzy nie różnią się. “Nadmierna ekspozycja na słońce może powodować słabe i łamliwe włosy na brodzie”, wyjaśnia Bandholz. “Promienie UVA/UVB pochodzące od słońca rozkładają łuski włosów, prowadząc do uszkodzenia brody.”Zanim wyjdziesz na zewnątrz, wmasuj odrobinę włosów Sachajuana w słońce przez brodę.

25,96 zł Amazon.com

Ulubiony produkt Bandholz, zapewnia lekki, dotykowy uchwyt, jednocześnie chroniąc przed uszkodzeniami słonecznymi.
 
Zwróć Uwagę Na Szczegóły

Ponieważ słońce i słona woda mogą naprawdę wysuszać włosy brody, sprawiając, że wydają się one kędzierzawe i niesforne, Bandholz mówi, aby “kontynuować regularny olejek do brody lub balsam do brody” przez całe lato. (The Gentlemen ‘ s Beard Bay Rum Beard Oil pachnie przystojnie, a trochę przechodzi długą drogę.)

21,97 zł Amazon.com

A kiedy zauważysz rozdwojone końce, upewnij się, że od razu je przyciąć, aby twoja broda była utrzymana w najlepszej możliwej formie.

Temat: najlepszy przewodnik po fryzurach Na twarz

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
eir nawilżająca mgiełka do twarzy w aluminiowej butelce młodzież do ludzi maska do snu w żółtym słoiku korres uspokajający i chłodzący żel w niebieskiej butelce wszystko na
Read More

Jak dbać o skórę latem

Jak dbać o skórę latem Myślisz, Że Znasz Letnią Pielęgnację Skóry? Pomyśl Jeszcze Raz Tres Dean 16 lipca…