Trendy Fitness 2018

Trendy Fitness 2018

Oto, jak zamierzasz ćwiczyć w 2018 roku

Największym trendem w 2018 roku może być brak nowych trendów. Czy to możliwe, że branża fitness w końcu to dostaje?

“Zawsze będą pojawiać się trendy fitness, które przychodzą i odchodzą, ale ogólnie rzecz biorąc, społeczność zdrowia i fitnessu staje się coraz mądrzejsza z każdym rokiem”, mówi certyfikowany trener osobisty i właściciel Heat Studios Jake Giamoni. “Nauka o tym, co działa, a co nie wydaje się być coraz wyraźniejsza i nie widzimy tak wielu ludzi zakochujących się w sztuczkach, jak w przeszłości. W 2018 roku mężczyźni zrobią kolejny krok naprzód, podchodząc do sprawności w inteligentniejszy i bardziej zrównoważony sposób.”

Ale to nie powstrzymało się od skontaktowania się z niektórymi wiodącymi profesjonalistami w branży, aby zobaczyć, co prowadzi w przyszłym roku. Wiemy jednak, że niektóre z nich mogą wydawać się znajome. Od włączenia rutyny fitness do sieci po technologię, która daje wyniki w czasie rzeczywistym i informacje zwrotne, oto spojrzenie na to, jak fitness będzie ewoluować w ciągu najbliższych 12 miesięcy od wiodących ekspertów:

Fitness W Biurze 

Twój ojciec mógł cieszyć się kilkoma rundami szkockiej i obfitych cygar, gdy łączył się w sieci w twoim wieku, ale w dzisiejszych czasach zwiększona uwaga na zdrowie oznacza, że sieć i pot stają się synonimami. W rzeczywistości, trener fitness i ekspert Nadia Murdock mówi, że więcej firm będzie oferować szeroką ofertę wellness – od stojących biurek do chodzenia spotkań – do walki z siedzącym trybem pracy. “Zapomnij siedzieć godzinami przed komputerem lub odbierać rozmowy biznesowe przy biurku. Coraz więcej osób priorytetyzuje ruch w ciągu dnia pracy-dodaje. 

Temat: Oto 10 sposobów na dopasowanie się do biurka

Adriane Abraham, współwłaściciel Fit Shop, mówi również, że firmy będą również zachęcać pracowników do fitnessu. “Myślę, że w 2018 roku więcej firm zacznie łapać, że jeśli będą w stanie zapewnić swoim pracownikom motywację do zachowania zdrowia, będą mieli szczęśliwszego i bardziej lojalnego pracownika”, mówi.

Ożywienie Stanie Się Ważniejsze. Nareszcie.

Nie chodzi tylko o to, co robisz, aby się spocić, ale także o to, co robisz, aby się z tego ochłodzić. Od pływających zbiorników po krioterapię, coraz więcej miłośników fitnessu zapewnia opiekę nad swoim ciałem, nadając priorytet regeneracji. “Badania są jasne, jeśli chcemy lepszych wyników, musimy ciężko trenować. Jeśli chcemy ciężko trenować konsekwentnie, musimy wyzdrowieć. Techniki, które kiedyś były zarezerwowane tylko dla wysokiej klasy sportowców, stają się teraz bardziej popularne i dostępne dla ogółu społeczeństwa”, mówi Bott.

Erik Marthaler, współwłaściciel Lateral Fitness w Chicago, zgadza się, dodając, że więcej osób zwraca się w stronę akupunktury lub masaży. Wszystko po to, aby pozostać zdrowym i wolnym od kontuzji. “Twoje ciało jest w pewnym sensie jak samochód. Jeśli wszystkie tłoki nie strzelają, aby utrzymać prawidłową jazdę silnika, Pozostałe tłoki muszą pracować ciężej, aby nadrobić ten wyłączony tłok. Kiedy tak się stanie, ostatecznie silnik się wyłączy. Robi rzeczy, aby utrzymać wszystkie te mięśnie przed napięciem, zamknięciem lub nadmierną aktywnością. Ważne jest, aby odpowiednio dbać o organizm ” – wyjaśnia.

Temat: Siedem Narzędzi Do Odzyskiwania, Które Powinieneś Mieć W Torbie Na Siłownię

Mężczyźni Obejmą Pilates

Następnym razem, gdy twoja dziewczyna, matka, siostra lub najlepsza przyjaciółka zaproszą Cię na zajęcia Pilates? Nie przewracaj oczami, mówi Marthaler. Pilates jest na wzrost dla mężczyzn-i nie bez powodu: działa wewnętrzne mięśnie, które są trudne do osiągnięcia przez inne ćwiczenia. “Pilates był tajemnicą wśród bardzo dopasowanych. Działa na całe ciało, zwłaszcza rdzeń, dzięki czemu ludzie są szczuplejsi i “wyżsi”, dzięki lepszej postawie i wyrównaniu ciała. Może wydawać się to łatwe, ale może być trudniejsze niż przewrócenie 300-kilogramowej opony”, wyjaśnia.

Nawiasem mówiąc, Gwiazdy NFL, w tym Antonio Brown, Martellus Bennett i Brandin Cooks są fanami Pilates.

Podobne: Te Odmiany Sit-Up Zmiażdży Twój Rdzeń

I Medytacja

Nie musisz odwiedzać buddyjskich świątyń w Indonezji, aby znaleźć swój Zen już dziś. Zamiast tego możesz po prostu pobrać aplikacje, takie jak Headspace lub Calm, aby się zrelaksować i wyśrodkować. Główny instruktor i dyrektor kreatywny w Flywheel Sports Victor Self mówi, że więcej mężczyzn da z siebie wszystko medytacji w nadchodzącym roku.  “Wypróbowane i prawdziwe i dokonujące ogromnego odrodzenia w 2018 roku, zobaczysz facetów, którzy poświęcają chwilę lub dwie, aby oczyścić swoje umysły, ponownie skupić się i zintegrować uważność z ich wypełnionym życiem”, przewiduje.

Temat: oto jak zdrowiej robić (prawie) nic

Siłownie > Gabinety Lekarskie

Zamiast robić chrupy tylko wtedy, gdy straciłeś całą definicję lub wycinasz czerwone mięso, ponieważ lekarz martwi się o twoje zdrowie serca, Murdock mówi, że więcej trenerów osobistych zaleci profilaktyczne podejście do fitness zamiast takiego, które ma na celu naprawienie schorzeń. “W tym roku ważniejsze będzie znalezienie sposobów na zachowanie zdrowia, zanim zachorujesz lub doznasz kontuzji” – mówi. “Od budowania silnych kości dzięki treningom uderzeniowym po utrzymanie zdrowego serca dzięki ćwiczeniom cardio ludzie zwracają się do ćwiczeń jako bardziej holistycznego sposobu leczenia dolegliwości.”

Tak, Jeszcze Więcej Śledzenia

Prawdopodobnie nie powinno być zaskoczeniem-biorąc pod uwagę codzienne noszenie smartfona, tabletu, kabla do ładowania, dodatkowej baterii i laptopa – ta technologia jest w czołówce 2018 roku. Podobnie jak mijają lata, zapaleni ćwiczący będą korzystać z danych analitycznych, które pomogą im ukierunkować swoje cele w zakresie zdrowia i kondycji, aby pracować ciężej, pewnie, ale także wydajniej i efektywniej. Jako certyfikowany biomechanik i Główny Specjalista ds. poprawy wydajności w NY Science Lab, Michael Greene wyjaśnia: “zobaczymy więcej osób porzucających przestarzałe treningi ciężkiego oporu w celu uzyskania bardziej nowoczesnych metod, które dostarczają danych i śledzą wydajność. Postęp technologiczny w sprzęcie do ćwiczeń doprowadził do przekształcenia wielu tradycyjnych ćwiczeń i wyciągów. Na przykład, isoinertial urządzenia koła zamachowego są używane jako alternatywa dla sztangi przysiady dla wielu organizacji zawodowych. Wielu uznaje dodatkowe korzyści z izoinercjalnego oporu w przeciwieństwie do oporu zapewnianego przez grawitację na wyniki sportowe i zapobieganie urazom.”

Podobne: Najlepsze Trackery Fitness Na Rynku

Społeczność / Grupa Fitness Nadal Będzie Rzeczą

Dawno minęły czasy, kiedy załadowałeś swoją playlistę, przejechałeś kilka mil, podniosłeś kilka rzeczy i poszedłeś na resztę dnia, nie wypowiadając nikomu ani słowa. Jak wyjaśnia certyfikowany trener siły funkcjonalnej, autor i właściciel Aspire Fitness, LLC Brian Bott, więcej siłowni i butikowych studiów zainwestuje w wysiłki budowania społeczności, które wprowadzą cię do osób o podobnych poglądach. Jak to? W liczbach jest motywacja! “Spójrzmy prawdzie w oczy, fitness nie jest “zabawą” dla wszystkich i ludzie chcą poczuć się jak część czegoś. Aspekt społecznościowy, który mogą zaoferować mniejsze kluby, to trend, który ma pozostać. Kluby te mają tendencję do wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są bardzo kompetentni w dostarczaniu wspaniałych treningów dla szerokiej gamy klientów. Te siłownie służą jako iskra dla ich społeczności, aby zebrać ludzi i cieszyć się tym, gdzie ćwiczą”, wyjaśnia.

Ludzie Nadal Będą Kochać Błoto

Ponieważ wydarzenia takie jak Spartan Race, Epic Series, Tough Mudder i American Ninja Warrior zyskują na popularności z każdym miesiącem, Bott mówi, że więcej doświadczeń siłowni zaspokoi tego przyjaznego ducha rywalizacji. “Kiedy faceci są szczupli, wielu z nich potrzebuje innej motywacji, aby ciężko trenować. Trening przed tymi wydarzeniami jest wielkim sprawdzianem zarówno siły, jak i kondycji ” – zauważa.

Fitness Na Żądanie

Wszystko zaczęło się od drogiego roweru Peloton, który wprowadził intensywność zajęć indoor cycling do salonów i będzie nadal rosnąć. Szczególnie w przypadku mega startupów fitness, takich jak ClassPass, otwierających również drzwi do domowych treningów. Jak wyjaśnia Batt, dla millenialsów, którzy mają ciężki, napięty harmonogram podróży, zamierzający zakraść się w pocie, gdziekolwiek zaprowadzi Cię nieprzewidywalne życie, staje się w dzisiejszych czasach szefem każdej innej falbanki lub profitu. “Po kliknięciu przycisku możesz wybrać klasę lub poszukać jednej z zaplanowanych klas na żywo, które są transmitowane na całym świecie. Możesz jeździć solo lub zobaczyć wyniki swoich znajomych, aby konkurować i popychać się nawzajem. Poszukaj podobnej technologii, aby rozpocząć swoją drogę do świata siły, jak również, ” zaleca.

Gimnastyka-Trening Stylu

W całym 2017 roku Giamoni mówi, że zmiana miała miejsce w przestrzeni fitness, w której więcej mężczyzn i kobiet chciało trenować w kierunku umiejętności, zamiast dodawać mięśnie lub osiągać określone cele. Zamiast tego chcieli być umysłowo wyzwani nowymi technikami i metodami, dzięki czemu treningi inspirowane gimnastyką zyskują na popularności. “To może być świetny sposób na przełamanie monotonii programu treningowego. Praca nad takimi rzeczami, jak uchwyty i pierścienie, może zwiększyć Twoją mobilność i siłę, jednocześnie utrzymując cię bardziej zaangażowanego w program treningowy, gdy budujesz i uczysz się tych trudnych umiejętności masy ciała.  Siłownie GST pojawiły się już w dużych miastach i prawdopodobnie nadal będą się rozprzestrzeniać ” – mówi.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Wyeliminować Ból Pleców

Jak Wyeliminować Ból Pleców Pozbądź Się Bólu Pleców Na Dobre Dzięki Tym Profesjonalnym Wskazówkom Emily Abbate 21 czerwca…
Read More

Trening W Biurze

Trening W Biurze 10 Ruchów, Które Pomogą Ci Zgrać Się Bez Wychodzenia Z Biurka Emily Abbate 11 sierpnia…