Najlepsze Aplikacje Do Treningu Wioślarskiego

Zbliżenie rąk i stóp mężczyzny na wioślarzu

Najlepsze Aplikacje Do Treningu Wioślarskiego

Przenieś swoją grę wioślarską na wyższy poziom dzięki tym najlepszym aplikacjom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jeśli pandemia koronawirusa czegoś nas nauczyła, to to, że wszyscy musimy być przygotowani na wzięcie naszego zdrowia w swoje ręce – i treningi do naszych domów.

Oznacza to Wyposażenie się zarówno w narzędzia, jak i siły motywacyjne, których potrzebujemy, aby skutecznie trenować na własną rękę.

“Budowanie dobrych, spójnych nawyków treningowych oznacza tworzenie środowiska dla nas samych, które sprawia, że stawanie się w celu wykonywania ćwiczeń jest łatwiejsze”, mówi Alex Gregory, trener iFit i dwukrotny złoty medalista olimpijski z Wielkiej Brytanii.

Powiązane:Najlepsze wioślarze do domu

Jednak, jak każdy, kto kiedykolwiek kupił sprzęt do ćwiczeń w domu wie, te inwestycje mogą być tak samo dobre w zbieraniu kurzu, jak są one na uzyskanie Ci w formie.

“Wszyscy przeżywamy trudne dni, a motywacja i energia płyną w siłę” – mówi Gregory. “Dlatego aplikacje są dla nas dobre! Korzystanie z aplikacji odbiera niektóre elementy, które uniemożliwiają nam wzmocnienie tych nawyków.”

Aplikacje mogą być świetnym sposobem na zwiększenie wydajności i motywacji, jednocześnie śledząc swoje dane, a nawet łącząc się i konkurując z globalną społecznością.

“Przechwytywanie danych, analiza metryczna, planowanie i monitorowanie to tylko niektóre aspekty, które pomogą Ci poprawić trening”, mówi Gregory, którego treningi wioślarskie z przewodnikiem w aplikacji iFit obejmują zakres od kursu podstawowego w domu po sześcioczęściową przeprawę przez kanał La Manche. “Aplikacje mają taką zdolność do pomocy i poprawy naszych doświadczeń fitness, a także łączenia nas ze społecznościami, które pomagają nam utrzymać odpowiedzialność za wyznaczone cele.”

Jeśli Twoja konfiguracja fitnessu domowego obejmuje rower-tak, nawet ten zakurzony erg z twojego kopa CrossFit-Oto najlepsze aplikacje, które pomogą Ci zmotywować i osiągnąć swoje cele.


Najlepsze Aplikacje Do Treningu Wioślarskiego


Metrownome

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/metrownome20screenshots.html

Najlepsze dla: Finding your rhythm

Platformy: iOS

Korzyści:

 • Pomaga rozwijać spójną kadencję udaru mózgu
 • Uczy pojęcia proporcji
 • Minimalny interfejs zachęca do skupienia się na formie
 • Zapewnia zarówno sygnały audio, jak i wizualne

Koszt: Za darmo

Czasami po prostu chcesz się zgubić w treningu — czy to oznacza wiosłowanie praktycznie przez Jezioro Bled w Słowenii w zaciszu własnego domu lub po prostu podkręcenie Metalliki i pocenie się, co ci chodzi po głowie. Ale byłabyś mądra, gdybyś najpierw opanowała podstawy. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja jest zasadniczo metronom-Nie w przeciwieństwie do rodzaju można użyć, aby dowiedzieć się czas “Fade To Black” na perkusji — ale z wiosłowania specyficzne twist. Oprócz szybkości udaru mózgu, Metrownome zawiera opcję ustawienia wskaźnika udaru do odzyskiwania. Ratio jest tym, na czym polegają zespoły wioślarskie, aby utrzymać się w czasie ze sobą i zmniejszyć “czek” lub zmarnowaną energię. Nawet jeśli wiosłujesz samotnie w salonie,nauczenie się tych podstaw pozwoli Ci na bardziej wydajne i efektywne treningi w dół.

Obiecująca Recenzja: “Wszystko, czego potrzebujesz i nic, czego nie potrzebujesz. to naprawdę pomaga mi utrzymać stały rytm jako początkujący na erg bez wyświetlacza. Rzadko można znaleźć tak prostą, dobrze wykonaną aplikację do fitnessu.”- AMPvsAPPs

Dowiedz się więcej na FatHouseSoftware.com

iFit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ifit20screenshots.html

Najlepsze dla: Wysokoenergetyczne treningi studyjne i wciągające globalne przygody

Platformy: iOS, Android

Korzyści:

 • Treningi studyjne prowadzone przez trenera
 • Zapierające dech w piersiach wirtualne rzędy kręcone na całym świecie
 • Obejmuje treningi cross-training z ćwiczeniami off-the-rower
 • Światowej klasy instruktorzy, w tym zawodowi sportowcy i złoci medaliści olimpijscy
 • Zawiera treningi na bieżnię, orbitrek, rower i inny sprzęt cardio
 • Oferuje również treningi siłowe z wykorzystaniem masy ciała, hantli i akcesoriów

Koszt: Darmowy 30-dniowy okres próbny; $ 14.99 miesięcznie lub $179.99 rocznie

Jeśli kiedykolwiek używałeś sprzętu cardio z obsługą iFit od marki takiej jak NordicTrack lub ProForm, wiesz, że connected fitness jest światem iFit i wszyscy w nim żyjemy. Na przykład wioślarz RW900 firmy NordicTrack umożliwia wiosłowanie praktycznie w dowolnym miejscu na świecie pod okiem światowej klasy instruktorów, którzy automatycznie dostosowują cyfrowy opór twojego roweru podczas treningu. Chociaż ta funkcja nie przekłada się na aplikację iFit, gdy jest używana ze sprzętem innym niż iFit, nadal będziesz mieć dostęp do nieograniczonej biblioteki treningów, od zalanych potem treningów studyjnych prowadzonych przez wysokiej klasy trenerów, takich jak Gideon Akande i Hannah Eden, po wieloczęściowe globalne przygody ustawione w Portugalii, Słowenii, Szwajcarii i innych pięknych miejscach. Możesz nawet skorzystać z partnerstwa Google Maps iFit, aby zaprojektować własną niestandardową trasę wioślarską w dowolnym miejscu na świecie i zobaczyć obrazy “Street View” odświeżane automatycznie podczas wiosłowania.

Obiecująca Recenzja: “Ta aplikacja zmieniła moje nastawienie i podejście do pracy. Możliwość wirtualnego podróżowania po świecie i ćwiczeń podczas oglądania niesamowitych zabytków odmieniła życie. Korzystałem z aplikacji codziennie przez ostatnie trzy tygodnie i planuję kontynuować przez długi czas. Uwielbiam zachętę ze strony trenerów i podczas globalnej pandemii, w której nie możemy podróżować, możliwość odwiedzenia tych wyjątkowych miejsc jest po prostu idealna.”- Cateycateycate

Dowiedz się więcej na iFit.com

Apple Fitness+

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20fitness20screenshot.html

Najlepsze dla: Mieszkańcy ekosystemu Apple

Platformy: iOS

Korzyści:

 • Bezproblemowa integracja z pakietem produktów i aplikacji Apple
 • Dostępne na Apple Watch, iPhone i Apple TV
 • Zawiera treningi na bieżnię, orbitrek, rower i inny sprzęt cardio
 • Oferuje treningi siłowe z wykorzystaniem masy ciała, hantli i innych
 • Dostępny i wzmacniający dla początkujących

Koszt: Bezpłatny 1-miesięczny okres próbny; $9.99 miesięcznie lub $79.99 rocznie

Jeśli posiadasz zegarek Apple Watch, zignorowanie Apple Fitness + byłoby przegapieniem prawdopodobnie najlepszej funkcji do tej pory. Doświadczenie korzystania z Apple Fitness + jest tak intuicyjne i usprawnione, że szczerze mówiąc jest to trochę szokujące, że jest to pierwsza wyprawa Apple do przestrzeni treści fitness. Niezależnie od tego, czy masz rower, rower spinningowy, eliptyczny, zestaw hantli, czy nawet tylko wagę ciała, Ta aplikacja ma opcje treningu o wysokiej energii dla ciebie. W szczególności do treningu wioślarskiego znajdziesz zabawne i kreatywnie skonstruowane treningi prowadzone przez instruktorów, takich jak mistrz świata Josh Crosby. Sposób, w jaki aplikacja wyświetla twoje tętno i pierścienie aktywności na ekranie podczas wiercenia, jest zarówno przydatny, jak i motywujący, ale jedną z najlepszych nieoczekiwanych funkcji musiałyby być świadome cool-downy — hybrydowe sesje rozciągania i medytacji po treningu, niektóre tak krótkie, jak pięć minut, aby pomóc ci rozpocząć regenerację i zakończyć każdą sesję na zdrowym haju.

Obiecująca Recenzja: Apple nie zezwala na oceny ani recenzje własnych aplikacji, więc musisz uwierzyć nam na słowo!

Dowiedz się więcej na Apple.com

Wątroba

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/liverowing20app20screenshots.html

 

Najlepsze dla: Daj swojemu staremu rowerowi Concept2 drugi wiatr

Platformy: iOS, Android już wkrótce

Korzyści:

 • Zaprojektowany specjalnie do współpracy z wioślarzami Concept2
 • Stwórzmy własne treningi
 • Dołącz do globalnych wyzwań
 • Rywalizuj ze znajomymi lub swoimi poprzednimi treningami
 • Zapoznaj się z programem szkoleniowym
 • Synchronizuje metryki ze Strava, Concept2 Logbook i Apple Health

Koszt: Bezpłatny okres próbny; $9.99 miesięcznie lub $ 29.99 rocznie

Więc, naprawdę się do treningu funkcjonalnego i ostatecznie ponied się do wioślarza. Potem, znikąd, connected fitness hit sceny; wioślarze wyrosły 22-calowe monitory HD; liderów w czasie rzeczywistym, i wirtualne wyścigi stały się rzeczą; i nagle twój stary dobry erg nie wygląda już tak gorąco. Jeśli to uderza blisko domu, nie martw się. Z wyjątkiem treningów strumieniowych z przewodnikiem, wątroba wprowadzi cię do prędkości. Kompatybilny ze starymi i nowymi wioślarzami Concept2, LiveRowing sprzedaje nawet specjalnie zaprojektowaną podstawkę do podłączenia telefonu do Monitora wydajności rowera, skutecznie wykorzystując telefon do natychmiastowej aktualizacji rowera. Stamtąd możesz cieszyć się wirtualnym ściganiem się ze znajomymi, obserwując, jak układasz się z innymi na całym świecie, budując własne szczegółowe treningi, tworząc i łącząc wyzwania i wiele więcej.

Obiecująca Recenzja: “To nie jest przesada powiedzieć, że ta aplikacja zmienia wszystko z treningów Concept2. Najlepszą cechą tej aplikacji jest możliwość wyboru spośród niezliczonych treningów, a następnie push te treningi do Monitora wydajności rowerzysty w zaledwie kilka sekund. Używam darmowej wersji przez około tydzień i nie mogę przecenić, o ile lepiej to uczyniło moje treningi wioślarskie. Na pewno kupię wersję płatną. Jeśli chcesz dodać trochę pikanterii do swojej relacji z Koncepcją2, jest to rozwiązanie.”- rowziński

Dowiedz się więcej na LiveRowing.com

Float

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/float20screenshots.html

Najlepsze dla: Progress-Obsessive number crunchers

Platformy: iOS

Korzyści:

 • Bardzo szczegółowe dane dotyczące wydajności na poziomie skoku
 • Szczegółowe raporty po treningu
 • Wizualizacja obrysu pozwala “zobaczyć” poprawę spójności
 • Rekomendowane przez British Wioślarstwo
 • Kompatybilny z nowymi i starszymi wioślarzami Concept2 oraz synchronizuje się z dziennikiem
 • Zawiera dane tętna w czasie rzeczywistym w połączeniu z monitorem tętna

Koszt: Za darmo

Istnieje wiele sposobów mierzenia postępów na rowerze. Dla przeciętnego Joe, to często tak proste, jak trening uczucie łatwiejsze niż kiedyś – i to wystarczy. Ale dla tych, którzy to czytają, wszyscy wiemy, że nie interesują Cię zwykłe uczucia. Jeśli chcesz wiedzieć nie tylko, czy osiągasz zyski, ale dokładnie, gdzie te zyski się manifestują-moc, częstotliwość uderzeń, średni czas podziału itp. – więc pływak jest dla Ciebie. Aplikacja, która bezprzewodowo synchronizuje się z nowszymi wioślarzami Concept2 (i może łączyć się ze starszymi modelami za pomocą dostępnego adaptera ErgStick), oferuje analizę poziomu uderzeń, a nawet dane dotyczące tętna, aby uzyskać lepszy wgląd w to, jak twoje ciało dostosowuje się w czasie. Jeśli znajdziesz się spędzając tyle czasu poring nad danymi treningowymi, jak spędzasz faktycznie pracuje, ten jest dla Ciebie.

5-Gwiazdkowa Recenzja App Store:

“To najlepsza aplikacja, jaką mogłem znaleźć do logowania treningu na moim Concept2. Bardzo ładne wykresy i dostarcza przydatnych informacji na temat sesji od rzut oka. Nie stara się być zbyt krzykliwy, robi to, co chcę i robi to dobrze.”- Metodyczny

Dowiedz się więcej na UseFloat.com

Możesz Też Kopać:

 • Najlepszy trening wioślarski dla utraty tłuszczu
 • Jak zbudować domową siłownię
 • Najlepsze treningi YouTube dla różnych typów ćwiczących

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Witaminy na niebieskim tle
Read More

Czy Witaminy Wygasają?

Czy Witaminy Wygasają? Czy Witaminy Są “Najlepsze” Daty * Naprawdę * Tak Ważne ? Kaitlyn McInnis 22 stycznia…
Jak uzyskać sześciopak Abs
Read More

Jak uzyskać sześciopak Abs

Jak uzyskać sześciopak Abs Twój kompleksowy przewodnik po uzyskaniu sześciopak Abs Terrance Ross 3 maja 2018 Podziel się…