Najlepsze Pojemniki Do Przygotowywania Posiłków

Najlepsze Pojemniki Do Przygotowywania Posiłków

Przygotuj Posiłek Łatwiej Niż Kiedykolwiek Dzięki Tym Niezbędnym Pojemnikom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Przygotowanie posiłków jest często wymieniane jako jeden z największych czynników wpływających na sukces lub porażkę diety. Kiedy masz gotowe jedzenie, które pasuje do Twoich celów, możesz uniknąć sięgania po czerstwego pączka w pokoju dla personelu lub podróży przez drive-thru w drodze do domu.

Wiesz, że Twoja dieta nie powinna składać się z resztek ciasta, a planowanie z wyprzedzeniem oddziela skuteczne diety od tych, którzy nie. Ale w jaki sposób można przygotować potrawy z wyprzedzeniem, minimalizując bóle głowy związane z przenoszeniem jedzenia ze sobą? W końcu kto nie zostawił w aucie kubka do wytrząsania protein i musiał poradzić sobie z następstwami tego zapachu? Kto nie miał do czynienia z rozlanym jedzeniem, nieszczelnymi pokrywkami i zgniłymi obiadami?

Więc jakie jest rozwiązanie? Oto kolekcja niezawodnych pojemników do przygotowywania posiłków, których możesz użyć, aby wygrać grę w przygotowywanie posiłków.

Pyrex 18-Częściowy Zestaw Do Przechowywania Żywności Simply Store 

Pyrex są wykonane z nieporowatego szkła, które nie odkształca się, nie plami ani nie absorbuje zapachów. Podobnie jak marka Rubbermaid, są one wyposażone w szczelne pokrywki idealne do bezpiecznego przechowywania żywności i układania w stosy, dzięki czemu unikasz szafki na naczynia pełnej losowych pojemników bez odpowiednich pokrywek.
30,29 zł Amazon.com

Prep Naturals Pojemniki 3-Komorowe

Miłą rzeczą w nich są trzy przegródki(szczególnie przydatne, jeśli nie lubisz mieszać potraw). Ponadto Prep Naturals zawiera schludny schowek na sztućce z dodatkowym zestawem sztućców wielokrotnego użytku w każdej pokrywce pozwala jeść w dowolnym miejscu, a pokrywki blokujące SmartestLock gwarantują łatwe przechowywanie żywności bez wycieków.
22.49 zł Amazon.com

Pojemniki Do Przechowywania Szkła Rubbermaid

Bisfenol-A, substancja chemiczna częściej nazywana BPA znajduje się w większości plastikowych pojemników i uważa się, że jest “zaburzaczem endokrynologicznym” lub substancją naśladującą nasze naturalne hormony. Badania wykazały, że prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi i zaburzeń hormonalnych. Najlepiej więc zdecydować się na szklane pojemniki do przechowywania. Są one wyposażone w pokrywki OnePress, wbudowana, łatwa do czyszczenia uszczelka tworzy szczelne uszczelnienie, aby utrzymać świeżość żywności dłużej. 
18,62 zł Amazon.com

Pyrex Simply Store Sześcioczęściowy Zestaw Prostokątny

Masz apetyt mężczyzny, który wymaga więcej przechowywania żywności? Ten Trzypak zawiera pojemniki zdolne do przechowywania 3, 6 i 11 filiżanek o wartości żarcia.
18.63 zł Amazon.com

Lunch Bots

Lunchboty wykonane są ze stali nierdzewnej. Możesz dostać Classic Duo, który mieści dwie jednakowe przegródki, co daje elastyczność pakowania dwóch opcji zdrowej żywności w jednym łatwym pojemniku. Twój posiłek dotyka tylko stali nierdzewnej i pozostaje schludny w podróży. Minusem? Nie nadaje się do mikrofalówki.
23.99 zł Amazon.com

Pojemniki Do Przygotowywania Posiłków Fitpacker 

Fitpacker oferuje przeciwwskazania bez BPA (choć nadal plastikowe), ale są w opakowaniu 16 ! Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o znalezienie czystego pojemnika. Wykonane w USA, te plastikowe pojemniki są specjalnie zaprojektowane do przygotowywania posiłków i nie zawierają ftalanów. Zwróć uwagę, że marka zaleca, aby nie podgrzewać pokrywy w mikrofalówce.
$19.99 on Amazon.com

Pyrex 14-częściowy łatwy chwyt Szklany zestaw do pieczenia i Przechowywania Żywności

Dużo pieczenia? Może sam robisz batony proteinowe? Ten czteroczęściowy Zestaw zawiera pieczenie odpowiednich pojemników o eleganckim designie i całą masę innych pojemników na każdą potrzebę.
$32.99 on Amazon.com

Słoik Do Sałatek Aladdin

Masz dość rozmoczonej sałatki? Ten słoik sałatkowy może być rozwiązaniem twoich problemów. Zapakuj zdrową sałatkę do klasycznego słoika do sałatek Mason firmy Aladdin, wykonanego z wytrzymałego, odpornego na plamy Tritanu Eastman™, co oznacza, że nie pęknie, gdy weźmiesz ją na wynos. Zawiera wbudowany pojemnik na opatrunek, aby zachować oddzielny opatrunek na chrupiącą sałatkę. Te słoiki sałatkowe są szczelne, można myć w zmywarce i nie zawierają BPA.
$12.99 on Amazon.com

Bananowy Bunkier

To może sprawić, że będziesz dziwnie patrzył na biuro. Oczywiście, konstrukcja sprawia, że wygląda trochę NSFW, ale BananaBunker chroni ten delikatny owoc przed siniakami po umieszczeniu w plecaku, worku na drzemkę, miękkim futerale lub teczce. Rozpieszczaj swojego banana w dobrym stylu. 
$9.95 on Amazon.com

Garnek Na Lunch

Garnek na Lunch ma wewnętrzną przegrodę, dzięki czemu można oddzielić pokarmy, a ogólny projekt jest praktyczny, trwały i oszczędza miejsce. Jest wyposażony w dwa wodoszczelne garnki (10 fl. oz i 18,5 fl. oz., odpowiednio) oraz pasek do przenoszenia i spork (połączenie widelca z łyżką). Mniejszy garnek mieści się nawet w większym garnku, co zapewnia lepsze przechowywanie. Jest również wolny od ftalanów i BPA oraz można go myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce.
24,95 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Fitness I Genetyka

Fitness I Genetyka Pięć Prostych Wskazówek, Które Pomogą Ci Stracić Tłuszcz, Niezależnie Od Genetyki Mitch Calvert 13 sierpnia…