Money Talks: a Role-playing Miami Couple Making $230,000 rocznie

Money Talks: a Role-playing Miami Couple Making $230,000 rocznie

Poznaj parę RPG wykorzystującą swój dochód w wysokości 230 tys. dolarów na sfinansowanie fantazji

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Za dnia Paul tworzy filmy i reklamy w branży rozrywkowej Miami. Chelsea pracuje jako Kupujący dla lokalnych butików, pomagając wybrać biżuterię i najnowsze mody. Jednak w nocy jest bardziej zainteresowana przebieraniem się w kostiumy, które musisz udać się gdzie indziej w South Beach na zapasy. Zaręczona para lubi Odgrywanie ról lub przebieranie się i odgrywanie różnych scenariuszy, takich jak lekarz/pacjent, sekretarka/szef i student/nauczyciel w sypialni. AskMen poprosił ich o radę dla innych zainteresowanych odgrywaniem ról, a także o to, czy opłaca się zostać pokojówką na noc.

Nazwy: Paul i Chelsea
Wiek: 31 (Paweł) i 32 (Chelsea)
Lokalizacja: Miami, Floryda
Łączny dochód: $230,000
Oddzielne dochody: 150 000 zł (Paul) i 80 000 zł (Chelsea)
Czas trwania związku: 15 lat
Status związku: Zaręczony

Jesteście razem od 15 lat. To rzadkość jak na tak młodą parę. Jak się poznaliście?

Poznaliśmy się w liceum. Zaczęliśmy się spotykać, gdy Chelsea była w 11 klasie, a ja w 10. To nie było 15 lat z rzędu; zerwaliśmy na studia i spotykaliśmy się na początku naszej dwudziestki.

Powiedzenie ludziom, że jesteśmy razem od liceum jest łatwiejsze niż Wyjaśnienie zawiłości długotrwałego związku i okresów naszego życia, w których umawialiśmy się z innymi ludźmi. Byliśmy razem od liceum, ale przez ostatnie pięć lat byliśmy razem przez cały czas. Pracowałem w Miami przez jakiś czas, a Paul przeprowadził się tutaj z Atlanty. Dorastaliśmy w Miami, więc to tam zaczął się nasz związek, a nasze rodziny są tutaj.

Czy te inne związki, o których wspomniałeś, informowały o sposobie, w jaki rozmawiasz i wydajesz razem pieniądze?

Paul: żadne z nas nie było na tyle poważne z kimś innym, aby finanse były głównym czynnikiem. Pomogły nam jednak uświadomić sobie, że chcemy być razem.

Czy utrzymujesz wspólny budżet?

Tak. Oboje jesteśmy dość zorganizowanymi ludźmi, ale Paul jest producentem [co często oznacza tworzenie budżetów na życie], więc zrobił budżet dla nas, aby trzymać się, kiedy wprowadziliśmy się razem. A jeśli chodzi o to, kto za co płaci, Paul płaci za więcej, ponieważ zarabia więcej, ale jest to dość równomiernie podzielone na podstawie naszych dochodów.

Czy w pieniądzach jest jakiś element erotyczny?

Nie powiedziałbym, że pieniądze nas podniecają, ale inwestujemy w nasze życie seksualne. Chelsea uwielbia bieliznę, a Odgrywanie ról w kostiumach jest częścią naszego życia seksualnego.

Możesz to rozwinąć?

Mam kostium uczennicy, który założę. Mam Francuski strój pokojówki, Szlafrok do masażu, jakieś służbowe stroje, których normalnie nie założyłbym do pracy dla szefa / Sekretarki.

Są drogie?

Chelsea: możesz je znaleźć na Amazon za tanio, jak stroje pielęgniarek i francuskich pokojówek, ale szlafrok, o którym wspomniałam, i ubrania sekretarek są wysokiej klasy. Kiedy kupujemy Dom, chcę większą szafę.

A kostiumy pomogą Ci wejść w nastrój?

Oczywiście. Pomyśl o tym; żołnierze noszą mundury, aktorzy noszą kostiumy, aby wejść w postać-ubranie absolutnie pomaga wejść w scenę [określenie na perwersyjną zabawę seksualną].

Niedawno się zaręczyłaś. Czy to zmieniło sposób w jaki mówisz o pieniądzach?..albo Seks?

Nie Seks, Nie, chociaż planowanie ślubu to praca na pełny etat (i to kosztowna) i wkrótce otworzymy Wspólne konto bankowe.

Jesteście ze sobą tak długo, czy macie jakieś wskazówki, jak urozmaicić ten związek? Czy polecacie Odgrywanie ról innym parom?

Tylko jeśli chcą! Ale tak, to działa na nas.

Podzielisz się, ile wydasz na następujące?
Wynajem:
Wynajmujemy mieszkanie za 1900 dolarów miesięcznie, ale po ślubie będziemy szukać kupna.

Samochody:
Paul: płacimy około $7,000 w ubezpieczeniu samochodowym rocznie łącznie.

Ubrania:
Chelsea: dostaję zniżki dzięki mojej pracy, ale ubrania są czymś, na czym absolutnie się zachwycam. Dla bezpieczeństwa, powiedzmy 200 dolarów miesięcznie, ale prawdopodobnie więcej. To zawsze kwestia budżetu Paula.

Żywność:
500 dolarów miesięcznie? Często jemy na mieście.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts