Najlepsze Aplikacje Personal Trainer

Przycięte zdjęcie sportowego młodego mężczyzny używającego smartfona w sali gimnastycznej

Najlepsze Aplikacje Personal Trainer

Szukasz osobistego trenera? Jest do tego aplikacja

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia ze stron aplikacji.


Być może jesteś wieloletnim fanem pracy z trenerem osobistym. Może bawisz się pomysłem zatrudniania kogoś. Ale jest też inna opcja: aplikacje do Treningu Personalnego, które przenoszą doświadczenie treningu z profesjonalistą fitness do salonu (lub domowej siłowni – a nawet prostej siłowni).

Dawno minęły czasy, kiedy aplikacje fitness były prymitywnymi, uniwersalnymi rozwiązaniami. Nowa generacja aplikacji dla trenerów personalnych odpowiada różnym potrzebom. Od utknięcia w domu z powodu pandemii lub zmagania się z przełamaniem plateau odchudzania do radzenia sobie z brakiem motywacji lub rekonwalescencji po urazie, możesz znaleźć idealną aplikację treningową dla swojej sytuacji.

Powiązane: Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

I tak jak prawdziwi trenerzy personalni mogą oferować usługi, od tańszych programów po pakiety z wyższej półki, na rynku jest wystarczająco dużo świetnych aplikacji, aby wybrać taką, która pasuje do Twojego budżetu.

Poza tym, nie możesz pokonać ich wygody. Aplikacje do treningu personalnego eliminują wiele powszechnych wymówek pomijania treningu: nie masz ochoty jechać na siłownię w korku, nie masz czasu, zapomniałeś słuchawek itp. Nie wspominając o tym, że niektóre aplikacje są strasznie dobre-może nawet lepsze-w pociąganiu Cię do odpowiedzialności za pojawienie się.

Gotowy na kolejne wyzwanie fitness? Oto sześć najlepszych aplikacji dla trenerów osobistych, które pomogą Ci poprawić kondycję z dowolnego miejsca.


Najlepsze Aplikacje Personal Trainer


Przyszłość

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/future20personal20training20app20screenshots20from20smartphones.htmlPrzyszłość

Najlepsze dla: Odpowiedzialność

Platformy: iOs

Plusy:

 • Prawdziwi trenerzy, którzy sprawdzają cię i motywują
 • Tak blisko, jak to tylko możliwe, aby mieć osobiste doświadczenie
 • Jest wyposażony w integrację Apple watch w celu personalizacji i odpowiedzialności
 • Elastyczni trenerzy i elastyczne plany

Wady:

 • Znacznie droższe niż średnia aplikacja
 • iOs tylko na razie

Koszt: $150/miesiąc (wypróbuj bez ryzyka przez pierwszy miesiąc i uzyskaj zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz się anulować)

Podczas gdy niektóre aplikacje zawierają wcześniej nagrane filmy i wiadomości generowane przez sztuczną inteligencję, Future dopasowuje Cię do prawdziwego, ludzkiego trenera osobistego, który buduje dla Ciebie niestandardowe treningi i wysyła SMS-y, aby upewnić się, że nie pominiesz swojej sesji potu.

Po zarejestrowaniu się i udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących twoich celów i aktualnego poziomu sprawności fizycznej wybierz swojego trenera i rozpocznij grę 15-minutową rozmową wideo. Twój zestaw powitalny zawiera zegarek Apple watch-Zapłać depozyt, aby pożyczyć jeden lub po prostu sparuj swój, jeśli już go posiadasz – aby pomóc śledzić swoje postępy i spersonalizować swoją rutynę.

Obiecująca recenzja:“Przez pierwsze sześć miesięcy Covid byłem zagubiony. Wcześniej ćwiczyłem tylko na F45. Po prostu nie mogłem zmotywować się do ćwiczeń w domu. Nieco ponad miesiąc temu natknąłem się na Future Fit przez przypadek. Ćwiczyłem 4-5 dni w tygodniu od początku (nigdy nie byłem tak konsekwentny w moim życiu) i czuję się lepiej niż kiedykolwiek! Ta aplikacja może nie jest dla wszystkich, ale dla mnie jest idealna,” – Heatherpizzle

Dowiedz się więcej na Future.co

Nike Training Club Premium

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nike20training20club20premium20screenshots20on20smartphones.html

Najlepsze dla: Odmiana

Platformy: iOs, Android

Plusy:

 • Elastyczne plany treningowe, które rozwijają się w czasie
 • Ponad 190 darmowych treningów
 • Wyselekcjonowane Kolekcje treningowe umożliwiają łatwe przeglądanie
 • Różnorodność trenerów i dyscyplin: joga, bieganie, HIIT, masa ciała itp.

Wady:

 • Bardziej aplikacja treningowa niż osobisty trener
 • Można dostać buggy

Koszt: Za darmo

Nike Training Club udostępnił swoją wersję premium za darmo, gdy pojawił się koronawirus-a także zawierał wiele domowych treningów, które motywowały Cię podczas pandemii.

Aplikacja zawiera cztery 4-6-tygodniowe plany treningowe oparte na różnych celach, ale jeśli nie jesteś w nastroju do przestrzegania określonego programu przez kilka tygodni, zawsze możesz przeglądać wybrane kolekcje treningowe. Od ćwiczeń zorganizowanych według obszarów docelowych do przepływów jogi, łatwo jest mieszać rzeczy w zależności od nastroju.

Obiecująca recenzja:“Zacząłem używać tej aplikacji konsekwentnie, gdy covid uderzył i nie miałem już dostępu do siłowni. Zrobili swoją zawartość premium za darmo, co sprawiło, że jeszcze bardziej skłaniałem się do trzymania się jej. Sama ich zawartość premium uratowała moje zdrowie i kondycję fizyczną,bez niej nie znalazłbym programu, którego konsekwentnie bym się trzymał” – AAC416

Dowiedz się więcej na Nike.com

Peleton

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20app20screenshots20on20smartphones.html

Najlepsze dla: Konkurencyjne typy

Platformy: iOS, Android, Amazon, roku

Plusy:

 • Zajęcia na żywo dają studio poczucie
 • Tysiące dostępnych klas
 • Szeroka gama działań
 • Aktywna społeczność

Wady:

 • Wersja Androida wymaga poprawy

Koszt: Dwumiesięczny bezpłatny okres próbny, $16.99 / miesiąc

Nie musisz posiadać fantazyjnego roweru Pelotonowego, aby cieszyć się tą aplikacją, która oferuje najwyższej klasy instruktorów i sprawi, że poczujesz się jak w butikowym studiu fitness.

Najbardziej godną uwagi funkcją aplikacji Peloton są zajęcia na żywo, w których uczestniczysz w czasie rzeczywistym wraz z innymi uczestnikami. To sprawia, że bardziej prawdopodobne, aby trzymać go, gdy masz ochotę zrezygnować, jak można zauważyć inne nazwy użytkownika na ekranie. Lub pozwól sobie na przyjacielską rywalizację, jeśli posiadasz sprzęt do peletonu.

Wybierz z szerokiej gamy zajęć, od treningu siłowego i bootcamp do jogi i jazdy na rowerze.

Obiecująca recenzja:“Aplikacja jest wspaniała & zawartość jest na najwyższym poziomie, ale wersja Android jest za wersją iOS pod względem funkcjonalności (choć znacznie mniej teraz niż było). Inaczej byłoby 5 gwiazdek. Peloton zdaje się radzić sobie z tym i to dość szybko,” – Elaine Russ

Dowiedz się więcej na OnePeloton.com


Podobne: najlepsze trackery i Zegarki Fitness


Fitbit Coach Premium

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20app20screenshots20on20smartphones.html

Najlepsze dla: Personalizacja

Platformy: iOs, Android, Windows

Plusy:

 • Programy z przewodnikiem ułatwiające rozpoczęcie różnych dobrych nawyków
 • Spersonalizowany trening dla wszystkich poziomów trudności
 • Zawiera funkcje poprawiające inne aspekty twojego zdrowia, np. sen
 • Gry i wyzwania
 • Raporty Wellness i informacje o aktywności

Wady:

 • Potrzebujesz Fitbit, aby w pełni go wykorzystać
 • Inwestycja może być tego warta tylko wtedy, gdy wykonasz programy z przewodnikiem

Koszt: 90-dniowy bezpłatny okres próbny, $9.99 / miesiąc lub $ 79.99 rocznie

Fitbit Coach Premium to coś więcej niż aplikacja fitness, ponieważ jedną z jej najważniejszych zalet jest seria programów z przewodnikiem, które pomogą Ci zbudować zdrowsze nawyki, od rzucenia spożycia cukru po poprawę snu.

Dzięki 360-stopniowemu naciskowi na zdrowie i Dobre Samopoczucie, aplikacja może szybko stać się Twoim sprzymierzeńcem, aby dotrzymać Twoich celów-ale potrzebujesz Fitbit, aby w pełni z niego korzystać (niektóre z nowszych modeli monitorów Fitbit faktycznie zawierają subskrypcje aplikacji). Wybierz swoją aktywność z wyboru i postępuj zgodnie z instrukcjami wideo, a następnie przygotuj się na wszystkie swoje statystyki.

Obiecująca recenzja:“Krótkie treningi na intensywne życie, dostosowane do indywidualnych poziomów sprawności i poziomu siły (według obszaru ciała/grup mięśni). Nie jestem maniakiem ćwiczeń, ale robię to, aby utrzymać wagę i zdrowie. Więc te krótkie treningi działają dobrze dla mnie. Dodatkowo ma trochę doświadczenia w grach z odznakami, które możesz zdobyć, i jest połączony z aplikacją i urządzeniami Fitbit (liczy się do wyznaczonych celów)” – Nicole Bedard

Dowiedz się więcej na Fitbit.com

JEFit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jefit20app20screenshots20on20smartphones.html

Najlepsze dla: Trening siłowy

Platformy: iOs, Android

Plusy:

 • Planuj i śledź treningi siłowe
 • Dzienniki zestawów i powtórzeń w czasie
 • Spersonalizowany plan treningu dla różnych celów / obszarów ciała
 • Idealne dla ciężarowców

Wady:

 • Trochę skomplikowana nawigacja
 • Musisz szukać indywidualnych ćwiczeń dla instrukcji formularza
 • Lepiej dla ludzi, którzy wiedzą, co robią

Koszt: Darmowa, ale wersja Elite jest bez reklam i zawiera więcej treningów w cenie $6.99 / miesiąc lub $3.33 / miesiąc z rocznym członkostwem.

JEFit jest idealny, jeśli jesteś typem siłowni lub kulturystą, ponieważ pozwala w pełni zaplanować rutynę treningu siłowego w oparciu o Twoje cele i bezproblemowo śledzić swoje zestawy i powtórzenia (o wiele lepiej niż długopis i papier).

Darmowa wersja zawiera plany treningowe generowane przez społeczność (baza użytkowników jest dość duża i pomocna), a elitarna zapewnia szerszy zakres programów. Jest najbardziej odpowiedni dla ćwiczących z doświadczeniem, ponieważ podczas treningu otrzymasz Minimalne instrukcje dotyczące formy, chyba że zejdziesz z drogi, aby kopać dalej.

Obiecująca recenzja:“Jestem wielkim fanem tej aplikacji. Używam go od 2010 roku i przez lata Programiści wykonali świetną robotę aktualizacji GUI i dodawania świetnych funkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wspaniałej funkcjonalności, która sprawiła, że byłem szczęśliwym użytkownikiem. Aplikacja jest świetna do programowania treningów, śledzenia postępów tak specyficznych, jak ile powtórzeń i wagi zrobiłeś z określonego ćwiczenia w określonym dniu,i śledzenia pomiarów, wagi i zdjęć,” ~ Stevedavid412

Dowiedz się więcej na Jefit.com

Aaptiv

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aaptiv20app20screenshots20on20smartphones.html

Najlepsze dla: Treningi bez ekranu

Platformy: iOs, Android

Plusy:

 • Trening bez użycia rąk
 • Świetne do ćwiczeń cardio i wytrzymałościowych, które mogą stać się monotonne
 • Wysokiej jakości trenerzy
 • Muzyka w zestawie

Wady:

 • Ostatnia aktualizacja zawierała usunięcie niektórych treści
 • Format Audio może utrudnić zrozumienie dobrej formy

Koszt: 7-dniowy bezpłatny okres próbny, $14.99 / miesiąc lub $ 99.99 rocznie

Aaptiv to aplikacja do treningu osobistego oparta na dźwięku, a jakość treningu i tempo muzyki są imponujące, musisz zdecydować, czy format działa dla ciebie.

Może to być szczególnie przyjemne dla treningów wytrzymałościowych, ponieważ są szanse, że nie popchniesz się tak bardzo podczas treningu na wyścig lub konkretny cel bez dodatkowej motywacji w uchu. Plusem bez instrukcji wideo? Nie będziesz musiał niezręcznie łamać swojej formy, aby spojrzeć na aplikację trenera na ekranie i po prostu skupić się na zerwaniu potu.

Obiecująca recenzja:“Ta aplikacja tchnęła we mnie nowe życie i motywację. Trenerzy są niesamowici, ścieżki dźwiękowe są niesamowite, a wygoda jest niesamowita. Nie wspominając już o tym, że pracuję ciężej, niż gdybym musiał robić te treningi na własną rękę,” ~ hawc929

Dowiedz się więcej na Aaptiv.com


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Aplikacje Do Treningu Wioślarskiego
 • Najlepsze Treningi Streamingowe
 • Trenerzy ujawniają najczęstsze błędy treningu w domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi Christopher Hunt 22 października 2017…
Read More

Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Odchudzanie Bez Ćwiczeń Ta Kobieta Mówi, Że Schudła 100 Funtów Bez Ćwiczeń Redakcja AskMen 28 sierpnia 2017 Podziel…