Mark Wahlberg jest w najlepszej formie w swoim życiu w wieku 50 lat, dzięki treningowi F45

Mark Wahlberg ćwiczy z dwoma hantlami w siłowni F45.

Mark Wahlberg jest w najlepszej formie w swoim życiu w wieku 50 lat, dzięki treningowi F45

Chcesz wyglądać jak Marky Mark? Oto jak, poprzez szkolenie F45

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Real talk: jeśli chodzi o jego treningi, czy Mark Wahlberg nigdy nie jest w trybie bestii? Niezależnie od tego, czy stara się o nową rolę w filmie, czy po prostu zostaje pocięty za piekło – i wyraźnie wyświetla swój sześciopak w mediach społecznościowych, jest uosobieniem celów fitness. 

Podobne: Celebrity Social Media konta do śledzenia treningu inspiracji

Kiedy Wahlberg zaczął przypisywać swoją imponującą sylwetkę treningowi F45, odwiedzający siłownię na całym świecie naturalnie zaintrygowali się. W końcu, jeśli facet może być w najlepszej formie w swoim życiu w wieku 50 lat, F45 musi robić coś dobrze. Przy okazji, Wahlberg nie jest tylko dumnym członkiem, który chwali F45 na Instagramie: w 2019 roku podobno zainwestował w F45 450 milionów dolarów, aby mieć mniejszościowy pakiet akcji. Najwyraźniej jest to podejście fitness, w które wierzy.


Co To Jest F45?


Co to jest F45? “F” oznacza funkcjonalny i jest odpowiedni, biorąc pod uwagę, że treningi łączą ćwiczenia siłowe całego ciała (takie jak przysiady obciążone) z interwałami cardio (takimi jak jazda na rowerze i wioślarstwo). 45 odnosi się do długości treningów. (A przy okazji, Wahlberg nie jest jedynym celebrytą na pokładzie: Mario Lopez I J Balvin dołączyli do australijskiej franczyzy siłowni.)

Nie wszystkie ćwiczenia Wahlberga są realistyczne dla zwykłego człowieka. Przyznał na Instagramie, że zazwyczaj uderza na siłownię o 3: 40 i to tylko jego pierwszy trening — wyciśnie kolejny trening o 16, ale F45 jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i umiejętności, bez względu na to, jak jesteś w (lub poza) formie.

“Mark był bardzo zadowolony z faktu, że F45 odwołuje się do wszystkich poziomów sprawności, dodatkowo tworząc integrację dla wszystkich oraz niezwykle ciepłe i przyjazne środowisko”, mówi Rick Broady, właściciel studia w Medford F45 w rodzinnym stanie Wahlberg w stanie Massachusetts. “I uwielbiał fakt, że F45 może dostarczyć wszystko, czego potrzebujesz w programie treningowym w zaledwie 45 minut.”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marka Wahlberga (@markwahlberg)

Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej podróży fitness, nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć pracę w kierunku tego Marky Mark ciała. Oto dlaczego — i jak-F45 może Ci pomóc.


Temat: Dlaczego Warto Próbować Treningu F45


Dlaczego F45?


“F45 specjalizuje się w unikalnych treningach grupowych o wysokiej intensywności, które są szybkie, zabawne i naukowo udowodnione, że promują szybką transformację ciała dla swoich członków”, mówi Broady. “Program ma idealną równowagę siły, kondycji i treningów hybrydowych, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.” 

Istnieje wiele czynników, które wyróżniają F45:


Jest spersonalizowany


“Poświęcamy czas, aby zrozumieć, jakie są cele każdej osoby, a następnie opracowujemy program specjalnie dla niej, w tym skanowanie całego ciała i wskazówki żywieniowe, gdzie jest to właściwe”, wyjaśnia Broady. “Cele te są wspólne z naszym zespołem trenerów (których nazywamy coachami), aby każdy trener znał cele naszych członków.” 

Nie tylko to, ale dostaniesz więcej uwagi jeden na jeden, niż zwykle na zajęciach treningowych. Dzieje się tak dlatego, że treningi odbywają się w małych grupach i nie ma tylko jednego, ale dwóch certyfikowanych trenerów osobistych, którzy poprowadzą Cię przez ruchy, sprawdzą formę i zaproponują możliwe modyfikacje. 


Nigdy nie wykonasz tego samego treningu


Nie jest tajemnicą, że wykonywanie tych samych procedur w kółko staje się nudne po pewnym czasie — nie wspominając o tym, jesteś zobowiązany do osiągnięcia Plateau fitness. Na szczęście trenerzy F45 zawsze dodają do swojego indeksu ponad 4000 treningów, a ponieważ nigdy się nie powtarzają, zawsze będziesz rzucać wyzwanie swojemu ciału na nowe sposoby. 

“Jedną z wspaniałych rzeczy w programie F45 jest to, że jest on zaprojektowany w taki sposób, aby każdy dzień uzupełniał poprzedni dzień, więc ludzie, którzy chcą ćwiczyć na co dzień, mogą to zrobić bez obawy o przesadę”, dodaje Broady. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mark20wahlberg20doing20a20workout20with20a20dumbbell20in20f4520gym.htmlF45

Wyzwanie F45 Może Również Pomóc W Odżywianiu


Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, nabrać masy ciała, czy po prostu poprawić ogólny skład ciała, rzeczywistość jest taka, że nie możesz tam dotrzeć tylko dzięki ćwiczeniom — dieta odgrywa również ważną rolę. Tu właśnie pojawia się wyzwanie F45. To 45-dniowe wyzwanie jest prowadzone kilka razy w roku i podzielone na cztery fazy, z których każda ma unikalny nacisk na naukę, aby pomóc ci zbudować podstawy wiedzy żywieniowej. Wyzwanie zapewnia dostęp do tygodniowych planów posiłków i biblioteki tysięcy przepisów, a także innych treści edukacyjnych, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. 


Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych


Rozejrzyj się po dowolnej siłowni F45 i prawdopodobnie zobaczysz ludzi w wieku 20, 30, 40 i więcej. Po części wynika to z faktu, że wszystkie aspekty treningu, od pchania obciążonych sanek do uderzania piłką medyczną w dół na murawie, mogą być wykonywane we własnym tempie i intensywności.

Broady, który ma 62 lata, mówi, że F45 pozwolił mu na osiągnięcie poziomu, którego nie spodziewał się osiągnąć w jego wieku.

“Ćwiczyłem całe życie, ale teraz czuję się lepiej niż w latach dwudziestych”, mówi. 


To integracyjna społeczność


Niektórzy ludzie odkrywają, że praca z innymi jest super motywująca. A Broady mówi, że F45 przenosi to na zupełnie nowy poziom.

“Nie ma konkurencji, aby nadążyć za innymi”, wyjaśnia. “To tylko społeczność wspierających członków i trenerów, którzy naprawdę dbają i kochają to, co robią.”


Jest bezpieczny – nawet jeśli dochodzisz do siebie po urazie


Wahlberg miał swój sprawiedliwy udział urazów z jego dni kulturystyki, ale to kolejny powód, dlaczego F45 działa tak dobrze dla niego. 

“F45 jest bardzo proaktywna, jeśli chodzi o pomaganie swoim członkom w unikaniu urazów, a także upewnianie się, że Członkowie, którzy mają istniejące obrażenia lub ograniczenia, są odpowiednio szkoleni”, mówi Broady.

Kiedy dołączysz i na początku każdej klasy, zostaniesz poproszony o podzielenie się obrażeniami, ograniczeniami lub istniejącymi warunkami-w ten sposób trenerzy mogą modyfikować ćwiczenie, aby nadal bezpiecznie pracować nad tym samym mięśniem lub stawem. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mark20wahlberg20doing20a20workout20with20an20exercise20ball20in20f4520gym.htmlF45

Jest skuteczny


Google “F45 przed i po” i znajdziesz mnóstwo inspirujących historii transformacji. Ale to, co jest najbardziej atrakcyjne w F45, to to, że treningi są praktyczne dla prawie każdego, zarówno pod względem zaangażowania czasu, jak i intensywności. Mentalność tutaj? “Pracuj mądrzej, nie ciężej.”

“Kiedy byłem młodszy, ćwiczyłem do dwóch godzin za każdym razem, gdy chodziłem na siłownię, a moje wyniki były mieszane w zależności od tego, co działo się w moim życiu”, mówi Broady. “F45 pokazał mi, że w zaledwie 45 minut można naprawdę świetnie ćwiczyć całe ciało i dobrze się z tym bawić.”


Podobne: zasady treningu budowy atletycznej sylwetki


Ulubione ruchy Marka


Wahlberg został niedawno zauważony pracując w lokalizacji Medford, MA F45, podczas gdy odwiedzał Boston na swoje 50. urodziny. Według Broady, Wahlberg zazwyczaj zatrzymuje się w F45 studios we wtorki i czwartki, ponieważ są to dni, w których wykonują treningi oporu.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mark20wahlberg20doing20a20squat20workout20with20kettlebells20in20f4520gym.htmlF45

Podobno jest również wielkim fanem ćwiczeń złożonych – wszelkich ruchów, które działają na wiele mięśni w tym samym czasie. (Pomyśl: deadlifts, przysiady, bent-over rzędy, wyciskanie na ławce, i pompki.) Co do jego ulubionego ćwiczenia, Broady mówi, że wydaje się, że ostatnio chodzi mu o podciąganie. W rzeczywistości, ilekroć zatrzymuje się w studiu na trening, jest znany z tego, że zachęca innych członków F45, gdy oni to robią. (A jeśli to nie jest motywujące, to nie wiemy co jest.) 

W połączeniu z treningami F45 Wahlberg opowiadał się za użyciem treningu oporu przepływu krwi (BFR), który polega na owijaniu kończyn za pomocą pneumatycznych mankietów przed treningiem siłowym. (Jego preferowaną marką jest B Strong). Pasmo BFR jest napompowane do określonego ciśnienia i umieszczone w strategicznym miejscu (często między bicepsem a naramiennikami), co częściowo ogranicza przepływ krwi, powodując w ten sposób stężenie mleczanu krwi i wyzwalając uwalnianie większej ilości hormonów wzrostu mięśni. Ale jest to również bardziej wydajne: możesz używać lżejszych ciężarów z BFR i doprowadzić mięśnie do zmęczenia w jeszcze krótszym czasie.


Powiązane: Co To Jest Trening Ograniczający Przepływ Krwi?


Jak uzyskać dostęp do F45


Obecnie F45 ma około 1555 studiów i 2801 franczyz w 63 krajach — i rozwija się w szybkim tempie. Szanse są takie, że jeśli nie ma w pobliżu siłowni F45, to będzie w najbliższej przyszłości. I według Broady, zatrzymanie się, aby spróbować jednego z treningów dla siebie jest najlepszym sposobem, aby doświadczyć, o co w tym wszystkim chodzi. 

Jeśli chodzi o ceny, nie ma ustalonej ceny. Zależy to od Twojej lokalizacji, więc możesz skontaktować się z najbliższym studiem w celu ustalenia ceny w Twojej okolicy.

“To najlepszy sposób, aby sprawdzić, czy F45 jest dla Ciebie odpowiedni”, mówi. “Podczas testu będziesz miał osobistą konsultację z trenerem i program opracowany w oparciu o Twoje cele. Jeśli twoim celem jest uzyskanie formy jak Mark, możemy opracować dla Ciebie program, który cię tam zaprowadzi.”

I kto wie? Po prostu może zobaczyć Wahlberg podkręca kilka podciągnięć, gdy jesteś tam-w końcu aktor jest znany z wpadania do studiów w całym kraju, aby pozostać w formie podczas podróży do dowolnego projektu, nad którym pracuje.


Możesz Też Kopać:

  • Celebrity trener Hacks dla coraz stonowanych
  • Jak się wyrwać
  • Jak powinieneś ćwiczyć w każdym wieku

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Przepisy Na Białko

Najlepsze Przepisy Na Białko Pięć Genialnych Sposobów, Aby Białko W Proszku Smakowało Lepiej Emily Abbate 28 sierpnia 2018…