Treningi Speed Training

Treningi Speed Training

Wzmocnij Się Bez Podnoszenia Nawet Jednego Ciężaru Dzięki Tym Wiertłom Genius

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Nawet Jim Loperfido, właściciel CrossFit Solace w Nowym Jorku, może wpaść w rutynę na siłowni. Jego deadlift został zatrzymany na 405 Funtów, mimo że robił wszystko dobrze. Schylając miednicę, unikając nadmiernego rozciągnięcia w plecach, podkreślając oddech, myśląc o utrzymaniu wagi w piętach.

“Robiłem cykl siłowy przez kilka miesięcy, a mój martwy ciąg utknął. Naprawdę myślałem, że jestem na szczycie-powiedział 30-letni właściciel. Trzy razy w tygodniu, po miesięcznych interwałach na skoczni, zaczął odczuwać moc w nogach, której wcześniej nie miał. Wtedy zdecydował się na kolejną próbę.

Ku jego zaskoczeniu, 450-funtowy martwy ciąg poczuł się lekki. W ciągu tygodnia z powodzeniem osiągnął 500. “Byłem dumny. Czułem się niezwyciężony.”  

Podobne: 16 Niezbędnych Akcesoriów Do Siłowni

Faktem jest, że trening sprintu i zwinności może zrobić więcej dla Twojego ciała niż tylko pompować twój one-rep max. W badaniu z Air Force Research Library, personel wojskowy, który odbył szkolenie zwinności tylko przez sześć tygodni, widział lepszą ogólną zdolność koncentracji i umiejętności pamięci. Dodatkowo, tylko jedna minuta interwałów sprintu może dać podobne zyski kardiorespiratory jak 50 minut tradycyjnego treningu wytrzymałościowego pomimo znacznie mniejszej objętości ćwiczeń i zaangażowania czasu, zgodnie z jednym z badań Uniwersytetu McMaster.

Zapytaj Luisa Badillo Juniora, innego faceta, który zrewolucjonizował swoje życie speedworkiem. Trener z Miami jest nie tylko szybszy i bardziej zwinny niż kiedykolwiek, ale także zyskał słodką liczbę obserwujących w mediach społecznościowych: dokładnie 324 tys. Niedawno spotkaliśmy się z Badillo, gdy był w Nowym Jorku, promując najnowszy speed but Reebok The Print Smooth. Podzielił się z nami swoimi pięcioma niezbędnymi ćwiczeniami dla zwiększenia prędkości: 

Speed Wysokie Kolana

Zacznij od jednego końca drabiny, rozsuwając stopy na szerokość bioder i ręce po bokach. Agresywnie uderz kolana w górę, pompując ramiona tak szybko, jak to możliwe, wchodząc na każdy szczebel drabiny. Kontynuuj przez 30 sekund, idąc tam iz powrotem po drabinie.

Podobne: Najlepsze Buty Cross Training Dla Mężczyzn

Power in and Out Squats

Stań po jednej stronie drabiny. Skacząc stopami razem wewnątrz każdego szczebla, ląduj w przysiadzie, wysyłając pośladki w kierunku pięt. W tej pozycji uda powinny znajdować się równolegle do ziemi lub poniżej. Pchnij się w górę, łącząc stopy w środku następnego szczebla i powtórz. Kontynuuj przez 30 sekund, idąc tam iz powrotem po drabinie. 


Co Kupić


Yes4all Speed Agility Ladder

Ta Drabinka zręcznościowa dostępna w kolorze niebieskim lub żółtym jest wyposażona w torbę transportową. Jest również w pełni konfigurowalny, co oznacza, że możesz wybrać, jak daleko od siebie chcesz szczeble mają być (do 15 cali) dla różnych ćwiczeń i pracy umiejętności.

11,75 zł Amazon.com


Dwie Stopy W, Dwie Stopy Na Zewnątrz

 

Stań po jednej stronie drabiny. Pompowanie ramion i poruszanie stopami tak szybko, jak to możliwe, wprowadź obie stopy do środka, następnie na zewnątrz, a następnie z powrotem, w miarę postępów do przodu. Stres tutaj powinien być związany z prędkością. Kontynuuj przez 30 sekund, idąc tam iz powrotem po drabinie.

Powiązane: Najlepsze Buty Do Biegania 2017, Do Tej Pory

Plyometric Single-Leg Hops

Zacznij stać na jednej nodze przed zestawem przeszkód. Wybuchowo przeskoczyć przez przeszkodę, lądowania kontrolowane po drugiej stronie. Powtórz przez osiem powtórzeń, a następnie powtórz po przeciwnej stronie.


Co Kupić


Znak Firmowy Innowacje Prędkość Trening Przeszkody

Te lekkie, jasne płotki są idealne zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Te pięć przeszkód, sześć cali każdy, jest idealny do skoków z jedną nogą i szybkich ćwiczeń stóp.

16,92 zł Amazon.com


Pojedyncza Noga Deadlift

Stań obok przeszkody. Z podniesioną lewą nogą wykonaj pojedynczy martwy ciąg nóg, przechylając się do przodu w biodrach i dolnej części tułowia, aż będzie prawie równoległy do podłogi, umożliwiając rozciągnięcie tylnej nogi do tyłu. Chcesz trzymać lewą rękę, aby wysunąć się przyśrodkowo w kierunku ziemi. Po wykonaniu 1 powtórzenia wskocz na tę samą nogę nad przeszkodą i powtórz. Wykonaj 8 powtórzeń, a następnie powtórz po przeciwnej stronie.


We Also Love


World Sport Cones

Niezależnie od tego, czy oznaczasz dystans sprintu, czy po prostu oznaczasz obszar do treningu dnia, te przenośne stożki można łatwo przynieść na iz pola lub siłowni.

27,99 zł Amazon.com

Butelka Ze Stali Nierdzewnej s ‘ Well 17oz

Kiedy Na zewnątrz jest gorąco, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest popijanie soupy wody z butelki po 30 minutach na słońcu. I tu pojawia się S ‘ Well. Wykonana ze stali nierdzewnej konstrukcja butelki utrzymuje płyny w stanie zimnym przez 24 godziny (i gorącym do 12), dzięki czemu masz orzeźwiający łyk na najdłuższe treningi.

$25.00 at SwellBottle.com

Reebok Print Smooth

 Badillo mówi, że jest to ” pierwszy i ostatni but, którego kiedykolwiek użyje do treningu zwinności.”Dlaczego? Naprawdę lubi swobodę ruchu, którą uzyskuje dzięki nisko wyciętej konstrukcji, a obręcz z gumy węglowej jest trwała,ale nie obciąża go. Za jedyne $85, ta nowa oferta od Reebok naprawdę jest kradzieżą.

85,00 zł przy Reebok.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Programy Odchudzające

Najlepsze Programy Odchudzające Próbujesz Kopnąć Te Ostatnie 10 Funtów (Lub Pierwsze 10)? Wypróbuj Te Plany Odchudzania Emily Abbate…