Najlepsze Treningi Skakanki

Człowiek skakanka na cemencie Na Zewnątrz

Najlepsze Treningi Skakanki

Czas dodać skakankę do ćwiczeń kardio

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Skakanka może sprawić, że pomyślisz o przerwach w gimnazjum i zajęciach na siłowni, ale lekki sprzęt może dać ci całkiem solidny trening. W rzeczywistości, według Jillian Michaels, ekspert ds. zdrowia i fitnessu i twórca aplikacji Fitness, trening skakanki jest ” prawdopodobnie jedną z najskuteczniejszych form cardio. Ponieważ jest niezwykle wydajny i spala znacznie więcej kalorii niż tradycyjne stacjonarne cardio.”Według Kompendium aktywności fizycznej skakanka przez 10 minut może spalić tyle kalorii, co jogging w tempie ośmiu minut na milę.

Temat: Najlepsze Skakanki do ściągania

Spalanie kalorii nie jest jedyną korzyścią, jaką trening skakanki przyniesie Twojemu ciału. “[Skakanka] ma wszystkie tradycyjne zalety ćwiczeń sercowo-naczyniowych: obniżone ciśnienie krwi, kontrola wagi, pomaga regulować poziom cukru we krwi, poprawia nastrój, pomaga w śnie i tak dalej. Jednak skakanie pomaga również poprawić koordynację, gęstość kości i siłę ciała!”Michaels dodaje.

I nie zapominajmy, że jest niesamowicie przenośny i niedrogi. 


Właściwa Długość Skakanki


Doskonalenie długości liny to także nauka. Aby znaleźć odpowiednią długość dla siebie, wejdź na linę w absolutnym centrum i pociągnij linę prosto w górę za uchwyty. Uchwyty powinny sięgać do linii sutków. Podczas rotacji powinna być duża przestrzeń między koroną głowy a szczytem liny.


Idealna Forma Skakanki


I podobnie jak w przypadku każdego innego ćwiczenia, forma jest na pierwszym miejscu. Idealny skok obejmuje trzymanie górnych ramion blisko boków i łokci, a dolnych ramion pod kątem około 90 stopni. trzymając linę rękoma na wysokości bioder. Trzymaj swoje skoki małe, zegnij kolana, ale tylko nieznacznie i upewnij się, że wylądujesz na kulkach stóp, aby szybko zawrócić.

Gotowy, aby pominąć swoją drogę do slim? Sprawdź ten prosty trening skakanki, idealny dla każdego mężczyzny w podróży.


Rodzaje skakanek


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jump20rope20on20gray20background.htmlGettyImages

Chociaż prawdopodobnie jesteś chętny, aby podnieść linę i zacząć, będziesz chciał upewnić się wybrać odpowiedni rodzaj skakanki dla swoich potrzeb i dostosować go do odpowiedniej długości.

  • Speed rope: Ten rodzaj skakanki jest łatwo regulowany w zależności od wysokości i zwykle wykonany z nylonu. Jest lekki i świetnie nadaje się do szybkich ruchów, takich jak double-unders (to dwa obroty liny między skokami) i jest bardziej wytrzymały niż jego bawełniany kuzyn. 
  • Ważona Lina: Ważone liny, biegające do 2 funtów, dodają dodatkowego elementu trudności treningowi, zwiększając potrzebę solidnej siły chwytu i pakując dodatkowy wallop na przedramionach.

Podobne: najlepsze Skakanki do ćwiczeń


Jump Rope Workout Moves


Skok podstawowy: Michaels mówi, że podstawowy skok jest tam, gdzie wszyscy sportowcy powinni zacząć. “Po prostu trzymaj linę w obu rękach na wysokości bioder.  Obracaj nadgarstki, aby huśtać się liną i po prostu przeskakuj nad nią obiema stopami w tym samym czasie”, mówi Michaels. 

Jogging skip: Następuje to w tym samym rytmie, co podstawowy skip. “Jesteś po prostu naprzemiennie, która stopa dotyka ziemi. Tak więc, z każdym pominięciem przechodzisz na przemian prawą stopę do lewej stopy. To w zasadzie jogging w miejscu podczas pomijania liny.”

Double under: Po ustaleniu spójnego rytmu z podstawowym skokiem możesz przejść do bardziej zaawansowanych ruchów, takich jak Double under. “Podwójne dno jest, gdy huśtasz liną dwa razy na każdy skok. Wymaga to szybszego huśtawki lub wyższego skoku,ale lubię włączać po trochu oba.”

Skocznia narciarska: Skocz kilka cali w prawo, jak huśtawka do przodu, a następnie w lewo na następnym skoku. Kontynuuj w tym samym rytmie, naprzemiennie tam iz powrotem.

Heel taps: Przeskocz przez linę i dotknij prawej pięty w dół, jak huśtawka liny do przodu. Następnie skacz i przełączaj krany pięty. Kontynuuj w tym samym rytmie, naprzemiennie tam iz powrotem.

Michaels mówi, że jeśli ” planujesz używać skakanki wyłącznie do treningu, stopniowo buduj swoją wytrzymałość do 20 minut lub 30 minut.”


Trening Na Skakance


Gotowy połączyć swoje umiejętności? Spróbuj tego treningu.

Instrukcje: wykonaj trzy zestawy w kolejności, odpoczywając 3 minuty pomiędzy każdym z nich, a następnie powtórz.

Wskazówka: w przypadku trudniejszych ruchów, takich jak podwójne podkładki, ćwicz wyczucie czasu bez liny, po prostu obracając nadgarstki. To normalne, aby nie opanować ich na pierwszym(lub drugim!) idź.

Zestaw Pierwszy

Skok do przodu: 50 

Podwójne unders: 20

Skok do przodu: 50

Zestaw Drugi

Skoki narciarskie: 50. 

Krany pięty: 25

Skoki narciarskie: 50

Zestaw Trzeci

Double unders: 20 skoków

 Skoki narciarskie: 50 skoków

Double Unders: 20 skoków


Jump Rope Workout Apps


Aplikacja CrossRope

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope20app20smartphone20screenshots.html

CrossRope ma dwie opcje aplikacji dostępne dla avid jumper: Lite( który jest bezpłatny) i Premium (który jest $9.99/miesiąc lub $79.99/rocznie).

W tej aplikacji znajdziesz szeroki wachlarz treningów skakanki, zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Wiele podąża za muzyką i motywami, aby zachować interesujące rzeczy, a w miarę postępów otrzymasz intuicyjne wskazówki audio i wizualne

Pobierz tutaj

Aplikacja SmartRope

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/smartrope20app20smartphone20screenshots.html

Aby sparować z Tangram smart rope (więcej na ten temat poniżej), ta aplikacja oferuje szeroki zakres opcji treningu interwałowego. Podczas gdy możesz trzymać się skoków do przodu w każdym interwale, możesz również mieszać je z innymi skokami udostępnionymi powyżej. Technologia liny będzie monitorować twoje ruchy, gdy idziesz, więc zawsze będziesz wiedzieć, kiedy ukończyłeś interwał.

Pobierz tutaj

Aplikacja Fitness

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20fitness20app20smartphone20screenshots.html

Aplikacja fitness Michaels jest gospodarzem wielu świetnych treningów HIIT, które zawierają szeroki zakres interwałów skakanki w miksie. 

Pobierz tutaj


Temat: Najlepsze spalanie kalorii


Najlepsze Skakanki


Rogue SR-1 Speed Rope

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/red20rogue20sr-120speed20rope20with20tag20on20top.html

Szukasz podstawowej, niezbędnej liny speed? Nie szukaj dalej niż ta nylonowa opcja kabla od Rogue. Powlekany kabel jest wykonany z myślą zarówno o szybkości, jak i zwinności. Ponadto można go łatwo regulować, aby dopasować się do każdej wysokości. Przed regulacją kabel ma 10 stóp, a uchwyt 6,75 cala. 

$26 at RogueFitness.com

CrossRope Get Fit Bundle

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope20get20fit20bundle20two20jump20ropes20and20two20handles.html

To może być jedyny zestaw skakanki, jakiego będziesz potrzebować. Dzięki czterem linom do skakania i dwóm zestawom uchwytów w jednym zestawie możesz dopasować się do każdego rodzaju treningu na skakance. Wybierz lżejsze liny (1/4 LB i 1/2 LB) do treningu cardio lub HIIT oraz cięższe Liny (1 LB i 2 LB) do treningu całego ciała. Dzięki systemowi EASY clip można łatwo przełączać się między linami i łatwymi do uchwycenia uchwytami (slim i power). 

238 zł przy Crossrope.com

TANGRAM Smart Jump Rope

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tangram20smart20jump20rope20and20smartphone20with20tangram20app20and20apple20watch20with20tangram20app.html

Piękno skakanki TANGRAM polega na tym, że pozwala łatwo śledzić liczbę skoków, które wykonujesz, czas spędzony na skakaniu i szacunkowe spalone kalorie. Chociaż te wskaźniki mogą nie zawsze mieć 100-procentową dokładność, są dość bliskie i zapewniają więcej możliwości monitorowania postępów w czasie.  Sama lina ma ładną wagę, która pozwala jej płynnie płynąć.

39,95 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everlast20weighted2020adjustable20jump20rope.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everlast20weighted2020adjustable20jump20rope.html

Jeśli szukasz prostej ważonej liny, jest to świetna opcja. Regulowany i trwały ta opcja kabla zawiera wyjmowane ciężary 0,4 funta w uchwytach, dzięki czemu można dostosować trudność do konkretnego treningu lub dnia.

24,99 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • AskMen Wybiera: Tangram Smart Jump Rope Pure
  • Jak Często Należy Ćwiczyć?
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts