Porady Dotyczące Relacji Z Komedii Romantycznych

Porady Dotyczące Relacji Z Komedii Romantycznych

Dziewięć Rom-Com Tropy, Które Sprawiają, Że Wielki Związek Porady

Przez lata zakładano, że hollywoodzkie romcomy dawały widzom nierealne przekonania o związkach. Ale badania w 2010 roku przeciwdziałały temu, sugerując, że większość romcom przekazywała ciężką pracę wymaganą w związkach i dawała parom sposób na rozmowy o problemach związanych z relacjami o niskich stawkach.

Temat: odzyskiwanie po rozstaniu

Ale czy rzeczywiste wydarzenia w romantycznych filmach pomogą Ci w prawdziwym życiu miłosnym? Istnieją pewne oczywiste, których należy unikać, takie jak kłamstwo o swojej tożsamości, pojawianie się bez zapowiedzi, poślubienie nieznajomego w Vegas lub budowanie całego Związku pod fałszywą tożsamością. Ale poza tym, te filmy mają lepszą Radę do zaoferowania, niż można się spodziewać. Przedstawimy kilka zaskakująco realnych pomysłów.

Zabierz Partnera Do Swojego Ulubionego Miejsca

(La La Land, Call Me By Your Name)

Niezależnie od tego, czy jest to sekretne miejsce do pływania Timothee Chalamet, czy Obserwatorium Ryana Goslinga, wizyty w ulubionym miejscu jednej z postaci w mieście są często momentami, które wzbudzają zainteresowanie ich miłością (i publiczności). Dzielenie się wyjątkowym miejscem nie tylko wprowadza partnera w ciekawe miejsce, w którym może się rozwijać, aby pielęgnować siebie, ale także mówi mu coś o tym, kim jesteś, jak lubisz być i co cenisz.

Przenieś Miasta Dla Swojego Związku

A Homes.com badanie wykazało, że 70% osób, które przeprowadziły się do Związku, było zadowolonych z przeprowadzki. Chociaż około jednej czwartej relacji szybko się skończyło, wielu przeprowadzających nadal zakochało się w mieście — lub kimś nowym w nim.

Wyznaj Swoją Miłość Platońskiemu Przyjacielowi

Siłą napędową wielu romansów na ekranie jest lęk przed zastanawianiem się, czy nieodwzajemnione zauroczenie ostatecznie zostanie zwrócone. Ale możemy się tylko dowiedzieć, czy jeden z bohaterów wstaje i wyznaje swoją miłość. Oczywiście, że to działa w filmach, ale czy oni tylko dają nam to szczęśliwe zakończenie, aby zrekompensować wszystkie czasy, które tracimy na tym irl?

Artykuł opublikowany w 2016 sugerował, że istnieją dowody na to, że dopóki przyjaciel myśli, że jesteś obiektywnie pożądany, ale osobiście cię nie pragnie, zwiększasz szanse, że odwzajemni Twoje zauroczenie, jeśli wierzysz, że jest szansa. Chodzi o to, że jeśli myślisz, że ktoś cię lubi, wynikający z tego wzrost twojego zalotnego zachowania w stosunku do niego zwiększa szanse, że będzie zachęcany do rozważenia cię w ten sposób. Ale ostrzegamy: jeśli nie uważają, że jesteś ogólnie atrakcyjnym partnerem, widząc, że Twoje zainteresowanie zwróci się ku nim, zniechęci ich, a nie włącza.

Wyznaj swoje kłamstwa zanim będzie za późno

(prawie każdy romcom, romans, ryba z wody film, kreskówka, itp)

W prawie każdej komedii romantycznej pojawia się moment, w którym jeden bohater musi przyznać drugiemu, że ich związek rozpoczął się pod co najmniej kilkoma fałszywymi pretekstami. Mogli zacząć spotykać się ze swoim partnerem jako wyzwanie. Mogą nie być narzeczoną brata swojego partnera w stanie śpiączki. Ale nawet jeśli jesteś narzeczoną brata swojego partnera w stanie śpiączki, jeśli jest jakiś sekret, który cię zżera, to będzie się to rozwijało tylko w miarę trwania związku. Zdrada będzie wydawała się gorsza, im dłużej ją ukrywasz, a fizyczne skutki stresu — od nudności po bóle głowy i bóle mięśni — będą cię nosić. Niektóre wykroczenia mogą nie być wybaczalne, ale jak mówi każdy romantyczny film, prawdziwy związek musi być zbudowany na wzajemnym zaufaniu i prawości, jeśli ma trwać.

Podaruj Swojemu Partnerowi Prezent W Oparciu O Jego Największe Zainteresowanie

(Fever Pitch, 10 Rzeczy, Których W Tobie Nienawidzę)

Chociaż nigdy nie powinieneś próbować kupować czyjejś miłości, przemyślany prezent pokazuje, że znasz i rozumiesz osobę i dbasz o to, aby spełniała swoje cele. To się podwoi, jeśli twój partner ma więcej zainteresowań i cech osobowości niż postać w 100-minutowym filmie, oczywiście, ale to powinno dać ci więcej pomysłów.

Kiss In The Rain

Jednym z najbardziej charakterystycznych emblematów Filmowego romansu jest pocałunek w deszczu. Jest ikoniczny odwrócony pocałunek z Spider-Man, słynny Notebook okładka – kilka wiader wody na planie może zagwarantować upragnioną nagrodę MTV Movie Awards Best Kiss. Z drugiej strony jednak scena chodzenia przygnębionego w deszczu, gdy rzeczy się rozpadają, jest równie częsta. Babcia może Ci powiedzieć, żebyś wyszedł z burzy, zanim się przeziębisz, ale czas w deszczu może pomóc ciału. Dzięki zapachowi petrichor będziesz oddychać czystszym i spokojniejszym powietrzem – mieszanką bakterii glebowych, olejów roślinnych i ozonu. Przestaniemy jednak zalecać, abyś spędzał czas w deszczu wiszącym do góry nogami ze schodów przeciwpożarowych w alejce, podczas gdy masz maskę na oczach.

Napisz O Swoim Związku

(Bridget Jones, Jak Stracić Faceta W 10 Dni, Bezsenność w Seattle, Frasier, S. I. T. C.)

W romcomie bohaterowie częściej są pisarzami niż jakakolwiek inna profesja. Dziennikarze, powieściopisarze — felietonistki-nadanie postaci pracy pisarskiej stwarza łatwy pretekst do podsumowania i publicznego ujawnienia swoich uczuć dotyczących ich związku pod koniec filmu. Niezależnie od tego, czy jest to Dziennik Bridget Jones, sztuczny artykuł o tym, jak stracić faceta w 10 dni, czy cotygodniowe depesze Carrie i Frasiera z “Sex And The City”, pisanie w pracy było sposobem, w jaki nasi bohaterowie przepracowali przed nami swoje życie miłosne.

W badaniu na początku 2000 roku (Wiem, że jest to dość stare w tym momencie, ale hej, tak jak większość tych filmów) ludzie, którym powiedziano, aby regularnie zapisywali swoje najgłębsze myśli na temat ich związku, byli bardziej skłonni do bycia w nim pod koniec badania. Refleksja i gromadzenie myśli stymulowały pozytywną komunikację. Nie jesteśmy jednak pewni, co do części, w której umieszczasz swoje interesy i swojego partnera, aby tysiące mogły je przeczytać.

Weź Urlop Ze Swoją Nową Miłością

Jeśli chodzi o wycieczki, podróż tam może być tak stresujące, jak cel jest relaksujący. Wystarczająco trudno jest zorganizować loty, połączenia, czas, transport publiczny, pieniądze, posiłki i inną logistykę, gdy jesteś z członkiem rodziny, którego znasz całe życie (lub po prostu sam, którego znasz również całe życie). Więc przechodzenie przez to z nowym partnerem wydaje się być receptą na katastrofę. Ta mieszanka dramatu i dysfunkcji z zabawą i frywolnością jest właśnie tym, co napędza komedie romantyczne. nic więc dziwnego, że tak wiele z nich ma zaimprowizowane pary dla ludzi, którzy wciąż ledwo się znają.

Ale czy ta koncepcja jest tak nierozważna, jak się wydaje, ryzykowna? W tym panelu telegraficznym, niektórzy eksperci twierdzą, że należy wziąć tylko wycieczki, które trwają jeden dzień w miesiącu, byłeś razem. Ale inni twierdzą, że tygiel radzenia sobie zarówno z zabawnymi zajęciami, jak i stresującymi, nieoczekiwanymi sytuacjami może powiedzieć znacznie więcej o Twojej kompatybilności niż kolejny tydzień w domu. Jeśli twój nowy beau poradzi sobie nie tylko z tobą, ale także z różnymi kłopotami z podróży cierpliwie, przez cały dzień i noc, może to udowodnić, że jest opiekunem. Może Ta para, która spędza wakacje, zostaje razem.

Weź Urlop Po Rozstaniu

(Forgetting Sarah Marshall, Jak Stella Odzyskała Swój Groove)

Co zrobić, gdy zaplanowałeś wakacje dla par i nagle zerwałeś przed dniem wyjazdu? Nawet jeśli część pary nie jest już, część wakacyjna nie musi być stracona. Podróżowanie po rozstaniu może usunąć cię ze znanych miejsc i wzorców, które stają się miażdżącymi przypomnieniami o osobie i normalnej rutynie, którą straciłeś. Ale może również przywrócić cię do tego, kim możesz być na świecie, i wprowadzić cię do ekscytujących nowych ludzi, miejsc i możliwości. Upewnij się tylko, że twój były nie dotrzymuje swojej połowy podróży — nie chcemy, abyś żył tak jak romcom.

Możesz Też Kopać:

  • Jak Utrzymać Długotrwały Związek
  • 7 Błędów Pierwszej Daty, Aby Uniknąć
  • Najlepsze Serwisy Randkowe Online
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts