Najlepsze podcasty erotyczne i randkowe do Twojej gry w 2020 roku

Mężczyzna noszący słuchawki

Najlepsze podcasty erotyczne i randkowe do Twojej gry w 2020 roku

Dowiedz się więcej o miłości i związkach, słuchając tych podcastów

Randki są trudne w dzisiejszych czasach, a technologia nie ułatwia. Dzięki niezliczonym aplikacjom i platformom społecznościowym, a także rosnącej zależności od wysyłania SMS — ów, istnieje więcej sposobów na wylądowanie — i szybką utratę-kogoś. Ale tak jak technologia może być twoim największym wrogiem, może być również twoim najlepszym przyjacielem … przynajmniej jeśli chodzi o podcasty.

Powiązane: Najlepsze Serwisy Randkowe Online

Wystarczy krótka przerwa w ulubionej, pełnej morderstw historii kryminalnej, aby wiedzieć, że istnieje również wiele podcastów, które mogą również wiązać się z twoim życiem miłosnym. Niektóre z nich mogą ujawniać nieoceniony wgląd w dzisiejszym krajobraz randkowy, podczas gdy inni mogą zaoferować wskazówki i porady, co robisz dobrze i źle.

Wspólny wątek? Przypomnienie, że nie jesteś sam w walce randki.

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem i swobodnie przesuwasz, szukasz “tego jedynego” lub już zamkniętego w długotrwałym związku, rozważ słuchanie jednego z tych podcastów, aby wyostrzyć swoje umiejętności randkowe w 2020 roku (i poza nim).


Najlepsze podcasty erotyczne i randkowe, których powinieneś słuchać w 2020 roku


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how20to20talk20to20girls.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how20to20talk20to20girls.html

Jeśli chcesz zrozumieć kobiety na głębszym poziomie, gospodarz Tripp Kramer, facet stojący za popularnym kanałem YouTube Tripp Advice, ma kilka bezcennych wskazówek. Najlepsza część? Jego systemy krok po kroku nie obejmują skomplikowanych procedur ani linii odbioru godnych oka z filozofią bycia najlepszą wersją siebie, a nie kogoś innego.

“HTTTG polega na uczeniu się komunikowania się z dziewczynami poprzez połączenie praktycznych kroków w celu rozwijania się w kierunku najwyższego potencjału i wyeliminowania korzeni problemów związanych z komunikacją, strachem i niepewnością”, mówi Kramer.

Odcinki obejmują ” Jak wyeliminować nerwy wokół dziewczyn (bez alkoholu) “i” niszczenie “syndromu miłego faceta”, “aż do” zbliżania się do dziewczyny, gdy ma chłopaka ” i ” Skrót leniwego mężczyzny do uprawiania seksu.”Czy binge’ je wszystkie lub po prostu przejść do tematów, które uderzają akord z tobą, jesteś zobowiązany do odejścia uczucie odrobinę bardziej pewny siebie na następnej randce.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20kinda20sucks.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20kinda20sucks.html

Nazwa tego podcastu podsumowuje jego odświeżająco szczerą perspektywę na randki dzisiaj. Każdego tygodnia współgospodarze Sarah g (tysiącletni dater) i Adam Avitable (komik Orlando) odkrywają szeroką gamę randek, seksu i tematów relacji, wykorzystując anegdoty z własnych ostatnich i przeszłych doświadczeń we współczesnym świecie randkowym, aby dodać osobisty element do rozmów.

Punktem kulminacyjnym tego podcastu jest różny zakres tonów każdego odcinka, niezależnie od tego, czy szukasz treści poważniejszej (“następstwa: Jak odzyskać siły po rozstaniu”), czy beztroskiej (“Sending Nudes: a Guide to Who, What, Where, When, Why and How”).

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/able.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/able.html

Obecnie w dziewiątym sezonie, prawie żaden temat nie jest niedostępny w jednym z najdłużej działających podcastów randkowych. Podczas rozmowy z prawdziwymi daters o swoich osobistych doświadczeniach, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/able.html gospodarze Yue Xu i Julie Krafchick nieustraszenie zagłębiają się we wszystko, od wydostania się ze strefy przyjaciół i poruszania się w związkach na odległość po rasizm seksualny i susze seksualne.

“Będziesz mógł zobaczyć proces randkowania oczami innych ludzi i ewentualnie zakwestionować swój własny sposób myślenia”, wyjaśnia zarówno Xu, jak i Krafchick. “I niezależnie od tego, czy jesteś DTR, czy DTF, będziesz miał chwile” OMG-to-również-mi się przydarzyło ” do ” nigdy-nie-myślałem-o-tym-tak-wcześniej.’”

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/u20up.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/u20up.html

To, co wyróżnia ten podcast, to jego zdolność do płynnego zapewnienia zarówno męskiej, jak i żeńskiej perspektywy na temat nowoczesnych randek. Po przeczytaniu e-maili od słuchaczy o niezręcznych sytuacjach związanych z randkami, współgospodarze Jordana Abraham i Jared Freid odkrywają własne spotkania i odkrywają wiele typowych zagadek w XXI wieku, od usuwania zdjęć z Instagram ze swoim byłym do przesuwania się do czyjegoś DMs bez pozornie zdesperowany. Cel? Mieć niewygodne convos w wygodny sposób. “Powinieneś posłuchać, jeśli chcesz się pośmiać z tematów randkowych, które mogły nie być tak zabawne, gdy sam miałeś do czynienia z nimi” – radzą współprowadzący.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/happie20campers.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/happie20campers.html

Co się stanie, gdy Gwiazda porno Matthew Camp i współgospodarka Six dostaną się za mikrofon na “https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/happie20campers.html” podcast? Cokolwiek.

Godzinna, bez mankietu rozmowa, która obejmuje różne tematy, które mieszczą się pod parasolem seksu i związków, ten cotygodniowy program radiowy udaje się połączyć salacious z poważnymi, sprowadzając gości-doświadczonych dorosłych wykonawców, ekspertów medycznych, a nawet własnego seksu i redaktora randkowego AskMen — które są tak otwarte i uczciwe, jak jego gospodarze.

“https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/happie20campers.html” popycha tę kopertę NSFW, gdy inni zbyt się boją, mam nadzieję, że zachęcą tych, którzy nadal są nieco niezdecydowani, aby byli szczerzy na temat swojego życia seksualnego, aby wypowiadali się w przyszłości . 

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/kinda20dating.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/kinda20dating.html

Dla tych, którzy wolą nie brać randki też poważnie, ten podcast ma humorystyczne podejście, dlaczego tak wielu daters mają problemy z zaangażowaniem.

Co tydzień gospodarz Natasha Chandel wprowadza nowego gościa, aby podzielić się swoim unikalnym spojrzeniem na randki i relacje. Wśród dotychczasowych gości znaleźli się KOMICY Vinny Fasline i Russell Peters, twórca” How To Find Love in 60 Seconds ” Brian Howie i psychoterapeuta Ken Page.

Niezależnie od tego, czy próbujesz rozszyfrować mieszane sygnały od kogoś, czy zastanawiasz się, kiedy powinieneś stać się ekskluzywny, ten podcast oferuje praktyczne wskazówki, które mogą zwiększyć twoje randkowe IQ.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/savage20lovecast.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/savage20lovecast.html

Podcast Dan Savage ‘ s call-in advice działa od 13 lat i nie bez powodu. Od czasu powstania alternatywnego tygodnika w 1991 roku, Savage jest również odpowiedzialny za ukucie terminu ” monogamish.”

Dostroić się, aby usłyszeć jego humorystyczne podejście do różnorodnych dylematów randkowych, takich jak rozmówca, który spał z byłym kolegi na jeden pijany wieczór, lub ten, który zmaga się z kimś z przeciwnych przekonań politycznych.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/where20should20we20begin.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/where20should20we20begin.html

Zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje w zestawie terapeutycznym dla pary? Niezależnie od tego, czy ty i twój partner bawicie się wypróbowaniem tego, czy po prostu szukasz sposobów na bycie lepszym partnerem, zdecydowanie posłuchaj tego podcastu od terapeuty par i autorki bestsellerów Esther Perel.

Gdy prawdziwe pary ujawniają problemy, z którymi obecnie się borykają, mając nadzieję, że Perel może poruszać je z szczerością i troską, możesz dowiedzieć się czegoś o tym, co działa (a co nie) w związkach.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/the20jtrain.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/the20jtrain.html

Jak radzisz sobie z tym, że ta sama osoba dwa razy się upija? A co z umawianiem się z kimś z dziećmi? A czy znasz najlepszą porę dnia na przesuwanie aplikacji?

To tylko próbka pytań słuchacza, na które komik Jared Freid odpowiada w swoim podcastie. Po przeczytaniu pytań wezwanych lub napisanych przez e-mail, Freid i jego koledzy komiczni goście omawiają swoje stanowisko na temat wszystkiego, od seksualnej niepewności po niezręczne Scenariusze aplikacji randkowych.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rise20together.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rise20together.html

Jeśli chcesz uzyskać status # couplegoals, rozważ ten podcast swoim przewodnikiem. Współprowadzący i mocna para Dave Hollis i Rachel Hollis nie boją się zagłębiać się w wielkie pytania.

Mniej więcej raz w miesiącu odbywa się specjalny odcinek, podczas którego można spodziewać się bardzo surowej i prawdziwej dyskusji na temat wszystkiego, od zachowania trzeźwości w związku po przygotowanie do małżeństwa. Chociaż nie każdy odcinek koncentruje się na romansie — niektóre obejmują bardziej ogólne tematy rozwoju osobistego — każdy z nich ma zastosowanie do twojego życia miłosnego w jakiś sposób.

Zasadniczo, jeśli jesteś w długotrwałym związku i szukasz podcastu, który obejmuje trudne pytania, nie szukaj dalej.

Posłuchaj tutaj

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ghost20stories.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ghost20stories.html

Czy istnieje jakieś zjawisko randkowania XXI wieku bardziej powszechne (i frustrujące) niż ghosting? Jeśli kiedykolwiek potajemnie chciał można uzyskać odpowiedzi od osoby, która poszła MIA bez wyjaśnienia, może chcesz sprawdzić ten wyjątkowy podcast randki przez Zawias. On https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ghost20stories.html współprowadzeni przez komików Sydnee Washington i Michaela Yo, prawdziwi ludzie w końcu stają do konfrontacji ze swoimi duchami.

“Kiedy usłyszysz obie strony historii, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że to ludzie” – powiedział wcześniej AskMen. “https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ghost20stories.html zdejmuje te tarcze i przedstawia osobę mówiącą innym, jak naprawdę się czuli, a ty dostajesz prawdziwe ludzkie emocje.”

Podcast może zainspirować Cię do pewnego zamknięcia, a może zaoferuje Ci przebłysk pewności, który pomoże Ci przejść od duchowego doświadczenia. Tak czy inaczej, można zagwarantować, że zapewniając narzędzia trzeba być uczciwym ze swoimi datami, a nie ciągnięcie kompletny akt znikający.

Posłuchaj tutaj

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Książki O Związkach
  • Nowoczesne Zasady Randkowania
  • 7 rzeczy kobiety oczekują na pierwszej randce
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Kupić Kwiaty

Jak Kupić Kwiaty Nawet nie próbuj kupować jej kwiatów bez przeczytania tego pierwszego Sophie Saint Thomas 27 września…