Najlepsze pomysły na daty niskiej inwestycji, polecane przez ekspertów randkowych

Para jazdy

Najlepsze pomysły na daty niskiej inwestycji, polecane przez ekspertów randkowych

Tanie i fajne randki dla niezobowiązujących singli

Niskie terminy inwestycji stały się nową normą. Oznacza to, że każda poważna inwestycja w inną osobę – czy to pieniądze, czy wysiłek-jest minimalna. Jest to najprawdopodobniej okoliczność Kultury Randkowej, wraz ze zbiorową potrzebą natychmiastowej satysfakcji (pomyśl o zachowaniu Veruca w stylu soli z “Charlie i Fabryka Czekolady”).

To niefortunne, ale Pierwsza Randka To już nie Pierwsza Randka. To stało się wysiłkiem, aby zarobić na pierwszą randkę. Jeśli ktoś nie może poradzić sobie z niskim zaangażowaniem inwestycyjnym, takim jak filiżanka kawy, nie jest gotowy – lub, w umyśle singli, zasługujący – na wyższą datę inwestycji, taką jak kolacja i napoje.

Powiązane: Idiotyczny Przewodnik do ściągania epickiej pierwszej randki

To niekoniecznie jest coś złego. Faktycznie ta nowsza metoda okazuje się relatywnie skuteczna. Na przykład Bloomberg niedawno przypisał millenialsów do spadku liczby rozwodów. 29% heteroseksualnych i 65% gejowskich par poznało się w Internecie. Jeszcze bardziej szalony? Mecze Tindera oficjalnie przewyższyły liczebnie ludzi na świecie. To naprawdę oszałamiające, ale to tylko świat, w którym teraz żyjemy.

Ale to nie jedyny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na bardziej swobodne podejście. Oprócz Kultury stworzonej przez aplikacje randkowe, millenialsi ukończyli z większym zadłużeniem najgorszą recesję od 80 lat. Mówiąc najprościej, nie mogą sobie pozwolić na wyciąganie portfeli w terminach, jak poprzednie pokolenia.

Aby pomóc w poruszaniu się po tym nowym (i tańszym) standardzie cyfrowych randek, skontaktowaliśmy się z kilkoma profesjonalistami randkowymi — swataczami, psychoterapeutami, trenerami randkowymi i pozytywnymi gospodarzami podcastów-aby polecić kilka zabawnych, niskich pomysłów na datę inwestycji, aby przyszłe planowanie było proste.

Odwiedź targ rolników

Ta data może służyć dwóm celom, pozwalając Ci zrobić cotygodniowe zakupy, a jednocześnie potencjalnie znaleźć miłość. “Targ rolników to świetny sposób na poznanie kogoś w miłej i swobodnej atmosferze”, mówi trener randek i związków Deanna Cobden. “Daje również możliwość poznania swoich nawyków, upodobań i niechęci oraz nawiązania kontaktu w sposób wykraczający poza typową randkę przy kawie.”

Jeśli nie czujesz związku, łatwo możesz się rozstać. Z drugiej strony, jeśli data idzie dobrze, możesz złapać lekką przekąskę i porozmawiać, gdy ludzie patrzą. “Środowisko pomaga w przepływie rozmów”, dodaje Cobden. “Ma poczucie zabawy i element ciekawości.”

Idź do Parku

Ten pomysł będzie zależał od pory roku, ale nie ma nic łatwiejszego (lub bardziej swobodnego) niż spotkanie w parku, aby porozmawiać. “Przynieś koc lub tylko kurtki, aby usiąść na nich, nie musisz iść na całość z piknikiem”, wyjaśnia Claire AH, swatka i trener randek/seksualności. Możesz przynieść własne napoje(bezalkoholowe, zachowajmy legalność) lub zatrzymać się w sklepie na rogu razem na przekąski, zanim trafisz do parku. “Pobliska plaża byłaby kolejną świetną opcją” – dodaje AH. “Pamiętaj, aby nosić warstwy, jeśli planujesz zostać na widok zachodu Słońca.”

Sprawdź lokalne oferty wydarzeń

Prawdopodobnie nie poświęcasz zbyt wiele uwagi wydarzeniom lokalnej społeczności, ale mogą one służyć jako świetna noc, gdy nie masz aktualnych pomysłów. “Może jest wolny wieczór w Galerii Sztuki, festiwal jedzenia lub jazda na łyżwach na lodowisku” – sugeruje AH. “Za małe lub żadne pieniądze, Cała randka jest zaplanowana dla Ciebie. Po prostu wędrować i cieszyć się!”

Wybierz się na malowniczą przejażdżkę

“Przejażdżka na plaży lub przejażdżka rowerem pod zachodem słońca nigdy nie zawiedzie zaimponować kobiecie”, mówi Mary J. Gibson, ekspert ds. randek i związków w DatingXP. Ten podstawowy pomysł może być jeszcze większym hitem, jeśli w podróży zauważysz lokalną restaurację, piękny punkt orientacyjny lub lodziarnię. Upewnij się, że telefon jest gotowy. “Panie uwielbiają być uchwycone kamerą” – dodaje Gibson. “Radosna wycieczka i sesja zdjęciowa może być jednym z najfajniejszych i uroczo spontanicznych pomysłów na randkę.”

Spędzać czas z najlepszym przyjacielem człowieka

“Chcesz wiedzieć, czy twój pies polubi tę osobę i czy on polubi Twojego psa” – mówi psychoterapeuta kliniczny Kevin Owen. “Będziesz miał również gotową wymówkę, jeśli musisz zakończyć randkę prostym:” znam mojego psa, musi wrócić do domu.”W związku z tym, jeśli pies jest rozproszenie do Daty, że idzie dobrze, podrzucić je i wybrać się na spacer tylko dwa z was. “Odkryłem, że nic tak nie otwiera ludzi na rozmowę, jak miły spacer”, mówi. “To utrzymuje cię w formie, uwalnia dopaminę i daje trochę światła. Znajdź park lub jezioro i ciesz się, że nie pobierają za to opłaty.”

Chwyć (bardzo) Szybki Kęs

Jest to zasadniczo jadalne podejście do klasycznej daty kawy, ale zamiast ciepłego napoju, można chwycić szybki deser w lokalnej piekarni lub tłusty kawałek ‘ za. “Ten pomysł na randkę jest świetny, jeśli mieszkasz w mieście z mnóstwem pizzerii”, mówi Billy Procida, gospodarz podcastu Manwhore. “Wizyta w ulubionym miejscu gastronomicznym pokazuje, że znasz swoje miasto i w ten sposób dzielisz się częścią siebie. Dostajesz punkty bonusowe, jeśli znasz gościa za ladą.”

Jest to również data, która jest dość łatwa do przedłużenia lub porzucenia. “Jeśli jedli pizzę, jakby byli głodni i nie zamawiali kolejnej, jest to wyraźny wskaźnik, że nie są zainteresowani”, zauważa Owen. “Lub, mogą chcieć przedłużyć datę przez coraz drinki po. Niskie inwestycje, jasne zrozumienie.”

Kilka dodatkowych wskazówek dla dorywczo Dater

Oto kilka dodatkowych porad w przygotowaniu się na niską datę inwestycji, jeśli sprawy nie pójdą tak, jak się spodziewałeś.

Po pierwsze, zawsze noś gotówkę, więc w razie potrzeby możesz szybko odejść. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo, żebyś mógł upuścić kasę i stamtąd wyjść. Po drugie, jedź sam. Nie utknąć na straszną randkę, bo masz nieszczęście daty jest jazda. Nigdy nie wprowadzaj daty bez strategii wyjścia. Wiedz, jak możesz zakończyć nieszczęśliwą randkę, jeśli musisz.

Lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Możesz Też Kopać:

  • Pytania na pierwszą randkę
  • Najgorsze Scenariusze Pierwszej Randki
  • Znaczenie trzeciej daty
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts