Najlepsze Produkty Na Trądzik

perricone MD acne face wash kiehls ultra facial oil-free gel cream la Roche posay spot treatment on green background

Najlepsze Produkty Na Trądzik

19 produktów, które pomogą twojej sytuacji trądzikowej

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Trądzik. Nikt tego nie lubi i wszyscy się tym zajmują. Są szanse, że już cierpiał przez co najmniej kilka złych pryszcze w pewnym momencie w swoim życiu, i to nigdy nie jest żadna zabawa. Ale kiedy szukasz w leczeniu trądziku, czasami może się wydawać, że każdy produkt tam po prostu nie działa. Czy coś jest nie tak z twoją skórą, czy po prostu nie patrzysz we właściwe miejsce?

Powiązane: 15 nawilżaczy do każdego rodzaju twarzy (i budżetu)

Na szczęście znalezienie świetnego produktu na trądzik zajmuje tylko trochę wiedzy o tym, jak działa Twoja skóra, z jakimi rodzajami trądziku walczysz i jak szybko masz nadzieję leczyć swoją skórę. Przede wszystkim musisz zdiagnozować, jaki typ skóry jesteś.


Trądzik Podstawowy 101


Ważne jest, aby znaleźć produkty do skóry, które pasują do rodzaju zanieczyszczeń skóry trądzikowej, z którymi masz do czynienia:

 • Pryszcz: Podstawowy czerwony (czasami bolesny) stan zapalny lub guz spowodowany zatkanym mieszkiem włosowym lub gruczołem łojowym.
 • Blackhead: Mały, czarny guz spowodowany zatkanym mieszkiem włosowym. Jest “czarny” ze względu na nadmiar sebum narażony na tlen.
 • Whitehead: Podobny do zaskórnika, z wyjątkiem białego, z powodu martwej skóry i oleju uwięzionego pod powierzchnią skóry.
 • Trądzik torbielowaty: Głęboko osadzony trądzik, który jest dalej w twoich porach niż przeciętny pryszcz. Trądzik torbielowy jest najpoważniejszym rodzajem trądziku i rozwija się, gdy torbiele tworzą się głęboko pod skórą. Trądzik torbielowaty występuje zwykle u osób z tłustą skórą i powinien być leczony przez dermatologa, ponieważ może być potrzebna recepta na leki na trądzik.
 • Blizny po trądziku: Zapalenie części skóry często resztki z pryszcz. Można je leczyć w domu lub przez dermatologa. 

Wreszcie, ważne jest, aby odróżnić różne rodzaje wspólne trądzik walki składników widoczne w większości produktów, które chcą dać jaśniejsze skóry:

 • Nadtlenek benzoilu: Redukuje bakterie powodujące trądzik i wysusza skórę. Szukaj stężenia 2,5%. Ale uważaj, ponieważ może to (i prawdopodobnie będzie) wybielać tkaniny, z którymi ma kontakt (poszewki na poduszki RIP). 
 • Kwas salicylowy: Zwiększa nawilżenie skóry i rozpuszcza martwe komórki skóry, bakterie, brud i inne cząstki. Szukaj koncentracji od jednego do dwóch procent.
 • Kwas glikolowy: Najmniejszy kwas alfa-hydroksylowy (AHA), kwas glikolowy jest podobny do kwasu mlekowego i złuszcza martwe komórki naskórka łagodniej niż większość innych kwasów AHA, dzięki czemu jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.
 • Siarka: Pomaga wysuszać powierzchnię skóry, aby wchłonąć nadmiar oleju, który może przyczynić się do wyprysków trądzikowych. Wysusza również martwe komórki naskórka, aby pomóc odblokować pory.
 • Oczar wirginijski: Naturalny składnik wykonany z rośliny Hamamelis virginiana, od dawna stosowany w medycynie tradycyjnej, ze względu na to, że zawiera garbniki, naturalny związek o działaniu ściągającym.
 • Olejek z drzewa herbacianego: Popularny naturalny składnik w leczeniu trądziku, uspokajające zaczerwienienie, obrzęk i stan zapalny ze względu na jego właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. 
 • Alkohol izopropylowy: Wysusza skórę i pozbywa się bakterii. Używaj *oszczędnie*, jeśli w ogóle. 

Wiele produktów trądzik również użyć różnych olejów, minerałów i innych składników aktywnych złuszczać, nawilżać i odblokować pory.

Uzbrojony w wszystkie te informacje, będziesz w stanie znaleźć leczenie trądziku, który jest najlepszy dla ciebie. Potrzebujesz kilku sugestii dotyczących nowej pielęgnacji skóry? Sprawdź nasze typy dla najlepszych produktów trądzik dla mężczyzn poniżej.


Najlepsze produkty na trądzik dla mężczyzn


Najlepszy Ogólny Zestaw Do Leczenia Trądziku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/proactiv20solution203-step20pro20acne20treatment20system.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/proactiv20solution203-step20pro20acne20treatment20system.html

Ulubieńcem lat i lat osób cierpiących na trądzik hormonalny, ciężki trądzik, a nawet tylko sporadyczny przypadek trądziku dorosłych, Proactiv stał się jednym z go-tos, jeśli chodzi o utworzenie systemu walki z trądzikiem. Trzystopniowy zabieg zawiera delikatny środek do mycia twarzy,tonik i krem nawilżający idealny dla prawie wszystkich rodzajów skóry trądzikowej.

Od 31 zł w Amazon.com

Best Acne Face Wash

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20jart20teatreement20cleansing20foam

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20jart20teatreement20cleansing20foam

Drzewo herbaciane to fantastyczny sposób na leczenie prawie każdego rodzaju skóry, od skóry wrażliwej po skórę trądzikową. Delikatne mycie twarzy, które pomaga oczyścić skórę z niedoskonałości i czasami zatkanych porów, to mycie twarzy z drzewa herbacianego od Dr. Jart+ to świetny codzienny sposób na oczyszczanie skóry bez nadmiernego jej wysuszania.

$28 at Sephora.com

Najlepszy Peeling Do Twarzy Trądzikowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/x20out20wash-in20treatment.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/x20out20wash-in20treatment.html

Część trądzik do mycia twarzy, część ciężkie leczenie trądziku, ten 2019 Pielęgnacja wielokrotnie nagradzany zabieg mycia twarzy jest od twórców Proactiv. Używając szybko działającego zatkanego nadtlenku benzoilu zabijającego pory, możesz zastosować go jako zabieg punktowy, jako pełną maskę lub jako odświeżający codzienny peeling – lub wszystkie trzy. Mikrokrystaliczny nadtlenek benzoilu pozostaje w porach, zwalczając bakterie powodujące trądzik przez 24 godziny. 

19,87 zł Amazon.com

Najlepszy Toner Na Trądzik

Bioré Witch Hazel Toner Klarujący Pory

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/biorc383c2a920witch20hazel20pore20clarifying20toner.html

Jeśli nic innego, ten toner jest wart użycia do świeżego mrowienia, które pozostawia. Na szczęście jest wiele innych rzeczy, ponieważ ten odcień skóry oczyszcza twarz z nadmiaru sebum bez usuwania olejów, które utrzymują zdrową skórę w zdrowiu. Oczar wirginijski w połączeniu z 2% stężeniem kwasu salicylowego ciężko pracują, aby utrzymać pory w czystości i usunąć brud, zanieczyszczenia i martwy naskórek. 

7,99 zł przy Amazon.com

Najlepszy tonik do skóry wrażliwej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/thayers20facial20toner.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/thayers20facial20toner.html

Osoby o wrażliwej skórze mogą znaleźć uczucie mrowienia, którego należy unikać. Używanie tonera z oczaru wirginijskiego robi to, co wiele z tych kwasów, nie pozostawiając za sobą tak ostrego uczucia. Thayers jest złotym standardem oczaru wirginijskiego i ten toner jest dostępny w niezliczonych alternatywach, ale nie możemy się nacieszyć aloesem i różą. Być może jedna z najpopularniejszych odmian, zawsze miło jest mieć pod ręką, bez względu na to, jak wrażliwa może być Twoja skóra. 

$9.99 w Amazon.com

Najlepsze leczenie trądziku dla rodzajów skóry wrażliwej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/perricone20md20prebiotic20acne20therapy20regimen.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/perricone20md20prebiotic20acne20therapy20regimen.html

Ten nowy schemat produktów do pielęgnacji skóry od Dr. Perricone jest wystarczająco silny dla najgrubszej męskiej skóry, ale jest sformułowany w taki sposób, że pozostaje wystarczająco delikatny dla osób o najbardziej wrażliwych typach skóry. Ten prosty, dwuetapowy system pielęgnacji skóry rozpoczyna się od bezsiarczanowego środka do mycia twarzy, a po nim następuje zabieg na dzień lub na noc — ten ostatni zawiera retinol, aby usunąć martwy naskórek i przyspieszyć obrót komórek. Działa z naturalnym mikrobiomem skóry, aby leczyć trzy główne przyczyny trądziku: nadmiar sebum, bakterie powodujące trądzik i stany zapalne. 

Od 39 zł w PerriconeMD.com

Best Zit Patch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zitsticka20killa20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zitsticka20killa20kit.html

Zit jest w nazwie, więc jest całkiem jasne, do czego ma służyć ta łatka killa. Zestaw spot treatment kit zawiera chusteczki nasączone roztworem kwasu salicylowego, olejku z drzewa herbacianego, witaminy e i alkoholu, aby przygotować skórę do unikalnego plastra micro dart. Dlaczego micro darts? Konstrukcja pozwala składnikom-kwasowi hialuronowemu, kwasowi salicylowemu i niacynamidowi — przenikać przez skórę z zemstą. Przeznaczone dla tych podziemnych pryszcze można poczuć się, co ich drogę do powierzchni, te pryszcze zapobiegają podrażnienia skóry i pomagają zmniejszyć prawdopodobieństwo przebarwienia skóry z powodu blizn trądzikowych, ponieważ, dobrze wiesz, trądzik nie powinien pojawić się po wszystkim. 

$29 at Amazon.com

Najlepsze Leczenie Kwasem Salicylowym

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20ordinary20salicylic20acid2022520solution.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20ordinary20salicylic20acid2022520solution.html

The Ordinary znany jest z prostych preparatów (kwas hialuronowy marki jest ulubieńcem redaktorów na całym świecie), ale ten roztwór kwasu salicylowego jest niesamowitym dodatkiem do każdej pielęgnacji skóry. Kwas salicylowy, Składnik długo reklamowany przez dermatologów, pomaga utrzymać skórę wolną od pryszczy dzięki niezwykłej zdolności do odblokowywania porów bez przesuszania skóry. Przy codziennym stosowaniu w stężeniu 2%, utrzymywanie ogniska trądziku na dystans jest dość łatwe. 

23,99 zł Walmart.com

Najlepsze Leczenie Trądziku Nadtlenku Benzoilu

La Roche-Posay Effaclar Duo Acne Spot Treatment 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/la20roche-posay20effaclar20duo20acne20spot20treatmentc382c2a0.html

Ten bezolejowy krem na trądzik zawiera 5,5% nadtlenku benzoilu i mikro-złuszczający kwas Lipo-hydroksylowy, który penetruje i odblokowuje pory, usuwając pryszcze, zaskórniki i białe głowy. Dermatolog przetestowany i uznany za bezpieczny dla wrażliwych typów skóry, ten ukierunkowany zabieg nie pozostawi suchej skóry za sobą, dzięki dodatkowi bogatej w wilgoć gliceryny. 

29,99 zł Amazon.com

Najlepsze Leczenie Drzewa Herbacianego

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20body20shop20tea20tree20oil.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20body20shop20tea20tree20oil.html

Wystarczy odrobina, ponieważ olejek z drzewa herbacianego może przesuszać skórę, jeśli jest nadmiernie używany. Ale jeśli jesteś jednym z tych ludzi z trądziku skłonność skóry i cierpią z all-do okazjonalnego breakout, może to być godne zdecydować się na leczenie trądziku miejscu, który działa ciężko, naturalnie. Brak jakichkolwiek dodatkowych substancji chemicznych lub dodatków, które mogą pogorszyć wrażliwe typy skóry, w pełni naturalny olejek z drzewa herbacianego jest tolerowany przez prawie wszystkich, w małych dawkach.  

$10 at TheBodyShop.com

Najlepsze Leczenie Siarki

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mario20badescu20drying20lotion-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mario20badescu20drying20lotion-1.html

Jeśli do tej pory nie widziałeś tego różowego balsamu do suszenia, Witaj w świecie poza skałą. Jest to jeden z najpopularniejszych produktów Mario Badescu. Trądzik zapalny, trądzik hormonalny, trądzik dorosłych, nazwij to. Ten prosty jednoetapowy roztwór siarki jest dobry dla prawie wszystkich. Nie potrząsaj butelką, to powinno tak wyglądać. Zanurz swoją Q-tip w roztworze, a następnie dap go na pryszcz. Bułka z masłem. 

$17 at Amazon.com

Najlepsza Recepta Siła Leczenie Trądziku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/differin20gel-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/differin20gel-1.html

Popularny przez osoby stosujące go w leczeniu trądziku torbielowatego i innych form ciężkiego trądziku, żel Differin został wyjęty zza apteki i dodany do sekcji OTC nieco temu i jesteśmy wdzięczni, co najmniej. Nie tylko leczenie trądziku u dorosłych ma wspaniałe korzyści walki z pryszczami, miejscowe retinoid schluff off martwy naskórek, co czyni go doskonałym dodatkiem do jego korzyści anty-starzenia się, jak również. Chociaż może to być powolne narastanie dla rodzajów skóry wrażliwej (zaczerwienienie i podrażnienie mogą być skutki uboczne, ale są zazwyczaj tymczasowe) obrót komórek, a wynikające jasne, świeże, młodszy wygląd skóry są tego warte. 

14,99 zł Amazon.com

Najlepsze Leczenie Ciemnych Plam

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peace20out20dark20spots20microneedle20patches.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peace20out20dark20spots20microneedle20patches.html

Ciężkiemu trądzikowi często towarzyszą ciężkie skutki uboczne. Jednym z najczęstszych, niezależnie od odcienia skóry, są ciemne plamy. Jednym ze sposobów na złagodzenie tego przebarwienia skóry jest użycie czegoś specjalnie do leczenia. Po Peace Out miał jakiś duży sukces z pryszcz patches, marka wprowadziła na rynek podobny patch, ale tym razem, przeznaczony do leczenia zabójcy zaufania niż przychodzi po głównych pryszcz ma przyjść. Niacynamid pomaga wyrównać koloryt skóry, ekstrakt z lukrecji pomaga skórze wyglądać jaśniej, a kwas traneksamowy rozjaśnia wygląd ciemnych plam razem. Nie są zarezerwowane dla osób cierpiących na nierówną skórę w wyniku pryszczy, plastry te mogą być stosowane w leczeniu wszelkich przebarwień skóry. 

$28 at Sephora.com

Najlepszy Bezolejowy Krem Nawilżający

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kiehls20ultra20facial20oil-free20gel-cream.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kiehls20ultra20facial20oil-free20gel-cream.html

Jednym z najważniejszych aspektów walki z trądzikiem nie będzie za burtę. Wielu facetów położy wszystko oprócz zlewu kuchennego na pryszcze w nadziei na wysuszenie małych gnojków, a dzięki temu tylko pogorszy problem. Utrzymanie ogólnego stanu zdrowia skóry jest kluczem do najczęstszych rodzajów trądziku, dlatego nawet osoby podatne na wypryski potrzebują kremu nawilżającego. Ten nie zaskórnikowy, testowany na alergie, lekki żel-krem został zaprojektowany dla cery tłustej. Brakuje żadnych składników walczących z trądzikiem per se, ale czasami mniej znaczy więcej. 

$32 at Nordstrom.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny dla skóry trądzikowej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20facial20sunscreen20broad-spectrum20spf.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20facial20sunscreen20broad-spectrum20spf.html

Ciemne plamy i przebarwienia skóry są wynikiem ekspozycji na słońce, a twoje szanse na uzyskanie wspomnianych ciemnych plam rosną, jeśli używasz zabiegów na trądzik z kwasami złuszczającymi skórę. Wszystko, od prostego nadtlenku benzoilu i kwasu salicylowego po silne miejscowe retinoidy o mocy recepty, kluczowy krok w każdej rutynie pielęgnacji skóry, ale zwłaszcza jeden u kogoś, kto utknął w walce z trądzikiem (a zatem bliznami trądzikowymi), to krem przeciwsłoneczny. Ten bezolejowy krem przeciwsłoneczny jest polecany przez dermatologów ze względu na jego zdolność do łagodzenia i ochrony wrażliwej skóry skłonnej do trądziku, trądziku różowatego i przebarwień skóry. Tlenek cynku blokuje promienie UV, niacynamid pomaga zmniejszyć reakcję zapalną skóry, a kwas hialuronowy dokładnie nawilża skórę.

$36 at Amazon.com

Najlepsza maseczka glinkowa na trądzik

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acne20free20kaolin20clay20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acne20free20kaolin20clay20mask.html

Utrzymanie właściwej pielęgnacji skóry jest niezbędne do ograniczenia przyszłych wyprysków. Teraz niektórzy ludzie są po prostu podatne na więcej pryszczy niż inni, ale każdy może skorzystać z dodatkowych kroków w profilaktyce pryszczy. Glinka kaolinowa jest naturalną glinką bogatą w minerały, która pochłania nadmiar oleju, pomagając zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia pryszczy u większości ludzi. Nakładanie tego na całą twarz lub po prostu bardziej problematyczne obszary, takie jak strefa T, pomaga utrzymać zdrowie skóry przez długi czas.

7,38 zł Amazon.com

Najlepsza maseczka na trądzik

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rael20bamboo20face20sheet20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rael20bamboo20face20sheet20mask.html

Jeśli naprawdę chcesz podnieść swoją pielęgnację skóry przeciwtrądzikowej, dodaj maskę arkuszową do mieszanki. Niektóre są ładowane z anty starzenia składników, niektóre są klin pełen rozjaśniaczy skóry, a niektóre, jak ten z naturalnej pielęgnacji skóry marki Rael, są nasączone ekstrakt z drzewa herbacianego i olejek z drzewa herbacianego. Antyseptyczne i przeciwzapalne właściwości australijskiego drzewa herbacianego w połączeniu z nawilżającymi właściwościami uber, które towarzyszą maseczkom z blachy, sprawiają, że jest to doskonały naturalny dodatek dla prawie każdego, od osób ze skłonnością do trądziku, do osób z suchą skórą i wszystkich pomiędzy.

14,99 zł Amazon.com

Najlepszy korektor dla mężczyzn

Korektor Mënaji Camo

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mc383c2abnaji20camo20concealer.html

Niezależnie od tego, czy chcesz ukryć stare ciemne plamy i blizny po trądziku, czy chcesz zrównoważyć podstawowy odcień skóry i przebarwienia skóry, korektor w sztyfcie może być najlepszym przyjacielem osób cierpiących na trądzik. Dostępne w sześciu odcieniach, w tym deep, olive i magnum light, jeden z nich powinien z pewnością działać, aby zmniejszyć zaczerwienienie niepożądanego Gościa przed kolejną dużą datą lub prezentacją w sali konferencyjnej. 

$26 at Amazon.com

Najlepsze Arkusze Pochłaniające Olej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/payot20emergency20anti-shine20sheets.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/payot20emergency20anti-shine20sheets.html

Oczyść nadmiar sebum matowymi arkuszami delikatnego papieru o antybakteryjnym połysku. Te arkusze Payot pomagają wysuszyć tłustą skórę, sprawiając, że wygląda ona jak czysta, czysta skóra w krótkim czasie. To nie jest fizyka, to tylko zdrowy rozsądek, że papiery absorbujące olej, które mieszczą się w kieszeni, są dobrym i niedrogim dodatkiem do kampanii przeciw trądzikowi.

$7 at Payot.com

Męska skóra jest grubsza i bardziej tłusta niż damska, więc to tylko kwestia czasu, zanim my faceci będziemy musieli poradzić sobie z jakimś trądzikiem. Niezależnie od tego, na jakie zanieczyszczenia skóry możesz cierpieć, zasługujesz na najlepszy możliwy stan skóry. Czytaj dalej AskMen więcej sposobów, aby utrzymać twarz i ciało w tip top kształt, wewnątrz i na zewnątrz.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Możesz Też Kopać:

 • Jak pozbyć się blizn po trądziku
 • 11 Zaskórników-Wypędzające Pory-Udoskonalające Maski Na Twarz Z Węgla Drzewnego
 • Masz Trądzik? Możemy Pomóc

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Total
0
Shares
Related Posts
Callus remover na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Przeprowadzki Callus

Najlepsze Przeprowadzki Callus Zmiękcz szorstkie krawędzie za pomocą Top Callus Remover Ed Virgin 7 sierpnia 2020 Podziel się…