Najlepsze Pistolety Do Masażu

Trzy pistolety do masażu na szarym tle

Najlepsze Pistolety Do Masażu

Pistolety do masażu Gotowe, Aby złagodzić wszystkie bóle i bóle

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Chyba, że mieszkasz pod skałą, prawdopodobnie słyszałeś o pistoletach do masażu. Ale nie tak dawno temu, były niespotykane, głupi pomysł lub plotka. W dawnych czasach, kulturystów starej szkoły używane do zmiany przeznaczenia sanders-rzeczywiste stolarz sanders-jako narzędzia do masażu, ale byli szaleni, prawda? Okazuje się, że nie bardzo.

Powiązane: Najlepsze Narzędzia Do Odzyskiwania I Uwalniania Mięśni

Dziś profesjonalne drużyny sportowe, elitarni tenisiści, a nawet Przypadkowi goście siłowni są podatni na wyrwanie pistoletu do masażu przed, w trakcie lub po treningu, aby oswoić obolałe miejsce lub pojawiający się węzeł mięśniowy.

Ceny również spadły, od ponad tysiąca dolarów za najwcześniejsze modele komercyjne do poniżej $100 dla nowoczesnych opcji budżetowych, więc każdy może skorzystać z tych niesamowitych narzędzi do odzyskiwania. Aby pomóc ci zawęzić wybór, przygotowaliśmy listę naszych ulubionych pistoletów do masażu na każdą kieszeń.

Najlepszy Wysokiej Klasy Przenośny Pistolet Do Masażu

Theragun Mini (4. generacja)

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/theragun20mini204th20generation20massage20gun.html

Jeśli jesteś sportowcem, biegaczem, rowerzystą lub kimś innym, kto spędza dużo sportowych godzin na drodze, na świeżym powietrzu lub z dala od domu, możesz zdecydować się na bardziej przenośny Pistolet do masażu. Theragun Mini zapewnia większość funkcji swojego większego modelu, w ułamku wielkości. Pomimo mniejszej Obudowy Bateria nadal wystarcza na zdumiewające 2,5 godziny między ładowaniami, więc nie zostaniesz złapany bez zasilania, gdy go najbardziej potrzebujesz.

Obiecująca Recenzja: “Posiadałem jeden z oryginalnych modeli Theragun i skorzystałem z okazji, aby uzyskać najnowszą wersję technologii w mniejszym i znacznie tańszym opakowaniu. Na początku możesz myśleć, że nie jest to tak łatwe do opanowania-nie ten sam uchwyt, ale do użytku osobistego jest to rzeczywiście lepsze, mniejsze równa się łatwiejsze manewrowanie w te kłopotliwe miejsca!!”- Michael Wookey

199 zł przy Amazon.com

Najcichszy Pistolet Do Masażu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/butyce20deep20tissue20massage20gun.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/butyce20deep20tissue20massage20gun.html

Jedną z wad wielu potężniejszych pistoletów masujących jest to, że podczas pracy brzmią jak silniki lotnicze, a jeśli zdarzy ci się mieszkać w akademiku, małym mieszkaniu lub wśród śpiących członków rodziny, to jest to definitywny problem. Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/butyce20deep20tissue20massage20gun.html tłumi hałas nawet do 25 dB, dzięki czemu możesz uzyskać ulgę, której potrzebujesz, bez zawracania sobie głowy otaczającymi Cię osobami. Oferuje również imponujące 15-24 godziny (w zależności od ustawienia mocy) żywotności baterii.

Obiecująca Recenzja: “Zawsze szukam uaktualnień w moich narzędziach i znalazłem ten z naprawdę fajnymi ulepszeniami. Po pierwsze, pistolet ma naprawdę ładny gumowy uchwyt, gdzie nawet gdy ręce są trochę tłuste, chwyt nadal tam jest. Podczas masowania pistolet ma bardzo małe wibracje, co ułatwia kontynuowanie masowania przez dłuższy czas. Jedną z podstawowych opcji dla mnie jest procent baterii pozostawiony na uchwycie, a następnie kolejne przypomnienie na głównym wyświetlaczu. Siedem prędkości są również ładne uaktualnienie, gdzie ma jeden poziom wysoki wpływ niż mój stary, że na pewno robi różnicę dla mnie. Zawiera również kilka nowych wskazówek, których mój stary nie miał, gdzie każda wskazówka jest dla mnie bardzo przydatna, gdzie może trafić w dowolny dobry punkt masażu i nie może wymyślić takiego, którego mógłby przegapić. Ulepszona bateria jest inna, ta prawie nie wyczerpuje się ponad godzinę i trwa dwa tygodnie od ostatniego ładowania. Bardzo podoba mi się również obudowa, doskonale trzyma wszystko, w tym zasilacz. Nie minusy, działa idealnie, gdzie jestem bardzo zadowolony z zakupu.”- Richard Kissick

119,99 zł Amazon.com

Najlepsze Narzędzie Do Masażu Kręgosłupa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/therabody20wave20duo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/therabody20wave20duo.html

Ta rzecz wygląda jak zaawansowana technologicznie wersja słynnego narzędzia do masażu “orzeszki ziemne” i nie bez powodu: podobnie jak orzeszki ziemne, został zaprojektowany specjalnie w celu złagodzenia bólów szyi, kręgosłupa i pleców. Jest wyposażony w pięć częstotliwości wibracji o dużej mocy, 200 minut pracy baterii na jednym ładowaniu i możliwość sparowania ze smartfonem w celu rejestrowania sesji odzyskiwania.

99 zł przy Theragun.com

Najlepszy Budżet Pistolet Do Masażu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/youdgee20massage20gun.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/youdgee20massage20gun.html

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się Pistolety do masażu, były one zbyt drogie. W rzeczywistości zostały one przyjęte tylko na dużą skalę przez profesjonalne zespoły sportowe i programy sportowe uczelni. Ale po kilku latach obecności na rynku cena znacznie spadła, a jakość nawet budżetowych pistoletów nie spadła znacznie w porównaniu do najdroższych konkurentów. Oferta Youdgee jest Pod $ 60, ale nadal oferuje pięć różnych głowic masujących i sześć ustawień prędkości oraz baterię trwającą do pięciu godzin na jednym ładowaniu.

Obiecująca Recenzja: “Zawsze szukam wartości i jakości. Nasz Pistolet do masażu Youdgee spełnił to oczekiwanie. Jakość jest świetna, żywotność baterii i wydajność są poza oczekiwaniami.

Od kiedy otrzymaliśmy Pistolet do masażu, nie naładowaliśmy go, dwa tygodnie codziennego użytku i nadal jest na 20% żywotności baterii. Maszyna jest bardzo cicha i mocna, pomaga złagodzić bóle, bolesność i stres.”- S. Soto

59,99 zł Amazon.com

Najlepszy do osiągania mniejszych węzłów mięśniowych

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oyeet20massage20gun20for20athletes.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oyeet20massage20gun20for20athletes.html

Podobnie jak istnieją różne rodzaje wałków piankowych i bardziej ukierunkowane kulki do masażu, nie wszystkie pistolety do masażu są równie biegłe w osiąganiu mniejszych, trudniejszych do osiągnięcia węzłów. Uwielbiamy kształt i dodatkową zwrotność konstrukcji OYeet, która znacznie ułatwia osiąganie napiętych mięśni w pośladkach, ścięgnach ścięgnistych i plecach. A z czterema ustawieniami prędkości oferującymi między 1750 a 3500 RPM, nie brakuje mu również mocy.

Obiecująca Recenzja: “Dałem się nabrać, myśląc, że mini rozmiar tego pistoletu do masażu sprawi, że będzie on mniej wydajny. Wcale tak nie jest! Ma dużo mocy, więcej niż pełnowymiarowe Pistolety do masażu. Mam duże doświadczenie w pracy z pistoletami do masażu, ponieważ pracuję w klinice terapeutycznej, która używa ich podczas sesji zajęciowych i fizykoterapii. Ten jest bardzo wygodny, ponieważ jest tak lekki, łatwy w obsłudze i przenośny. Jest wyposażony w ładną zapinaną na zamek obudowę, która utrzymuje Pistolet do masażu, ładowarkę i 4 końcówki głowicy razem.

Ten pistolet do masażu ma dobrą żywotność baterii, do.4 godziny na 1 ładowaniu. Ma amplitudę 10,5 mm z siłą 40 funtów, co czyni go naprawdę skutecznym. Zazwyczaj Pistolet do masażu osiąga około 3200 uderzeń na minutę, ale ten dostaje 3500.

Ogólnie rzecz biorąc, ten pistolet do masażu jest bardzo skuteczny i wykonuje całą pracę podczas masażu głębokich tkanek. Szybko i łatwo rozwiązuje węzły i uwielbiam nowość małego rozmiaru!”- Sara

129,99 zł Amazon.com

Najlepiej Wyglądający Pistolet Do Masażu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/yobo20mini20massage20pistol.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/yobo20mini20massage20pistol.html

Jeśli zależy ci na estetyce i nie chcesz poświęcać się wydajności, Mini Pistolet Do Masażu Yobow oferuje cichą, przenośną moc w pięknej formie. Dzięki sześciu kolorom do wyboru możesz z łatwością znaleźć taki, który pasuje do Twojego stylu, a dzięki czterostopniowemu silnikowi możesz zwiększyć moc z 1700 RPM aż do 2800. A dzięki łatwej do uchwycenia konstrukcji pistoletu możesz łatwo manewrować nim w bolące miejsca.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam ten masażer. Widzę kręgarza co tydzień, a on używa narzędzia z podobnymi wymiennymi głowami i pomaga otworzyć obszary, które były zamknięte w mojej szyi od lat. Jestem śpiącym brzuchem, co sprawia, że ból szyi i pleców jest o wiele gorszy niż powinien być. To narzędzie bardzo mi pomogło. Zwłaszcza będąc w kwarantannie i nie będąc w stanie uzyskać masażu całego ciała. Nawet jedno z moich dzieci używa jej na plecach. Jest mały do podróży. Ma mocny ciężar i czuje się bardzo solidny. Lubię regulowane prędkości i różne głowice masujące, dzięki czemu mogę dostać się do tych głębokich węzłów. Gorąco polecam. Kupiłem zielony. Naprawdę świetnie. Nie możesz się z tym pomylić.”- B. L.

129 zł przy Amazon.com

Najlepszy Wysokiej Klasy Pistolet Do Masażu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/theragun20elite204th20generation.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/theragun20elite204th20generation.html

Theragun jest na nazwa w pistoletach do masażu i chociaż jego dominacja została zakwestionowana w ostatnich latach, nadal jest to opcja, jeśli chcesz mieć broń do wszystkiego i masz środki, aby za nią zapłacić. Jest wyposażony w silnik o mocy 2400 obr. / min, pięć różnych osprzętów, baterię, która wystarcza na dwie godziny na jednym ładowaniu i – prawie sam w tej dziedzinie-integrację ze smartfonem, aby zapisać swoje preferencje i spersonalizować procedurę odzyskiwania.

Obiecująca Recenzja: “Jako zapalony praktykant pilates i jogi zawsze opowiadano mi o korzyściach płynących z terapii perkusyjnej, a wielu mówiło o tym, czym jest wysokiej jakości produkt Theragun, więc w końcu się załamałem i dostałem jeden dla siebie i jestem pod wrażeniem! Od lat zmagam się z napięciem pleców i szyi, a po kilku zastosowaniach Theragun Elite jestem zdumiony. Urządzenie jest nie tylko tak ciche, ale było w stanie naprawdę uwolnić napięcie w mojej szyi, które narastało od wpatrywania się w ekran komputera przez cały dzień. Od momentu otwarcia pudełka mogłem stwierdzić, że jest to produkt wysokiej jakości, uwielbiam futerał, który pomaga utrzymać wszystko w jednym miejscu i pozwala mi podróżować z urządzeniem, jeśli chcę. 10/10 polecam to, nawet jeśli nie cierpisz na żadne regularne napięcie lub ból stwierdzam, że teraz używam go na quadach po treningu, moje mięśnie dosłownie topią się to jest takie kojące!”- Klient Amazon

399 zł przy Theragun.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Elektroniczne Symulatory Pulsu
  • Jak odzyskać siły po ciężkim treningu
  • Gracze NBA dzielą się swoimi wskazówkami dotyczącymi rozgrzewki i regeneracji

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu Ciekawi Cię Korzystanie Z Spalaczy Tłuszczu? Przeczytaj To Jorden Pagel 3 kwietnia 2018 Podziel się…