Niesamowita transformacja Fitness Bobby Murphy

Bobby Murphy przed i po odchudzaniu.

Niesamowita transformacja Fitness Bobby Murphy

Jak jeden człowiek zrzucił 80 funtów, zmieniając swój związek z jedzeniem

Kiedy Bobby Murphy z Naperville w stanie Illinois zbliżał się do swoich 45.urodzin, uświadomił sobie, że jest najcięższy w swoim życiu. Z pracy i priorytetów rodziny wyprzedzając jego skupić się na własnym zdrowiu, znalazł się ze złym harmonogramem posiłków i nie ma czasu, aby zobowiązać się do treningów. Liczba na skali wzrosła do 266 funtów, ale z niedawną zmianą kariery i jego dzieci stają się bardziej niezależne, zdecydował, że to idealny czas, aby odzyskać kontrolę i dokonać dużych zmian w kierunku lepszego zdrowia.

“Zdecydowałem, że nie będę o kolejny rok starszy w wadze, którą byłem”, wspomina Bobby. “Może nie mam wyboru w starzeniu się, ale miałem wybór, aby nie feel starszy.”

Powiązane: Zmotywowany swoją przyszłością, Boks pakował cios, którego potrzebował, aby zrzucić 100 funtów

Uzbrojony w celu, aby nie tylko schudnąć, ale faktycznie korzystać z efektów bycia bardziej sprawny fizycznie, Bobby wiedział, że musi podejść do swojej podróży odchudzania w zdrowy sposób (tj. bez modnych diet, ale całkowita zmiana stylu życia). I za to, Bobby zauważa, że ważne było dla niego, aby mieć profesjonalny zespół po swojej stronie, który może zapewnić mu odpowiednią edukację i narzędzia do zrównoważonego odchudzania. Dlatego dołączył do nadzorowanego przez lekarza programu odchudzania.

Jedną z pierwszych rzeczy Bobby nauczył się od Medi-Weightloss jest znaczenie liczenia jego węglowodanów i spożycia cukru. Zaczął więc włączać do swoich posiłków jak najwięcej świeżych owoców i warzyw w ciągu dnia i znacznie zwiększył spożycie białka, aby zwiększyć jego sytość zdrowym paliwem. W drugim tygodniu swojej podróży Bobby mówi, że już zaczął odczuwać wyniki tego zdrowszego stylu życia,a jego waga zaczęła spadać. Przypomina sobie, że czuje się mniej nadęty i mniej ciężki, a jego ubrania zaczęły pasować inaczej.

Powyżej: Bobby po odchudzaniu.

“To po prostu udowodniło, że jeśli zastosujesz się do planu, zobaczysz wyniki”, mówi, zauważając, że ustanowienie solidnego harmonogramu było kluczowe dla jego długoterminowego sukcesu. “Dla mnie rutyna jest kluczem; posiłki i ćwiczenia są codziennie o tej samej porze, a także dużo snu.”

Część tej procedury obejmuje również cotygodniowe kontrole, aby utrzymać go na dobrej drodze. Podczas każdej wizyty z Medi-Weightloss, on iść na plan na następny tydzień, w tym listy zakupów i pomysłów menu, jego plan ćwiczeń, i jego postępy w kierunku swoich celów.

To nie znaczy, że nie było progów zwalniających po drodze, oczywiście. Bobby przyznaje, że trudno mu było ominąć pomysł, że mógłby (i mógłby) zrzucić pięć lub więcej funtów tygodniowo. On wie teraz, że utrata masy ciała, jak to nie jest zdrowe i trwałe, ale on nadal czuje się trochę zniechęcony, gdy jego tygodniowa utrata masy ciała był “tylko” dwa lub trzy funty mimo wiedząc, że pracował tak ciężko, aby pozostać na dobrej drodze.

“Byłem swoim najgorszym wrogiem”, mówi. “Zdecydowanie musiałem przeprogramować swój mózg.”

Przed znalezieniem Medi-Weightloss, Bobby próbował wiele różnych diet i treningów, i przyznaje, że nawet kiedyś myśleć, że trzeba pominąć posiłki lub głodzić się, aby schudnąć. I chociaż mógł uzyskać wyniki, które chciał w tym czasie, nigdy nie trwały długo. Teraz jednak Bobby przypisuje swoją podróż Medi-Weightloss pomagając mu dowiedzieć się, że nigdy nie powinien pozbawiać swojego ciała jedzenia, ponieważ zapewnia energię niezbędną do zdrowego życia. 

Ta energia, oczywiście, jest kluczem do utrzymania rutynowych ćwiczeń, zbyt. Ostatnio Bobby zaczął uprawiać jogę-praktykę, do której przyznaje, że nigdy nie myślał, że się dostanie, ale teraz ją uwielbia! Jest również dumny, że ma zamiar uruchomić swój trzeci 5K od początku swojej podróży odchudzania. 

Powyżej: Bobby (po lewej, na Czerwono) startujący w wyścigu na 5 km.

“W każdym wyścigu staram się pokonać swój czas z poprzedniego wyścigu”, mówi. “Ćwiczenia stały się moim lekiem, moją terapią.”

W swoich 45 urodzinach Bobby od początku swojej podróży fitness schudł o 80 funtów. Jego lekarz od tego czasu odstawił mu leki, które mu przepisano, aby utrzymać ciśnienie krwi, i nie jest już uważany za przedcukrzycowego. Chociaż włożył mnóstwo własnej ciężkiej pracy i determinacji, aby się tam dostać, Bobby daje kredyt jego zespół wsparcia rodziny i przyjaciół, a także personel w Medi-Weightloss za utrzymanie go na torze przez całą podróż.

“Przez ostatnie półtora roku otrzymałem tak wiele wsparcia i miłości od pań w klinice Medi-Weightloss Naperville” – mówi. “Mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie czułem, że to tylko praca dla nich … Naprawdę dbali o moje trwałe zdrowie i zainwestowali tak wiele z siebie w to, aby moja podróż odchudzania była tak udana.”

Bobby żartuje również, że odniósł taki sukces w swojej podróży odchudzającej z powodu wszystkich pieniędzy, które wydał na zupełnie nową, mniejszą garderobę.

“Szczerze, czuję się świetnie i moja samoocena jest najwyższa od lat” “Ja też chcę czuć się dobrze i dobrze wyglądać!”

Dla innych, którzy podróżują po zdrowiu i kondycji, Bobby jest zagorzałym zwolennikiem faktu, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Dzieli się także kluczowym cytatem, który utkwił w nim jako kluczowa część jego motywacji i determinacji, ponieważ postanowił osiągnąć zdrowszy styl życia: “twoje ciało może znieść prawie wszystko; to twój umysł musisz przekonać.”

Do tego dodaje: “nie ma znaczenia, jaki jest trening, o ile jest to trening. Nie zobaczysz wyników, jeśli nie chcesz umieścić w pracy.”

Możesz Też Kopać:

  • Dlaczego Ten Pilot Leci Wysoko Po 50-Kilogramowym Odchudzaniu
  • W dół 65 funtów, Boks przyniósł Fitness do ciała i umysłu
  • Jak przypadkowe spotkanie zmieniło “otyłego dzieciaka” w trenera Fitness
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts