Najlepsze trackery Fitness i smartwatche dla mężczyzn

Trzy monitory fitness na zielonym tle, Nakładka na plakietkę AskMen Editor ' s Choice

Najlepsze trackery Fitness i smartwatche dla mężczyzn

Miej oko na swoje postępy Fitness z tych najlepszych trackerów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Kiedy tak wiele w życiu wymyka się spod kontroli, naturalną rzeczą jest trzymanie się rzeczy, które dają poczucie porządku, co prawdopodobnie tłumaczy naszą obecną obsesję śledzenia wszystkiego. Od naszego codziennego spożycia wody i liczby kroków, które wykonujemy od wschodu do zachodu Słońca, do jakości naszego snu, istnieje więcej niż prawdopodobne urządzenie, które to ułatwi. Prawdopodobnie największym składnikiem ilościowego ruchu jaźni? Fitness trackery i smartwatche.

Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

Podczas gdy ta kategoria Tech fitness istnieje już od dłuższego czasu, miesiąc po miesiącu najlepsze marki, takie jak Fitbit, Apple i Samsung, zwiększają swoje opcje tech do noszenia. 

W społeczeństwie, w którym co najmniej 1 na 5 dorosłych w USA ma podobno jeden z tych inteligentnych urządzeń na nadgarstku, a analitycy przewidują, że całkowite wydatki na urządzenia do noszenia osiągną $63 miliard w 2021, pozostaje pytanie: co ma odpowiedni monitor fitness? Newsflash: są czymś więcej niż tylko elegancko wyglądającymi krokomierzami.


Czego szukać w monitorze Fitness


Podobnie jak kupowanie dżinsów lub trampek, łatwo jest robić zakupy w oparciu o wygląd. Chociaż tak, chcesz Monitora aktywności, który wygląda tak dobrze, że chcesz go regularnie nosić, funkcje fitness są równie ważne. Oto niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu nowego Monitora fitness.

  • Żywotność baterii: Coś, co trwa od trzech do pięciu dni, powinno być zwyczajem. Jednak im więcej funkcji ma Tor, tym więcej czasu zużywa bateria i tym więcej trzeba go naładować. Na przykład Apple Watch ma 18 godzin pracy na baterii, podczas gdy Fitbit Inspire 2 (znacznie mniej pod względem dzwonków i gwizdków) trwa do 10 dni.

  • Wyświetlacz: Wybierz tracker z ekranem OLED do monitorowania codziennych wskaźników, a nawet powiadomień mobilnych, lub ustaw się na wyświetlaczu LED, aby uzyskać mniej rozpraszające podejście.

  • Projekt: Fantazyjne coś, co zapewnia komfort G-Shock, z trwałością zegara zewnętrznego.

  • Wbudowany GPS: Poszukaj Urządzenia z wbudowanym systemem nawigacji, aby dokładnie raportować tempo i dystans. Jeśli masz zamiar umieścić w pracy podczas treningu, chcesz mieć pewność, że otrzymujesz wszystkie dane, których pragniesz.

  • Czujnik tętna: Zwiększenie uderzeń na minutę jest kluczem do zrzucenia wagi, stąd potrzeba HRM.

  • Aplikacja mobilna: Nie tylko jest to powszechne dla obecnych trackerów, ale także niezbędne do zarządzania celami fitness. Aplikacja mobilna pozwoli Ci spojrzeć na szerszy obraz i porównać dane w czasie, z miesiąca na miesiąc lub z roku na rok.

  • Wodoodporny: Czy to H2O, czy pot, weź pod uwagę urządzenie, które może wytrzymać uszkodzenia wody.

Na koniec dnia musisz zadać sobie kilka kluczowych pytań: Czy chcesz nosić ten tracker przez cały czas,czy po prostu podczas ćwiczeń? Jeśli jest to drugie, możesz mniej dbać o estetykę. Czy nie masz nic przeciwko konieczności częstego plopowania go na ładowarce, czy wolisz nie martwić się o spadek w połowie biegu? I wreszcie, jakie Dane i inteligentne funkcje naprawdę się dla ciebie liczą? Niektóre modele mają śledzenie snu, Inne Nie, niektóre modele przechowują muzykę na samym urządzeniu, większość nie. wszystko zależy od osobistych preferencji.

Peep ten przewodnik do najnowszych i najlepszych trackerów fitness, aby wskazać opcję, która jest właśnie dla ciebie.


RELATED: trenerzy ujawniają, które wskaźniki trackera Fitness mają znaczenie


Najlepsze trackery Fitness i smartwatche


Świetny Ogólnie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20watch20series206.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/apple20watch20series206.html

Nie musimy Ci mówić, że dla wielu Apple jest złotym standardem, a to jest szczególnie prawdziwe w przypadku najnowszej premiery marki. Poza wszystkimi funkcjami śledzenia i nieskończonymi opcjami aplikacji, Seria 6 ma czujnik nasycenia tlenem krwi, który oblicza poziom SpO2 na żądanie, a także wykonuje pomiary, gdy śpisz i jesteś nieaktywny. W kategoriach laika, pomiary te wskazują, jak dobrze układ krążenia i dróg oddechowych dostarczają natlenionej krwi do organizmu-kluczową cechą w tych czasach COVID.

Najnowsza premiera Apple Watch jest również wyposażona w wiele nowych opcji paska i ładuje się szybciej – 80 procent w godzinę i 100 procent w 90 minut. Bardzo imponujące 90 procent z 963 opinii na Amazon są 5-gwiazdkowe, co czyni zegarek jednym z najwyżej ocenianych. 

Obiecująca recenzja: “Kupiłem to ze względu na swoje funkcje i działa dobrze, jest lepszy niż mój telefon na ścieżkach GPS, zwłaszcza gdy śledzi moje Mile, gdy jeżdżę na rowerze, i jest naprawdę dokładny NA BPM. cieszę się, że to mam. Musisz kupić, jeśli potrzebujesz śledzenia tętna i fitness trackera. tak, to jest drogie, ale jakość jest naprawdę dobra.”- alain ignacio

399 zł przy Amazon.com

Niedrogi Zakup

Fitbit Inspire 2 Monitor zdrowia i kondycji

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitbit20c382c2a0inspire20220health20and20fitness20tracker.html

Ten slim Fitness tracker to świetny zakup budżetu, który jest łatwy do noszenia przez cały dzień i dobrze komponuje się z większością ubrań. Jest wodoodporny (dzięki czemu można śledzić pływanie), ma 10-dniową żywotność baterii, umożliwia 24/7 śledzenie tętna, spersonalizowane wskazówki/ćwiczenia oparte na celach, kierowane funkcje oddechowe i ma kilka podstawowych funkcji śledzenia snu. Nie ma jednak wbudowanego GPS, a mały ekran może być problematyczny dla niektórych. Siedemdziesiąt sześć procent z 3,605 opinii na Amazon są 5-gwiazdkowe i wielu zweryfikowanych kupujących jest zadowolonych z ich uaktualnienia do tego modelu.

Obiecująca recenzja: “Kocham ten nadajnik! Uaktualniłem z Alta, więc mogłem monitorować HR, ale jest o wiele fajniejszy niż Alta! Tak łatwo przekształcić go w wodoodporny, aby wziąć z nim prysznic, minuty strefowe popchnęły mnie do zabicia mojego treningu. Zobacz zdrowszą przyszłość z tym narzędziem! Na marginesie, kupiłem metal mesh band od Poy (Amazon) i instalacja zajęła minutę i wygląda niesamowicie!”- Conrad S.

99,95 zł Amazon.com

Dla poważnego sportowca 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20forerunner20745.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/garmin20forerunner20745.html

Najnowsza wersja Garmin, ze względu na wysoką cenę, jest dostosowana do poważnych biegaczy i triathlonistów. Mówi się, że ma jedne z najdokładniejszych funkcji śledzenia podczas biegania, pływania, jazdy na rowerze i aktywności w pomieszczeniach, takich jak wioślarstwo, co pozwala na łatwą analizę efektów harmonogramu treningowego. 

Ten zegarek Garmin ma również wbudowany odtwarzacz muzyki (choć jest to główny wyczerpanie baterii) i funkcje płatności (choć z ograniczoną liczbą banków), oprócz poprawy szkolenia i porady odzyskiwania. Co ciekawe, pomimo wysokich cen wielu recenzentów nie wydaje się być poważnymi sportowcami i są zadowoleni z ich zakupu.

Obiecująca recenzja: “Jestem nowym biegaczem, a codzienna zalecana funkcja ćwiczeń pomogła mi skupić się na treningach. Nie jestem zawodowcem, ale Garmin wydaje się mieć zrównoważone podejście treningowe, sugerując działania, które pomogą zbudować sprawność i uniknąć kontuzji – — – to wszystko, czego potrzebuję.”- RS

489,95 zł Amazon.com

Stylowy Tracker Fitness

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/samsung20galaxy20watch203.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/samsung20galaxy20watch203.html 

Prawdopodobnie jeden z najbardziej stylowych smartwatches na rynku teraz, najnowsza premiera Samsung pochodzi z systemem coach, ulepszone śledzenie snu, i elektrokardiogram (EKG lub EKG). Jego jasny ekran jest łatwy do odczytania i, podobnie jak nowy Apple Watch, ten zegarek oferuje monitorowanie tlenu we krwi. 

Obiecująca recenzja: “Kocham to! Solidna konstrukcja, wszystkie funkcje łatwe w użyciu i łatwe do zobaczenia na tarczy zegarka. Aplikacje zdrowotne są bardzo dokładne, rozmowy telefoniczne są jasne. Bardzo proste do dostosowania.”- Dale C. Laubach

399,99 zł Amazon.com

Unikalny Tracker

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop.html

Ta opaska fitness zapewnia analizę obciążenia, regeneracji i stresu. W rozmowach z trenerami konsekwentnie pojawiał się jako faworyt. “Noszę swoje https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop.html prawie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc sprawdza, ile wysiłku gromadzi się przy każdym zadaniu, w tym przy składaniu prania lub przenoszeniu mebli”, mówi Taylor Rae Almonte z Rumble Boxing. “Ładowarka jest nawet do noszenia i jest wodoodporna, co pomaga.” 

Almonte wyjaśnia, że przed założeniem https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop.html kiedyś po prostu szukać kalorii spalonych podczas treningu, ale teraz stał się bardziej zainteresowany tym, jak się czuje i jak odtworzyć jego ” wielkie dni.”Możliwość śledzenia rzeczy takich jak sen, spożycie wody i ogólne obciążenie dnia z codziennych czynności i moich treningów pomaga mi zobaczyć, co działa, a co nie działa na moje ciało i pokazuje mi sposoby powtarzania tego w kółko.”

Obiecująca recenzja: “Najlepszy tracker fitness na rynku. Ułatwia proces podejmowania decyzji, mówiąc, co twoje ciało jest w stanie zrobić. Koniec z zmarnowanymi treningami.”- Alden H.

Ceny różnią się w https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/whoop.html.com

Funkcje Muzyczne

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fossil20gen205e.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fossil20gen205e.html

Ci, którzy szukają wielu funkcji w stosunkowo przystępnej cenie, powinni rozważyć najnowszą premierę od Fossil. Posiada cztery tryby baterii (z trybu dziennego, który pozwala na korzystanie z większości funkcji codziennie z nocnych opłat) do czasu Tylko tryb, który trwa dłużej niż tydzień. Google Fit automatycznie wykryje chodzenie, bieganie i jazdę na rowerze za pomocą telefonu lub zegarka jako czujnika, a także możesz śledzić szeroki zakres treningów i aktywności, sprawdzając tętno w dowolnym momencie w ruchu. 

Ten smartwatch ma wbudowany głośnik, dzięki któremu możesz słuchać muzyki, otrzymywać alerty dźwiękowe i słuchać odpowiedzi od Asystenta Google. Wreszcie, ma płacę zbliżeniową i jest odporny na pływanie. 

Obiecująca recenzja: “W tej cenie jest to absolutnie najlepszy smartwatch, jaki można uzyskać na telefon z Androidem. Może synchronizować powiadomienia z telefonu, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnych rzeczy. Może również odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z zegarka za pomocą wbudowanego mikrofonu. W tej cenie byłoby to bezmyślne.”- Chenyi L.

249 zł przy Amazon.com

Regularny Wygląd Zegarka

Withings Steel HR 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/withings20steel20hr20smartwatch.html

Czekając na kontrowersyjną premierę ScanWatch, Steel HR zadowoli każdego, kto szuka stylowej i czystej opcji. Ten zegarek fitness wygląda ostro, kropka. Dla faceta, który po prostu szuka podstawowych danych dotyczących zdrowia i kondycji, to robi swoje. Pomyśl o spalonych kaloriach, bieganiu na świeżym powietrzu, monitorowaniu snu, pływaniu i tym podobnych rzeczach. Jedyny haczyk: musisz sprawdzić to wszystko w aplikacji Health Mate (ekran nie pokaże ci towarów). Ale znowu, wygląda cholernie elegancko. 

Obiecująca recenzja: “Kupiłem parę, jedną dla mnie i jedną dla mojej dziewczyny. Na początku byłem nieco sceptyczny, ponieważ było to w okresie posiadania firmy Nokia, ale szybko zakochałem się w moim zegarku. Uwielbiam fakt, że jest niski profil i szczupły. To nie wygląda jak high-tech fitness tracker, ale ma wszystkie gadżety z jednego. Noszę go do pracy, spotkań biznesowych, parków, treningów, sesji pływackich, a nawet podczas snu. Nigdy mnie to nie zawiodło. Polecam go cały czas moim znajomym.”- Gary

179,95 zł Amazon.com

Dokładne Śledzenie

Polar Vantage V2 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/polar20vantage20v2c382c2a0fitness20tracker.html

Zaprojektowany do dokładnego śledzenia aktywności, w tym biegania, pływania, jazdy na rowerze i treningu siłowego, najnowszy model Polar, Vantage V2, jest również lekki i smukły, ma 100-godzinne śledzenie GPS, Wiele opcji testów wydajności (takich jak test wydajności biegu, który określa VO2Max i Test odzyskiwania nóg zaprojektowany w celu określenia, czy nogi są odzyskiwane, czy nie), śledzenie snu, Sterowanie muzyką i jest kompatybilny z pasami piersiowymi i czujnikami kadencji. Siedemdziesiąt procent recenzentów na Amazon dał Zegarek 5-gwiazdek, wzywając go do realizacji swoich obietnic. 

Obiecująca recenzja: “Używam Vantage V2 od około tygodnia i było to wszystko, czego się spodziewałem, gdy po raz pierwszy usłyszałem, że wychodzi. Jest znacznie lżejszy niż początkowo myślałem, co jest świetne i ma super stylowy design. Używam go głównie do biegania i testowałem go zarówno na bieżni, jak i na drodze – prawie identyczne wyniki.”- Amy

499 zł przy Amazon.com

Not Wrist Tracker

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/myzone20mz-320physical20activity20belt.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/myzone20mz-320physical20activity20belt.html

Jeśli szukasz alternatywy dla zwykłego zegarka, Jerry Randolph, ekspert fitness i trener w FightCamp, poleca https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/myzone20mz-320physical20activity20belt.html zauważając, że uważa, że nie tylko bardzo dokładne, jeśli chodzi o monitorowanie tętna i śledzenie wydatków kalorii, ale łatwo synchronizuje się z telefonem. Recenzenci Amazon zgadzają się z 74 procent z 561 recenzji wychodzi być gwiazdkami 5. Ma również niesamowitą żywotność baterii-do 300 godzin między ładowaniami! 

Obiecująca recenzja: “Naprawdę lubię korzystać z tego urządzenia. Uwielbiam śledzić dane na temat moich treningów i stale ich używam, aby motywować się i wyznaczać wyższe cele kaloryczne każdego miesiąca.”- Dcaff

149,99 zł Amazon.com

Zarządzanie Intensywnością Treningu

Morpheus

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/morpheus20fitness20tracker.html

Inną często zalecaną, ale mniej znaną opcją śledzenia kondycji jest Morfeusz. Randolph powiedział nam, że polega na technologii śledzenia Morfeusza, aby upewnić się, że nie stresuje swojego ciała i że w razie potrzeby dostaje się do strefy regeneracji (Morfeusz pomaga zarządzać intensywnością treningu dzięki spersonalizowanym strefom tętna). “Ten jest wyjątkowy, ponieważ działa w połączeniu z innymi trackerami, których używam, i mogę go nosić na kostce podczas treningu”, mówi.

147 zł przy Morpheus.com

Śledzenie Kalorii

Healbe Corp GoBe2

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/healbe20corp20gobe220fitness20tracker.html

Jeśli chcesz upewnić się, że poziom odżywiania i nawodnienia nadąża za poziomem aktywności, Randolph mówi Healbe Corp GoBe2, który monitoruje twoje zdrowie i dietę, jest najlepszym rozwiązaniem. “Chcę mieć pewność, że kalorie, które spożywam, utrzymują moją energię, budują mięśnie i stabilizują moją wagę, a GoBe3 pomaga mi to zapewnić, jednocześnie śledząc moje kroki, tętno, spalone kalorie i jakość snu”, mówi. 

Fajne jest to, że GoBe2 monitoruje dane wejściowe / wyjściowe bez konieczności logowania się do aplikacji, co zużywają. Firma wykorzystuje tzw. “technologię przepływu” do śledzenia kalorii i spożycia/produkcji wody. Warto jednak podkreślić, że chociaż istnieje wiele pozytywnych opinii na Amazon, są też pewne negatywne (choć niewiele od zweryfikowanych kupujących), które wątpią w dokładność ich śledzenia. Wydaje się to jednak obalone przez szereg profesjonalnych recenzji. 

Obiecująca recenzja: “To urządzenie jest dość dokładne, sądząc po moich obliczeniach od mojego kumpla fitness.”- Gordon Gill

117,99 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze trackery Fitness dla biegaczy
  • Najlepsze urządzenia do pomiaru tętna i Zegarki
  • Najlepsze Tanie Smartwatche

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Memy Snu

Najlepsze Memy Snu 16 Memów Rozumieją Tylko Ludzie Z Problemami Ze Snem Terrance Ross 26 czerwca 2017 Podziel…