Najlepsze Bieżnie Składane

Bieżnia składana NordicTrack na czerwonym tle

Najlepsze Bieżnie Składane

9 składanych bieżni do rozruchu Cardio w małych przestrzeniach

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Nie jest tajemnicą, że coraz więcej osób porzuciło siłownię na treningi w domu. W rzeczywistości badanie 2021 przeprowadzone przez Onepoll w imieniu Freeletics wykazało, że aż 72 procent Amerykanów uważa, że siłownie staną się przeszłością, ponieważ więcej osób korzysta z wielu korzyści płynących z ćwiczeń w domu. 

Podobne: najlepsze bieżnie do domu

Niektóre z najważniejszych korzyści cytowanych przez uczestników badania obejmują większą elastyczność w harmonogramie treningów, brak poczucia oceny przez innych i brak konieczności dojazdu do obiektu fitness. Jeśli chodzi o inwestowanie w niezbędny sprzęt dla tych domowych sesji potu, bieżnia może być kluczem do uzyskania w cardio. Jedyny problem? Wiele z nich zajmuje 30 lub więcej stóp kwadratowych — co nie jest do końca praktyczne, jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub mniejszym domu. 

W tym miejscu pojawiają się składane bieżnie: te innowacyjne urządzenia można przechowywać pod ścianą, w szafie, a nawet pod łóżkiem lub biurkiem, aby zaoszczędzić miejsce.

Składane bieżnie różnią się znacznie pod względem funkcji, funkcjonalności, rozmiaru i ceny — więc znalezienie odpowiedniego dla ciebie będzie wymagało oceny bieżących potrzeb. Szukasz prostej, bez fanaberii bieżni do chodzenia przy biurku podczas przeglądania e-maili? A może szukasz bardziej rozbudowanej opcji z wysokiej jakości głośnikami, regulowanymi ustawieniami nachylenia i zaprogramowanymi treningami? Niezależnie od twoich priorytetów, budżetu lub możliwości fitness, zebraliśmy najlepsze składane bieżnie, aby przenieść Twoje domowe treningi na wyższy poziom.


Najlepsze Bieżnie Składane


Najlepsze funkcje w budżecie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/xterra20fitness20tr15020folding20treadmill.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/xterra20fitness20tr15020folding20treadmill.html

Ta bieżnia jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała dzięki grubej stalowej ramie, ale recenzenci twierdzą, że jest zaskakująco cicha. Nie wspominając o tym, że ma dużą powierzchnię pasa 16″ na 50″, która może pomieścić różne długości kroku, trzy ustawienia nachylenia i kółka transportowe ułatwiające przechowywanie. Kolejną rzeczą, którą doceniają użytkownicy, jest to, że Pulsometr jest wygodnie umieszczony na bocznej kierownicy, dzięki czemu można uzyskać tętno przy zachowaniu prędkości i równowagi.

Obiecująca recenzja: “… Było to niezwykle łatwe w montażu z jedną osobą (Zajęło mi to około 20 minut) i działa zaskakująco dobrze, w różnych krokach. Testowałem go z przebiegiem 11 mil z prędkością 7 mph (8: 33 min / milę) i używałem go w odstępach 9mph (6:45 min milę) i dobrze trzymał się w obu krokach. Jest zaskakująco cichy jak na lżejszą maszynę i czuje się stabilny podczas jazdy na nim (ważę około 125 funtów, więc jeśli jesteś po cięższej stronie, może to być inne doświadczenie). Jeśli szukasz czegoś podstawowego do uruchomienia, Gorąco polecam! Ponadto możesz zmieścić laptopa w gnieździe na górze, dzięki czemu możesz oglądać wirtualne filmy z bieganiem po szlakach itp. na YouTube bez wydawania pieniędzy na droższą maszynę z możliwościami wideo.”- Danielle

349,99 zł Amazon.com

Najlepsze Dla 250 + Funtów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/famistar20treadmill20with20152520auto20incline.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/famistar20treadmill20with20152520auto20incline.html

Podczas gdy większość składanych bieżni może wytrzymać tylko 220-260 funtów, ta maszyna może pochwalić się pojemnością 300 funtów — co jest szczególnie pomocne, jeśli planujesz chodzić z hantlami. Przyciski automatycznego nachylenia znajdują się bezpośrednio na poręczy i główce bieżni, dzięki czemu można łatwo dokonać regulacji bez przerywania treningu. Dodatkowo ultra mocne amortyzujące sprężyny hydrauliczne i wielowarstwowy amortyzujący pas do biegania mogą pomóc zmniejszyć wpływ na stawy i zmniejszyć ryzyko obrażeń. Dodatkowe funkcje to wbudowany port USB, 5-calowy ekran LCD i poręczny monitor serca.

Obiecująca recenzja: “Spędziłem co najmniej miesiąc przeglądając różne bieżnie online przed zakupem… bardzo łatwo było mojemu współmałżonkowi złożyć go w około 30 minut. Bieżnia jest bardzo łatwa w obsłudze, bardzo stabilna, a także ma nachylenie. Ma port do podłączenia telefonu do odtwarzania muzyki jestem podekscytowany, aby spróbować. Świetny sprzęt do ćwiczeń w domu i zaoszczędzi mi dużo nie konieczności chodzenia na siłownię. Ponadto … jeśli coś pójdzie nie tak, mam wsparcie, aby dotrzeć do tego, że odpowie w odpowiednim czasie, jeśli będę miał jakiekolwiek problemy w przyszłości.”- Cmarkk

599,44 zł Amazon.com

Najlepsze do wspólnego wsparcia

Bieżnia Składana Weslo Cadence 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/weslo20cadence20folding20treadmillc382c2a0.html

Jeśli obawiasz się potencjalnych urazów podczas biegania, ta bieżnia może zaoferować poważny spokój dzięki technologii amortyzacji Comfort Cell, która zapewnia stawom dodatkowe wsparcie i ochronę. Jeśli potrzebujesz odrobiny motywacji podczas ćwiczeń lub po prostu musisz wyjść z nudnej rutyny treningowej, kolejnym czynnikiem, który odróżnia tę składaną bieżnię od reszty, jest to, że oferuje dostęp do biblioteki ponad 16 000 zajęć na żądanie iFit Studio prowadzonych przez elitarnych trenerów osobistych. Wybrany przez Ciebie trener nie tylko poprowadzi Cię przez różnorodne sesje HIIT, ale program automatycznie dostosuje prędkość i nachylenie maszyny, aby dopasować ją do wymagań treningu. 

Obiecująca recenzja: “Mieszkam w mieszkaniu, więc mam ograniczoną przestrzeń. Nie zawsze chcę chodzić na siłownię. A w Chicago zimy są zacięte, więc naprawdę nie mam ochoty zmarznąć, kiedy czyszczę śnieg z samochodu, żeby iść na siłownię! Naprawdę dobra cena. Wiele różnych prędkości, aby sprostać wyzwaniom i 3 regulowane nachylenia na podstawie bieżni. Cicho też. Kiedy skończysz, po prostu złóż go i zwiń. Montaż trwał od 10 do 15 minut.”- MG

298 zł przy Amazon.com 

Najlepszy Wstępnie Zmontowany

Bieżnia Składana GOPLUS 2 W 1 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/goplus20220in20120folding20treadmillc382c2a0.html

Jeśli szukasz bieżni, którą możesz skonfigurować od razu po wyjęciu z pudełka, ta pasuje do rachunku. Jest również bardzo wszechstronny: po złożeniu pionu można go używać jako Maszyny do chodzenia lub joggingu — lub, gdy poręcz jest podniesiona, można zwiększyć prędkość do 12 km/h, aby jeszcze bardziej zwiększyć tętno. Dzięki mocnemu silnikowi, solidnej stalowej ramie, antypoślizgowemu pasowi oraz funkcjom amortyzującym i redukującym hałas, bieżnia zebrała tysiące pięciogwiazdkowych recenzji i łatwo zrozumieć, dlaczego. Chcesz śledzić swoje postępy? Wyświetlacz LED pokazuje czas, prędkość, dystans i kalorie, dzięki czemu wszystkie dane są łatwo dostępne. Głośnik Bluetooth, Uchwyt na telefon i pilot zdalnego sterowania pozwalają dostosować wrażenia, aby zachować motywację. 

Obiecująca recenzja: “To przyszło SUPER szybko (pięć dni po zamówieniu) i było łatwe do skonfigurowania. Wszystko, czego potrzebowałem, było w pudełku, a instrukcje były bardzo jasne i pomocne. Przeczytałem wskazówkę w innym przeglądzie, aby użyć dodatkowego smaru przed użyciem, co było bardzo pomocne. Istnieje 12 prędkości, które wahają się od lekkiego spaceru do pełnego biegu. Idealnie pasuje również pod moją kanapą do przechowywania. Jestem pod wrażeniem!”- Mikaela

399,99 zł Amazon.com


Podobne: Poradnik zakupowy: bieżnie


Najlepsze na spacery

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bifanuo20220in20120folding20treadmill.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bifanuo20220in20120folding20treadmill.html

Fakt, że bieżnia jest w pełni zmontowana, to tylko wisienka na torcie – ponieważ ma również pięciowarstwową amortyzującą podstawę, która jest wygodna dla stawów, antypoślizgowy i cichy Pasek redukujący hałas, ekran LED do śledzenia funkcji życiowych i klucz bezpieczeństwa, aby zapobiec upadkom. Po prostu wyjmij szynę, aby przejść do 4 km / h lub podłącz ją ponownie, aby przełączyć się w tryb jazdy do 12 km/h. Następnie, gdy skończysz z nim, schowaj go pod ścianą lub wsuń pod kanapę lub łóżko.

Obiecująca recenzja: “Kupiłem tę niesamowitą, małą, ale potężną bieżnię, aby wsunąć się pod moje stojące biurko… rączka jest chowana, więc położyłem ją w pozycji do dołu. Ta bieżnia jest wygodna z wystarczającą ilością miejsca na pas, aby chodzić z dużym krokiem. Jest dobrze zbudowany, ma pilota i śledzi kalorie, mile, czas i mile na godzinę. Ma prędkość do 6,5 mil na godzinę, co jest ładnym szybkim tempem do biegania. Jest mały, ale ma duży pas do chodzenia/biegania. Przednie koła ułatwiają poruszanie się… Zdecydowanie polecam.”- Klient Amazon

325,99 zł Amazon.com

Najlepsze dla bezpieczeństwa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sunny20health2020fitness20sf-t751520smart20treadmill.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sunny20health2020fitness20sf-t751520smart20treadmill.html

Dzięki zaletom bezpieczeństwa, takim jak antypoślizgowa Kierownica, Zacisk zatrzymania awaryjnego i układ hydrauliczny bez użycia rąk, ta bieżnia jest idealna dla tych, którzy trenują z urazami lub mają dzieci w domu, które mogą używać maszyny. Ta maszyna zapewnia również 12 różnych poziomów nachylenia, a także możliwość pomiaru i monitorowania prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorii i pulsu na ekranie LCD. Dodatkowo możesz zsynchronizować smartfon lub tablet przez Bluetooth, aby strumieniowo przesyłać muzykę, podcasty, a nawet treningi wideo z YouTube z urządzenia. Klienci zachwycają się również przydatnymi dodatkami, takimi jak uchwyty na kubki i zintegrowany kalkulator wskaźnika masy ciała.

Obiecująca recenzja: “Kocham tę bieżnię. Regulacja nachylenia i prędkości jest łatwa zarówno na wyświetlaczu, jak i na poręczach. Telefon jest łatwy do sparowania z Bluetooth, nie żebym się tym przejmował, ale to schludny dodatek. Szczególnie doceniam hydrauliczne opuszczanie, które zapobiega zbyt szybkiemu rozkładaniu bieżni, ponieważ mam zwierzęta i malucha i nie chcę, aby się zgniatały. Mam funkcje na tej bieżni, takie jak wyższy limit wagi i prędkości, które widziałem tylko razem w bieżniach, które kosztują 600 i więcej.”- Lucie

499,99 zł Amazon.com

Best Splurge

Bieżnia Bowflex T10 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20treadmill20t10c382c2a0.html

Pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić 60-calowy obszar do biegania (i 85-calową całkowitą długość), ta ulepszona bieżnia pozwala na swobodne bieganie przy dłuższym chodie. Jest wyposażony we wszystkie dzwonki i gwizdki — jak elegancki 10-calowy ekran dotykowy, który oferuje dostęp do treści Amazon Prime, Hulu, Netflix i Disney+. Szukasz małego treningu inspo? Tak długo, jak zarejestrujesz się na członkostwo w usłudze subskrypcji Jrny Bowflex, będziesz mógł również korzystać z szerokiej gamy zajęć. W międzyczasie możesz rzucić wyzwanie swoim mięśniom na nowe sposoby, regulując pasek w dowolnym miejscu od -5% spadku do 15% nachylenia bez konieczności łamania kroku. Warto również zauważyć, że zaletą większego rozmiaru bieżni jest to, że może pomieścić ciężar do 400 funtów.

Obiecująca recenzja: “Mam tę bieżnię od około dwóch miesięcy i naprawdę cieszę się z jej używania. Przejdę się i obejrzę program streamingowy, a mój mąż użyje go do uruchomienia. Lubi wybierać zaprogramowany trening (jest ogromna różnorodność) i ma ten coaching w tle, podczas gdy odkrywanie świata każe mu biegać w malowniczym miejscu. Wymagana jest subskrypcja JRNY, ale warta swojej ceny. Sama maszyna jest niezwykle wytrzymała, bardzo cicha jak na bieżnię, a ekran 22″ to idealny rozmiar, aby cieszyć się pokazem lub odkrywać świat. Zdecydowanie polecam tę bieżnię.”- Tami

1999 zł przy Amazon.com

Najlepsze do urozmaiconych treningów

NordicTrack Commercial 1750 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20commercial201750c382c2a0.html

Podobnie jak Bowflex, ta wysokiej klasy bieżnia jest wyposażona w funkcje-i chociaż jest długa na 81.25 cali podczas użytkowania, składa się do głębokości zaledwie 37.25 cali, gdy skończysz z nią. A przechowywanie urządzenia nie może być łatwiejsze: System EasyLift Assist firmy NordicTrack automatycznie składa urządzenie w mniej niż 10 sekund, więc dosłownie nie musisz kiwać palcem, aby je spakować. Oprócz szerokiego zakresu nachylenia i masywnego pasa do długich chodów i szybszego biegu, urządzenie to ma również 10-calowy wyświetlacz HD, uchwyty na tablety, łączność WiFi i funkcje parowania Bluetooth, aby zapewnić rozrywkę podczas treningu. Co najważniejsze, do zakupu dołączone jest bezpłatne roczne członkostwo iFit, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do ogromnego katalogu zajęć na żądanie i na żywo prowadzonych przez profesjonalnych Trenerów. A ponieważ instruktorzy mogą zdalnie regulować ustawienia bieżni podczas zajęć, możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne: fenomenalnym treningu. Czy wspomnieliśmy o podwójnych wentylatorach, aby zapewnić Ci chłód podczas Twojej sesji potu? 

Obiecująca recenzja: “Kiedy zacząłem zastanawiać się nad zakupem bieżni, wiedziałem, że NordicTrack jest najlepszym rozwiązaniem. Jednak byłem zdumiony jakością i funkcjonalnością komercyjnego 1750. Uwielbiam oprogramowanie iFit wbudowane w piękny ekran dotykowy. To pozwoliło mi znaleźć prawdziwą pasję dla społeczności fitness. Ponadto łatwa mechanika przechowywania i wbudowane głośniki Bluetooth były wisienką na torcie. Ogólnie rzecz biorąc, polecam to każdemu, kto szuka bieżni, która zmieni sposób, w jaki cenią fitness.”- Laurie

1998 zł przy Amazon.com

Najlepszy Do Przechowywania Pod Biurkiem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/urevo20220in20120under20desk20treadmill.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/urevo20220in20120under20desk20treadmill.html

Nie daj się zwieść małym rozmiarom: jest wyposażony w potężny silnik o wysokim momencie obrotowym 2,5 km, który pozwala biegać do 7,6 mil na godzinę i chodzić do 3,8 mil na godzinę, zmieniając prędkość w razie potrzeby za pomocą wygodnego pilota. Przybywa również już zmontowany. Antypoślizgowy pas do biegania o przekątnej 16,9 cala zapewnia wsparcie żelem krzemionkowym dla amortyzacji wstrząsów, a także amortyzację, aby zminimalizować obciążenie stawów i kolan. Pomimo tego, jak kompaktowy jest ten, nadal możesz śledzić prędkość, dystans, czas i kalorie w czasie rzeczywistym na ekranie wyświetlacza LED.

Obiecująca recenzja: “Zamówiłem tę bieżnię, ponieważ mieszkam w małym mieszkaniu, ale potrzebowałem czegoś, aby pozostać aktywnym w domu podczas pandemii. Ta bieżnia była idealnym wyborem. Jest kompaktowy i łatwy w manewrowaniu, gdy trzeba go usunąć z drogi. Słychać tarcie pasa o platformę, gdy jest on używany, ale ogólnie nie jest zbyt głośny. Podoba mi się, że nadal można go używać z opuszczonym uchwytem i jest wyposażony w wygodny mały pilot. To pozwoli mi zmienić przeznaczenie go do użytku ze stojącym biurkiem, gdy będę miał miejsce.”- Cherra

349,89 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze urządzenia Cardio dla Twojego domu
  • Jak zbudować domową siłownię
  • Najlepsze Opcje Sprzętu Do Treningu W Domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Krótkie Treningi W Domu

Krótkie Treningi W Domu Te Super Proste Dwuminutowe Treningi Wypędzą Wszystkie Wymówki Mitch Calvert 27 lipca 2018 Podziel…
Mężczyzna klęczący w siłowni z kettlebells, przygotowując się psychicznie do podnoszenia ciężarów
Read More

Jak zacząć ćwiczyć

Jak zacząć ćwiczyć Zatwierdzony przez ekspertów Przewodnik po pracy po przerwie (lub po raz pierwszy) Jon Lipsey 19…