David Harbour ‘ s Hellboy Body Transformation

David Harbour ‘ s Hellboy Body Transformation

David Harbour gra Nowego Hellboya i jest Wykiwany

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. A czasami aktor gwiazd całkowicie przebudowuje swoje ciało na wielki ekran.Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Hellboy ma jarzmo.

Może pamiętasz Davida Harboura, aktora, który gra szefa policji Jima Hoppera w “Stranger Things”. To nie jest tak, że ten koleś był w złym stanie, ale to jest … zupełnie inny potwór. Zdjęcia z kolejnej odsłony Hellboy, który według plotek zostanie wydany w 2019 roku, a Harbor ma zagrać główną postać. Nie trzeba dodawać, że Hellboy jest ogromny.

Oczywiście, nierzadko zdarza się, że aktorzy zbierają się lub zostają rozdrobnieni na rolę. Harbour zatrudnił sławnego trenera Don Saladino z Drive495, który również szkolił Ryana Reynoldsa do roli w Deadpool, aby uzyskać go w postaci bohatera komiksu. Ale teraz, mając 40 lat, Harbour opisał siebie jako nowicjusza na siłowni, teraz podejmując się zadania zbudowania ramy na tyle godnej, aby zdjąć strasznego czerwonoskórego potwora z rogami na tyle, aby zmiażdżyć kogokolwiek.

“Chciałem głównie rozwijać siłę i siłę tak, że kiedy wykonuję te ruchy i wykonuję tę rolę, wierzysz w to, tak jak wierzysz, że ten facet, gdy cię uderza, uderza cię jak ciężarówkę” – powiedział.

Saladino śledził transformację ciała Harboura na swoim blogu i udostępnił treningi w aplikacji Fitner. Zwiastun pokazuje Harboura uderzającego we wszystko, od wariacji wyciskania na ławce, po rzędy hantli, muchy klatki piersiowej i ciężkie nosze farmera, aby zbudować górną część ciała do tej roli. I jest jasne. Wygląda jak czołg.

Uwielbiam trenować! Widać na mojej twarzy, że czasami traktuję to zbyt poważnie. ??? @ drive_clubs-niesamowity pull dla @dkharbour. Zbliżamy się do martwego ciągu 400 funtów! – Możesz zobaczyć nasze programy na moim @ fitner_app-kliknij na link w moim bio dla moich darmowych treści tygodniowych. – #hellboy #suitup # superherotraining @gardenoflife

A post shared by Don Saladino (@donsaladino) on Aug 17, 2017 at 1:57pm PDT

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy koszulki kompresyjne na czerwonym tle
Read More

Najlepsze Koszulki Kompresyjne

Najlepsze Koszulki Kompresyjne Zwiększ Swoje Wyniki Sportowe I Zminimalizuj Podrażnienia Skóry Dzięki Tym Topom Jack Dawes 19 stycznia…
Bieżnia składana NordicTrack na czerwonym tle
Read More

Najlepsze Bieżnie Składane

Najlepsze Bieżnie Składane 9 składanych bieżni do rozruchu Cardio w małych przestrzeniach Rebecca Strong 9 sierpnia 2021 rok…