Najlepsze trackery Fitness dla biegaczy

Trzy trackery fitness na niebieskim tle

Najlepsze trackery Fitness dla biegaczy

Bieganie Fitness trackery gotowe do dopasowania do Twojego tempa

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Dziś żyjemy w super-połączonym świecie. Trudno jest przejść przez więcej niż 20 minut bez jakiegoś rodzaju powiadomienia pojawiały się, czy to na smartwatch, smartfon, tablet, lub komputer. Coraz więcej dorosłych skłania się do noszenia na wszystko, od korespondencji tekstowej po potrzeby fitness (co najmniej 1 na 5 dorosłych w USA podobno ma obecnie jedno z tych inteligentnych urządzeń na nadgarstku, a analitycy przewidują, że przesyłki wzrosną tylko w nadchodzących latach). Mimo wszystko, jeśli jesteś biegaczem, który poluje na właściwy wybór, aby śledzić swoją regularną aktywność, nie brakuje opcji. 

Podobne: najlepsze trackery i Zegarki Fitness

“Odpowiedni sprzęt do noszenia może całkowicie zmienić biegacza”, mówi Lindsey Clayton, certyfikowany przez RRCA trener Biegania i współzałożyciel Brave Body Project z siedzibą w Nowym Jorku. “Wspaniale jest być w stanie zrobić wszystko, od śledzenia tras i sprawdzania dokładnych odczytów, takich jak przebieg, podziały i tętno, niezależnie od tego, czy próbujesz PR swój następny maraton, czy jesteś bardziej biegaczem rekreacyjnym.” 

Clayton ma rację: wearables zrobić o wiele więcej niż tylko liczyć kroki i kalorie. Tutaj przedstawiamy, czego szukać w monitorze fitness dla biegaczy i oferujemy niektóre z naszych propozycji, niezależnie od tego, czy jesteś porannym wojownikiem chodu, czy biegaczem hobbystycznym. 


Czego szukać w trackerze fitness Do Biegania


Podobnie jak polowanie na kolejną parę trampek, bardzo łatwo jest robić zakupy w oparciu o wygląd i wygląd. To całkowicie zrozumiałe, że chcesz trackera, który jest przyjemny dla oka. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki wygląda, będziesz chciał go regularnie kołysać. Istnieje jednak kilka innych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie następnego monitora fitness: 

  • Żywotność baterii: Zazwyczaj większość urządzeń wystarcza na co najmniej trzy do pięciu dni na jednym ładowaniu. Pamiętaj jednak: w większości przypadków im więcej funkcji ma twój wybór, tym szybciej wyczerpie się bateria. Więc, jeśli jesteś kimś, kto chce iść w góry na tydzień na raz, bez prądu, to zdecydowanie należy wziąć pod uwagę. Na przykład: najnowszy zegarek Apple Watch ma 18-godzinną żywotność baterii, podczas gdy pasek WHOOP może trwać około pięciu dni w pełni naładowany.

  • Wbudowany GPS: Jeśli jesteś zapalonym biegaczem na świeżym powietrzu, GPS będzie dla ciebie ważny, jeśli chodzi o czynniki śledzenia, takie jak tempo i dystans. Jeśli wstajesz i zapisujesz trening, chcesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne dane. Świetne zegarki GPS (takie jak Garmin i Suunto) mają również oprogramowanie z obsługą aplikacji, które umożliwia zaplanowanie trasy przed zasznurowaniem.

  • Wyświetlacz: Wybierz tracker z ekranem OLED do monitorowania codziennych wskaźników, a nawet powiadomień mobilnych, lub ustaw się na wyświetlaczu LED, aby uzyskać mniej rozpraszające podejście.

  • Projekt: Fantazyjne coś, co zapewnia komfort G-Shock, z trwałością zegara zewnętrznego.

  • Monitor Tętna: W zależności od tego, gdzie jesteś podczas treningu, monitorowanie stref tętna może być bardzo pomocne we wszystkim, od ogólnego wzrostu sprawności po zdrowie i bezpieczeństwo. 

  • Aplikacja Mobilna: Chociaż miło jest śledzić takie rzeczy, jak tempo i dystans, jeszcze lepiej jest zobaczyć, jak te rzeczy zmieniają się w czasie. Korzystanie z urządzenia do noszenia z połączoną aplikacją mobilną pozwoli Ci myśleć o szerszym obrazie i porównywać dane z dnia na dzień, z roku na rok. 

  • Wodoodporny: Czy to H2O, czy pot, weź pod uwagę urządzenie, które może wytrzymać uszkodzenia wody.

Pod koniec dnia pomocne może być sporządzenie listy priorytetów tego, czego szukasz w idealnym monitorze fitness. Chcesz na przykład mieć na nim twarz, czy możesz uzyskać większość danych i spostrzeżeń z aplikacji? Szukasz czegoś, co możesz nosić zarówno do garnituru, jak i sprzętu treningowego, czy też nie masz nic przeciwko porzuceniu go po poceniu się? Identyfikując, czego naprawdę chcesz w swoim urządzeniu do noszenia, będziesz mógł robić mądrzejsze zakupy. 

Pamiętaj też – czasami nie jest to zły pomysł, aby od czasu do czasu zostawić urządzenie do noszenia w domu. “Musisz upewnić się, że słuchasz swojego ciała, tak jak słuchasz noszenia”, mówi Clayton. “Zbyt duża ilość danych może cię powstrzymać, sprawiając, że masz obsesję na punkcie liczb. Zawsze pamiętaj, dlaczego w ogóle biegasz, i mam nadzieję, że to dlatego, że przynosi ci radość.” 


 Â€‹pokrewne: jak znaleźć najlepszą parę butów do biegania dla Ciebie


Najlepsze trackery Fitness dla biegaczy


Gotowy do biegu? Oto nasz przewodnik po najlepszych trackerach fitness dla biegaczy: 

Dla Biegacza, Który Chce Jak Najwięcej Danych

Garmin Forerunner 745

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20forerunner2074520fitness20tracker.html

Jeśli jesteś kimś, kto jest naprawdę gotowy, aby poważnie zająć się smartwatchem związanym z konkretną aktywnością i chcesz mieć kilka Gwiezdnych dzwonków i gwizdków, ten Garmin jest doskonałym miejscem, aby zacząć. Ma żywotność baterii, która trwa do siedmiu dni i śledzi wszystko, od biegania na bieżni zewnętrznej i wewnętrznej po siłę, cardio, eliptyczne, Pilates i jogę (aby wymienić tylko kilka). Dodatkowo, jeśli splurge dla kapsuły stóp, można uzyskać inne nieprzyzwoicie centryczne, pomocne środki, takie jak dynamika biegu, oscylacja pionowa i stosunek, czas kontaktu z podłożem i długość kroku. 

Obiecująca recenzja: “To pokazuje wiele na tarczy zegarka podczas biegu, i jest “zawsze na” (lub głównie tak). To sprawia, że utrzymanie tempa na dłuższą metę lub sprawdzanie avg. HR naprawdę proste. Świetny zegarek. W tym momencie nie biegam z muzyką, więc nie mogę tego komentować… Zegarek jest niesamowity do biegania. Synchronizuje się szybko po biegu. Mam go w połączeniu z Garmin HRM. Jeśli chcesz zegarek do biegania, jest to fantastyczny wybór.”- Boston Suburban Dweller

499 zł przy Amazon.com
 

Nosić Stale

Apple Watch Series 6

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20watch20series20620fitness20tracker.html

To jest wybór dla faceta, który nigdy nie chce zdejmować swojego Monitora fitness. Nie tylko wygląda super elegancko, ale także jest wyposażony w czujnik tlenu we krwi i aplikację, aplikację EKG i zawsze włączony wyświetlacz siatkówki. Inne zalety: gazillion (OK, wiele) różnych zespołów, aby dostosować jego wygląd, dzięki czemu bardzo łatwo jest przejść od treningu do spotkania w pracy. Nie wspominając już o nowszej wersji Apple Fitness + – usługi fitness opartej w całości na zegarku Apple Watch, która zapewnia treningi w stylu studyjnym na iPhone’ a, iPada i Apple TV – masz zespół trenerów w gotowości, gdy tylko chcesz, aby trener był w ruchu. 

Obiecująca recenzja:  “Komfort, łatwość obsługi i fakt, że mogę biegać bez telefonu i nadal nadążać za telefonami alarmowymi, SMS-ami i e-mailami, jest niesamowity.”- Frederick Lifsitz

529 zł przy Amazon.com

Złoty Bilet biegowych zegarków

Garmin Fenix 6x Pro Solar

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20fenix206x20pro20solar20fitness20tracker.html

Jak można powiedzieć po cenie, jest to naprawdę król wszystkich trackerów fitness do biegania, oferując wszystko, czego każdy biegacz może dosłownie kiedykolwiek chcieć. Począwszy od funkcji PacePro, która jest jak wbudowany trener biegania, zaawansowanych wskaźników treningowych, takich jak V02 max z regulacją temperatury i wysokości oraz recovery advisor, a także do 21 dni pracy na baterii (w tym trzy dni premii dzięki ładowaniu słonecznemu). Ma również mnóstwo innych wspaniałych integracji aplikacji, takich jak muzyka (Spotify, Deezer, Amazon Music), Garmin Pay i inne.

Obiecująca recenzja: “Uważam, że funkcje są niesamowite, zwłaszcza wszystkie dane zwrotne, które otrzymuję. To naprawdę motywujące, aby mieć te dane w czasie rzeczywistym na swoich biegach. Jednak przede wszystkim wybrałem to urządzenie, ponieważ trenuję w kierunku biegania ultras i chciałem mieć najlepszą żywotność baterii i najlepsze możliwości śledzenia na trasach.”- Tim B

999,99 zł Amazon.com

Natychmiastowy Klasyk

Suunto 9 Baro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/suunto20920baro20fitness20tracker.html

Suunto to klasyczny zegarek dla biegaczy, oferujący wszystkie niezbędne wskaźniki oraz kilka bonusów, które sprawiają, że jest to idealny wybór w naszej książce. Kopiemy funkcję “pętli”, która automatycznie oferuje wgląd oparty na lokalizacji, aby analizować statystyki dla każdej pętli, idealne narzędzie do biegania po torze (te pętle mogą być analizowane po zakończeniu wysiłku w aplikacji). 

Obiecująca recenzja: “Używałem tego produktu zarówno do biegania, jak i biegania w terenie i jestem bardzo zadowolony. Informacje o zegarku bardzo mi pomagają.”- Anonim

419,30 zł Suunto.com

Świetny Skok Z Punktu

Fitbit Versa 3

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20versa20320fitness20tracker.html

Dzięki szacowanej żywotności baterii na sześć dni, versa zapewni Ci ochronę przez prawie tydzień użytkowania. Jeśli twój umysł jest w tysiącach miejsc na raz (był tam), automatyczne wykrywanie treningu dla niektórych rodzajów ćwiczeń (w tym biegania) jest ogromnym ratunkiem dla życia, jeśli zapomnisz rozpocząć sesję. Gdy jesteś w połowie kroku, zegarek można skonfigurować tak, aby wyświetlał powiadomienia o strefach tętna, które pomogą Ci określić poziom wysiłku.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam jasny ekran i wygodny zespół. Niesamowita żywotność baterii… 6-dniowa żywotność baterii wydaje się trwać wiecznie. GPS oznacza, że mogę zostawić telefon w domu, aby śledzić moje biegi. Świetne nowe funkcje zdrowotne i fitness na urządzeniu i w aplikacji mobilnej. Czekamy na aktualizacje oprogramowania, które odblokowują jeszcze więcej.”- LY

228,95 zł Amazon.com

Date Geek ‘ s BFF

WHOOP

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop20fitness20trackerc382c2a0.html

 

Whoop jest niepodobny do żadnego innego noszenia na tej liście, ponieważ jest jedynym bez twarzy. To prawda: zespół ma być używany w harmonii z aplikacją, co może być dla niektórych wyłączeniem-ale nie powinno być. Zespół śledzi napięcie, sen i regenerację, zapewniając spersonalizowany, łatwy w nawigacji wgląd w to, jak twoje ciało radzi sobie dzień w dzień. Biegacze mogą włączyć GPS przed wysiłkiem, korzystając z aplikacji do śledzenia szczegółów dotyczących treningu na świeżym powietrzu. Uwielbiamy go za wnikanie w nasze codzienne nawyki (Jedzenie, picie, spanie), aby zobaczyć, jak wpływają one na trening. 

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam to. Dostarczone dane i logika Whoop pozwalają mi reagować na zmieniające się warunki mojego ciała, dzięki czemu mogę uniknąć obrażeń i przekraczać swoje granice.”- Dave T

$30 / miesiąc w whoop.com

Lekki Model

Polar Vantage V2 Z Czujnikiem Tętna

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/polar20vantage20v220with20heart20rate20sensor20fitness20tracker.html

Przy zaledwie 52 gramach jest to lekka opcja, która zdecydowanie wykonuje zadanie. Vantage ma wiele zalet, ale uwielbiamy funkcję recovery pro, która mówi, Czy twoje ciało jest gotowe do treningu i oferuje najlepsze informacje zwrotne na temat regeneracji bezpośrednio na nadgarstku (do tego potrzebny jest czujnik tętna). Rozpocznij również zużycie dzięki testowi wydajności biegowej, który pomaga śledzić postępy w czasie, a także analizować prędkość, strefy mocy i tętno.

Obiecująca recenzja: “To najlżejszy i najwygodniejszy zegarek do biegania, jaki posiadałem. Naprawdę podobały mi się niektóre z nowszych funkcji, takich jak oczekiwana żywotność baterii GPS po rozpoczęciu biegu. Test biegowy był również świetny, aby ustawić odpowiednie strefy treningowe dla moich przyszłych biegów. Test biegu naprawdę popycha cię do maksymalnego wysiłku i czasami wydaje się zabawną grą, starając się utrzymać zakresy tempa, które daje Ci zegarek. Z niecierpliwością czekam na wypróbowanie innych funkcji, takich jak Kierunki turn by turn i segmenty strava live.”- D Hanlon

499 zł przy Amazon.com

Dobry Budżet Znajdź

amazFit Blip

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazfit20blip20fitness20tracker.html

Najlepszą rzeczą w tym noszeniu jest żywotność baterii trwa prawie miesiąc-poważnie. Jeśli jesteś kimś, kto jest stale sfrustrowany faktem, że Twój zegarek nigdy nie jest naładowany, może to złagodzić te frustracje. Ma naprawdę elegancki design i wykonuje pracę bez dodatków, takich jak ekran dotykowy (chociaż wygląda podobnie do Apple Watch, używa tylko przycisku Do funkcjonalności). 

Obiecująca recenzja: “Żywotność baterii jest szalony, mój jest na dwa tygodnie i jest obecnie na 81 procent. Biegam sześć dni w tygodniu i używam zegarka do śledzenia za każdym razem. Bardzo wygodne, spałem w nim kilka razy i nie miałem problemu. Po prostu nie lubię spać w zegarku. Nie wezmę z nim prysznica, jestem pewien, że hydroizolacja zadziała, ale nie mam powodu, aby ryzykować.”- Sean

99,99 zł Amazon.com

Dla osoby, która nienawidzi nosić coś na nadgarstku

Coros Pace 2

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/coros20pace20220fitness20tracker.html

Jeśli jesteś osobą, która chce nosić tracker fitness, ale naprawdę gardzi uczuciem czegoś na nadgarstku, jest to wybór dla ciebie. To dlatego, że at-release jest najlżejszym urządzeniem do noszenia na rynku o gramaturze 29 gramów. Zegarek oferuje 20 dni codziennego użytkowania (i 30 godzin w trybie stałego GPS).

Obiecująca recenzja: “Po dwóch miesiącach biegania z zegarkiem jestem przekonany, że jest to najlepszy zegarek, z którym biegałem. Ma niesamowitą żywotność baterii, zaawansowane statystyki, takie jak moc i naprawdę szybką synchronizację. Zarejestrowane odległości i wysokości są niezwykle dokładne.”- R Wright

199,99 zł Amazon.com

Wbudowany Coaching

Garmin Venu Sq Music Edition

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20venu20sq20music20edition20fitness20tracker.html

Nowy w ciągu ostatniego roku w ofercie Garmin, jest to świetny zegarek dla kogoś, kto chce wiele wspaniałych klasycznych funkcji, z których znana jest marka, ale inny styl zegarka, który nie krzyczy ” kto chce pobiegać po pracy?”Istnieje wiele różnych funkcji, które można uwielbiać, ale dużą atrakcją jest Garmin Coach, oferujący biegaczom autokar na nadgarstku do trenowania na popularnych dystansach, takich jak 5 km, 10 km lub Półmaraton, a także zaawansowane monitorowanie snu i śledzenie oddychania. 

Obiecująca recenzja: “Garmin nadal cieszy biegaczy! Spędziłem miesiące badając zegarki… To jest zegarek. Jest to świetny rozmiar, jest dobrze wyglądający i ma ładny ekran. Nie mam włączonych ustawień “always on” lub powiadomień, ponieważ w przeciwnym razie dostaję wystarczającą stymulację w moim życiu. Żywotność baterii również była zaskakującą korzyścią! Dla każdego sportowca rozważającego to Zegarki konkurentów, zatrzymaj się tutaj i dokonaj właściwego wyboru.”- David Ludwig

249,99 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze trackery Fitness nie są przeznaczone wyłącznie do siłowni
  • Jak uzyskać prawidłową formę biegania
  • Poradnik Zakupowy: Bieżnie

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts