Najlepsze Hiszpańskie Linie Pickup

Najlepsze Hiszpańskie Linie Pickup

Pięć Podstawowych Hiszpańskich Linii Odbioru Wszyscy Faceci Powinni Opanować

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Język angielski jest najczęściej używany, a wiele krajów na całym świecie czyni go częścią programu nauczania już w szkole podstawowej. Ale drugi najczęściej używany dialekt? Hiszpański!

Od Ameryki Południowej i Środkowej po Meksyk i Hiszpanię, podróżowanie po całym świecie zainspiruje cię do odświeżenia zwrotów espanol, zwłaszcza jeśli spotkasz kobietę, z którą chciałbyś podzielić się winem i tapas. Nie tylko nauka innego języka jest punktem bonusowym do CV, ale może pomóc w poszerzeniu społeczności międzynarodowej, a kto wie? Może nawet przedstawię ci swoją esposę (ahem, to jest żona).

Tematy pokrewne: najlepsze linie odbioru języka migowego

Następnym razem, gdy znajdziesz się za granicą i będziesz gotowy na spotkanie z hiszpańskojęzyczną senioritą, wypróbuj te linie odbioru:

Hola

Na co to się przekłada: Witam

Dlaczego to działa: Kiedy wchodzisz do swojego biura, skanujesz swoją kartę na siłowni, ogłaszasz się na telekonferencji, spotykasz się z kumplami w lokalnym wodopoju, spotykasz się z rodzicami lub rodzeństwem, lub cóż, robisz cokolwiek, jakie jest pierwsze słowo, które wypowiadasz? Raczej “cześć” lub “cześć”.”Możesz nie uważać tego jednowyrazowego powitania za skuteczne, gdy przyciągasz uwagę pięknej kobiety, ale więcej razy niż nie, panie docenią mężczyznę, który jest wystarczająco pewny siebie, aby opanować sztukę bycia szczerym. Kiedy traktujesz kobiety, jak ludzi, nie czują się tak, jakbyś tylko z nimi rozmawiał, żeby zdobyć punkty, ale raczej, żeby je poznać. 

Eres hermosa

Na co to się przekłada: Jesteś piękna

Dlaczego to działa: Kobiety mogą bardziej skłaniać się ku obozowi poznania kogoś przed wydaniem wyroku, podczas gdy mężczyźni szybko rozmawiają z kobietą, którą uważają za atrakcyjną. To w porządku, że prowadzisz oczami, tak długo, jak masz czas, aby zapuścić się w jej umysł, też. Bez względu na twoje podejście, jeśli jesteś w rozmowie z osobą, której pragniesz, a moment wydaje się właściwy, poślizgnięcie tego prawdziwego komplementu prawdopodobnie zaskoczy ją — w świetny sposób.

Pokrewne: najbardziej przydatne języki do nauki, ujawnione

¿Cual es tu nombre?

Na co to się przekłada Jak masz na imię?

Dlaczego to działa: Zanim nie może być Pierwsza Randka, gdzie woo jej z prawej winiarni (z najbardziej romantyczną atmosferę) lub zaimponować jej swoją solidną wiedzę ciekawostki na niezliczone tematy, trzeba znać jej imię. Ta podstawowa fraza w języku hiszpańskim jest powszechnie używana, biorąc pod uwagę, że określa sposób zwracania się do ludzi, ale zaczynając od tego, aby zacząć od tego jest zalecana. Poza tym możesz podejść do wszystkich innych rozmów, zaczynając od jej imienia.

Cómo estás?

Na co to się przekłada Jak się masz?

Dlaczego to działa Możesz wymyślić kreatywny sposób na komplement jej sukienki. Albo możesz zrobić zabawny żart na temat obecnego stanu rzeczy. Możesz nawet zacząć mówić o miejscu, które odwiedziłeś, podróży, którą odbyłeś lub pobiłeś rekord świata. Te linie odbioru nie są jednak niezawodne, biorąc pod uwagę, że nie znasz jej humoru i nie jesteś pewien, jak podejmie określone tematy. Ale jedno pytanie, które jest powszechnie akceptowane, to pytanie o to, jak ktoś sobie radzi i jak idzie dzień. Choć prosty w naturze, wskazuje, że Stawiasz jej potrzeby ponad własne i interesujesz się jej perspektywą.

Qué estás bebiendo?

Na co to się przekłada Co pijesz?

Dlaczego to działa: Po przełamaniu lodów jednym z powyższych zdań wstępnych lub pytań i wiesz, że chcesz nadal rozmawiać z tą kobietą, możesz spróbować kupić jej drinka. Jest to subtelny sposób, aby wskazać, że chcesz zadać jej więcej pytań, kontynuować rozmowę i niech noc będzie kontynuowana jako Los. Po prostu przygotuj się na zakup wszystkiego, co chce — od korony po Margaritę i wszystko pomiędzy.


Kontynuuj Naukę Na Udemy.com

Jeśli naprawdę chcesz stać się Dwujęzyczny i używać hiszpańskiego zarówno romantyczny i swoje korzyści zawodowe? Być może będziesz musiał pójść trochę dalej niż kilka haseł. Na szczęście możesz poznać język hiszpański-i niezliczone inne zajęcia-na Udemy.com. ten zasób online jest w większości bezpłatny i kuratorowany przez ekspertów w wielu dziedzinach i dyscyplinach. Możesz zacząć przeglądać ich bibliotekę kursów 55,000 już dziś. Vamonos!


45,00 Zł Na Rozpoczęcie Nauki W UdeMy.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts