Randki Nieatrakcyjne Dziewczyny

czarny mężczyzna z ramieniem na ramieniu rudowłosej kobiety.

Randki Nieatrakcyjne Dziewczyny

Nie podoba mi się moja dziewczyna – co mam robić?

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Spotykam się z tą dziewczyną od kilku miesięcy i idzie mi bardzo dobrze, ale jest trochę brzydka. Albo nie brzydkie, ale nie tak ładne jak inne dziewczyny, z którymi się umawiałem. Osobowość, to ktoś, z kim mógłbym się spotykać przez długi czas, ale jest trochę po ciężkiej stronie i po prostu nie tak ładna, jak bym chciał. Zastanawiam się, czy powinnam z nią zerwać i znaleźć kogoś gorętszego. Szczerze mówiąc w tym momencie Nie wiem, co robić. Zakończenie związku wydaje się smutne, ale pozostanie w nim wydaje się niesatysfakcjonujące. Co mam zrobić?

– Powierzchowny Sam

Odpowiedź

Hi Superficial Sam,

Dziękuję, że byłeś na tyle odważny, by mi o tym napisać, powierzchowny Samie. Poważnie. Nasze społeczeństwo ocenia ludzi dość surowo za mówienie szczerze o fizycznym pięknie i jego roli w związkach. Ale myślę, że Twoja troska jest całkowicie słuszna. Jakiekolwiek paskudne komentarze na temat twojego listu, nie popieram ich.

Żyjemy w czasach, w których otrzymujemy naprawdę niewykonalny, sprzeczny zestaw wiadomości o atrakcyjności. Z jednej strony jesteśmy zanurzeni w bajkach, które mówią nam, że powinniśmy spojrzeć poza fizyczne piękno: Piękna i Bestia, opowieść o brzydkim kaczątku i tak dalej. Powiedziano nam, że dusza i ciało to dwie różne rzeczy, a ta pierwsza jest o wiele ważniejsza. Ale z drugiej strony, jesteśmy pochłonięci niesamowitą liczbą obrazów nieskazitelnie pięknych okazów ludzkości w wielu różnych formatach: magazynów mody,pornografii internetowej, Instagramu, cokolwiek. Instruktorzy jogi z tyłkami, które sprzeciwiają się wszelkim wyjaśnieniom, noszący obcisłe spodnie, które ukrywają zero anatomii, mówią nam, abyśmy patrzyli poza materialne przyjemności dla oświecenia. To szaleństwo.

A brudna prawda, oczywiście, jest gdzieś pomiędzy tymi dwoma biegunami. Wygląd i osobowość nie są zupełnie ze sobą powiązane — wpływają na siebie nawzajem. I obie mają znaczenie. I tylko Ty, w końcu, możesz wybrać ile.

Podobne: najlepsze BBW Online dating Sites

Jeśli w ogóle nie pociąga Cię ta dziewczyna, powinieneś natychmiast zakończyć związek. Nie ma znaczenia, czy jesteś niesamowicie dopasowany pod względem osobowości. Oboje staniecie się bardzo nieszczęśliwi, jeśli wasz kutas w ogóle nie zainwestuje w ten związek. Jeśli czujesz się źle z powodu bycia płytką świnią, może pomóc ci pamiętać, że wszyscy jesteśmy płytkimi świniami. Lepiej dla was obu, aby być szczerym o tym teraz, niż nieuczciwie przeciągnąć związek, który po prostu nie zadziała, marnując czas, który oboje możecie spędzać na znalezieniu lepszego dopasowania.

Ale nie to słyszałem. Słyszałem, że jest dla ciebie wystarczająco atrakcyjna. Kiedy jesteś w łóżku, wszystko idzie płynnie, ale nie zawsze jesteś całkowicie kuszony jej twarzą w godzinach porannych. Ma kilka uroczych kątów, ale także kilka niekochanych. Zamiast być cudowna, jest wystarczająco słodka.

Co jest dobre dla ciebie przez większość czasu. Ale w głębi duszy jest to ohydne uczucie swędzące, jakbyś myślał, że zasługujesz na totalny oszałamiający kawałek i umrzesz nieszczęśliwy, jeśli się z nim nie umówisz. Lub jak nie do końca cieszyć się pokazując ją-wszyscy wiemy, że dumnie wyświetlanie naszego partnera jest wspaniałe uczucie. Spotykałaś się też z gorętszymi ludźmi i wiesz, że jest pewien testosteron, którego po prostu nie ma w tym związku, mimo że jest miły.

To trudna sytuacja. Nie ma tu jasnych odpowiedzi. I jeśli jesteś naprawdę niezadowolony, nie winię cię za to, że coś zakończyłeś. Ale nie powinieneś podejmować tej decyzji pochopnie. Przemyśl to. W szczególności pomyśl o przejściowej, kłopotliwej naturze gorąca.

Ponieważ już z gorącymi ludźmi przed, może zauważyłeś coś: naprawdę gorący ludzie mają tendencję do dziwnych osobowości. To nie ich wina. Życie wspaniałych ludzi, szczególnie wspaniałych kobiet, jest wypełnione psychologicznymi nonsensami. Niezależnie od płci, rozkładowe typy urody są obsypywane nadmierną ilością uczuć. Ludzie nie mogą zachowywać się normalnie wokół nich-od wygadywania absurdalnych bzdur po wchodzenie do nieruchomych obiektów, wpatrując się w nie. Co więcej, biorąc pod uwagę, że każdy cały czas chwali swoje piękno, może być im trudno pamiętać, czy mają inną wartość jako człowiek. I cała ta uwaga jest odurzająca, nawet jeśli jej nienawidzą.

Więc to naturalne, że skończyliby z dziwną kombinacją niepewności, ekshibicjonizmu, czujności i potrzebności. To naturalna reakcja. Ale to nie znaczy, że łatwo sobie z tym poradzić — albo dla super-gorących, albo dla ludzi, którzy się z nimi umawiają. Może to miły problem, ale nadal jest problemem. W Twoim przypadku, Umawianie się z atrakcyjną kobietą jest jak Umawianie się z kimś z nieco niewygodną supermocarstwem. (W rzeczywistości jest to Umawianie się z kimś o nieco niewygodnej supermocy.) Robiąc to kilka razy Sam Nie wiem czy warto. To oczywiście tylko ogólnik: oczywiście na wszystkich krańcach spektrum atrakcyjności są próżni, dziwni ludzie. Niemniej jednak wszyscy wiemy, że to prawda: bardzo ładni ludzie są bardzo często dziwni. Może Umawianie się ze swoim mundanely cute najlepszym przyjacielem to lepszy czas.

Też? Wygląda na blaknięcie, oczywiście. Wszyscy po prostu wygasamy na zawsze. Niektórzy z nas starzeją się bardziej wdzięcznie niż inni, ale nikt nie pozostaje na tym wspaniałym szczycie, który osiągnąłeś w swoich wczesnych latach dwudziestych. Może twój styl staje się lepszy, ale twoja skóra nie. chyba że znajdziesz jakiś seksowny wampir na swoim ulubionym serwisie randkowym online, każda kobieta, z którą się spotykasz, bez względu na to, jak wspaniały, nieuchronnie zejdzie do skromniejszego płaskowyżu atrakcyjności. Więc po prostu będziesz musiał się do tego przyzwyczaić, albo będziesz miał nieskończony ciąg płytkich związków z młodszymi kobietami, dopóki nie będziesz za stary na to, a wtedy skończysz sam.

Podsumowując, wygląd może być problematyczny i nie jest na zawsze. Ponownie, to nie znaczy, że nie można podejmować decyzje dotyczące relacji w oparciu o atrakcyjność fizyczną. Po prostu podejmij tę decyzję świadomą. W przeciwieństwie do decyzji, którą podjąłem z karą, dziewczyną, którą poznałem na studiach. Była wspaniałą istotą ludzką. Ciepły, zabawny, szczery, empatyczny, entuzjastyczny. Wszystko, czego pragniesz jako przyjaciel lub kochanek. Dziewczyna, która obejmuje zarówno twoje przechwałki, jak i twoją słabość. Opiekun, jak to mówią. Wszystko co robiliśmy razem było zabawne. Walki były rzadkie,a kiedy do nich doszło, były prowadzone uprzejmie i ponad pół godziny. W wieku 22 lat miałem doskonały związek.

Ale nie miała takiego ciała, na jakie sobie zasłużyłam. Nie była nieatrakcyjna, ale była trochę dalej od mojej fantazji, niż bym chciała. I nie przeszkadzało mi to cały czas. Ale tu i tam, gapiłem się na jakąś buxomową dziewczynę na jednym z moich seminariów, zastanawiając się, jak wygląda życie z kimś innym. Pewnego dnia osiągnąłem punkt krytyczny i rzuciłem karę, tak jakby znikąd. Będąc uroczą osobą, którą była, zaakceptowała moje bełkotliwe nie-wyjaśnienie i przyjęła je w dojrzały sposób. Chodziłam z kimś gorętszym.

Który uczynił mnie nieszczęśliwym. Tak jak następna osoba, z którą skończyłem. I następny. W końcu próbowałem wrócić do kary, ale nie była już samotna. Dlaczego miałaby być? Była świetna. Tymczasem nauczyłem się oczywistej lekcji: prawdziwa romantyczna zgodność jest o wiele rzadsza niż duże piersi lub symetria twarzy. Zrób z tym, co chcesz.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts