Mój Partner ma Problem z moim Biseksualizmem

Człowiek tęcza

Mój Partner ma Problem z moim Biseksualizmem

Nie pozwól, aby homofobiczny Partner Umniejszał Cię za to, że jesteś Biseksualny

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka. 

Pytanie

Dear Dating Nerd,

Piszę do ciebie o problemie w związku, z którym się teraz zmagam, a nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Moja dziewczyna i ja jesteśmy razem od pięciu miesięcy. Do tej pory było naprawdę dobrze. Mamy dobrą chemię i świetny seks i szczerze to było dużo zabawy. Jednak kilka tygodni temu stało się coś, co mi przeszkadza, a ostatnio czuję, że nie jestem pewien, czy chcę pozostać w związku. Nigdy nie umawiałam się z facetem, ale od kiedy byłam nastolatką, wiedziałam, że nie jestem w 100% Hetero, a pomysł spiknięcia się z innym facetem w pewnym momencie zdecydowanie mnie pociąga.

Oglądam głównie Hetero porno, ale zadurzyłem się w facetach, których znam, nie działając na nich. W każdym razie, ostatnio rozmawiałem z moją dziewczyną i wspomniałem, że Ryan Gosling jest całkiem seksowny. Nagle powiedziała: “nie robisz ze mnie geja, prawda?”Byłem naprawdę zdenerwowany — nie spodziewałem się, że powie coś takiego. Ma kilku gejowskich przyjaciół, więc wiem, że nie jest super homofobką, ale patrząc wstecz, powiedziała kilka razy takie homofobiczne rzeczy, odkąd się spotkaliśmy, i martwię się, co by O mnie pomyślała, gdyby wiedziała, jaka jest moja prawdziwa seksualność. Co mam zrobić?

– Biseksualny Billy

Odpowiedź

Billy,

Twoja sytuacja jest trudna, a twój list opiera się na niepokojącym podwójnym standardzie, jeśli chodzi o biseksualizm (lub cokolwiek między prostymi i gejowskimi końcami spektrum).

Oczekujemy, że mężczyźni wybierają stronę i trzymają się jej, a my odrzucamy, karamy, wymazujemy i ignorujemy tych, którzy tego nie robią. Przeciętny Hetero facet byłby całkowicie w porządku, gdyby partnerka spiknęła się z inną kobietą tu i tam, i prawdopodobnie chciałby nawet oglądać lub uczestniczyć. Z drugiej strony, gdyby spiknął się z innym mężczyzną, wywołałoby to zamieszanie.

Powiązane: Kobiety Ujawniają, Jak Naprawdę Czują Się Biseksualni Faceci

Niestety, wygląda na to, że utknęłaś w tym podwójnym standardzie. Twoja dziewczyna najwyraźniej nie uważa homoseksualizmu za zły-po prostu nie chce, żebyś miał z tym coś wspólnego. Prawdopodobnie została wychowana z pewną wizją męskości w głowie, a pomysł, że odchodzisz od tego, wyrażając pragnienie wobec innego mężczyzny, jest czymś, co ma trudności ze zrozumieniem. Niewypowiedziany w Twojej wiadomości jest strach, że może zerwać z tobą, jeśli wiedziała, że jesteś biseksualny. Jeśli mam być z tobą całkowicie szczery, to może tak być.

Choć ta sytuacja musi być dla ciebie trudna, z mojej perspektywy jest dość prosta. Musisz jej powiedzieć. Im szybciej, tym lepiej.

Dobre relacje opierają się na zaufaniu, uczciwości i komunikacji. Teraz wygląda na to, że masz załamanie w tych działach. Nie ufasz, że poradzi sobie z Twoim objawieniem, więc nie rozmawiasz z nią o tym. Powstrzymywanie swoich prawdziwych uczuć to wkraczanie na nieuczciwe terytorium.

Rozmowa z partnerem o czymś osobistym jak to zawsze będzie przerażające. Pomysł, że możesz cofnąć pięć miesięcy (lub więcej) zabawnych czasów, romansu i dobrego seksu prostym zdaniem, jest dość przerażającą perspektywą. Jeśli masz zamiar pozostać w tym związku długoterminowo (co ważniejsze, jeśli chcesz pozostać w tym związku długoterminowo), musisz skonfrontować się z trudnymi rozmowami, takimi jak ta, dobrze, mając je.

Teraz czujesz się uwięziony-dlatego do mnie piszesz. Wyjście nie jest skończone, Pod, lub wokół tej trudnej rozmowy, to przez nią. Musisz zmierzyć się z możliwością, że twoja dziewczyna wybierze swoje uprzedzenia nad tobą, bo jeśli tego nie zrobisz, skąd będziesz wiedział, co jest dla niej ważniejsze?

Są tu dwa główne wyniki. Po pierwsze, wychodzisz do niej i wszystko idzie dobrze. Czasami, co osoba musi przezwyciężyć uprzedzenia jest powiedziane, że ich uprzedzenia mogą zranić kogoś, na Kim im zależy. Zdaje sobie sprawę, że się myliła, cieszy się, że jej powiedziałeś, daje Ci możliwość rozmowy o tym, jak czuć się bardziej komfortowo, a Ty podchodzisz do swojej przyszłości razem radząc sobie z rzeczami.

Innym rezultatem jest to, że idzie źle. Jest wiele negatywnych sposobów, w jakie może reagować, ale najważniejsze jest to, jak jej reakcja sprawia, że czujesz się. Cokolwiek mówi lub robi, czy czujesz się naprawdę wspierany i doceniany? Jeśli nie, to mądrze będzie, jeśli zastanowisz się, czy naprawdę chcesz z nią zostać. Pewnie, miałeś ze sobą kilka dobrych miesięcy, ale przez cały ten czas spotykała się z twoją wersją, która nie pasuje do tego, kim naprawdę jesteś.

Nie powinieneś czuć potrzeby ukrywania swojej seksualności lub czuć się winny z tego powodu. Są ludzie wszystkich płci i orientacji, którzy chętnie umówiliby się z biseksualnym facetem. Jeśli nie może szanować tego aspektu ciebie, nie jest dla ciebie odpowiednią osobą. To proste.

Możesz Też Kopać:

  • Biseksualni faceci ujawniają, kiedy po raz pierwszy zdali sobie sprawę, że nie są Hetero
  • The 10 Biggest Relationship Deal-Breakers
  • Zrozumienie męskości i queer
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts